Νέα

Καίγεται το LIDO

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NICK TRIVE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Patrick Jo

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
25
Like
6
Πόντοι
0
Τεσσερις ημερες μετα τα εγκαινια του νεου μαγαζιου καηκε το παλιο... μαλιστα...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
493
Like
60.849
Πόντοι
39.662
καλα θα ναι
αφου ειναι κλειστα τωρα

μερικες πορνες κοιμούνται μεσα τυπε επσιδη δεν εχουν σπίτι όπως και μερικές κορασίδες μενουν μεσα στα μπουρδελα για οικονομια
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Κριμα..αντε να ξαναγινει ανα'στυλο'ση τωρα
 

Husqsvarnas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2017
Μηνύματα
112
Κριτικές
7
Like
320
Πόντοι
281
Ακριβως ανοιξε το καινουργιο και εριξε μπιστολια στο παλιο....

Πιστεύω πως δεν χρειάζεται ούτε το ανακριτικό της Πυροσβεστικής,ούτε οποιαδήποτε ανάμιξη  της αστυνομίας.
Οι ειδικοί του μπου απεφάνθησαν για την υπόθεση,όπως σε όλα τα θέματα άλλωστε.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
Χαβαλε κανουμε....Χαχαχα πώντως τίποτα δεν είναι τυχαίο...
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86

Πιστεύω πως δεν χρειάζεται ούτε το ανακριτικό της Πυροσβεστικής,ούτε οποιαδήποτε ανάμιξη  της αστυνομίας.
Οι ειδικοί του μπου απεφάνθησαν για την υπόθεση,όπως σε όλα τα θέματα άλλωστε.



καλα δεν ειναι απιθανο να καηκε μονο του. απλα οταν ανοιγεις ενα νεο και μετα απο λιγες μερες καιγεται το παλιο , απλη λογικη σε οδηγει.. εσυ γιατι αμφιβαλεις οτι μπορει να εγινε κατι τετοιο..? δουλευεις εκει? ξερεις τον ιδιοκτητη και εισαι σιγουρος..?
 

Husqsvarnas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2017
Μηνύματα
112
Κριτικές
7
Like
320
Πόντοι
281
καλα δεν ειναι απιθανο να καηκε μονο του. απλα οταν ανοιγεις ενα νεο και μετα απο λιγες μερες καιγεται το παλιο , απλη λογικη σε οδηγει.. εσυ γιατι αμφιβαλεις οτι μπορει να εγινε κατι τετοιο..? δουλευεις εκει? ξερεις τον ιδιοκτητη και εισαι σιγουρος..?

Ο καθένας έχει την δική του "απλή λογική" όπως τη λες και όντως σε πολλές περιπτώσεις οι συμπτώσεις είναι αν όχι ύποπτες,τουλάχιστον περίεργες.

Αντιστρέφω λοιπόν το ερώτημα:
Εσύ,που πρώτος κατέθεσες τη γνώμη σου,πως είσαι σίγουρος;
Ήσουν παρών;Είσαι πυροσβέστης;
Έίδες κάτι συγκεκριμένο;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Ο καθένας έχει την δική του "απλή λογική" όπως τη λες και όντως σε πολλές περιπτώσεις οι συμπτώσεις είναι αν όχι ύποπτες,τουλάχιστον περίεργες.

Αντιστρέφω λοιπόν το ερώτημα:
Εσύ,που πρώτος κατέθεσες τη γνώμη σου,πως είσαι σίγουρος;
Ήσουν παρών;Είσαι πυροσβέστης;
Έίδες κάτι συγκεκριμένο;

ρε δε μας γαμας για το μπουρδελο σου
που νομιζεις οτι γραφεις σε τιποτα παιδακια ?

μοκο τωρα
 

Husqsvarnas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2017
Μηνύματα
112
Κριτικές
7
Like
320
Πόντοι
281
ρε δε μας γαμας για το μπουρδελο σου
που νομιζεις οτι γραφεις σε τιποτα παιδακια ?

μοκο τωρα

Δεν νομίζω να απευθύνθηκα σε εσένα αλλά μια και μπήκες στην κουβέντα,έχεις να πεις κάτι συγκεκριμένο για το θέμα που να αποδεικνύει κάτι;
 

Επισκέπτης
νομιζω θα πρεπει να γινει συγχωνευση το θεμα στο νημα του λιντο
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
Ο καθένας έχει την δική του "απλή λογική" όπως τη λες και όντως σε πολλές περιπτώσεις οι συμπτώσεις είναι αν όχι ύποπτες,τουλάχιστον περίεργες.

Αντιστρέφω λοιπόν το ερώτημα:
Εσύ,που πρώτος κατέθεσες τη γνώμη σου,πως είσαι σίγουρος;
Ήσουν παρών;Είσαι πυροσβέστης;
Έίδες κάτι συγκεκριμένο;



η απλη λογικη ειναι κοινη σε ολους. γιαυτο λεγεται και κοινη πολλες φορες. Στην τελικη λεγεται λογικη γιατι ολοι η οι περισοτεροι συμφωνουν για κατι.

Τωρα εγω στα φρυδια μου αν το εκαψε μονος του η καηκε απο απροσεξια κλπ. Το γεγονος οτι πριν μερικες μερες ανοιξε καινουργιο απεναντι και στο καπακι καιγεται αυτο σε βαζει σε σκεψεις.

Αν δεν ακουλουθεις την απλη (κοινη) λογικη δικαιωμα σου. Μην τη λες ομως στους αλλους οτι ειναι λαθος επειδη δεν ακολουθουν τη δικη σου "συνθετη" η ειδικη οπως θες πες τη , λογικη.

;)
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Δεν νομίζω να απευθύνθηκα σε εσένα αλλά μια και μπήκες στην κουβέντα,έχεις να πεις κάτι συγκεκριμένο για το θέμα που να αποδεικνύει κάτι;

τραβα βαλε την χουγκσβαρνα να κανεις απαλλοτροιωση στα καμμενα
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
η απλη λογικη ειναι κοινη σε ολους. γιαυτο λεγεται και κοινη πολλες φορες. Στην τελικη λεγεται λογικη γιατι ολοι η οι περισοτεροι συμφωνουν για κατι.

Τωρα εγω στα φρυδια μου αν το εκαψε μονος του η καηκε απο απροσεξια κλπ. Το γεγονος οτι πριν μερικες μερες ανοιξε καινουργιο απεναντι και στο καπακι καιγεται αυτο σε βαζει σε σκεψεις.

Αν δεν ακουλουθεις την απλη (κοινη) λογικη δικαιωμα σου. Μην τη λες ομως στους αλλους οτι ειναι λαθος επειδη δεν ακολουθουν τη δικη σου "συνθετη" η ειδικη οπως θες πες τη , λογικη.

;)


αστονα υπαλληλακι ειναι :2funny: :2funny:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
^ ε αμα ειναι να μας κανει καμια καλη για μπριτζολα εκει..  :grin:
 

Husqsvarnas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2017
Μηνύματα
112
Κριτικές
7
Like
320
Πόντοι
281
η απλη λογικη ειναι κοινη σε ολους. γιαυτο λεγεται και κοινη πολλες φορες. Στην τελικη λεγεται λογικη γιατι ολοι η οι περισοτεροι συμφωνουν για κατι.

Τωρα εγω στα φρυδια μου αν το εκαψε μονος του η καηκε απο απροσεξια κλπ. Το γεγονος οτι πριν μερικες μερες ανοιξε καινουργιο απεναντι και στο καπακι καιγεται αυτο σε βαζει σε σκεψεις.

Αν δεν ακουλουθεις την απλη (κοινη) λογικη δικαιωμα σου. Μην τη λες ομως στους αλλους οτι ειναι λαθος επειδη δεν ακολουθουν τη δικη σου "συνθετη" η ειδικη οπως θες πες τη , λογικη.

;)

Δεν διαφωνούμε σε κάτι,και εγώ είπα πως όντως κάποιες συμπτώσεις είναι αν όχι ύποπτες τουλάχιστον περίεργες.
Διαφώνησα στην βιαστική ή ίσως και πρόχειρη εξαγωγή συμπερασμάτων-όπως κάνουμε άλλωστε πολλές φορές για αρκετά πράγματα,όλοι μας.

Ο Έλληνας κατά διαστήματα γίνεται σεισμολόγος,μετεωρολόγος,πραγματογνώμονας τροχαίων δυστυχημάτων,ανακριτής και δικαστής κλπ,κλπ.

Αυτό ήταν το πνεύμα μου. :hi:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
Δεν διαφωνούμε σε κάτι,και εγώ είπα πως όντως κάποιες συμπτώσεις είναι αν όχι ύποπτες τουλάχιστον περίεργες.
Διαφώνησα στην βιαστική ή ίσως και πρόχειρη εξαγωγή συμπερασμάτων-όπως κάνουμε άλλωστε πολλές φορές για αρκετά πράγματα,όλοι μας.

Ο Έλληνας κατά διαστήματα γίνεται σεισμολόγος,μετεωρολόγος,πραγματογνώμονας τροχαίων δυστυχημάτων,ανακριτής και δικαστής κλπ,κλπ.

Αυτό ήταν το πνεύμα μου. :hi:




Οκ, με αυτο το σκεπτικο δεκτη η αποψη.
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
534
Like
625
Πόντοι
86
Πριν λιγα λεπτα μιλησα με κοπελλα που εργαζεται στο ιδρυμα, εχει παθει σοκ !!!  Μεταφερονται ολεs με μεταγραφη υποσχετικη ομωS οχι ελευθεραS στο απεναντι ιδρυμα.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Πριν λιγα λεπτα μιλησα με κοπελλα που εργαζεται στο ιδρυμα, εχει παθει σοκ !!!  Μεταφερονται ολεs με μεταγραφη υποσχετικη ομωS οχι ελευθεραS στο απεναντι ιδρυμα.


σου ειπε ποιος το εκαψε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom