Νέα

καμάκι σε τουρίστιες **Οδηγός**

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John.Greek

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
2.553
Κριτικές
38
Like
2.446
Πόντοι
2.606
ανοίγω αυτό το θέμα με σκοπό να επαναφέρουμε στη διεθνή σκηνή το greek kamaki στη θέση που του πρέπει
δλδ στην κορυφή.

Θα επικεντρωθούμε σε επιλογή ορμητηριου,τεχνικές προσέγγισης,διαχείρησης της αλληλεπίδρασης,
ανάλυση ψυχολογικού προφίλ της τουρίστριας,αντιμετώπιση τυχόν εμποδίων καιανταγωνισμού

κ.α.



Eίσαι ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ σκατό που φαντασιώνεται ότι τον παρακαλάνε θεόμουνα να τα γαμήσει, ΚΑΙ εκδίδει οδηγίες... :2funny: :2funny:
Ρε τενεκέ ξεγάνωτε, τι οδηγούς και μαλακίες τσαμπουνάς?  :think:
Αν οι τουριστριες έρχονταν στην Ελλάδα να γαμηθούνε εσένα και τους οδηγούς σου θα αναζητούσαν?
Φαντάζομαι τι σόι κεφτές είσαι... ΒΛΑΚΟΜΟΥΤΡΟ!  :thebigfinger:
warnwarn.gif
 Κόφτο[/color[/URL]]
 

Συνημμένα

  • aleleluia.jpg
    aleleluia.jpg
    29 KB · Εμφανίσεις: 17

Επισκέπτης
Eίσαι ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ σκατό που φαντασιώνεται ότι τον παρακαλάνε θεόμουνα να τα γαμήσει, ΚΑΙ εκδίδει οδηγίες... :2funny: :2funny:
Ρε τενεκέ ξεγάνωτε, τι οδηγούς και μαλακίες τσαμπουνάς?  :think:
Αν οι τουριστριες έρχονταν στην Ελλάδα να γαμηθούνε εσένα και τους οδηγούς σου θα αναζητούσαν?
Φαντάζομαι τι σόι κεφτές είσαι... ΒΛΑΚΟΜΟΥΤΡΟ!  :thebigfinger:


ρε δε γαμιέσαι σχοζοφρενή παλιο μαλάκα
 

John.Greek

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
2.553
Κριτικές
38
Like
2.446
Πόντοι
2.606
Άμα η τουρίστρια έχει σκοπό να πηδηχτεί,θα πηδηχτεί.Θα κολλήσει σε κάποιον που της καύλωσε και θα τον πάει η ίδια στο κρεβάτι ή σε καμια παραλία.Τί να γνωρίσεις με καμάκι,αυτά έχουν φύγει ανεπιστρεπτί.

ΣΩΣΤΟS.. :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Δεν υπαρχει πιο εμετικο  θεαμα απο 3-4 καγκουρες να καθονται στο καλυτερο σημειο του μπαρ (προσβαση απο παντου,/γιατι στήθηκαν απο τις 11 το βραδυ) και να προσπαθουν να καμακωσουν με απειλητικο βλεμα και πεσιματικες στα ορια της παρενόχλησης . Οι γυναικοπαρεες απομακρυνονταν λες και ειχαν τυφο και χολερα μαζι ....
Ενας ειναι ο οδηγος για να γαμησεις: Να περασεις καλα εκει που θα πας . Να πας με οποια παρεα θες, να κανεις κεφι ,να γελασεις  . Καλυτερο δολωμα απο ενα αρσενικο που ξερει να περναει καλα δεν υπαρχει. Και οταν φτασεις στο πικ της νυχτας και εχεις  λοκαρει το γκομενακι που γουσταρεις ,της δινεις τι σημασια που της αρμοζει και της ανοιγεις την "πορτα" για να ερθει να περασει και αυτη καλα μαζι σου .
Απλα και ομορφα
δεν εχεις γαμησει ποτε
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
δεν εχεις γαμησει ποτε
Σε φανταζομε  στο μπαρακι να πιπιλας μια μπυρα 2 ωρες και να κοιτας σαν 60χρονος πορνογερος  τα πιπινια να χορευουν . Σιγουρα εχεις ξεπουτσιαστει με αυτον τον τροπο ...
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
ανοίγω αυτό το θέμα με σκοπό να επαναφέρουμε στη διεθνή σκηνή το greek kamaki στη θέση που του πρέπει
δλδ στην κορυφή.

Θα επικεντρωθούμε σε επιλογή ορμητηριου,τεχνικές προσέγγισης,διαχείρησης της αλληλεπίδρασης,
ανάλυση ψυχολογικού προφίλ της τουρίστριας,αντιμετώπιση τυχόν εμποδίων καιανταγωνισμού

κ.α.

omg τι μου θυμησες! Μια φορα ετυχε να ξεφυλλισω τα βιβλια μηχανολογιας του πατερα μου και βρηκα μεσα ενα σωρο φρασεις στην Αγγλικη για καμακι στις τουριστριες. Νταμπλαςς μου ηρθε! Γιαυτο προσοχη τι σημειωνετε γτ σε 20 χρονια δε ξερετε ποιος θα τα διαβασει! λολλ
 

kavlanter86

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
πάντως οι ξένες μιλιούνται πολύ πιο εύκολα από τις Ελληνίδες που έχουν καβαλήσει το καλάμι. 1 κιλό μακιγιάζ, ακουστικά και στα δύο αυτιά
 

kavlanter86

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
πιο ντόμπρες και οι όμορφες ακομπλεξάριστες-προσιτές όχι σαν τις δικές μας που το παίζουν ντίβες και μανεκεν
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
πιο ντόμπρες και οι όμορφες ακομπλεξάριστες-προσιτές όχι σαν τις δικές μας που το παίζουν ντίβες και μανεκεν

Οι ελληνίδες , είναι οι πιο μαλακισμένες στον κόσμο (παρόμοια περίπτωση ίσως μόνο ιταλίδες).
Γι'αυτό ο έλληνας άνδρας ΠΑΝΤΟΥ ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.
Οι ελληνίδες αντίθετα εκτός ελλάδος, είναι στα αζήτητα και αν τις γαμάει χατηρικά, μόνο κανένας του περιθωρίου.
Έχουμε παραδείγματα εδώ μέσα. Ελληνίδες στο εξωτερικό που το λένε μόνες τους, ότι πάνε μόνο με τελευταίους.
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.940
Κριτικές
10
Like
1.343
Πόντοι
506
omg τι μου θυμησες! Μια φορα ετυχε να ξεφυλλισω τα βιβλια μηχανολογιας του πατερα μου και βρηκα μεσα ενα σωρο φρασεις στην Αγγλικη για καμακι στις τουριστριες. Νταμπλαςς μου ηρθε! Γιαυτο προσοχη τι σημειωνετε γτ σε 20 χρονια δε ξερετε ποιος θα τα διαβασει! λολλ

θα μπορουσες να συνεισφερεις λιγακι στον εμπλουτισμο των γνωσεων μας εαν προδιδες εδω μερικες απο αυτες.
Να δουμε και τι βρηκες αστειο, ισως γελασουμε και εμεις ή καποια τουριστρια, μη εισαι μουνοχοφαισα
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
πάντως οι ξένες μιλιούνται πολύ πιο εύκολα από τις Ελληνίδες που έχουν καβαλήσει το καλάμι. 1 κιλό μακιγιάζ, ακουστικά και στα δύο αυτιά

Και οι ξένες πιο εύκολα μιλιούνται στις χώρες τους μου φαίνεται,παρά εδώ
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.005
Πόντοι
34.168
Και οι ξένες πιο εύκολα μιλιούνται στις χώρες τους μου φαίνεται,παρά εδώ
Λαθος κανεις..
Αν πας να μιλησεις Ευρωπαια στη χωρα της και
καταλαβει οτι δεν εισε δικος τους το λιγοτερο που θα εισπραξεις
ειναι μια μονολεκτικη απαντηση χωρις χαμογελο.

Εδω σαν τουριστες ανοιγονται...
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Λαθος κανεις..
Αν πας να μιλησεις Ευρωπαια στη χωρα της και
καταλαβει οτι δεν εισε δικος τους το λιγοτερο που θα εισπραξεις
ειναι μια μονολεκτικη απαντηση χωρις χαμογελο.

Εδω σαν τουριστες ανοιγονται...

Κι εδώ σκατά ανοίγονται,τουλάχιστον σε μας.Τώρα αν πετύχεις καμια συζητήσιμη Αμερικανίδα ή Πολωνέζα (γιατί άλλες φυλές δύσκολα) κάτι μπορεί να κάνεις.Αλλά απ'το να μιλήσετε μέχρι να σου κάτσουν,η διαφορά είναι μεγάλη.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Κι εδώ σκατά ανοίγονται,τουλάχιστον σε μας.Τώρα αν πετύχεις καμια συζητήσιμη Αμερικανίδα ή Πολωνέζα (γιατί άλλες φυλές δύσκολα) κάτι μπορεί να κάνεις.Αλλά απ'το να μιλήσετε μέχρι να σου κάτσουν,η διαφορά είναι μεγάλη.

Εσύ βρωμάς αγαμία. Και να σου μιλήσουν είναι πολύ απίθανο .
Πόσα χρόνια έχεις να γαμήσεις ;
Πόσες φορές γάμησες το 2019 ;;;
Εγώ από την παρασκευή το πρωί , πήγα 4 φορές σε στούντιο .
ΠΣΚ καλοκαίρια το αραιώνω λίγο , λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.940
Κριτικές
10
Like
1.343
Πόντοι
506
Κι εδώ σκατά ανοίγονται,τουλάχιστον σε μας.Τώρα αν πετύχεις καμια συζητήσιμη Αμερικανίδα ή Πολωνέζα (γιατί άλλες φυλές δύσκολα) κάτι μπορεί να κάνεις.Αλλά απ'το να μιλήσετε μέχρι να σου κάτσουν,η διαφορά είναι μεγάλη.

ρε μουχριτσα εσυ γιατι εισαι εδω;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606

Κατάλαβες γιατί δεν θα γαμήσεις ποτέ ;
Μόνος σου σε νησί με νυμφομανείς και όλους τους άνδρες νεκρούς, ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ.

Δεν είναι στραβός ο γυαλός.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Κατάλαβες γιατί δεν θα γαμήσεις ποτέ ;
Μόνος σου σε νησί με νυμφομανείς και όλους τους άνδρες νεκρούς, ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ.

Δεν είναι στραβός ο γυαλός.

Ρε φίλε γιατί δεν απαντάς στην ερώτησή μου;

Τα στούντιο σε βοήθησαν να γνωρίσεις καμιά τουρίστρια;Πες όχι να τελειώνουμε,τί μου αρχίζεις για στραβούς γυαλούς;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom