Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καιτόσπιτο (Στουρνάρη 63)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimis_kavlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 150K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Μάγια ή Νατάσσα? Ιδού η απορία...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Μάγια ή Νατάσσα? Ιδού η απορία...

Εχοντας τιμήσει επανειλημμένα και τις δύο,ψηφίζω την Μάγια....Η Νατάσσα είναι πιο όμορφη,εντυπωσιακή γυναίκα,αλλά η Μάγια είναι πιο ζεστή και φιλική σαν άνθρωπος.Το θέμα με την Νατάσσα είναι αν μπορείς να αντέξεις αρκετή ώρα,χωρίς να τελειώσεις.Αν τα καταφέρεις,θα περάσεις καλά.... :knockinb:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.348
Κριτικές
7
Like
1.264
Πόντοι
216
Call girl με 70 και 80 ευρώ,δεν νομίζω να παίζει,τουλάχιστον αξιόλογο....Επισης,και το πιο κοντινό ταξιδάκι,κοστίζει αρκετά παραπάνω....Αλλωστε,μην ξεχνάς ότι έχουμε και δουλειές!1 ωριτσα σε μασαζομάγαζο βολεέυεται εύκολα στο καθημερινό πρόγραμμα...

Το Καιτόσπιτο είχε πάντοτε μια απο τις καλύτερες σχέσεις τιμής-υπηρεσιών.Γι' αυτό και έχει σταθερή πελατεία.Τα ονόματα δεν έχουν σημασία.Σημασία έχει με ποιά περνάς καλά.Προσωπικά,μου έχει τύχει εκεί να "φάω" την μισή συνεδρία συζητώντας με την κοπέλλα για ένα προσωπικό της θέμα...Δεν το μετάνοιωσα,γιατί η συγκεκριμένη το αναπλήρωσε με πολλούς τρόπους σε άλλες συνεδρίες.

Μην ξεχνάτε κάτι....Αν τους φέρεστε σαν πουτάνες,σαν κομματια κρέας,με τον ίδιο τρόπο θα σας φερθούν κι αυτές.Αν τους φερθείτε ανθρώπινα,και χρόνο παραπάνω θα έχετε και υπηρεσίες που δεν τις έχετε καν φανταστεί...
Καλή χρονιά σε όλους
:cheesy:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Εχοντας τιμήσει επανειλημμένα και τις δύο,ψηφίζω την Μάγια....Η Νατάσσα είναι πιο όμορφη,εντυπωσιακή γυναίκα,αλλά η Μάγια είναι πιο ζεστή και φιλική σαν άνθρωπος.Το θέμα με την Νατάσσα είναι αν μπορείς να αντέξεις αρκετή ώρα,χωρίς να τελειώσεις.Αν τα καταφέρεις,θα περάσεις καλά.... :knockinb:

εγώ νομίζω ότι είναι θέμα χημείας και με τις 2.. βέβαια η Μάγια παίζει τη δική της μπάλα...  ;)
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.156
Πόντοι
3.135
Χριστινακι ειναι ενα ξανθο ελληνακι με ωραιο στηθος που καποτε ηταν και σκρα 4;

και τωρα το χριστινακι που κατοικοεδρευει??????

α, συναγωνιστες στο καιτοσπιτο κολουρτζή έχει???

τα φώτα σας κυριοι.............
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα εχω πληροφοριες οτι κανα δυο τεμαχια περνονται εκτος σε χοτελ δεν ξερω αν αληθευει για ψαχτε το και εσεις
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.005
Κριτικές
490
Like
36.734
Πόντοι
41.447
καλησπερα εχω πληροφοριες οτι κανα δυο τεμαχια περνονται εκτος σε χοτελ δεν ξερω αν αληθευει για ψαχτε το και εσεις

σχεδόν οι περισσότρες μασατζουδες όλων των μαγαζιων "παιρνονται" σε χοτελια....
ειναι θεμα χρήματος και εννιοτε χειρισμού....
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
πρεπει να παιρνεισ τακτικα μια που να σου αρεσει,να κερδισεισ την
εμπιστοσυνη τησ,κ σιγα σιγα να τησ κανεισ προταση για ξενοδοχειο.
ετσι εχεισ πολλεσ πιθανοτητεσ να δεχθει
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Επισκεύθηκα πριν λίγες μέρες το ιδρυμα και ....την πάτησα.... :idiot:έλειπε η Καίτη,πέρασαν απο μπροστά μου οι γνωστές και αντί να φύγω είπα να δοκιμάσω κάτι καινούργιο και διάλεξα την Ξένια....
Απο εμφάνιση είναι καλή προς πολύ καλή,αλλά οι υπηρεσίες της είναι τυπικότατες....Κάνει τα πάντα,αλλά με εντελώς διεκπεραιωτικό τρόπο,είναι αμίλητη και αγέλαστη και τηρεί το ωράριο μέχρι κεραίας....Τυπική ξεπέτα μπουρδέλου πολυτελείας......
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
Επισκεύθηκα πριν λίγες μέρες το ιδρυμα και ....την πάτησα.... :idiot:έλειπε η Καίτη,πέρασαν απο μπροστά μου οι γνωστές και αντί να φύγω είπα να δοκιμάσω κάτι καινούργιο και διάλεξα την Ξένια....
Απο εμφάνιση είναι καλή προς πολύ καλή,αλλά οι υπηρεσίες της είναι τυπικότατες....Κάνει τα πάντα,αλλά με εντελώς διεκπεραιωτικό τρόπο,είναι αμίλητη και αγέλαστη και τηρεί το ωράριο μέχρι κεραίας....Τυπική ξεπέτα μπουρδέλου πολυτελείας......
κανε μια περιγραφη φιλε :)
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αστα και εγω μαυρο στη Ξενια απο οτι μου ειπε δουλεβε παλια σε στουντιο οποτε αυτο ξερει αυτο κανει δεν δινει σημασια στο χωρο...
Ουτε για λυση αναγκης δεν κανει...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Like
2.924
Πόντοι
456
καλησπερα εχω πληροφοριες οτι κανα δυο τεμαχια περνονται εκτος σε χοτελ δεν ξερω αν αληθευει για ψαχτε το και εσεις
Μηπως μπορουμε ναχουμε τα ονοματακια ,εστω και σε π.μ
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα δεν ειπα οτι ξερω ονοματα αυτο ψαχνω και εγω
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Για την Ξένια είχα γράψει κι εγώ(καμιά σελίδα πιο πίσω) : ψυχρή, αγέλαστη, ειρωνική (έως προσβλητική κάποιες φορές!), στυγνή επαγγελματίας (η ξεπέτα του αιώνα), ενώ και από κορμί όταν βγάλει τα ρούχα :S υστερεί πάααρα πολύ...
Ίσως τα πιο πεταμένα λεφτά σε μασατζίδικο εως τώρα (και δεν έχει να κάνει με θέμα χημείας, αλλά αποκλειστικά λόγω του χαρακτήρα της εν λόγω κοπέλας).
Δυστυχώς και εγώ και αυτός που ήταν πριν από μένα (γιατί η Ξένια μόλις είχε βγει από δωμάτιο) την πατήσαμε από την περιέργειά μας για το καινούριο.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom