Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 147K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
επιτέλους βλεπω πως το topic εχει συμετοχη...και μονο αυτο δειχνει πως είμαστε σε καλο δρόμο...οι εμπειριες όλων μας μπορουν να βοηθήσουν και ισως αποτελεσουν ενα κινητρο για βελτιωση της καταστασης!!!Αν φυσικά ολοι μας μποικοταρουμε οτι είναι για τα μπαζα!!!η αληθεια είναι πως δεν γνωριζα τα γραφεία της ποπης και της Μαρινας κι αν ο αγαπητος συναγωνιστης θελει ας μας πει κατι περισσοτερο...και σε pm. σημερα βρήκα μια αγγελια Ελληνίδα 30 χρονων, Ν. Εγνατια με κατσιμηδη, απο Αγγελιοφόρο 60 ευρω full και 90 κωλαρακι...αν καποιος ξερει περισσοτερα ασ βοηθήση....σε αλλη περιπτωση θα το δοκιμασω καποια απο τις επομενες μερες και θα κανω πληρη αναφορα..να ευχαριστήσω παντως όλους όσους συμετέχουν και θα συμετάσχουν απο εδω και περα σε αυτην την ενοτητα, πιστεύω πως κατι θα πετύχουμε κι εμεις εδώ στην Θεσσαλονικη!!!
 

Επισκέπτης
Είδες; Πράγματι υπάρχει συμμετοχή και κάτι μπορεί να γίνει... Όχι σπουδαία πράγματα φυσικά, δεν νομίζω να επαναφέρουμε τις χρυσές εποχές των τελών του 90' αρχές 2000, αλλά ίσως μπορεί να βγει κάτι χρήσιμο!
Την ύπαρξη τέτοιων γραφείων την είχα πληροφορηθεί από παλιότερο τόπικ εδώ, φίλε band, και είχα ακούσει ότι υπάρχει ένα διαβόητο γραφείο της Πόπης, αλλά δεν έμαθα ποτέ λεπτομέρειες, αφού αφ ενός χρειαζόταν να πας συστημένος και αφ ετέρου δεν είχα (ούτε έχω) την οικ. άνεση και την θέληση να γίνω τακτικός πελάτης αν αυτό είναι που χρειάζεται.
Η αγγελία που βρήκες, επίσης φαίνεται να είναι όντως μία περίπτωση μαργαριταριού, όπως το είχα θέσει. Αν έχεις την καλοσύνη να μου στείλεις το τηλ σε PM μετά χαράς θα την δοκίμαζα κι εγώ και θα μετέφερα τις εντυπώσεις μου!
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
συμφωνω με το συναδελφο το σαλονικιο απολυτα αλλα ποιος καλος συνανθρωπος θα κανει τη μαγκια να μου δωσει το τηλ της ποπης σε pm?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
και  σημερα βρήκα μια αγγελια Ελληνίδα 30 χρονων, Ν. Εγνατια με κατσιμηδη, απο Αγγελιοφόρο 60 ευρω full και 90 κωλαρακι...αν καποιος ξερει περισσοτερα ασ βοηθήση....σε αλλη περιπτωση θα το δοκιμασω καποια απο τις επομενες μερες και θα κανω πληρη αναφορα

Φίλε σίγουρα θα είναι μπάζο,σίγουρα...και στο λέω χωρίς να την ξέρω...δυστυχώς έτσι ε'ιναι η κατάσταση στη Θεσνικη,μας κοροιδεύουν κατάμουτρα....η κάθε χοντρή  τραβεστί βάζει αγγελία στην εφημερίδα...σου λέει 2-3 κορόιδα να κάτσουν βγάλαμε μεροκάματο....πήγα σήμερα β.γεωργίου που πρότεινε κάποιος...μπάζα χοντρές και άσχημες....σηκώθηκα και έφυγα
 

braveheart_thess

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα συνάδερφοι,
Για την αγγελία που αναφέρεστε στην Ν.Εγνατία-Κατσιμήδη, είναι μία Ρουμάνα Ντανιέλα, γύρω στα 35, καλό κορμί αλλά το γαμώτο είναι πως το χρώμα της φέρνει λίγο σε γύφτισσα!
Δίνει όντως κωλαράκι όπως επίσης και CIM.
Τουλάχιστον είναι η μόνη αληθινή γυναίκα στην εφημερίδα και όχι, όπως ανέφεραν και άλλοι φίλοι, τραβέλι 120 κιλά!!!!
Αυτά κατά την προσωπική μου άποψη.
 

Επισκέπτης
Φίλε σίγουρα θα είναι μπάζο,σίγουρα...και στο λέω χωρίς να την ξέρω...δυστυχώς έτσι ε'ιναι η κατάσταση στη Θεσνικη,μας κοροιδεύουν κατάμουτρα....η κάθε χοντρή  τραβεστί βάζει αγγελία στην εφημερίδα...σου λέει 2-3 κορόιδα να κάτσουν βγάλαμε μεροκάματο....πήγα σήμερα β.γεωργίου που πρότεινε κάποιος...μπάζα χοντρές και άσχημες....σηκώθηκα και έφυγα

έχεις δίκιο σε γενικές γραμμές, φίλε μου, αλλά όλο και κάτι νορμάλ μπορεί να βρεθεί, όπως επιβεβαιώνει και ο συναγωνιστής μετά. Ακόμη κι εγώ ο απαισιόδοξος το πιστεύω. Όσο για την Β. Γεωργίου, αν λες για το μασάζ, ο φίλος που το πόσταρε διευκρινίζει ότι υπάρχουν και χοντρές κι εκεί, γι' αυτό πρότεινε να ζητήσουμε τις δύο συγκεκριμένες κοπέλες απ το τηλέφωνο!
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Συνάδελφοι εχτες επισκέφτηκα το μασσατζίδικο Βασ. γεωργίου.
Ο χώρος μέτριος προς καλό , μου πρόσφεραν καφεδάκι και με περιποιήθηκε μια κοπέλα εν ονόματι Βίκη μέτρια 30 ετών , αδύνατη 40 κιλά περίπου, . Φορόντας την λευκή ρόμπα , που φοράνε οι νοσοκόμες ,μου έκανε μασαζ για μια ωρίτσα περίπου , αρκετα καλή χαλάρωσα, παρολίγο να κοιμηθώ κιόλας , πιάσαμε και ωραία κουβεντούλα. Αλλα δεν είχε τιποτες παραπάνω. 50? το μαλί και βγαίνοντας μου υποσχέθηκε απο μόνη της οτι την επόμενη φορά θα είναι τελείως διαφορετικά τα πράματα διότι ήταν πρώτη φορά.. Αυτά απο το Μετωπο. Για οτιδήποτε νεότερο θα ενημερώσω.
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
....σιγά σιγά βγαίνουν πληροφορίες, αλλες θετικές αλλες αρνητικές!!!Ομως αυτος είναι ο στοχος αυτης της εννοτητας. Να είμαστε σε θεση να αποφεύγουμε τις κακοτοπιές, που δυστυχώς Θεσσαλονίκη είναι ουκ ολιγες...Ευχαριστω τον συναγωνιστη για τις πληροφορίες για την Ντανιέλα...αν μπορεις πες μας λίγο αναλυτικότερα αν τελικά αξίζει ή είναι κι αυτή μια ψυχρή επαγγελματίας;;;Νομίζω πως καλύψαμε και τον συναγωνιστη που ενδιαφερότάν για πρωκτικό....Ειμαι κι εγώ αισιόδοξος πως με λιγη προσπάθεια θα βγαλουμε τα μαργαριτάρια της πόλης μας και θα μειώσουμε τις άτυχες στιγμές που όμως κοστίζουν ακριβά....
 

Gabbana

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια  νομιζω οτι η μονη λυση για μας τους Θεσσαλονικεις ειναι να συννενοηθουμε καμια δεκαρια απο εμας και να φερνουμε city tours....ειναι ποιο σιγουρη λυση απ το να δοκιμαζουμε τηλ απο εφημεριδες κτλ...
 

petros71

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Παιδια  νομιζω οτι η μονη λυση για μας τους Θεσσαλονικεις ειναι να συννενοηθουμε καμια δεκαρια απο εμας και να φερνουμε city tours....ειναι ποιο σιγουρη λυση απ το να δοκιμαζουμε τηλ απο εφημεριδες κτλ...
Eχει γινει τετοια προσπαθεια  ρε φιλε αλλα δεν μπορεσαμε ποτε να συνενοηθουμε!!!!αλλωστε κατα καιρους μας επισκεπτονται και εμας ορισμενα ct.TO Kορυφαιο κατα την ταπεινη μου γνωμη η Ελενη που ηταν πριν 15 μερες στην πολη μας.Οτι καλυτερο μου εχει τυχει στον πληρωμενο ερωτα γενικοτερα!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Παιδια  νομιζω οτι η μονη λυση για μας τους Θεσσαλονικεις ειναι να συννενοηθουμε καμια δεκαρια απο εμας και να φερνουμε city tours....ειναι ποιο σιγουρη λυση απ το να δοκιμαζουμε τηλ απο εφημεριδες κτλ...

θα διαφωνήσω με τον φίλο petro, από την πλευρά του ότι μπορέσαμε να συνεννοηθούμε. Ακόμα κι εγώ σε αρκετά παλιότερο post είχα θίξει το θέμα, είχα βρει καμιά 10αριά συναγωνιστές που ενδιαφερόντουσαν και έστειλα e-mail σε πρακτορείο και έγινε το CT. Όπως επίσης γίνονται και city tour τακτικά για όποιον ενδιαφέρεται όπως λέει και ο φίλος, και μια ματιά εδώ κατατοπίζει Κατ εμέ, το πρόβλημα βρίσκεται αλλού. Βρίσκεται στο ότι ένα city tour μπορεί να σου δώσει μια καλή εμπειρία (όπως αυτό που δοκίμασα εγω) ή έστω και μια πολύ καλή (η Eleni που αναφέρει ο φίλος) αλλά θα κοστίζει κάπου ανάμεσα σε 250 και 350 ευρώ. Την στιγμή που ακόμη και τα 90 ευρώ που χρειάζονται για μία ξεπέτα με την Ντανιέλα, όπως αναφέραμε, μου φαίνονται μεγάλο ποσό για μία ξεπέτα, τότε θα έλεγα ότι το κυριότερο πρόβλημα είναι αυτό...
 

panos_gg

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
για τον συναδελφο που ρωτουσε για πρωκτικό στην κοροβαγκου μία από τις κοπέλες ( ξανθουλα )  προσεφερε κωλαρακι αλλα δυστυχως δεν συγκρατησα ονομα. ( εχω δοκιμασει ομολογω οτι τιποτα το φοβερο )
οσο για την συμμετοχη για να καλεσουμε ξανα την ελενη  ειμαι μεσα !!
 

Gabbana

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ρε παιδια γινονται tours στη Θεσσαλονικη αλλα 2 αντε 3 το μηνα...το θεμα ειναι να συννενοηθουμε να ερθει καποια που θελουμε ΕΜΕΙΣ και οχι  οτι μας στελνουν....που  τις περισσοτερες  φορες ερχονται τα δευτερα του καθε agency...
 

LOSTRE(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Γενικά το τόπικ πρέπει να μετονομαστεί σε "κακό" σεξ στην Θεσ/νίκη...
θα σας πω δύο τελευταίες εμπειρίες μου με cg's...
1)πήρα μία που δούλευε από μόνη της ...μπάζο σκέτο...αλλά επειδή ήμουν στο ξενοδοχείο δεν την έδιωξα μόνο κα μόνο για να φύγουν τα φλόκια!!έλεγε ότι ηταν 28 αλλα τουλάχιστρον 40 και βάλε...και δεν κάθησε να την γαμήσω και δεύτερη φορά.
2)παίρνω ένα τηλ. σε ένα γραφείο αλλα βαρέθηκα να περιμένω μία ώρα και μετα όταν καλούσα για να δω τι παίζει δεν το σήκωναν!πιστόλι δηλαδή!
μετά πήρα σε μία που έλεγε ότι άλλος έβαλε το τηλ.στην αγγελία.

υπάρχει κάποιος που μπορεί με pm να βοηθήσει?
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Καλά, δεν σας αρκούν τα 2-3 City tours τον μήνα? πόσα λεφτά έχετε επιτέλους για ξόδεμα???!!!
Και η Eleni έμοιαζε και σ εμένα καλή περίπτωση αλλά επαναλαμβάνω ότι εγώ δεν μπορώ να αντέξω τις τιμές ενός city tour...!
Όσο για τον φίλο lostre, εγώ θα μπορούσα να απαριθμήσω ατελείωτες κακές εμπειρίες και πιστόλια από πρακτορεία...!!! Τώρα που το σκέφτομαι μάλλον θα το κάνω, θα τις απαριθμήσω σε άλλο ποστ...!!! Πάντως φίλε αν θες καλές εμπειρίες CG σου προτείνω να δοκιμάσεις την Ρουμάνα που αναφέρεται εδώ, αν κι εγώ δεν κατάφερα να το κάνω ακόμη...

Υ.Γ. Band, άλλαξα όνομα φίλε, αν με θελήσεις κάτι στείλε εδώ
 

mounara

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
παιδια επικοινωνηστε μαζι μου οποιος ενδιαφερεται για θεσσαλονικη.20 χρονων ειμαι φοιτιτρια και θελω να γνωρισω θεσσαλονικεις..1.72 60 κιλα
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
10
Πόντοι
1
Ελπίζω το inbox σου να είναι άδειο γιατί προβλέπω λαοσυρροή....
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
πρεπει να πεις και ποσο καταθεσης ανα ωρα,υπηρεσιες,περιγραφη ματιων μαλλιων και στηθους και ωρες επικοινωνιας..
οχι μισες δουλειες μικρη/μικρε(αν κανεις πλακα)
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
παιδια επικοινωνηστε μαζι μου οποιος ενδιαφερεται για θεσσαλονικη.20 χρονων ειμαι φοιτιτρια και θελω να γνωρισω θεσσαλονικεις..1.72 60 κιλα

!?!?!?!?!?!?
Συγνώμη για την δυσπιστία, αλλά έχουν δει πολλά τα μάτια μας!
Αν πάλι είσαι πραγματική νομίζω ότι έκανες την σωστή κίνηση, επιχειρηματικά μιλώντας. Τόσος κόσμος ψάχνει ποιοτικές CG, αν μία εμφανιστεί ξαφνικά μπροστά τους σίγουρα θα ενδιαφερθούν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom