Νέα

Καλυτερη σχολη Krav Maga

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gamiarits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Εγω δεν κατάλαβα γιατι έχετε τόσο μίσος με το Χρήστο και βάζετε βίντεο με ότι νανε ..πείτε την γνώμη σας και αυτο ειναι όλο. Ειναι κρίμα να λέτε  αναληθιες. Σε όλες τις πολεμικές τέχνες το πρώτο πράμα που μαθενεις ακόμη και στη αυτοάμυνα ειναι να μην υποτιμάς ποτέ και κανέναν αντίπαλο εσείς έχετε αρχίσει όλοι να κραζετε κλπ ότι κάνουν διαφήμιση ότι κρύφτηκαν και λοιπά είμαι σίγουρος ότι αυτά τα πράγματα δεν τα λέει ποτέ άνθρωπος σοβαρός βάλτε ένα βίντεο με το Χρήστο να  κρίνει ο καθένας αν ειναι καλός για αυτόν η οχι βάλτε και του δικού σας. Και ο κάθε νας ας επιλέξει με τα δικά του κριτήρια  εγω θα βάλω ένα βίντεο οχι για διαφήμιση αλλά για να βοηθήσω το παιδί να επιλέξει η ερώτηση έγινε για να πει ο καθένας την γνώμη του οχι να κάνετε κοκορομαχιες.
Αυτός ειναι ο Χρήστος αν θέλει να δει κάποιος αντικειμενικα


ξεροχυνω με χρηστο  :cum: :cum: :cum:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Εγω δεν κατάλαβα γιατι έχετε τόσο μίσος με το Χρήστο και βάζετε βίντεο με ότι νανε ..πείτε την γνώμη σας και αυτο ειναι όλο. Ειναι κρίμα να λέτε  αναληθιες. Σε όλες τις πολεμικές τέχνες το πρώτο πράμα που μαθενεις ακόμη και στη αυτοάμυνα ειναι να μην υποτιμάς ποτέ και κανέναν αντίπαλο εσείς έχετε αρχίσει όλοι να κραζετε κλπ ότι κάνουν διαφήμιση ότι κρύφτηκαν και λοιπά είμαι σίγουρος ότι αυτά τα πράγματα δεν τα λέει ποτέ άνθρωπος σοβαρός βάλτε ένα βίντεο με το Χρήστο να  κρίνει ο καθένας αν ειναι καλός για αυτόν η οχι βάλτε και του δικού σας. Και ο κάθε νας ας επιλέξει με τα δικά του κριτήρια  εγω θα βάλω ένα βίντεο οχι για διαφήμιση αλλά για να βοηθήσω το παιδί να επιλέξει η ερώτηση έγινε για να πει ο καθένας την γνώμη του οχι να κάνετε κοκορομαχιες.
Αυτός ειναι ο Χρήστος αν θέλει να δει κάποιος αντικειμενικα

Γιατί πιάνει τον ώμο του οταν παίζει με το νυχοκόπτη; :think:
 

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Ο Μπολντεμορτ τον εχει χαλαρα. Τρια ανοιγματα των ποδιων του να κανει και 3 πιρουετες και θα βρεθει ο Χρηστος στο νοσοκομειο με ανοιγμενο κεφαλι και σπασμενα πλευρα

ισως δεν επρεπε να γινει λιμενικος αλλα δασκαλος πολεμικων τεχνων σαν τον χρηστο
 

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
ισως δεν επρεπε να γινει λιμενικος αλλα δασκαλος πολεμικων τεχνων σαν τον χρηστο

Ειναι κατα της βιας γενικα. Την ορμη και τη δυναμη του ταυτοχρονα με την αψεγαδιαστη τεχνικη τα βγαζει μονο σε περιπτωση που προκληθει και απειληθει. Για παραδειγμα αν καποιος ατυχος βρεθει και τον χλευασει για τις χορευτικες του φιγουρες στο κλαμπ
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Ο Μπολντεμορτ τον εχει χαλαρα. Τρια ανοιγματα των ποδιων του να κανει και 3 πιρουετες και θα βρεθει ο Χρηστος στο νοσοκομειο με ανοιγμενο κεφαλι και σπασμενα πλευρα

Ξερει καλο καρατε ο Μπολντεμορτ ?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ισως δεν επρεπε να γινει λιμενικος αλλα δασκαλος πολεμικων τεχνων σαν τον χρηστο
Ειναι κατα της βιας γενικα. Την ορμη και τη δυναμη του ταυτοχρονα με την αψεγαδιαστη τεχνικη τα βγαζει μονο σε περιπτωση που προκληθει και απειληθει. Για παραδειγμα αν καποιος ατυχος βρεθει και τον χλευασει για τις χορευτικες του φιγουρες στο κλαμπ
Pel%C3%ADcula+Un+oficial+y+un+Caballero+-+467097.1020.A.jpg
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
οχι τυπε δεν με εστελναν οι γονεις μου
δεν ηθελαν να με κανουν βιαιο χαρακτηρα :S

Eγω τύπε πήγαινα. Αγγλικά και καράτε. Με πήγαινε η μαμά μου και φόραγα τη φόρμα και τη ζώνη και το μπουφάν από πάνω .
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Eγω τύπε πήγαινα. Αγγλικά και καράτε. Με πήγαινε η μαμά μου και φόραγα τη φόρμα και τη ζώνη και το μπουφάν από πάνω .

Κι εγώ. Το γαμάτο ηταν οτι τις απόκριες δε χρειαζοταν να παρω στολή, ντυνομουν καρατερίστας
URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom