Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καιτόσπιτο (Στουρνάρη 63)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimis_kavlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 150K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Christosbrist

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Όταν λες "έχει εξελιχθεί σε μεγάλη μπαζόλα" εννοεις ότι κάποτε ήταν όμορφη και σταδιακά ασχήμηνε; Σε κάθε περίπτωση, σέβομαι την άποψή σου (γούστα είναι αυτά) αλλά διαφωνώ.
η εμφανιση της Μαρσυ ειναι καλη, αλλα στο δωματιο ειναι κλασσικα Αλβανιδα....
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
η εμφανιση της Μαρσυ ειναι καλη, αλλα στο δωματιο ειναι κλασσικα Αλβανιδα....

...περί ορέξεως.... γούστα είναι αυτά.
Αλλά διαφωνώ μαζί σου, για τον απλό λόγο ότι οι περισσότεροι που έχουμε "πάρει" Μάρσυ, έχουμε να πούμε περισσότερα θετικά, παρά αρνητικά.
Επίσης εγώ την θεωρώ "παράδειγμα προς μίμηση" όσο αφορά μασάζ, υπηρεσίες, ευγένεια, καθαριότητα, κ.λ.π. και πολλές φορές το έχω φωνάξει ότι πρέπει να μαθαίνουν και οι "καινούργιες" από κοπέλες όπως και η Μάρσυ, σε όλα τα παραπάνω.
 

Thanasis B

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
ανταποκριση 29/10/2010

Παρουσες Μαγια,Χριστινα,Ειρηνη,Τζουλη,Αντριανα(αυτο το κοριτσι ερχετε με παντοφλες και ατηλελητη αληθεια την παιρνει κανεις???) Μαρσυ απουσα κτλ και μια νεα αλβανισ ονοματι Σοφια
Νεα στο κουρμπετι νεαρη 19-20 ετων δηλωσε αργοτερα
Σωμα λεπτο και για τα γουστα μου
Τα Υπερ

Πιτσιρικα 19-20 ετων, καθαρη (δεν πλησιασα πολυ σε επιμαχες περιοχες αλλα δεν μου μυρισε) αμαθη αλλα προθυμη,ωραιο κορμι ξεκωλο, σηκωνει καθοδηγηση, και δεκτικη σε αλλαγες στασεων,
αρκετα σφικτη εμπρος για πισω δεν εγινε λογος.Εγω θα την προτεινα για οσους στο συγκεκριμενο μαγαζι θελουν και κατι νεο.

Τα Κατα

δεν ξερει καθολου ελληνικα... συνενοηση τσαρουχι αντε να καταλαβει οτι τωρα θελω πχ. πιπα
μετα γυρνα απο δω, τωρα απο πανω κλτ αλλα με λιγο προσπαθεια και γελια εντωμεταξυ η δουλεια γινετε οποτε ολα καλα.Μασαζ ΜΗΔΕΝ δικαιολογημενα βεβαια αλλα αν θελει να κανει καριερα τα μεγαθηρια εκει μεσα Μαρσυ,Τζουλη,Ειρηνη,Μαγια δεν θα την αφησουν χωρισ να προσπαθησει και σε αυτον τον Τομεα...

Δυο συνεδριες το συνολο 90 ευρω και ολα καλα.
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1


εμφανισιακα πωσ ειναι το καινουργο πουτανακι???χαρακτιριστικα??
 

Thanasis B

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Sorry file

δεν ειμαι καλος στισ περιγραφες αλωστε τα γουστα ειναι διαφορετικα...
αλλα ΞΕΚΩΛΑΚΙ λεπτη μετριο υψος
τα υπολοιπα πρεπει να τα δεις και να καταθεσεις δεν θα την παντρευτουμε κιολας!!!για μια
ωριτσα χαλαρη ειναι οτι πρεπει οπως και Η πλειονοτητα στο συγκεκριμενο μαγαζι.
Τωρα οσο πιο τακτικος πελατης εισαι σε προσεχουν για να τα παιρνουν αναλογως.Αν εισαι
περιστασιακος παιζει και η τυχη ρολο.
Αυτα 
 

ΦΡΙΞΟΣ !

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
ανταποκριση 29/10/2010

Παρουσες Μαγια,Χριστινα,Ειρηνη,Τζουλη,Αντριανα(αυτο το κοριτσι ερχετε με παντοφλες και ατηλελητη αληθεια την παιρνει κανεις???) Μαρσυ απουσα κτλ και μια νεα αλβανισ ονοματι Σοφια
Νεα στο κουρμπετι νεαρη 19-20 ετων δηλωσε αργοτερα
Σωμα λεπτο και για τα γουστα μου
Τα Υπερ

Πιτσιρικα 19-20 ετων, καθαρη (δεν πλησιασα πολυ σε επιμαχες περιοχες αλλα δεν μου μυρισε) αμαθη αλλα προθυμη,ωραιο κορμι ξεκωλο, σηκωνει καθοδηγηση, και δεκτικη σε αλλαγες στασεων,
αρκετα σφικτη εμπρος για πισω δεν εγινε λογος.Εγω θα την προτεινα για οσους στο συγκεκριμενο μαγαζι θελουν και κατι νεο.

Τα Κατα

δεν ξερει καθολου ελληνικα... συνενοηση τσαρουχι αντε να καταλαβει οτι τωρα θελω πχ. πιπα
μετα γυρνα απο δω, τωρα απο πανω κλτ αλλα με λιγο προσπαθεια και γελια εντωμεταξυ η δουλεια γινετε οποτε ολα καλα.Μασαζ ΜΗΔΕΝ δικαιολογημενα βεβαια αλλα αν θελει να κανει καριερα τα μεγαθηρια εκει μεσα Μαρσυ,Τζουλη,Ειρηνη,Μαγια δεν θα την αφησουν χωρισ να προσπαθησει και σε αυτον τον Τομεα...

Δυο συνεδριες το συνολο 90 ευρω και ολα καλα.
με τη Τζούλη δεν εχεις δικιο ...θα ετυχες στην κακη ..Όσο για την Σοφία ειναι ξεκωλάκι όπως ειπες ..περνάς ευχάριστα.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
με τη Τζούλη δεν εχεις δικιο ...θα ετυχες στην κακη ..Όσο για την Σοφία ειναι ξεκωλάκι όπως ειπες ..περνάς ευχάριστα.

για την Αντριάννα έγραψε ο φίλος ότι ήταν ατημέλητη, όχι για την Τζούλη  :think:

η Αντριάννα είναι το πιπίνι που δούλευε στην Φραντζή,ε;
 

ΦΡΙΞΟΣ !

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
εμφανισιακα πωσ ειναι το καινουργο πουτανακι???χαρακτιριστικα??
πιπινάκι αδύνατη και η φάτσα με πρόστυχο χαμόγελο ....κανονική στο ύψος και με κανονικές αναλογίες δλαδή δεν τονίζεται κάτι ιδιαίτερο στο σώμα της ...για τις υπηρεσίες οπως τα ειπε ο θανάσης .Νομίζω οτι θα ανταποκριθεί καλά σαν καινούργια ..
 

ΦΡΙΞΟΣ !

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
για την Αντριάννα έγραψε ο φίλος ότι ήταν ατημέλητη, όχι για την Τζούλη  :think:

η Αντριάννα είναι το πιπίνι που δούλευε στην Φραντζή,ε;
εχεις δίκιο ...πάντως ειναι η αυτη που πέρασε απο Φραντζη ..αλλά δεν την εχω προσέξει για ατημέλητη ..ισως να φταιει η Κυριακή που εγω δεν εχω πάει ...
 

Thanasis B

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
για την Αντριανα λεω και Τουλαχιστον ετσι μου φαινετε εμενα!! οταν μπει στο δωματιο εχει βεβαι κορμι φοβερο γελαστη αλλα το στυλ οχι αυτο δεν μου αρεσει οχι εκεινο αυτο δεν το κανω κτλ μπορει να μην ταιριασε και η χημεια μας αλλα δεν θα της δωσω αλλη ευκαιρια
τελος παντων

Τζουλη στανταρ υπηρεσιες δεν εχεις να χασεις
σωστη και τυπικη καθαρη κλτ
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
για την Αντριανα λεω και Τουλαχιστον ετσι μου φαινετε εμενα!! οταν μπει στο δωματιο εχει βεβαι κορμι φοβερο γελαστη αλλα το στυλ οχι αυτο δεν μου αρεσει οχι εκεινο αυτο δεν το κανω κτλ μπορει να μην ταιριασε και η χημεια μας αλλα δεν θα της δωσω αλλη ευκαιρια
τελος παντων

Τζουλη στανταρ υπηρεσιες δεν εχεις να χασεις
σωστη και τυπικη καθαρη κλτ
σωστός ο κύριος
 

NERICAST

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
249
Κριτικές
11
Like
3
Πόντοι
11
Ρε μάγκες τι ώρες δουλεύει το μαγαζί;
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Ρε μάγκες τι ώρες δουλεύει το μαγαζί;
δουλεύει 11 με 9 αλλά το εχουμε ξαναπεί με τους φίλους εδω μέσα...για να αποφύγουμε ξεπέτα  σχολάσματος μέχρι τις 8 ειναι καλά ..σε ολα τα μαγαζιά οχι μονο εδώ .
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
δουλεύει 11 με 9 αλλά το εχουμε ξαναπεί με τους φίλους εδω μέσα...για να αποφύγουμε ξεπέτα  σχολάσματος μέχρι τις 8 ειναι καλά ..σε ολα τα μαγαζιά οχι μονο εδώ .
και το 11 πμ σχετικο ειναι. Σημερα το πρωι πηγα σε 3 κοντινα μαγαζια 11:00, 11:10, 11:25. Και στα 3 ηταν μονο οι ποτιερισσες που αναμεναν κι αυτες την αφιξη του καθυστερημενου προσωπικου  >:(
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
και το 11 πμ σχετικο ειναι. Σημερα το πρωι πηγα σε 3 κοντινα μαγαζια 11:00, 11:10, 11:25. Και στα 3 ηταν μονο οι ποτιερισσες που αναμεναν κι αυτες την αφιξη του καθυστερημενου προσωπικου  >:(
σαββατο ρε συ...τα κοριτσια το ριχνουνε εξω καθε παρασκευη....καθε μερα κρεας,κρεας......και μια μερα νηστεια.....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
και το 11 πμ σχετικο ειναι. Σημερα το πρωι πηγα σε 3 κοντινα μαγαζια 11:00, 11:10, 11:25. Και στα 3 ηταν μονο οι ποτιερισσες που αναμεναν κι αυτες την αφιξη του καθυστερημενου προσωπικου  >:(

δώσε τόπο στην οργή......
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
Και στα 3 ηταν μονο οι ποτιερισσες που αναμεναν κι αυτες την αφιξη του καθυστερημενου προσωπικου  >:(

k παλι καλα να λεσ..σε αλλα μαγαζια παει πολλεσ φορεσ πρωτα το προσωπικο
κ μετα ερχονται οι πορτιερησεσ..ονοματα δε λεμε,υποληψεισ δε θιγουμε :cheesy: :cheesy:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
k παλι καλα να λεσ..σε αλλα μαγαζια παει πολλεσ φορεσ πρωτα το προσωπικο
κ μετα ερχονται οι πορτιερησεσ..ονοματα δε λεμε,υποληψεισ δε θιγουμε :cheesy: :cheesy:

αρα η μονη σταθερά είναι οι κάσες που δεν είναι μετακινούμενες...διότι αν ήταν θα είχαμε θέμα και με αυτές!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom