Νέα

Ηθελα τη γνωμη σας σχετικα με τη γυναικα μου(αν ετυχε καποιου αλλου ή γνωριζετε)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Man79
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 537
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι γνωριζετε για τις σχεσεις που εχουν σε αυτες τις χωρες ;

  • Απαγορευετε το σεξ εκτος γαμου

    Ψήφοι: 5 6,5%
  • Απαγορευετε το σεξ εκτος γαμου αλλα κανουν

    Ψήφοι: 20 26,0%
  • Δεν απαγορευετε

    Ψήφοι: 6 7,8%
  • Με ξενες επιτρεπετε

    Ψήφοι: 46 59,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    77

mark.red

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2018
Μηνύματα
10
Like
3
Πόντοι
0
Αντέχουν μερικές εβδομάδες , γεμίζουν τις τσέπες λεφτά και γυρνάνε για του κώλου τα 9μερα για να στανιάρουν λιγάκι και ξανά γυρνάνε στο μάζεμα συναλλάγματος... 
Πάντως κακά τα ψέματα δεν είναι και εύκολο να σε γαμάνε όλη νύχτα οι αραπάδες...
 
OP
OP
Man79

Man79

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
237
Like
76
Πόντοι
1
Αντέχουν μερικές εβδομάδες , γεμίζουν τις τσέπες λεφτά και γυρνάνε για του κώλου τα 9μερα για να στανιάρουν λιγάκι και ξανά γυρνάνε στο μάζεμα συναλλάγματος...  
καλυτερα να ημουν οδηγος ασθενοφόρου μπαροκ παρα στη κουζινα που δουλευα
αυτη που πηγε νοσοκομιο ηταν καλα μετα ; δουλευε στο ξενοδοχειο;
 

Alex.Xen.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
11
Κριτικές
8
Like
225
Πόντοι
280
Η γυναικα μου μετα τη κριση πηγε για δουλεια 2 φορες στο Μαροκκο και 1 φορα στο Ντουμπαι. Σαν χορευτρια . Στο Μαροκκο εμεινε 3 μηνες καθε φορα, περιπου  . Στο Ντουμπαι για 20 μερες . Μου ειπαι οτι σε αυτες της χωρες δεν κανουν σχεση ή σεξ χωρις γαμο.
Γνωριζετε κατι για το θεμα;
Σε εκείνες τις χώρες τα ήθη και τα έθυμα τα τιμάνε ιδιέταιρα με θρησκευτική ευλάβεια και φόβο ΓΙΑΥΤΟ και φέρνουν άλλες γυναίκες για να κάνουνε ότι δεν γίνετε!... πληρώνουν καλά από ότι ξέρω αλλά έχουν και μεγάλη ανωμαλία πάνω στο σεξ ...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
8 ωρες κουζινα σερι 6 μερες τη βδομαδα και επαιρνα 8000 ριαλ καταρ το μηνα περιπου 2000 ευρω τα μισα μου εφευγαν στο νοικι και ειχα από πανω μου στο μαγειριο ένα πουστη ινδο να με διαταζει.
 

Alex.Xen.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
11
Κριτικές
8
Like
225
Πόντοι
280
Η γυναικα μου μετα τη κριση πηγε για δουλεια 2 φορες στο Μαροκκο και 1 φορα στο Ντουμπαι. Σαν χορευτρια . Στο Μαροκκο εμεινε 3 μηνες καθε φορα, περιπου  . Στο Ντουμπαι για 20 μερες . Μου ειπαι οτι σε αυτες της χωρες δεν κανουν σχεση ή σεξ χωρις γαμο.
Γνωριζετε κατι για το θεμα;
Ποιό είναι πραγματικά το ζόρι σου φιλαράκι; μην στην πιδήξουν ή μην στην παντρευτούν την γυναίκα σου;;;
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Ποιό είναι πραγματικά το ζόρι σου φιλαράκι; μην στην πιδήξουν ή μην στην παντρευτούν την γυναίκα σου;;;
Τίποτα από τα δύο.Το προβλημα του , μήπως δεν του δίνει όλες τις εισπράξεις!  :huh: :huh:
 

Kyr.Mih

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Η γυναικα μου μετα τη κριση πηγε για δουλεια 2 φορες στο Μαροκκο και 1 φορα στο Ντουμπαι. Σαν χορευτρια . Στο Μαροκκο εμεινε 3 μηνες καθε φορα, περιπου  . Στο Ντουμπαι για 20 μερες . Μου ειπαι οτι σε αυτες της χωρες δεν κανουν σχεση ή σεξ χωρις γαμο.
Γνωριζετε κατι για το θεμα;
Δηλαδή άμα σου πούμε ότι έτσι είναι και ότι τις κράτάνε τις παραδώσεις... εσύ θα είσαι ήσυχος;;
Να σε ρωτήσω και κάτι ακόμα; : μέ πόσα χρήματα γυρίζει  πίσω η γυναίκα σου;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.893
Like
23.275
Πόντοι
6.056
ο βλακας ο φανης55 (οπως στο πουτσο τον λεγανε) ειναι?
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Τίποτα από τα δύο.Το προβλημα του , μήπως δεν του δίνει όλες τις εισπράξεις!  :huh: :huh:
ε ας μην τα θελουμε και ολα δικα μας τυπε, της εδωσαν το κωλαντερο στο χερι και θα του δωσει και ολες τις εισπραξεις?
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.934
Πόντοι
9.596
ε ας μην τα θελουμε και ολα δικα μας τυπε, τις εδωσαν το κωλαντερο στο χερι και θα του δωσει και ολες τις εισπραξεις?
...τύπε μην χαλάς την πιάτσα...υπάρχουν κάποιες που το δέχονται... :grin: :grin: :grin:...

...ανοίξτε την εφαρμογή να μπορούμε να κάνουμε like στα μηνύματα ρε...
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506

Συνημμένα

  • 65L.jpg
    65L.jpg
    11,1 KB · Εμφανίσεις: 14

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Ποιό είναι πραγματικά το ζόρι σου φιλαράκι; μην στην πιδήξουν ή μην στην παντρευτούν την γυναίκα σου;;;
υπαρχει και ο φοβος της παντρειας,αν οι αραβες καψουρευτουν μια θα κανουν τα παντα για να την παντρευτουν εννοώ τους πλουσιους που εχουν χρημα και πολλες ξενες κυριως ευρωπαιες εχουν παντρευτει αραβες.εξασφαλιζουν χρημα αλλα όχι ελευθερια και θα πρεπει να τηρει τις δικες του παραδοσεις αλλιως το ξυλο και η βια γινεται καθημερινο φαινομενο.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Η γυναικα μου μετα τη κριση πηγε για δουλεια 2 φορες στο Μαροκκο και 1 φορα στο Ντουμπαι. Σαν χορευτρια . Στο Μαροκκο εμεινε 3 μηνες καθε φορα, περιπου  . Στο Ντουμπαι για 20 μερες . Μου ειπαι οτι σε αυτες της χωρες δεν κανουν σχεση ή σεξ χωρις γαμο.
Γνωριζετε κατι για το θεμα;

Τελικα τα ξεκαθαρισατε τα θεματα με τη γυναικα σου; Σου εκμυστηρευτηκε κατι;
Ανακαλυψες εσυ τιποτε;
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Τελικα τα ξεκαθαρισατε τα θεματα με τη γυναικα σου; Σου εκμυστηρευτηκε κατι;
Ανακαλυψες εσυ τιποτε;
δυσκολο να του εκμυστηρευτεί τυπε τα οργια που εκανε στην αραπια.
εδώ πολλες ρωσιδες ελεγαν στους γονεις τους ότι δουλευουν σε πετρελαικες εταιρειες ως γραμματεις και το πηγαιναν το οριενταλ και το κωλογαμησι μαρουλι.
τα εχω δει στη ντοχα αυτά Live.
απλα το χρημα τα μαρτυραει όλα.μια στελεχος σε εταιρεια θα βγαζει περιπου 3000 δολαρια το μηνα οπου τα μισα θα της φευγουν στα εξοδα ενώ μια χορευτρια σε εισαγωγικα βιζιτα μπορει να βγαλει και 20000 το μηνα.
 

Επισκέπτης
δυσκολο να του εκμυστηρευτεί τυπε τα οργια που εκανε στην αραπια.
εδώ πολλες ρωσιδες ελεγαν στους γονεις τους ότι δουλευουν σε πετρελαικες εταιρειες ως γραμματεις και το πηγαιναν το οριενταλ και το κωλογαμησι μαρουλι.
τα εχω δει στη ντοχα αυτά Live.
απλα το χρημα τα μαρτυραει όλα.μια στελεχος σε εταιρεια θα βγαζει περιπου 3000 δολαρια το μηνα οπου τα μισα θα της φευγουν στα εξοδα ενώ μια χορευτρια σε εισαγωγικα βιζιτα μπορει να βγαλει και 20000 το μηνα.

Στις Η.Π.Α οι Αμερικανοί λένε προς τις νεαρές λευκές γυναίκες:

Once with a black, you never go back !!!

Αυτοί ξέρουν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom