Νέα

Καφετεριες με ξεκωλες σερβιτορες για ματι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 448
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Εχει φαει κανεις γκομενα εργαζομενη (σερβιτορα, μπαργουμαν, κλπ) με απευθειας πεσιμο την ωρα της δουλειας (προξενια μεσω φιλων κλπ αποκλειονται);


Ούτε μου έχει τύχει , ούτε έχω ακούσει ιστορία. Μάλλον αδύνατο .
Ξέρω κάποιους που το κάνουν, γνωστοί ιδιοκτητών , γνωστοί λεφτάδες ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΟΙ ΜΟΥΝΕΣ ΑΠΟ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ.
Επόμενη φωτό όμως με τον τύπο να την έχει πάει για ψώνια και μπορεί να δεις από λουί βιτόν , μέχρι ρόλεξ ροζ χρυσό .
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Και Αργυρούπολη στο καφέ απέναντι από τα goudis παίζουν πολύ ωραίες κοπέλες.
Γενικότερα πάντως είναι δύσκολη δουλειά καθώς το μεροκάματο πλέον για τις περισσότερες κοπελίτσες είναι ξεφτίλα μιλάμε για φουλ εκμετάλλευση με ελαστικά ωράρια άσχημες συμπεριφορές και παρενοχλήσεις από διάφορους ηλίθιους πελάτες μου έχουν πει απίστευτα σκηνικά γνωστές μου που δουλεύουν
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Τώρα να σας πω κάνα δυο καλά κυριλέ μέρη με ωραίο περιβάλλον και κόσμο για καφέ 1) Δάσος Χαϊδαρίου διαχρονική αξία,2) Πλατεία Νέας Σμύρνης

Έχεις να προτείνεις συγκεκριμένα μαγαζιά ή γενικότερα ολόκληρες τις περιοχές?
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.820
Like
50
Πόντοι
16
Ασχετο τελειως, αλλα δεν ξερω που να το βαλω:

Ο Ευτυχης λετε να την πηδαει τη συνοδο του (φαινεται στο 3:45);

Τοσο καιρο ειναι μαζι, τοσα ταξιδια σε αλλες χωρες μονοι, μερες ολοκληρες...


 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
Ασχετο τελειως, αλλα δεν ξερω που να το βαλω:

Ο Ευτυχης λετε να την πηδαει τη συνοδο του (φαινεται στο 3:45);

Τοσο καιρο ειναι μαζι, τοσα ταξιδια σε αλλες χωρες μονοι, μερες ολοκληρες...



Εχουν και παιδι
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
Εγω σταματαω μικελ μαρουσι, το κοριτσακι στο ταμειο ειναι ολα τα λεφτα, θελω να το γλυψω πτοκορφα
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
Ασχετο τελειως, αλλα δεν ξερω που να το βαλω:

Ο Ευτυχης λετε να την πηδαει τη συνοδο του (φαινεται στο 3:45);

Τοσο καιρο ειναι μαζι, τοσα ταξιδια σε αλλες χωρες μονοι, μερες ολοκληρες...

Αυτός ο Ευτύχης που βρίσκει τόσο χρήμα για όλα αυτά τα ταξίδια;
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
230
Πόντοι
86
Εχει φαει κανεις γκομενα εργαζομενη (σερβιτορα, μπαργουμαν, κλπ) με απευθειας πεσιμο την ωρα της δουλειας (προξενια μεσω φιλων κλπ αποκλειονται);

εγω τυπε αλλα μου την επεσε εκεινη
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
Μικελακι μαρουσι το μωρο σημερα σταζει καυλα
 

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
151
Κριτικές
7
Like
140
Πόντοι
1
Φαντάζομαι λες για το ξανθο milf....
Γυναικάρα για πολλά  :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

bmwdakias

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
10
Πόντοι
0
παιδια οποιος θελει πληροφοριες για ξεκωλο που δουλευει σε καφενειο για μνημοσυνα πλησιον νεκροταφειων νεας σμυρνης μου στελνει πιεμ παιζει εξτραδακι  :grin:
Φίλε υπάρχει ακόμα το κονέ με την κορασίδα??
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.276
Like
11.909
Πόντοι
2.606
Ναι αν υπαρχει πες μας φιλος
φιλε ειχα παει παλι εξω απο δω σε μια κηδεια πριν κανα μηνα το μωρο ηταν ακομα εκει μιλαμε για πολυ ξεκωλο αν σε ξερει και σε βλεπει συχνα σε κηδειες μνημοσυνα  σε παει σε καβατζα με λιγα λεφτουδακια
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.823
Κριτικές
31
Like
7.410
Πόντοι
3.886
φιλε ειχα παει παλι εξω απο δω σε μια κηδεια πριν κανα μηνα το μωρο ηταν ακομα εκει μιλαμε για πολυ ξεκωλο αν σε ξερει και σε βλεπει συχνα σε κηδειες μνημοσυνα  σε παει σε καβατζα με λιγα λεφτουδακια

Θυμάσαι όνομα μαγαζιού να παμε να ρίξουμε μια ματιά..Πώς πρέπει να την πλησιάσουμε;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.276
Like
11.909
Πόντοι
2.606
Θυμάσαι όνομα μαγαζιού να παμε να ρίξουμε μια ματιά..Πώς πρέπει να την πλησιάσουμε;
ακου φιλε επειδη πλακωσαν πολλοι μολις εγινε γνωστο οτι καβατζωνεται τωρα ειναι πολυ προσεκτικη για να μην την ψιλιαστουν υπαρχουν καποια συνθηματικα πρεπει να σκασεις με λουλουδι στο  πετο να παραγγειλεις μολις ερθει φραπε σκετο με λιγο αφρο να αφησεις τον αναπτηρα σου σε ορθια θεση στο τραπεζι και να καθεσαι σταυροποδι και μονος σου εννοειται στο τραπεζι οταν θα σου φερει τον καφε θα σου εχει αντι για την αποδειξη μηνυμα για το που θα καβατζωθειτε και ισως τηλεφωνο για συναντηση εξω  :hi:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.693
Like
46.598
Πόντοι
6.256
ακου φιλε επειδη πλακωσαν πολλοι μολις εγινε γνωστο οτι καβατζωνεται τωρα ειναι πολυ προσεκτικη για να μην την ψιλιαστουν υπαρχουν καποια συνθηματικα πρεπει να σκασεις με λουλουδι στο  πετο να παραγγειλεις μολις ερθει φραπε σκετο με λιγο αφρο να αφησεις τον αναπτηρα σου σε ορθια θεση στο τραπεζι και να καθεσαι σταυροποδι και μονος σου εννοειται στο τραπεζι οταν θα σου φερει τον καφε θα σου εχει αντι για την αποδειξη μηνυμα για το που θα καβατζωθειτε και ισως τηλεφωνο για συναντηση εξω  :hi:
:2funny: :2funny: :2funny:φευγω σε λιγο να παω να την βρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom