Νέα

Ισπανία - Μαδρίτη sex travel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pancyber
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Και εδώ που έρχονται ισπανικά μιλάνε.! Με το που πάνε όμως να εκστομίσουν κάτι- εγώ αν και μιλάω μερικά τσάτρα πάτρα- τους λέω" Ινγλέσ πορ φαβόρ" και δε το συζητάω άλλο. Ας κόψουν το λαιμό τους μετά. Δε τους χάλασε που ανοίγουν τα λεξικά μετά  :2funny: :2funny:
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Δεν υπάρχει καμία διεθνής γλώσσα θεσπισμένη για τον τουρισμό.Και οι Ελβετοί στη Γενεύη Γαλλικά μίλαγαν.Σε ένα μαγαζί που πήγα να ψωνίσω,μόνο Γαλλικά.Έναν βρήκα που ήξερε λίγα Αγγλικά.Μόνο στα πληρώματα των αεροπλάνων είναι υποχρεωτικό να ξέρουν Αγγλικά.Οι Ισπανοί,όπως και οι Γάλλοι με τη γλώσσα τους είναι σωβινιστές.Στη Γενεύη βρήκα κάτι πιτσιρίκες από την Ισπανία που μίλαγαν και Γαλλικά και Αγγλικά.Στη χώρα τους όμως αποφεύγουν να μιλάνε.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Και εδώ που έρχονται ισπανικά μιλάνε.! Με το που πάνε όμως να εκστομίσουν κάτι- εγώ αν και μιλάω μερικά τσάτρα πάτρα- τους λέω" Ινγλέσ πορ φαβόρ" και δε το συζητάω άλλο. Ας κόψουν το λαιμό τους μετά. Δε τους χάλασε που ανοίγουν τα λεξικά μετά  :2funny: :2funny:

Και για τι δεν τους λες Griego por favor;
 

Επισκέπτης
Και εδώ που έρχονται ισπανικά μιλάνε.! Με το που πάνε όμως να εκστομίσουν κάτι- εγώ αν και μιλάω μερικά τσάτρα πάτρα- τους λέω" Ινγλέσ πορ φαβόρ" και δε το συζητάω άλλο. Ας κόψουν το λαιμό τους μετά. Δε τους χάλασε που ανοίγουν τα λεξικά μετά  :2funny: :2funny:

δυστυχώς έχουν το σύμπλεγμα της Ισπανικής αυτοκρατορίας που καταλήστεψε την Κεντρική και Νότια Αμερική και όχι μόνο!!! με τα κλοπιμαία κάνουν τους μάγκες και θεωρούν ότι όλοι είμαστε υποχρεωμένοι να καταλαβαίνουμε και να μιλάμε την κωλογλώσσα τους!!! :jerking: :jerking: :jerking:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Και για τι δεν τους λες Griego por favor;

Άμα σα χώρα ζούσα από αλλού και έγραφα στα αρχίδια μου τον τουρισμό θα τους το λεγά. Τώρα όμως τους έχω ανάγκη βλέπεις... ( ως Έλληνας όχι προσωπικά)
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Λες αυτοί να μην έχουν ανάγκη τον τουρίστα;Ιδίως τώρα;
Δυστυχώς τρέχουμε όλοι να μιλήσουμε ξένη γλώσσα για να δείξουμε "μόρφωση".Μια ζωή ραγιάδες θα είμαστε.Ας πουλάμε σωστό προϊόν,και ας μιλάμε μόνο Ελληνικά,θα ψωνίσουν.Όταν τους κλέβεις και τους πουλάς φύκια για μεταξωτές κορδέλες,σε όποια γλώσσα και αν τους τα πουλήσεις,δεν αλλάζει το αποτέλεσμα.
 

Επισκέπτης
Λες αυτοί να μην έχουν ανάγκη τον τουρίστα;Ιδίως τώρα;
Δυστυχώς τρέχουμε όλοι να μιλήσουμε ξένη γλώσσα για να δείξουμε "μόρφωση".Μια ζωή ραγιάδες θα είμαστε.Ας πουλάμε σωστό προϊόν,και ας μιλάμε μόνο Ελληνικά,θα ψωνίσουν.Όταν τους κλέβεις και τους πουλάς φύκια για μεταξωτές κορδέλες,σε όποια γλώσσα και αν τους τα πουλήσεις,δεν αλλάζει το αποτέλεσμα.


έχεις άδικο! τα Αγγλικά είτε σου αρέσει είτε όχι είναι de facto διεθνής γλώσσα και αν θέλεις να σταθείς τουριστικά ως χώρα οι πολίτες οφείλουν να γνωρίζουν τουλάχιστο τα βασικά! τυχαίο είναι που τα Αγγλικά από την Τρίτη Δημοτικού είναι υποχρεωτικά στo Ελληνικό σχολείο?...καλά για το Ισπανικό σχολείο δεν το συζητάω! :jerking: :uglystupid:
 

Επισκέπτης
πάντως τώρα κατάλαβα τη διαφορά μεταξύ των Ελλεεινίδων και των Ισπανίδων...οι Ελλεεινίδες τουλάχιστο μιλούν Αγγλικά!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Δεν υπάρχει καμία διεθνής γλώσσα θεσπισμένη για τον τουρισμό.Και οι Ελβετοί στη Γενεύη Γαλλικά μίλαγαν.Σε ένα μαγαζί που πήγα να ψωνίσω,μόνο Γαλλικά.Έναν βρήκα που ήξερε λίγα Αγγλικά.Μόνο στα πληρώματα των αεροπλάνων είναι υποχρεωτικό να ξέρουν Αγγλικά.Οι Ισπανοί,όπως και οι Γάλλοι με τη γλώσσα τους είναι σωβινιστές.Στη Γενεύη βρήκα κάτι πιτσιρίκες από την Ισπανία που μίλαγαν και Γαλλικά και Αγγλικά.Στη χώρα τους όμως αποφεύγουν να μιλάνε.
Αγγλικα δεν πρεπει να ξερει κανεις τους.οποιος ξερει Γαλλικα κουτσα στραβα θα μπορεσει να συνενοηθει στην Καταλονια γιατι τα Καταλονικα ειναι πολυ κοντα στα Γαλλικα σαν γλωσσα.οι περισσοτεροι φιλοι μου Ισπανοι ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΥΤΕ ΛΕΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ.καλητερα που ειναι ετσι ζωα γι αυτο οι Ελληνες ημαστε καλητεροι :).εγω επειδη ξερω Ισπανικα μου κανει εντυποση οτι δεν ξερουν Αγγλικα!και να παω εκει δεν θα το καταλαβω.
 

capten-fos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2009
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Μια φίλη μου που σπούδαζε στη Μαδρίτη είχε φέρει εναν Ισπανό φίλο της εδώ στην Ελλάδα ο οποίος ήταν παιδαγωγός.Μάλιστα αυτός πολλές φορές για έχτρα παραδάκι έκανε σε παιδιά μαθήματα Αγγλικών.Γραπτά ήταν καλούτσικος.Αλλά ρε παίδες ποτέ μου δε κατάλαβα τι έλεγε.Τα αγγλικά του στην ομιλία ήταν σκέτη τραγωδία.Και αυτός κάνει μαθήματα Αγγλικών σε παιδιά.Με τέτοιους καθηγητές πως να μάθουν ξένη γλώσσα.

Αντε δώστε και κάποια νέα πληροφορία για σεξ στη Μαδρίτη.΄Τον Δεκέβρη η Aegean θα μας πετάει στη Μαδρίτη οπότε θα χουμε ξανα την ευκαιρία να πετάξουμε στην πρωτευουσα της Ισπανίας.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
εγω πάντως ξέρω τα απαραίτητα ισπανικά

ουνα σερβέθα πορ φαβόρ... χάρα

οπερ έδει.. μία μπύρα παρακαλώ. μεγάλο ποτήρι...
 

capten-fos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2009
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
εγω πάντως ξέρω τα απαραίτητα ισπανικά

ουνα σερβέθα πορ φαβόρ... χάρα

οπερ έδει.. μία μπύρα παρακαλώ. μεγάλο ποτήρι...

ΟΚ ρε αμίγκος.
Ποιο χρηστικό θα ήταν να μας πει πως λέγεται στα Ισπανικά το.....π.χ. θέλω μια καλή πίπα ρε σκύλα
ή σκύψε ρε ηγουμενη{ευλογημένη].
 

Επισκέπτης
Μια φίλη μου που σπούδαζε στη Μαδρίτη είχε φέρει εναν Ισπανό φίλο της εδώ στην Ελλάδα ο οποίος ήταν παιδαγωγός.Μάλιστα αυτός πολλές φορές για έχτρα παραδάκι έκανε σε παιδιά μαθήματα Αγγλικών.Γραπτά ήταν καλούτσικος.Αλλά ρε παίδες ποτέ μου δε κατάλαβα τι έλεγε.Τα αγγλικά του στην ομιλία ήταν σκέτη τραγωδία.Και αυτός κάνει μαθήματα Αγγλικών σε παιδιά.Με τέτοιους καθηγητές πως να μάθουν ξένη γλώσσα.Αντε δώστε και κάποια νέα πληροφορία για σεξ στη Μαδρίτη.΄Τον Δεκέβρη η Aegean θα μας πετάει στη Μαδρίτη οπότε θα χουμε ξανα την ευκαιρία να πετάξουμε στην πρωτευουσα της Ισπανίας.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
ΟΚ ρε αμίγκος.
Ποιο χρηστικό θα ήταν να μας πει πως λέγεται στα Ισπανικά το.....π.χ. θέλω μια καλή πίπα ρε σκύλα
ή σκύψε ρε ηγουμενη{ευλογημένη].

ουνα πίπα πορ φαβόρ...
σθκιπσε ευλογκιμενι... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mabillon

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
330
Like
8
Πόντοι
1
ΟΚ ρε αμίγκος.
Ποιο χρηστικό θα ήταν να μας πει πως λέγεται στα Ισπανικά το.....π.χ. θέλω μια καλή πίπα ρε σκύλα
ή σκύψε ρε ηγουμενη{ευλογημένη].

frances λεγετε η πίπα (γαλλικο δηλαδή)
και frances natural (φρανσεζ νατουραλ) είναι το ακαποτο
και αμα θες να γαμησεις κόλο γριεγο (griego) ετσι ?
 

mabillon

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
330
Like
8
Πόντοι
1
εχει δυνατη πουτανοσκηνη η Μαδριτη και πολλές ρουμάνες, λατίνες και μαύρες και τραβέλια που κάνουν πιατσα σε διαφορα σημεία. υπάρχει ενα ισπανικό site που μου διαφευγει η διεθυνση του τώρα
που είναι σαν το google maps αλλα σε κάθε δρόμο γειτονια σου δείχνει ποια κολομπαρα υπάρχουν τι υπηρεσιες προσφέρουν επίσης σε πιο δρόμο κάνουν πιάτσα οι πόρνες τι εθνηκότητας είναι κτλ
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
η οδος μοντερα που ναι σε αποσταση αναπνοης παο την γκραν βια ουσιαστικα ειναι ενα ςμεγαλος πεζοδρομος που συνδεει την γκραν βια με την πλαατεια σολ ειναι μια οδος γεματη ιεροδουλες που κανουν πιατσα κ σε πανε στα γυρω ξενοδοχεια η και σπιτια τους δεν μασανε κ την πεφτουν στους περαστικους οχι βεβαια με τον τροπο που το κανουν οι μαυρουλες της σωκρατους αλλα σστην πεφτουν μπροστα στα ματια του κοσμου και λεω του κοσμου γιατι ειναι ενας δρμος που κυκλοφορει πολυς κοσμος τωρα εχς ακουσει για οικους ανοχης κοντα σοτυς σταθμους νοβιθαδο κ σαν μπερναρντο μεχρι στιγμης δεν ξερω την αντιστοιχη φυλης της ισπ πρωτευουσας αλλα σιγουρα υπαρχουν πολυ οικοι ανοχης περναω εδω ενα βιντεο που δειχνει τα δρωμενα στην καγιε ντε λα μοντερα που μολις ανεφερα
επισης ειχα βρει παλιοτερα κ σελιδα στο ιντερνετ που ειχε τα παντα για ξενοδοχεια κ μπουρδελα αλλα την εσβησα καταλαθος απο τα favorites
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
όποιον καριόλη Ισπανό ή καριόλα Ισπανίδα πετύχω Ελλάδα,θα τους μιλάω ελληνικά μόνο!!!...το μόνο που θα τους πω στα Ισπανικά είναι puta madre!!!!
:thefinge: :thefinge: :thefinge: :2funny: :2funny: :2funny:
ΣΑΝ ΕΛΛΗΝΟΙΣΠΑΝΟΣ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΕΞΥΠΝΑΚΙΑ ΟΤΙ DE PUTA MADRE ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΡΥΣΙΑ ΑΛΛΑ ΕΚΦΡΑΣΗ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ,ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΧ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΗΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΣ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΛΠ ΑΠΟ ΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΙΞΕ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ Η ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΙΒΙΡΙΚΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ Κ ΤΟ ΠΛΗΘΟΣ ΤΗΣ Κ ΣΥΝ ΤΟΙΣ ΑΛΛΟΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΑΣ ΛΑΤΡΕΥΟΥΝ ΣΑΝ ΧΩΡΑ Κ ΣΑΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
κανα νέο απο Μαδρίτη έχουμε??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom