Νέα

Καλοκαίρι 2018

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vascular
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Εγω τους λεω "κοπελια εχεις τιποτα ψιλα" για να σπασω τον παγο και αυτες με αποφευγουν. Ψηλομυτες

Αυτό το έχω κάνει σε Ελληνίδα. Βασικά της είπα να μου δώσει κέρμα του ενός ευρώ και να της δώσω κάτι 5λεπτα-10λεπτα για ανταλλαγή, και η τύπισσα μου έδωσε και 1.5 ευρώ παραπάνω!!

Ε μετά ντράπηκα να της την πέσω... αλλά κολακεύτηκα που γκόμενα μου έδωσε λεφτά.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.024
Like
25.622
Πόντοι
5.506
Αυτό το έχω κάνει σε Ελληνίδα. Βασικά της είπα να μου δώσει κέρμα του ενός ευρώ και να της δώσω κάτι 5λεπτα-10λεπτα για ανταλλαγή, και η τύπισσα μου έδωσε και 1.5 ευρώ παραπάνω!!

Ε μετά ντράπηκα να της την πέσω... αλλά κολακεύτηκα που γκόμενα μου έδωσε λεφτά.
τυπε εμπειριες σαν αυτη ουτε ο κωστοπουλος δεν μας ειπε στα 10 πραγματα που πρεπει να κανουμε μεχρι τα 30
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Και επί του θέματος, μια καλή δικαιολογία για να μιλήσεις σε γκόμενα, είναι να της ζητήσεις κάτι.

Π.χ. άμα καπνίζει, ζήτα τσιγάρο... άμα μασάει τσίχλα, ζήτα μια τσίχλα. Και από κει και πέρα άμα δεις ότι σου πιάνουν κουβέντα οι ίδιες συνέχισε.

Αν όχι, δες το και θετικά γιατί δεν έχασες τίποτα. Πήρες μια τσίχλα, ένα τσιγάρο, ένα κρακεράκι, κτλ τσάμπα. ;)
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.024
Like
25.622
Πόντοι
5.506
αν τρωει τυροπιτα ζητα της "εχεις 1 ευρω για τυροπιτα ρε  φιλαρακι?" ειναι αφροδισιακα λογια
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.297
Like
5.082
Πόντοι
1.406
Και επί του θέματος, μια καλή δικαιολογία για να μιλήσεις σε γκόμενα, είναι να της ζητήσεις κάτι.

Π.χ. άμα καπνίζει, ζήτα τσιγάρο... άμα μασάει τσίχλα, ζήτα μια τσίχλα. Και από κει και πέρα άμα δεις ότι σου πιάνουν κουβέντα οι ίδιες συνέχισε.

Αν όχι, δες το και θετικά γιατί δεν έχασες τίποτα. Πήρες μια τσίχλα, ένα τσιγάρο, ένα κρακεράκι, κτλ τσάμπα. ;)
Tυπε πες την αληθεια ,στ΄αρχιδια σου αν γαμησεις,πας για την τρακα ετσι :grin: μη σου πω προτιμας να μη σου πιασει κουβεντα και χανεις χρονο για να πας για το επομενο τσιγαρο τσιχλα
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Tυπε πες την αληθεια ,στ΄αρχιδια σου αν γαμησεις,πας για την τρακα ετσι :grin: μη σου πω προτιμας να μη σου πιασει κουβεντα και χανεις χρονο για να πας για το επομενο τσιγαρο τσιχλα


Tυπος mpekiaris10 μετα απο 2ωρο επιτυχημένο πεσιμο σε τουριστριες  :S :S :S

URL]]
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Tυπος mpekiaris10 μετα απο 2ωρο επιτυχημένο πεσιμο σε τουριστριες  :S :S :S

https://[URL unfurl="true"]www.ihatethemedia.com/wp-content/uploads/mouth-full-of-cigarettes.jpg[/img[/URL]]
[/quote] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Τι να σου πω, προσωπικά κολακεύομαι όταν μια γκόμενα με κερνάει κάτι, γιατί σπάω το νομό που θέλει το αρσενικό να κερνάει...

αν τρωει τυροπιτα ζητα της "εχεις 1 ευρω για τυροπιτα ρε  φιλαρακι?" ειναι αφροδισιακα λογια

1 ευρώ έχει η τυρόπιτα κουρού. 1.70 έχει η χωριάτικη που είναι πιο ωραία και περισσότερη ποσότητα.
 

Επισκέπτης
Τι να σου πω, προσωπικά κολακεύομαι όταν μια γκόμενα με κερνάει κάτι, γιατί σπάω το νομό που θέλει το αρσενικό να κερνάει...

1 ευρώ έχει η τυρόπιτα κουρού. 1.70 έχει η χωριάτικη που είναι πιο ωραία και περισσότερη ποσότητα.

2.20 του ταψιού που είναι η καλύτερη !
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Και επί του θέματος, μια καλή δικαιολογία για να μιλήσεις σε γκόμενα, είναι να της ζητήσεις κάτι.

Π.χ. άμα καπνίζει, ζήτα τσιγάρο... άμα μασάει τσίχλα, ζήτα μια τσίχλα. Και από κει και πέρα άμα δεις ότι σου πιάνουν κουβέντα οι ίδιες συνέχισε.

Αν όχι, δες το και θετικά γιατί δεν έχασες τίποτα. Πήρες μια τσίχλα, ένα τσιγάρο, ένα κρακεράκι, κτλ τσάμπα. ;)
τυπε να ντυνεσαι και αναλογως για να πιασει σιγουρα :S :S :S
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.jpg
    αρχείο λήψης.jpg
    7,7 KB · Εμφανίσεις: 24

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Και να πληρώσει; Όχι ρε... άμα θες να γαμήσεις σε μπουρδέλο, μπες μέσα με τσαμπουκά, και ζήτα να γαμήσεις τσάμπα και άμα τους αρέσει. Αν δε δεχτούν σήκω και φύγε.



τυπε σιγα μην πας σε μπουρδελο και ζητησεις να σε πληρωσουν για να γαμησεις κι ολας      :S :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Αυτό το έχω κάνει σε Ελληνίδα. Βασικά της είπα να μου δώσει κέρμα του ενός ευρώ και να της δώσω κάτι 5λεπτα-10λεπτα για ανταλλαγή, και η τύπισσα μου έδωσε και 1.5 ευρώ παραπάνω!!

Ε μετά ντράπηκα να της την πέσω... αλλά κολακεύτηκα που γκόμενα μου έδωσε λεφτά.



τυπε μπορει να μην γαμησες αλλα με το 1,5 ευρω θα παρεις τρια κουλουρια να φας    :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:   
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Και επί του θέματος, μια καλή δικαιολογία για να μιλήσεις σε γκόμενα, είναι να της ζητήσεις κάτι.

Π.χ. άμα καπνίζει, ζήτα τσιγάρο... άμα μασάει τσίχλα, ζήτα μια τσίχλα. Και από κει και πέρα άμα δεις ότι σου πιάνουν κουβέντα οι ίδιες συνέχισε.

Αν όχι, δες το και θετικά γιατί δεν έχασες τίποτα. Πήρες μια τσίχλα, ένα τσιγάρο, ένα κρακεράκι, κτλ τσάμπα. ;)



τυπε αυτο το κολπο το εκανε πρωτος ο λιλας με μια γκομενα που εβαζε δονητη στη σουφρα της,και ειδες που καταντησε     :S :S :S
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
98
Πόντοι
66
τυπε μπορει να μην γαμησες αλλα με το 1,5 ευρω θα παρεις τρια κουλουρια να φας     :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:   
τυπε μπορει να μην εχει εισιτηριο ο τυπος :S :S :S λες να χει καποια σχεση με τον τυπο που ζητουσε να του χαρισουν παλια παιχνιδια :think: :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom