Νέα

Ισπανία - Μαδρίτη sex travel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pancyber
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
καλη ενημερωση.αν και παρα πολλες Μαροκανες θα ελεγα 15%-20% που οι πιο πολλες το παιζουν ΛατινοΑμερικανες!!!οπως οι Αλβανιδες το παιζουν Ελληνιδες!80-120ευρω ειναι η τιμη για μια ωρα η ενα πουτσο?διευκρηνισετο αν μπορεις!!!!
θα σου πω..ίσως και να συμβαίνει αυτο..δεν είμαι απόλυτα σίγουρος...το  θεμα είναι οτι εκεί μας πρωτοπήγε Ισπανός φίλος με πολλά χρόνια εμπειρία γύρω απο το άθλημα και το συγκεκριμένο χώρο.....τι στο καλό...δεν θα το ήξερε ???
80-120ευρω ειναι η τιμη για μια ωρα η ενα πουτσο?διευκρηνισετο αν μπορεις!!!!
Αν θυμάμαι καλά...μία ώρα και μία εκτόνωση..και για δεύτερη εκτόνωση (εντός της ώρας) δίνεις ένα μικρο χαρτζιλίκι..βέβαια να σημειώσω οτι ολα αυτά είναι ρευστά δεδομένου οτι οι κοπέλες ειναι ανεξάρτητες,δεν ανήκουν στο μαγαζί απλά πληρώνουν το δωμάτιο τους (κατι σαν ενοίκιο-μερικές τα νοικιάζουν δυο μαζί)..αν πάρουν χαμπάρι ότι έχεις έρθει για αρκετές ημέρες η λογική είναι διαφορετική (πιο ανθρώπινη αντιμετώπιση) γιατί απλούστατα θα σε περιμένουν και την επομένη...Όταν λοιπόν κάνετε την επιλογή σας και έρθει και η ερώτηση περί χρόνου διαμονής...η απάντηση σας να είναι πάνω από 30 ημέρες..πολλές δουλειές ρε παιδάκι μου.. :grin:

 

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Όταν λοιπόν κάνετε την επιλογή σας και έρθει και η ερώτηση περί χρόνου διαμονής...η απάντηση σας να είναι πάνω από 30 ημέρες..πολλές δουλειές ρε παιδάκι μου.. :grin:


[/quote]
ωραιο τιπ αυτο,να λες ενα μικρο ψεματακι στις πουτανες για να λαβεις πιο ανθρωπινη συμπεριφορα οχι δηλαδη να σε αντιμετωπισουν σαν τουριστα-αρπαχτη!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
θα σου πω..ίσως και να συμβαίνει αυτο..δεν είμαι απόλυτα σίγουρος...το  θεμα είναι οτι εκεί μας πρωτοπήγε Ισπανός φίλος με πολλά χρόνια εμπειρία γύρω απο το άθλημα και το συγκεκριμένο χώρο.....τι στο καλό...δεν θα το ήξερε ???Αν θυμάμαι καλά...μία ώρα και μία εκτόνωση..και για δεύτερη εκτόνωση (εντός της ώρας) δίνεις ένα μικρο χαρτζιλίκι..βέβαια να σημειώσω οτι ολα αυτά είναι ρευστά δεδομένου οτι οι κοπέλες ειναι ανεξάρτητες,δεν ανήκουν στο μαγαζί απλά πληρώνουν το δωμάτιο τους (κατι σαν ενοίκιο-μερικές τα νοικιάζουν δυο μαζί)..αν πάρουν χαμπάρι ότι έχεις έρθει για αρκετές ημέρες η λογική είναι διαφορετική (πιο ανθρώπινη αντιμετώπιση) γιατί απλούστατα θα σε περιμένουν και την επομένη...Όταν λοιπόν κάνετε την επιλογή σας και έρθει και η ερώτηση περί χρόνου διαμονής...η απάντηση σας να είναι πάνω από 30 ημέρες..πολλές δουλειές ρε παιδάκι μου.. :grin:
ευχαριστω!πρεπει να παω!τα Ισπανικα μου ειναι αρκετα καλα.η πλακα ειναι οτι Ισπανια δεν εχω παει ποτε στη ζωη μου.λενε οτι κλεβουνε παρα πολυ και ειναι γεματο πορτοφολλαδες.αινει αληθεια?παντος εκει επησιμα η πορνεια απαγορευεται(οπως και στην Τα'ι'λανδη!!!!
 

JOHN__36

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε assf το Flower’s Park , οπως ειδα στο net ειναι εξω απο την πολη καμια 30αρια χιλιομετρα, ετσι ειναι?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
καλη ενημερωση.αν και παρα πολλες Μαροκανες θα ελεγα 15%-20% που οι πιο πολλες το παιζουν ΛατινοΑμερικανες!!!οπως οι Αλβανιδες το παιζουν Ελληνιδες!80-120ευρω ειναι η τιμη για μια ωρα η ενα πουτσο?διευκρηνισετο αν μπορεις!!!!

Καθόσον για το τράνζιτ θα μείνω μια μέρα Μαδρίτη,λέω να επισκεφτώ το Flowers που προτείνει ο φίλος Ass.Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι παιδιά εκεί.
 

Επισκέπτης
Καθόσον για το τράνζιτ θα μείνω μια μέρα Μαδρίτη,λέω να επισκεφτώ το Flowers που προτείνει ο φίλος Ass.Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι παιδιά εκεί.
τραβα μωρη φλωρουμπα στο πραδο ν' ανοιξει λιγο τα ματακι σου που μου θελεις & μπουρδελο στην μαδριτη με μια ημερα επισκεψη..σιγα ρε ακρατητε..δες & λιγο τηλεοραση..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Ρε παπαρίδι ένα βράδυ στην Μαδριτή τι θα κάνω;;;θα το παίζω ή θα ασχολούμαι με τα πιστολάκια μου κ τα μπικουτιά μου.Να πάρουμε καμμιά γέυση από κει για την ανάγκη του ρεπορτάζ που λέει κ ο φίλος μου ο Skidoo
 

Επισκέπτης
Ρε παπαρίδι ένα βράδυ στην Μαδριτή τι θα κάνω;;;θα το παίζω ή θα ασχολούμαι με τα πιστολάκια μου κ τα μπικουτιά μου.Να πάρουμε καμμιά γέυση από κει για την ανάγκη του ρεπορτάζ που λέει κ ο φίλος μου ο Skidoo
θα πας στην κεντρικη πλατεια να βρεις τα ταβερνακια που σερβιρουν μισο γουρουνοπουλο γαλακτος ανα μεριδα & θα πλακωθεις στην μασα & στο πιωμα να παρεις δυναμεις για τις μουλατες..αν δε το πρωι,εχεις αφιερωσει 6-8 ωρες για να δεις το 1/3 του πραδο,οχι να γαμησεις δεν θα μπορεις,αλλα ουτε να περπατησεις..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Πολύ καλή προοπτική αυτό που λες Τηλιέ,αλλά δεν πάω μόνος μου,κουβαλάω κ κάτι καυλιάρηδες γάυρους από τα Καμίνια,που θέλουν να ξεσαλώσουν.... :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

Επισκέπτης
Πολύ καλή προοπτική αυτό που λες Τηλιέ,αλλά δεν πάω μόνος μου,κουβαλάω κ κάτι καυλιάρηδες γάυρους από τα Καμίνια,που θέλουν να ξεσαλώσουν.... :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
δεν μπορεις χωρις τους γαμιαδες σου μωρη λουγκρα..τι να σου πω???τα θελει ο κωλος σου..αν δεν πας πραδο εισαι για πολλες κλωτσιες..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Που πέφτει αυτό το Πραδο;;;κοντά στην Αβάνα;;;;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Α καλά τότε.Το Πράδο έχει να κάνει με Μαδρίτη;;;; :helpplea:
 

antaeos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
96
Like
0
Πόντοι
0
τιποτα καινουργιο για μαδριτη εχουμε? :huh: :huh: :huh:
 

antaeos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
96
Like
0
Πόντοι
0
τι εγινε ρε παιδια?καμια καινουργια ενημερωση δεν εχουμε? :huh: :huh: :huh: :huh:
 

SUPERCONEX

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2009
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας μαγκες μολις επεστρεψα απο μαδρίτη.
υπεροχη πολη,πανεμορφη,περίπου ιδιες τιμες με ελλαδα ,και γκομενες για ολα τα γουστα και ολα τα πορτοφόλια.
η λατινικη αμερικη βεβαια εχει την τιμιτική της  και βρισκετε οπου και να κοιταξεις .

ειχα την τυχη;-αφου εψαξα αρκετα- να πεσω πανω σε ταριφα που μιλαγε αγγλικα -πραγμα εξαιρετικα σπανιο-,και απο εκει και μετα εγινε μια ωραια νυχτερινη βολτα που ειχε καταληξη στο μαγαζι Νew Garamond κοντα στο Bernabeu.

το flowerς park ηταν κλειστο 1/8 και απο τα λεγομενα του ταξιτζη χουαν καρλος που παρεπιπτοντως του πηρα και το τηλεφωνο οι κοπελες που εργαζονται εκει ειναι γυρο στα 30+.

στο Νew Garamond τωρα   
το μαγαζι ειναι ολα τα λεφτα.-
με τη πρωτη ματια νομιζεις οτι εισαι σε προχωριμενο κλαμπ .
εξαιρετικο περιβαλον,11ευρα το ουισκακι με κολα-δεν πληρωσαμε εισοδο- ,χωρευτικα τριγυρο γαματα και σχεδον γυμνα για να φτιαχνουν τη διαθεση...

κοσμος κυριος νεος ,ειδα και λιγα ζευγαρια 50+,πολλες γκομενιτσες να κυκλοφορουν χαλαρα αναμεσα στους θαμονες

δεν χρειαζοταν και πολλα το μερος ειναι φτιαγμενο για να βλεπεις να διαλεγεις και στη συνεχεια αγκαζε για ξενοδοχειο.

τιμες κορυφαια Α+ 20-25χρονων ζητησαν 500ευρα και μετα απο παζαρι δεχτηκαν με 350, οπου αν τα ειχα θα τα εδινα....και ετυχως;;; γιατι

μετα απο λιγο αλλα μωρα Α-  20-25χρονων ζητησαν 200ευρα και μετα απο παζαρι δεχτηκαν με 150 ...

χτυπηστε το ονομα του μαγαζιου στο google και στο youtube και θα καταλαβεται τι παιζει.
 
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστές καλησπέρα, επέστρεψα πριν από λίγες ώρες από Μαδρίτη.Πήγα οικογενειακώς με γυναίκα και παιδί, επομένως δεν έχω να σας διηγηθώ για σεξο-καταστάσεις.Αυτό που μπορώ να σας πω με βεβαιότητα είναι ότι στη συντριπτική τους πλειοψηφία οι Ισπανοί-Μαδριλένοι είναι αγενείς και απαράδεκτοι!!!! Το σημαντικότερο, αν δεν γνωρίζεις Ισπανικά μετά βίας τρως σε εστιατόριο, όλοι οι κατάλογοι είναι στα Ισπανικά και φυσικά ουδείς μιλάει Αγγλικά!!! Το χειρότερο? ακόμα και στο αεροδρόμιο Barajas της Μαδρίτης δεν μιλούσε κανείς Αγγλικά!!! Το αποκορύφωμα? μας κατασχέσαν ένα σπαθί από μαλακό πλαστικό παντελώς ακίνδυνο που αγόρασα για το παιδί μου και όταν ζήτησα εξηγήσεις φυσικά μου της δώσαν στα Ισπανικά!!! :jerking: :jerking: :jerking: ευτυχώς που ανήκει στην Ε.Ε η Ισπανία :jerking: :jerking: :jerking: τι να πω???? ΜΑΥΡΟΟΟΟ από εμένα!!! περιμένω σχόλια και εντυπώσεις από όσους έχουν ταξιδέψει Ισπανία...είχα βέβαια πικρή εμπειρία από Ισπανίδες πουτάνες που δουλεύαν Αθήνα...αλλά τέτοιο χάλι δεν το περίμενα!!!
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Γιατί να μιλάνε Αγγλικά;Για εμένα καλά κάνουν και μιλούν τη γλώσσα τους.Ας το κάναμε κι εμείς που έχουμε γλώσσα με ιστορία.Αυτοί έχουν μια γλώσσα που μιλούν οι περισσότεροι κάτοικοι του πλανήτη ως μητρική.Μαζί με τα Κινέζικα ίσως.
 

Επισκέπτης
Γιατί να μιλάνε Αγγλικά;Για εμένα καλά κάνουν και μιλούν τη γλώσσα τους.Ας το κάναμε κι εμείς που έχουμε γλώσσα με ιστορία.Αυτοί έχουν μια γλώσσα που μιλούν οι περισσότεροι κάτοικοι του πλανήτη ως μητρική.Μαζί με τα Κινέζικα ίσως.

όπως τα λες... ας μιλούν τη γλώσσα τους μεταξύ τους...τον τουρισμό τι τον θέλουν? γιατί εγώ που είμαι τουρίστας πρέπει να είμαι υποχρεωμένος να ξέρω τη γλώσσα τους? εγώ δεν είμαι Λατινοαμερικάνος, Έλληνας είμαι,πολίτης της Ε.Ε και οφείλουν να μιλούν την καθιερωμένη(καλώς ή κακώς) διεθνή γλώσσα τα Αγγλικά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom