Νέα

Ηθελα τη γνωμη σας σχετικα με τη γυναικα μου(αν ετυχε καποιου αλλου ή γνωριζετε)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Man79
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 537
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι γνωριζετε για τις σχεσεις που εχουν σε αυτες τις χωρες ;

  • Απαγορευετε το σεξ εκτος γαμου

    Ψήφοι: 5 6,5%
  • Απαγορευετε το σεξ εκτος γαμου αλλα κανουν

    Ψήφοι: 20 26,0%
  • Δεν απαγορευετε

    Ψήφοι: 6 7,8%
  • Με ξενες επιτρεπετε

    Ψήφοι: 46 59,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    77

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Στις Η.Π.Α οι Αμερικανοί λένε προς τις νεαρές λευκές γυναίκες:

Once with a black, you never go back !!!

Αυτοί ξέρουν!
οι λευκες αμερικανες γαμιουνται με τους μαυρους αλλα οι περισσοτερες παντρεύονται λευκους.
υπαρχει ακομα ο ρατσισμος του χρωματος εκει. γνωστος μου τα ειχε με μαυρη αμερικανα και ελεγε ότι του κανε το καλυτερο κρεβατι ever.
 

Επισκέπτης
οι λευκες αμερικανες γαμιουνται με τους μαυρους αλλα οι περισσοτερες παντρεύονται λευκους.
υπαρχει ακομα ο ρατσισμος του χρωματος εκει. γνωστος μου τα ειχε με μαυρη αμερικανα και ελεγε ότι του κανε το καλυτερο κρεβατι ever.

Ο καθένας με τα γούστα του!

Αυτό που λένε οι Αμερικάνες (μου το είπε στο μακρινό παρελθόν Ελληνοαμερικάνα γκόμενα στουντιακού επιπέδου σχετικά με στενή φίλη της) είναι ότι όταν μια λευκή πάει με μαύρους μετά δεν μπορεί να "ξεκολλήσει" από την μαύρη πούτσα! Έχει να κάνει με τον έμφυτο γυναικείο μαζοχισμό!
 

Επισκέπτης
Το να γαμιούνται οι λευκές με τους μαύρους έχει γίνει μετά το έτος 2000 μια παγκόσμια μόδα! Το να γαμιέται μια λευκή από μαύρους είναι ηθικός ξεπεσμός και διαστροφή όπως η κτηνοβασία!
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.313
Πόντοι
1.706
Once you go black ,you never go back λενε με περηφανεια.

Σημεια των καιρων, ολα εναντια στον λευκο αντρα.

Ναι ειναι μοδα να γαμιουντε με μαυρους αλλα για εξασφαλιση σιγουρια κ μελλον θελουν τον λευκουλη ,το καλο παιδι.

Μολις βγηκα απο το γυμναστηριο, το μοναδικο καλο μουνι 8αρι ,ηταν με μαυρο.
Μου την δινει περισσοτερο το ποσο υποτακτικες ειναι οι καργιολες με τις μειονοτητες.
Αυτη βγηκε απο τα γυναικεια αποδυτηρια κ τον περιμενε κανα τεταρτο. Να κανει μπανιο ο πασάς. Τον λευκο γκομενο τον θεωρουν αγαπουλη κ μαλακουλη. Σιγα μην περιμενει τον λευκο να πλυνει τα αρχιδια του.
Μετα την επιασε με εναν τροπο, σαν να ειναι αντικειμενο που του ανηκει, αντικειμενο ιδιοκτησιας του κ φυγανε.
Ετσι απλα.

Αυτα δεν τα δεχοντε απο λευκους. Ο λευκος πρεπει να ειναι ο αγαπουλης, ο καληνυχτακιας, ο πυρφορος, ο προμηθευτης.

Για αλητειες, παρτουζες, κοκες, αστατοσυνη, τρελες θελουν τον μαυρο με τους φιλους του.

Το δεχεσαι???
Καποτε ηταν ντροπη να του λεγαν καλημερα.
Σημερα δεν λενε καλημερα στον λευκο αν δεν εχει μερσεντες κ πανω
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.555
Like
2.839
Πόντοι
506
Το να γαμιούνται οι λευκές με τους μαύρους έχει γίνει μετά το έτος 2000 μια παγκόσμια μόδα! Το να γαμιέται μια λευκή από μαύρους είναι ηθικός ξεπεσμός και διαστροφή όπως η κτηνοβασία!
απαραδεκτες καταστασεις......


 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Once you go black ,you never go back λενε με περηφανεια.

Σημεια των καιρων, ολα εναντια στον λευκο αντρα.

Ναι ειναι μοδα να γαμιουντε με μαυρους αλλα για εξασφαλιση σιγουρια κ μελλον θελουν τον λευκουλη ,το καλο παιδι.

Μολις βγηκα απο το γυμναστηριο, το μοναδικο καλο μουνι 8αρι ,ηταν με μαυρο.
Μου την δινει περισσοτερο το ποσο υποτακτικες ειναι οι καργιολες με τις μειονοτητες.
Αυτη βγηκε απο τα γυναικεια αποδυτηρια κ τον περιμενε κανα τεταρτο. Να κανει μπανιο ο πασάς. Τον λευκο γκομενο τον θεωρουν αγαπουλη κ μαλακουλη. Σιγα μην περιμενει τον λευκο να πλυνει τα αρχιδια του.
Μετα την επιασε με εναν τροπο, σαν να ειναι αντικειμενο που του ανηκει, αντικειμενο ιδιοκτησιας του κ φυγανε.
Ετσι απλα.

Αυτα δεν τα δεχοντε απο λευκους. Ο λευκος πρεπει να ειναι ο αγαπουλης, ο καληνυχτακιας, ο πυρφορος, ο προμηθευτης.

Για αλητειες, παρτουζες, κοκες, αστατοσυνη, τρελες θελουν τον μαυρο με τους φιλους του.

Το δεχεσαι???
Καποτε ηταν ντροπη να του λεγαν καλημερα.
Σημερα δεν λενε καλημερα στον λευκο αν δεν εχει μερσεντες κ πανω
λογικο τυπε ο αραπης θα εχει καμια 25ποντη πουτσα και θα την ξεσκιζει ενώ με τον λευκο κλαιν.
 
OP
OP
Man79

Man79

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
237
Like
76
Πόντοι
1
Τελικα τα ξεκαθαρισατε τα θεματα με τη γυναικα σου; Σου εκμυστηρευτηκε κατι;
Ανακαλυψες εσυ τιποτε;
καλημερα . Οχι φιλε δεν μου ειπε κατι . Αυριο θα φυγει ξανα για μερικες βδομαδες . Τωρα δηλαδη ολες η χορευτριες γαμιονται κιολας;
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
καλημερα . Οχι φιλε δεν μου ειπε κατι . Αυριο θα φυγει ξανα για μερικες βδομαδες . Τωρα δηλαδη ολες η χορευτριες γαμιονται κιολας;
το καλυτερο τυπε είναι να πας και εσυ μαζι της εστω για 3 4 μερες να δεις από κοντα τι παιζει.

που παει ντουμπαι?
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.864
Like
23.188
Πόντοι
6.056
το καλυτερο τυπε είναι να πας και εσυ μαζι της εστω για 3 4 μερες να δεις από κοντα τι παιζει.

που παει ντουμπαι?
ασε καλυτερα..
ετσι πως τον κοβω θα του κανουν και αυτουνου τον κωλο μπουρι
και μετα θα εχουμε νεο θρεντ με κλαματα

 

Επισκέπτης
Eδω στην Ελλάδα λενε
Once you go Greek, black is weak τυπε  :headbaning2:

Συμφωνώ υπό την προϋπόθεση ότι μιλάμε για γνήσιο απόγονο των Αρχαίων Ελλήνων και όχι για τουρκόσπορο κουκουλοφόρο ή ψευδοκουλτουριάρη καραγκιόζη ή θρασύδειλο γερμανοτσολιά που μιλάει Ελληνικά!
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.070
Κριτικές
33
Like
5.207
Πόντοι
4.096
Τυποι,τι θρενταρα ειν αυτη?
στειλτε κανα π.μ οταν ανοιγουν τετοια θεματα και δεν τα παιρνω χαμπαρι :kneel:
 

Επισκέπτης
Ήταν ένα ωραίο παραμύθι για μικρά και μεγάλα παιδιά!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Γιατι τελειωσε, και ποιο παραμυθι;
Ο topic starter πρεπει να μας πει τι εγινε με την υπεροχη γυναικα του!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom