Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 147K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

t4444

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
ξεκολατε στημενο απο κανεναν ... θα ειναι
 

braveheart_thess

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα συνάδερφοι,

Προς ενημέρωση για όσους γνωρίζουνε το γραφείο της Μαρίνας-Βάνας.
Τηλεφώνησα χθες και μου είπανε πως σχεδόν σίγουρα από Δευτέρα θα έχουνε καινούρια κομμάτια!!!
 

mounara

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
οχι γυναικα ειμαι ασχολουμαι με internet και εμαθα το site τυχαια απο μια αναζητηση που εκανα.απλα σπουδαζω στη θεσσαλονικη και σκεφτηκα να συνδυασω διασκεδαση με χρημα.1.72 60 κιλα νουμερο 75c ξανθο μαλλι μακρι σγουρο .αυτα απο εμενα αυτη την περιοδο εχω εξεταστικη αλλα μολις τελειωσει θα ειμαι ok..

σοφη
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
10
Πόντοι
1
Βασικά αν είναι αλήθεια έχουμε την Nikol νο2 εν τη γενεση.... :-)
 

mounara

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
ποια ειναι αυτη amale?γιατι ειμαι και σχετικα καινουργια στα πραγματα..
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
ποια ειναι αυτη amale?γιατι ειμαι και σχετικα καινουργια στα πραγματα..

καυλωστην ;), προφανως φανταζομαι προκειται για αρσενικο : Amale (Αλφα αρσενικο)
A ποιοτης αρσενικο  ;)
μιλα κ συ φιλε Amale ;) ;) ;) μην τα λεω εγω  :)
 

mounara

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
για τη νικολ λεω μουτσε ρωτησα τον amale ποια ειναι.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
ααααα την νικολ ελεγες
ειναι μια που εχετε την ιδια ιδεολογια :grin:
 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
420
Πόντοι
281
Καλά όλα αυτά που λες... αλλά γράψε μας τιμές και τι υπηρεσίες προσφέρεις..
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Eίχα ανέβει μαζί με άλλους συναδέλφους-συνεργάτες κλπ στην Θεσ/κη λόγω ΔΕΘ (και σύντομα θα ξαναπάμε γιατί γίνονται και κάποιες άλλες Εκθέσεις-Εκδηλώσεις που μας ενδιαφέρουν) και οι εντυπώσεις μας όσον αφορά τις γκόμενες που συναντήσαμε ήταν ΑΨΟΓΕΣ! :cheesy:
Κυκλοφορούσαν ΠΟΛΛΕΣ ΜΟΥΝΑΡΕΣ και το μόνο που χρειαζόταν ήταν να κάνεις παιχνίδι... :grin:
Εμείς γνωρίσαμε διάφορες, βγήκαμε, φάγαμε, τα ήπιαμε και τελικά καταλήξαμε στα ξενοδοχεία μας όπου και ξεσκιστήκαμε στα γαμήσια... γενικά περάσαμε μια βδομάδα ΠΟΛΥ ΚΑ-Υ-ΛΑ και φύγαμε με τις καλύτερες εντυπώσεις... ;)
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Σε τι ακριβώς αναφέρεσαι Duracell?
Σε κανονικές γκόμενες ή σε πουτάνες???
Γιατί αν μιλάς για κανονικές γκόμενες, δεν μας λες κάτι νέο...Εννοείται ότι αν γνωρίσεις, βγάλεις,κεράσεις,ταίσεις, ποτίσεις στο τέλος θα γαμήσεις...Αλλώστε στον καιρό της ΔΕΘ κατεβαίνει και ανεβαίνει στην Θεσσαλονίκη η Σάρα και η Μάρα και γίνεται ένας πανικός που τους μόνους που αφήνει αδιάφορους είναι τους Θεσσαλονικείς.

Anyway ακόμα συνεχίζεται ο κομπλεξισμός-γυφτιά-χωριατίλα-εσωστρέφεια των κατοίκων αυτής της πόλης.....κανείς δεν μιλάει...Ολοι με την λογική να γαμήσουμε αλλά να μην το πούμε μην μας φάνε την γκόμενα......Λίγοι ξέρουν ατα καλά σημεία και προτιμούν να πεθάνουν παρά να τα πούνε....κατάντια
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Σε τι ακριβώς αναφέρεσαι Duracell?
Σε κανονικές γκόμενες ή σε πουτάνες???

Αναφέρομαι και σε "κανονικές" γκόμενες και σε ερασιτέχνες CG που γνωρίσαμε απο δω κι απο κει και τελικά πηδήξαμε με κάποια "δωράκια" ;)
Πάντως ήταν ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ να κάνεις γνωριμίες οπουδήποτε... κι από εκεί και πέρα η κάθε φάση εξελισόταν διαφορετικά... ήταν όλες στο στυλ "ότι προλάβουμε κι αρπάξουμε" :grin:

Οσον αφορά τα τοπικά μπουρδέλα-στούντιο ή CG μέσω τηλ, ΔΕΝ ασχοληθήκαμε καθόλου (λόγω ελλείψεως χρόνου, αλλά κι επειδή είχαμε κάνει ένα σωρό γνωριμίες)... :2funny:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Anyway ακόμα συνεχίζεται ο κομπλεξισμός-γυφτιά-χωριατίλα-εσωστρέφεια των κατοίκων αυτής της πόλης.....κανείς δεν μιλάει...Ολοι με την λογική να γαμήσουμε αλλά να μην το πούμε μην μας φάνε την γκόμενα......Λίγοι ξέρουν ατα καλά σημεία και προτιμούν να πεθάνουν παρά να τα πούνε....κατάντια

Φίλε αν εσύ δεν ξέρεις τι παίζεται απο βίζιτες κλπ σημαίνει πως δεν εψαξες,δεν ρωτησες,δεν πληρωσες να μάθεις....όλοι κάπως μάθαμε...φάγαμε και φόλες και πληρώσαμε για μπάζα αλλά κάποτε βρέθηκε κάτι καλό....και στο κάτω κάτω ό,τι υπάρχει στη Θεσνικη έχει γραφτεί,και γραφεία και μασαζ και όλα....
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Καλα παμε απο συμετοχή , πραγμα που να πω την αληθεια δεν το περίμενα...διοτι στην αρχή είχαμε κουβέντα με τον φίλο salonikio!!...ενα δεύτερο που μου κανει εντύπωση είναι η παρουσία της Σοφης στο topic.Σιγουρα δεν είμαι και ο πιο ευκολόπιστος, αλλα αν μια στο εκατομύριο είναι αληθηνή η προταση της τοτε θα εχει αποκτήση ακόμη μεγαλύτερο ενδιαφέρον το θέμα μας....Αρκη να μας αναφέρει τι ακριβώς εχει διαθεση να κάνει και πόσο κοστολογή τις υπηρεσίες της!!!Πιστεύω πως θα έχεις πλήθος προτάσεων για συνάντηση και συντομα θα ξέρουμε τι ρόλο παίζει...Θα χαρώ κι εγώ να απολαύσω αυτες τις υπηρεσίες...αν τελικά είναι πραγματικές και αξίζουν.....όσο για την Ντανιέλα ειχε κανεις να προσθέση κάτι, δεν προλαβα κι εγώ να δοκιμάσω.....και οσο για τα city tours θα συμφονήσω πως ειναι αρκετά τσουχτερές οι τιμές τους....Ας προτιμήσουμε τις προσφορές τυπου Σοφίας αν είναι αυτό που δηλώνουν!!!!
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Καλά, δεν σας αρκούν τα 2-3 City tours τον μήνα? πόσα λεφτά έχετε επιτέλους για ξόδεμα???!!!
Και η Eleni έμοιαζε και σ εμένα καλή περίπτωση αλλά επαναλαμβάνω ότι εγώ δεν μπορώ να αντέξω τις τιμές ενός city tour...!
Όσο για τον φίλο lostre, εγώ θα μπορούσα να απαριθμήσω ατελείωτες κακές εμπειρίες και πιστόλια από πρακτορεία...!!! Τώρα που το σκέφτομαι μάλλον θα το κάνω, θα τις απαριθμήσω σε άλλο ποστ...!!! Πάντως φίλε αν θες καλές εμπειρίες CG σου προτείνω να δοκιμάσεις την Ρουμάνα που αναφέρεται εδώ, αν κι εγώ δεν κατάφερα να το κάνω ακόμη...

Υ.Γ. Band, άλλαξα όνομα φίλε, αν με θελήσεις κάτι στείλε εδώ
Ευχαριστώ φιλε, κι εγω παραμένω με το ιδιο ονομα αν θελήσεις κατι...Την περιπτωση Σοφη πως την βλέπεις;;;
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
παιδια επικοινωνηστε μαζι μου οποιος ενδιαφερεται για θεσσαλονικη.20 χρονων ειμαι φοιτιτρια και θελω να γνωρισω θεσσαλονικεις..1.72 60 κιλα
Δωσε μας περισσοτερες πληροφορίες και να είσαι σίγουρη πως όλοι στο topic θα θέλήσουν να απολαύσουν τις υπηρεσίες σου....κι εγω φυσικά.....πως θα μας πείσεις όμως πως πρόκειτε για αληθηνή αγγελία!!!;;;
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
ΑΠΛΑ... ;) μια "δοκιμή" θα μας πείσει :sperm:
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Αναφέρομαι και σε "κανονικές" γκόμενες και σε ερασιτέχνες CG που γνωρίσαμε απο δω κι απο κει και τελικά πηδήξαμε με κάποια "δωράκια" ;)
Πάντως ήταν ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ να κάνεις γνωριμίες οπουδήποτε... κι από εκεί και πέρα η κάθε φάση εξελισόταν διαφορετικά... ήταν όλες στο στυλ "ότι προλάβουμε κι αρπάξουμε" :grin:

Οσον αφορά τα τοπικά μπουρδέλα-στούντιο ή CG μέσω τηλ, ΔΕΝ ασχοληθήκαμε καθόλου (λόγω ελλείψεως χρόνου, αλλά κι επειδή είχαμε κάνει ένα σωρό γνωριμίες)... :2funny:
το κανονικες γκόμενες το καταλαβαίνω....με ερασιτέχνες CG τι ακριβώς εννοείς;; Γνώριζες κάποια και στο τέλος ζητούσε χρήματα για το sex!!!Κι αν θέλεις πες μας που ήταν αυτο το απο δω απο κεί...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
το κανονικες γκόμενες το καταλαβαίνω....με ερασιτέχνες CG τι ακριβώς εννοείς;; Γνώριζες κάποια και στο τέλος ζητούσε χρήματα για το sex!!!Κι αν θέλεις πες μας που ήταν αυτο το απο δω απο κεί...

Συνάδελφε band, εννοώ διάφορες γκομενίτσες (κυρίως φοιτήτριες ή υπάλληλοι σε μαγαζιά) που αφού τις γνωρίσαμε... μας έδωσαν να καταλάβουμε ότι με κάποια "δωράκια" θα είχαμε το ποθητό αποτέλεσμα ;)
Ετσι κι έγινε... σε άλλη πήγαμε μαζί στην αγορά για ψώνια (μην φανταστείς τίποτα τρελλααά ποσά, γύρω στα 100 ευρώ σύνολο), σε άλλη τα δώσαμε στο χέρι... και γενικά "ερασιτεχνικές" φάσεις... μας έβλεπαν στα ξενοδοχεία με τα κουστούμια και τις αμαξάρες και σκεφτόντουσαν "ότι αρπάξουμε"
Παιχνίδι είχε (εκτός από τους χώρους της Εκθεσης), στην παραλία (ΠΟΛΥ σε ένα μαγαζί με κόκκινη διακόσμηση, δεν θυμάμαι το όνομα, που ήταν καφέ+εστιατόριο), κι επίσης στα μαγαζιά που βγαίναμε τα βράδυα (από λαδάδικα μέχρι αεροδρόμιο)...
Γενικά περάσαμε μια βδομάδα γαμιόντας ΑΒΕΡΤΑ και φεύγοντας χωρίς ν' αφήσουμε πίσω ίχνη... (τηλ κλπ) καθότι όλη η παρέα είμαστε ΠΟΛΥ προσεχτικοί σε κακοτοπιές...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom