Νέα

Καίγεται η Ρόδος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 674
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.185
Like
10.096
Πόντοι
2.606
το γυρνάς στη τρελίτσα ρε σιχαμένε συμμορίτη φλώρε ρουφιάνε κωλοτούμπα :2funny:
ξαναπές για μάνα άλλη φορά κατσαπλιά και θα σε πάω γαμιώντας μέχρι τον φανοστάτη στα Τρίκαλα ,σκατάνθρωπε
Γιατί δεν αυτοπυρπολείσαι μαζί με άλλα σταλινοκουμούνια να αποδείξετε ότι και με Κούλη πεθαίνουνε άνθρωποι ? εεεέ ?:2funny:
Που θα πάει ρε μουνοπανα,θα γυρίσει η γυναίκα και θα σε τσακώσει να τον παίζεις με φωτογραφίες χρυσαυγιτων και θα σου βγάλει τα νύχια ένα ένα για σε συνεφέρει....που να φανταστεί ότι είσαι τελειωμένος ψυχακιας....θα σε φτιάξω καλά μουνόπανο όμως ,μην ανησυχείς θα σε ρεγουλαρω μια χαρά ....
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.185
Like
10.096
Πόντοι
2.606
Ενω μετα τη φωτια γινεται;
Μετά την φωτιά μάλλον πολλά γίνονται ρε τυπε....για αυτό τις βάζουν και τις ξαναβάζουν και τις ξαναβάζουν στα ίδια μέρη στα ίδια σημεία ίδια εποχή....ενενήντα τα εκατό είναι εμπρησμοί καραμπινατοι....εκ του αποτελέσματος όμως αυτοί οι μαλακές που κυβερνούν πέντε χρόνια τώρα έχουν μακράν τα πιο πολλά καμμένα στρέμματα....που σημαίνει ότι κάνουν πολλά πράγματα τελείως λάθος....
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.614
Like
21.560
Πόντοι
5.506
Μετά την φωτιά μάλλον πολλά γίνονται ρε τυπε....για αυτό τις βάζουν και τις ξαναβάζουν και τις ξαναβάζουν στα ίδια μέρη στα ίδια σημεία ίδια εποχή....ενενήντα τα εκατό είναι εμπρησμοί καραμπινατοι....εκ του αποτελέσματος όμως αυτοί οι μαλακές που κυβερνούν πέντε χρόνια τώρα έχουν μακράν τα πιο πολλά καμμένα στρέμματα....που σημαίνει ότι κάνουν πολλά πράγματα τελείως λάθος....
Ενταξει, αμα λες εσυ οτι 90 τα εκατο ειναι εμπρησμοι αρχιζω και σιγουρευομαι.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.234
Κριτικές
3
Like
10.690
Πόντοι
3.936
Πείτε με μαλάκα, πείτε με χαζό, πριν καμιά δεκαριά χρόνια είχα πάει στην Ρόδο με την δεύτερη γυναίκα μου, μου τα είχε πρήξει μου τα είχε κάνει πεπόνια πάμε πάμε πάμε πάμε πάμε πάμε πάμε πάμε πάμε Ρόδο Ρόδο Ρόδος Ρόδος.....
Πάμε.
Και πήγαμε. Και μου γύρισε το μάτι με τους Ροδίτες ξέρω εγώ τέλος πάντων με το όλο κλίμα. Ρε παιδί μου πας Κρήτη πας όπου αλλού υπάρχει ένα στοιχειώδες κλίμα ευγένειας φιλοξενίας .
Ρόδος..... αισθανόμουν σαν να είμαι ανάμεσα σε γύφτους που ήθελαν να με κλέψουν.
Σήμερα λέει καίγεται....
Φαντάρος ήμουν εκεί. 7 μήνες τους έφαγα στην μούρη. Χειρότερα μουνόπανα δεν έχω ξανά συναντήσει. Ειδικά η συμπεριφορά προς τους φαντάρους
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.792
Κριτικές
2
Like
15.481
Πόντοι
3.556
Που θα πάει ρε μουνοπανα,θα γυρίσει η γυναίκα και θα σε τσακώσει να τον παίζεις με φωτογραφίες χρυσαυγιτων και θα σου βγάλει τα νύχια ένα ένα για σε συνεφέρει....που να φανταστεί ότι είσαι τελειωμένος ψυχακιας....θα σε φτιάξω καλά μουνόπανο όμως ,μην ανησυχείς θα σε ρεγουλαρω μια χαρά ....
θα προσκυνήσεις ραμολιμέντο τον Μητσοτάκη και την πλειοψηφία των Ελλήνων !!!!
τώρα στα γεράματα θα ξεσυνηθίσεις μαλακοκατσαπλιά του ταβερνιάρη Κουτσούμπα:2funny:
Το ξέρουν τα αυτιστικά του Περισσού ότι καταναλώνεις καπιταλιστικά ψυχοφάρμακα ? εεεέ ?
μήπως ψήφισες και σύριζα πάνω στη μαστούρα σου ρε καμμένε ? :2funny:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.185
Like
10.096
Πόντοι
2.606
θα προσκυνήσεις ραμολιμέντο τον Μητσοτάκη και την πλειοψηφία των Ελλήνων !!!!
τώρα στα γεράματα θα ξεσυνηθίσεις μαλακοκατσαπλιά του ταβερνιάρη Κουτσούμπα:2funny:
Το ξέρουν τα αυτιστικά του Περισσού ότι καταναλώνεις καπιταλιστικά ψυχοφάρμακα ? εεεέ ?
μήπως ψήφισες και σύριζα πάνω στη μαστούρα σου ρε καμμένε ? :2funny:
Έννοια σου τρελακια και θα σε γαμησει τόσο πολύ ο Μητσοτάκλας που δεν θα εχεις ούτε για ρεύμα μουνόπανο να ανάψεις το πισι για να λογγαρεις στο σαη να γράφεις ασυναρτησίες....
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.234
Κριτικές
3
Like
10.690
Πόντοι
3.936
Έννοια σου τρελακια και θα σε γαμησει τόσο πολύ ο Μητσοτάκλας που δεν θα εχεις ούτε για ρεύμα μουνόπανο να ανάψεις το πισι για να λογγαρεις στο σαη να γράφεις ασυναρτησίες....
Αμήν κ πότε. Κοντεύει ο Οκτώβριος
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.792
Κριτικές
2
Like
15.481
Πόντοι
3.556
Έννοια σου τρελακια και θα σε γαμησει τόσο πολύ ο Μητσοτάκλας που δεν θα εχεις ούτε για ρεύμα μουνόπανο να ανάψεις το πισι για να λογγαρεις στο σαη να γράφεις ασυναρτησίες....
πονάς απολοιφάδι και δεν μπορείς να το κρύψεις ...
Μητσοτάκλα στηρίζουνε όσοι φτώχυναν επί σύριζα(αριστεράς) κατσαπλιά
και επειδή πουλάς Σοβιετική τρελίτσα για "ασυναρτησίες"..
πάρε το φαρμακάκι σου:babycry:



 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.185
Like
10.096
Πόντοι
2.606
πονάς απολοιφάδι και δεν μπορείς να το κρύψεις ...
Μητσοτάκλα στηρίζουνε όσοι φτώχυναν επί σύριζα(αριστεράς) κατσαπλιά
και επειδή πουλάς Σοβιετική τρελίτσα για "ασυναρτησίες"..
πάρε το φαρμακάκι σου:babycry:



Περιμένω να ξες τριμαλακα πότε θα βάλεις τον ταιλανδο που φτύνει....παλιά σου τέχνη κόσκινο...
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.792
Κριτικές
2
Like
15.481
Πόντοι
3.556
Περιμένω να ξες τριμαλακα πότε θα βάλεις τον ταιλανδο που φτύνει....παλιά σου τέχνη κόσκινο...
πάλι κρακ ρε γεροζαίε ?
που είναι τα επιχειρήματα που έχετε ?
που είναι η δημοκρατικότητα σας ρε αριστερέ ?
άντε βρίσε από το πληκτρολόγιο.... και κλάψε :2funny:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.792
Κριτικές
2
Like
15.481
Πόντοι
3.556
πληρωστε μαλακες οκτω ευρω τη μπυρα δονητη ,σαραντα το σετ και πεντε ευρω τα 250μλ νερο σε τετραπακ (για να μη μολυνετε ) και σκαστε ....κουλη να αγιασεις ...γαμησε τα τα σκουπιδια οσο μπορεις ,λυντζαρισε τους μεχρι να αλλαξουν χωρα!
ζήτα βοήθεια επειγόντως , όσο πάει και ξεχαρβαλώνεσαι

ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- Σταυρουπολη | 11888.gr
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Iso14

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.458
Κριτικές
16
Like
13.662
Πόντοι
6.515
Ασφαλώς κ όχι κ ούτε κανείς έχει αποδείξεις για αυτό αλλά ....
1 Με την αφαίρεση των δασών γίνεται πιο εύκολη η πρόσβαση σε σημεία δίπλα στα καμμενα για εγκατάσταση αιολικού πάρκου
( Είναι τεράστιο το κόστος σε δύσβατες δασικές εκτάσεις )

Οχι απλά πιο ευκολη, το μήκος των πτερυγων είναι τόσο μεγάλο που δεν μπορουν να, στρίψουν οι ειδικές νταλίκες στους δασικους δρόμους ανάμεσα στα δεντρα
 
Τελευταία τροποποίηση:

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.458
Κριτικές
16
Like
13.662
Πόντοι
6.515
Ναι ρε Κουλα η κλιματικα αλλαγη φταιει εδω γελανε και οι πετρες .Παντα ειχαμε καυσωνα.Τωρα γιατι βαζουν φωτιες ολοι ξερουμε τι συμφεροντα παιζονται παντα ετσι ηταν , αλλα και ταβρωμικα παιχνιδια των Μογγολων .
Γιγαντα Τζιμη οχι μονο μεζονετες.
Τα Ρωσικα αεροσκαφη τα υμνουσαν τωρα ειναι κακοι οι Ρωσοι α ρε κλωτσιες .
Ο τζίμης λείπει σήμερα, είχε μείνει στην εποχή που έκαιγαν για μεζονέτες στον Διόνυσο και τριγυρω
Δεν προλαβε την εποχή της ανεμογεννητριας
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.614
Like
21.560
Πόντοι
5.506
Φαντάρος ήμουν εκεί. 7 μήνες τους έφαγα στην μούρη. Χειρότερα μουνόπανα δεν έχω ξανά συναντήσει. Ειδικά η συμπεριφορά προς τους φαντάρους
Χειροτερα μουνοπανα απο σενα;
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
24
Like
9.258
Πόντοι
3.446
Σιγα μην τρεχω ρε φωστηρα να δω απο κοντα επειδη εσυ εισαι ανικανος περα απο να ανεβαζεις φωτογραφιες του φεισμπουκ, ακομα και να σκεφτεις οτι συμφωνα με τον αλλο φωστηρα που εφτιαξε τη φωτογραφια οτι μετα απο 20 χρονια (αφου οι ανεμογεννητριες ειναι πλεον κουφαρια) το εν λογω δασος ειναι παλι καταπρασινο.
και βέβαια δεν θα πας γιατί θα διαψεύσεις τον εαυτό σου σε αυτά που παραπάνω λες, και δεν έχεις ψυχή να πεις ότι έκανες λάθος. αλλά οκ εσύ ξέρεις παραπάνω από εμένα για εκεί που εχω πάει αλλά δεν έχεις πάει ποτε εσυ
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.234
Κριτικές
3
Like
10.690
Πόντοι
3.936

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom