Νέα

Καλοκαίρι 2018

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vascular
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KristoferG

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.820
Like
50
Πόντοι
16
Τι συμβουλές μπορείτε να δώσετε γενικά? Είτε που να πάω για να βρω γκόμενες, είτε πως να κάνω καμάκι, με πόσα άτομα παρέα κτλ.

Τύπε η συμβουλή είναι μία: Βγαίνε κάθε βράδυ μέχρι να τελειώσει το μουντιάλ. Ο νόμος προσφοράς και ζήτησης θα λειτουργήσει καταλυτικά υπέρ σου
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα μάγκες,

Ένα νέο καλοκαίρι έχει ήδη ξεκινήσει και έχω πάρει απόφαση να είναι αξιομνημόνευτο στο μέλλον!

Σε αυτό το σημείο, θέλώ την βοήθειά σας.

Είμαι 27 χρονών και αρκετά ντροπαλός για να πάω να την πέσω σε κάποια. Ότι γκόμενες είχα ως τώρα είναι όλες από κοινή παρέα ή ήρθαν και μου την έπεσαν οι ίδιες ή από apps όπως badoo, tinder κτλ.

Τι συμβουλές μπορείτε να δώσετε γενικά? Είτε που να πάω για να βρω γκόμενες, είτε πως να κάνω καμάκι, με πόσα άτομα παρέα κτλ.

Για τον admin: Ξέρω ότι για κάποια από όσα ρωτάω υπάρχουν sub-sections στο forum, αλλά νομίζω ότι συγκεντρωμένα το πως μπορεί κάποιος που αράζει σπίτι και αποφάσισε να βγει και να γαμίσει απόψε δεν υπάρχουν.
Καλησπέρα μάγκες,

Ένα νέο καλοκαίρι έχει ήδη ξεκινήσει και έχω πάρει απόφαση να είναι αξιομνημόνευτο στο μέλλον!

Σε αυτό το σημείο, θέλώ την βοήθειά σας.

Είμαι 27 χρονών και αρκετά ντροπαλός για να πάω να την πέσω σε κάποια. Ότι γκόμενες είχα ως τώρα είναι όλες από κοινή παρέα ή ήρθαν και μου την έπεσαν οι ίδιες ή από apps όπως badoo, tinder κτλ.

Τι συμβουλές μπορείτε να δώσετε γενικά? Είτε που να πάω για να βρω γκόμενες, είτε πως να κάνω καμάκι, με πόσα άτομα παρέα κτλ.

Για τον admin: Ξέρω ότι για κάποια από όσα ρωτάω υπάρχουν sub-sections στο forum, αλλά νομίζω ότι συγκεντρωμένα το πως μπορεί κάποιος που αράζει σπίτι και αποφάσισε να βγει και να γαμίσει απόψε δεν υπάρχουν.

Καλυτερα θα στα πει το παλιο μελος boldemort

Διαβασε παλια ποστ του για χορο και κοινωνικοποιηση.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.743
Κριτικές
6
Like
3.401
Πόντοι
736
Τι να κάνω ρε συ, αφού βλέπω ότι κυνηγάνει από αυτά τα επαγγέλματα, μελαχρινούς ψηλούς με tattoo..
εγώ είμαι ξανθός και κοντός (1,73) χωρίς tattoo και χωρίς να είμαι τούμπανο. 72 κιλά είμαι.
Σχετικά με το τουμπανο που λες , αν θες δες το βίντεο που ποσταρα στο σχετικό νημα , λέει μεταξυ άλλων για το αν θα βοηθησει η όχι.

 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Παιξ'το ξινός. Εγώ αυτό κάνω, όταν τυχαίνει και με κοιτάζει γκόμενα την κοιτάω με ένα ύφος...λες και ήπια ξύδι.

Μην ανησυχείς δεν είσαι ο μόνος που είσαι μόνος. Άμα αυτές δεν γουστάρουν με γεια τους με χαρά τους.

Καλύτερα αγάμητος παρά να σου φάει τα λεφτά η κάθε μία ή να χαλάς τα λεφτά σου στις πουτάνες. Εγώ έχω τα λεφτά μου τουλάχιστον.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.864
Like
23.188
Πόντοι
6.056
Τι να κάνω ρε συ, αφού βλέπω ότι κυνηγάνει από αυτά τα επαγγέλματα, μελαχρινούς ψηλούς με tattoo..
εγώ είμαι ξανθός και κοντός (1,73) χωρίς tattoo και χωρίς να είμαι τούμπανο. 72 κιλά είμαι.
πω ρε φιλε..
αντιπαθητικος εντελως

μπουρδελα τυπε θα σωθεις

οπως λεει και ο πικερ στο νομο του
μονο εδω γαμας 20χρονα μουνια με 10ε
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
εγω σας βλέπω και έχω αρκετα έμπειρο μάτι να ξέρεις.
Ειμαστε χρονια στη πιάτσα έχουμε έρθει σε επαφή με εμπειρες γυναικες δεν μπορει να μας κρυφτει εύκολα μια 25χρονη που ειναι άπειρη και έχει κανει 2-3 σχέσεις στη ζωη της. Και πάει να κανει το μαγκάκι :2funny:

φαινεστε απο παντου .... ειδικα απο τα social media.

Τύπε γκόμενα που παριστάνει έντονα το μαγκάκι και την αδιάφορη και προωθεί ότι θέλει να δυσκολεύει τους άνδρες είναι είτε πολύ αγάμητη είτε πολύ κακογάμητη στη ζωή της συμφωνείς?
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Εγω πάλι είμαι σχεδόν σίγουρος οτι μιλούσε σοβαρά σε αυτό το πόστ του ο τύπος enduro

Και να πληρώσει; Όχι ρε... άμα θες να γαμήσεις σε μπουρδέλο, μπες μέσα με τσαμπουκά, και ζήτα να γαμήσεις τσάμπα και άμα τους αρέσει. Αν δε δεχτούν σήκω και φύγε.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.743
Κριτικές
6
Like
3.401
Πόντοι
736
Και να πληρώσει; Όχι ρε... άμα θες να γαμήσεις σε μπουρδέλο, μπες μέσα με τσαμπουκά, και ζήτα να γαμήσεις τσάμπα και άμα τους αρέσει. Αν δε δεχτούν σήκω και φύγε.
Σαν ενα ανέκδοτο που έκανε παζάρια ο άλλος για να σφιξουνε οι κωλοι ; Δεν το θυμάμαι και καλά. :P
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
Καλησπέρα μάγκες,

Ένα νέο καλοκαίρι έχει ήδη ξεκινήσει και έχω πάρει απόφαση να είναι αξιομνημόνευτο στο μέλλον!

Σε αυτό το σημείο, θέλώ την βοήθειά σας.

Είμαι 27 χρονών και αρκετά ντροπαλός για να πάω να την πέσω σε κάποια. Ότι γκόμενες είχα ως τώρα είναι όλες από κοινή παρέα ή ήρθαν και μου την έπεσαν οι ίδιες ή από apps όπως badoo, tinder κτλ.

Τι συμβουλές μπορείτε να δώσετε γενικά? Είτε που να πάω για να βρω γκόμενες, είτε πως να κάνω καμάκι, με πόσα άτομα παρέα κτλ.

Για τον admin: Ξέρω ότι για κάποια από όσα ρωτάω υπάρχουν sub-sections στο forum, αλλά νομίζω ότι συγκεντρωμένα το πως μπορεί κάποιος που αράζει σπίτι και αποφάσισε να βγει και να γαμίσει απόψε δεν υπάρχουν.
  re to exete xasi telios meriki edw mesa ? tosa xronia pws sto kalo kanane gnorimies oi anthtopi ? meso chat kai facebook kai ena soro paparies me ta aps kai me ta kinita ?eleos diladi .. ade agori mou pane me ta filarakia sou na kolisis kamia gomena etsi opos kanane mia zwh ..se ligo tha pidate kai meso chat re pusti mou ..ta simerina paidia to exoun kapsi telios me ta kolikinita kai me ta facebok kai me tis paparies .
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Αδερφε μη σκας. Με τι ασχολεισαι? Γραψου καπου ενα μαθημα λατιν πχ . Η χορο . Εκει θα ερθεις σε εαφη με απειρα μουνια θα γνωριστεις αναγκαστικα και,θα βγεις,και για ποτακι τα υπολοιπα ερχονται .
 
OP
OP
vascular

vascular

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2017
Μηνύματα
104
Κριτικές
1
Like
72
Πόντοι
1
Αδερφε μη σκας. Με τι ασχολεισαι? Γραψου καπου ενα μαθημα λατιν πχ . Η χορο . Εκει θα ερθεις σε εαφη με απειρα μουνια θα γνωριστεις αναγκαστικα και,θα βγεις,και για ποτακι τα υπολοιπα ερχονται .

Σε μια εταιρεία δουλεύω. Παλιά έπαιζα μπάλα και kickboxing, τώρα πάω μόνο γυμναστήριο για βάρη.
Δεν τα μπορώ αυτά τα χορευτικά, δεν είναι για μένα..
 
OP
OP
vascular

vascular

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2017
Μηνύματα
104
Κριτικές
1
Like
72
Πόντοι
1
  re to exete xasi telios meriki edw mesa ? tosa xronia pws sto kalo kanane gnorimies oi anthtopi ? meso chat kai facebook kai ena soro paparies me ta aps kai me ta kinita ?eleos diladi .. ade agori mou pane me ta filarakia sou na kolisis kamia gomena etsi opos kanane mia zwh ..se ligo tha pidate kai meso chat re pusti mou ..ta simerina paidia to exoun kapsi telios me ta kolikinita kai me ta facebok kai me tis paparies .

Δεν έχουμε χάσει τίποτα μάστορα. Καλώς όρισες στο 2018. Ρίχνεις όλο το βάρος στους άντρες της σημερινής γενιάς και τις γυναίκες τις αφήνεις απέξω.
Έχεις πάει σε club? Όλες ξινομούρες, με ένα κινητό στο χέρι να καυλαντίζουν με 2-3 από τους 10 που τους γράφουν "καλησπέρα κόκλα" και να βγάζουν story στο instagram.
 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
Καλησπέρα μάγκες,
θέλώ την βοήθειά σας.
Είμαι 27 χρονών και αρκετά ντροπαλός για να πάω να την πέσω σε κάποια. Ότι γκόμενες είχα ως τώρα είναι όλες
από κοινή παρέα ή ήρθαν και μου την έπεσαν οι ίδιες ή από apps όπως badoo, tinder κτλ.
Τι συμβουλές μπορείτε να δώσετε γενικά? Είτε που να πάω για να βρω γκόμενες, είτε πως να κάνω καμάκι,
με πόσα άτομα παρέα κτλ.
Tύπε να ασχοληθείς καλύτερα με τις τουρίστριες. Γιατί απο ότι φαίνεται υπάρχει μέλλον. Αφού γγαμάει ο
παρακάτω την γερμανίδα τουρίστρια (χώρια ότι τον χαρτζηλικώνει), φαντάσου τι γίνεται και τι πείνα πέφτει για λούτσο.
Άρα μην πτοείσαι πάρε κουράγιο και όρμα!
 

Συνημμένα

  • foto-new (1).jpg
    foto-new (1).jpg
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 38

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Τι του λέτε ρε του ανθρώπου; Εγώ την έχω πέσει σε μερικές τουρίστριες, και παρόλο που σπικάρω μια χαρά τα Αγγλικά, φαινόταν ότι ήθελαν να με αποφύγουν. Δε διαφέρουν από τις Ελληνίδες. Και όταν λέω πέσιμο δεν εννοώ χοντρό, απλά κουβέντα τους έπιασα χωρίς απευθείας πεσίματα. Του στυλ "Hi, could you give me a cigarette?"

Μάλλον βλέπετε πολλές ταινίες των 80s και νομίζετε ότι οι τουρίστριες πέφτουν με μια χαζοατάκα.
 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
Τι του λέτε ρε του ανθρώπου; Εγώ την έχω πέσει σε μερικές τουρίστριες, και παρόλο που σπικάρω μια χαρά τα Αγγλικά, φαινόταν ότι ήθελαν να με αποφύγουν. Δε διαφέρουν από τις Ελληνίδες. Και όταν λέω πέσιμο δεν εννοώ χοντρό, απλά κουβέντα τους έπιασα χωρίς απευθείας πεσίματα. Του στυλ "Hi, could you give me a cigarette?"
Καλά εντάξει..  Και εσύ πολλές διαφημίσεις του marlboro φαίνεται έβλεπες μικρός.
Όταν είσαι στο κατάλληλο μέρος την κατάλληλη ώρα, όλα μπορουν να συμβούν.
Η φώτο ανήκει στο σήμερα, και όχι στην δεκαετία του '80 .
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.019
Like
25.611
Πόντοι
5.506
γαμησες τυπε  :takethis: :takethis: :takethis:
με το κουλντ γιου γκιβ μι ε σιγκαρετ εχει γαμησει ο μισος πλανητης  :S :S :S
 

Επισκέπτης
Εγω τους λεω "κοπελια εχεις τιποτα ψιλα" για να σπασω τον παγο και αυτες με αποφευγουν. Ψηλομυτες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom