Νέα

Ήρθε η ώρα του Game of Thrones

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimminy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • images (5).jpg
    images (5).jpg
    8,2 KB · Εμφανίσεις: 13

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.347
Like
5.223
Πόντοι
1.406
Kαλα ΒΒ δεν ξαναβγαινει,το μονο κακο ειναι οτι στο τελος της 4ης σεζον ειχε φοβερη κορυφωση με αποτελεσμα η 5η ενω ηταν πολυ καλη λογω του τι προηγηθηκε καπου φαινοταν λιγη
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Kαλα ΒΒ δεν ξαναβγαινει,το μονο κακο ειναι οτι στο τελος της 4ης σεζον ειχε φοβερη κορυφωση με αποτελεσμα η 5η ενω ηταν πολυ καλη λογω του τι προηγηθηκε καπου φαινοταν λιγη
Ισχυει.Αλλα δεν παραπονιεμαι,απλα χαιρομαι που βγηκε μια τοσο καλη σειρα απο ολες τις αποψεις! Και καλα κανανε και την λειξανε οταν επρεπε,αλλες σειρες τις τραβηξανε απο τα αυτια και το αποτελεσμα ηταν αισχρο...(dexter..)
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Ισχυει.Αλλα δεν παραπονιεμαι,απλα χαιρομαι που βγηκε μια τοσο καλη σειρα απο ολες τις αποψεις! Και καλα κανανε και την λειξανε οταν επρεπε,αλλες σειρες τις τραβηξανε απο τα αυτια και το αποτελεσμα ηταν αισχρο...(dexter..)


4η με 5η σεζον ειναι το καταλληλο timing για να τελειωσεις μια καλη σειρα...μετα αρχιζει και σκατευει....
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
4η με 5η σεζον ειναι το καταλληλο timing για να τελειωσεις μια καλη σειρα...μετα αρχιζει και σκατευει....
Εξαρτατε το υλικο.Η εμπειρια ομως μας εχει δειξει οτι τις περισσοτερες φορες γινεται ακριβως αυτο που ειπες. Εγω ας πουμε που ειμαι ανωμαλαρας εβλεπα τα x-files και εχυνα και με τις 9 σεζον. Το dexter ομως...πηρανε ενα αριστουργημα και του γαμησανε τη μανα μεχρι να ψωφησει και μετα την γαμησανε και λιγο ακομα...μιλαμε για σιχαμερο τελος.... :headbang:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Εξαρτατε το υλικο.Η εμπειρια ομως μας εχει δειξει οτι τις περισσοτερες φορες γινεται ακριβως αυτο που ειπες. Εγω ας πουμε που ειμαι ανωμαλαρας εβλεπα τα x-files και εχυνα και με τις 9 σεζον. Το dexter ομως...πηρανε ενα αριστουργημα και του γαμησανε τη μανα μεχρι να ψωφησει και μετα την γαμησανε και λιγο ακομα...μιλαμε για σιχαμερο τελος.... :headbang:

υπαρχουνε και χειροτερα....το supernatural θα κανει και 10η σεζον  :2funny:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
υπαρχουνε και χειροτερα....το supernatural θα κανει και 10η σεζον  :2funny:
Ε το supernatural δε μου αρεσε απο την αρχη.Πολυ παιδικο,πολυ κλισεδιαρικο και πολυ τετρημενο κατα τη γνωμη μου.Εχει παντος τεραστιο κοινο που περημενει..γιατι να μην κανει και 10η σεζον...
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Ε το supernatural δε μου αρεσε απο την αρχη.Πολυ παιδικο,πολυ κλισεδιαρικο και πολυ τετρημενο κατα τη γνωμη μου.Εχει παντος τεραστιο κοινο που περημενει..γιατι να μην κανει και 10η σεζον...

απαντησες μονος σου γιατι να μην κανει 10η σεζον ενα σηριαλ που επρεπε να ειχε τελειωσει απο την 5η  :grin:
Αληθεια γιατι το πετουσαν κατι μεταμεσονυχτιες ωρες στο σταρ σιγα την βια που ειχε....
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
απαντησες μονος σου γιατι να μην κανει 10η σεζον ενα σηριαλ που επρεπε να ειχε τελειωσει απο την 5η  :grin:
Αληθεια γιατι το πετουσαν κατι μεταμεσονυχτιες ωρες στο σταρ σιγα την βια που ειχε....
Ποιος ξερει,μπορει στη ζωνη των 11 να ειχε κατι με μεγαλυτερη θεαματικοτητα.Ετσι και αλλιως δεν περημενω να δω τις σειρες απο την τηλεωραση..
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
μπα προτιμω το its always sunny in philadelpheia....
εσυ κατσε βλεπε softcore exploitation με δρακους και σπαθακια, οπως την βρισκει ο καθενας  :2funny: :2funny: :2funny:



ε τοτε αφου δεν σου αρεσει τι μπαινεις κ γραφεις εδω μεσα? για να τρολλαρεις? :tickedoff:
ασε εμας τους βλακες να το βλεπουμε εσυ τι ζορι τραβας?

κ αν θες να το παιξεις ψαγμενος θα μιλησουμε...για ταινιες ομως...οχι για χαζοσειρες...απο Αντονιονι και Παζολινι εως και Λαρς Φον Τριερ και Πολανσκι...
οχι Φιλαδελφειες κ τα μακρυτερα του κΑΡΑΜΠΕΛΑ...
ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ game of thrones...Κ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ΨΑΓΜΕΝΟΣ...κολοκυθια δηλαδη...σε γνωσεις κινηματογραφου σε εχω στο χαλαρο (το κουβαδακι σου κ το τρολλαρισμα σε αλλη παραλια)....
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
πολυ καλο το σημερινο επεισοδιο..
πολυ καλη η σκηνη της μαχης και 1η φορα ενα ολοκληρο επεισοδιο ασχοληθηκε με ενα μερος...

δυστυχως η Ινγκριντ πεθανε και ηταν ξηγημενη τυπισσα...αυτα....
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.347
Like
5.223
Πόντοι
1.406
πολυ καλο το σημερινο επεισοδιο..
πολυ καλη η σκηνη της μαχης και 1η φορα ενα ολοκληρο επεισοδιο ασχοληθηκε με ενα μερος...

δυστυχως η Ινγκριντ πεθανε και ηταν ξηγημενη τυπισσα...αυτα....
Καλα να παθει τυπε, ενα πιρφορισμα λιγοτερο απο εδω και περα  :rockon: :rockon: :rockon:
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
και το τελευταιο επεισοδιο του κυκλου προβλεπω να τα ''σπαει''..... :rockon:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Ποιος ξερει,μπορει στη ζωνη των 11 να ειχε κατι με μεγαλυτερη θεαματικοτητα.Ετσι και αλλιως δεν περημενω να δω τις σειρες απο την τηλεωραση..

Ουτε και εγω περιμενα να το δω απο την τηλεοραση(τελειωμενη υποθεση ειναι η ελληνικη τηλεοραση ετσι και αλλιως εδω και χρονια) απλα μου εκανε εντυπωση που το πετυχαινα κατι ξημερωματα....Μαλλον δεν εχει να κανει με την θεαματικοτητα αλλα με το ΕΣΡ που κοβει τα παντα πλεον....
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Ουτε και εγω περιμενα να το δω απο την τηλεοραση(τελειωμενη υποθεση ειναι η ελληνικη τηλεοραση ετσι και αλλιως εδω και χρονια) απλα μου εκανε εντυπωση που το πετυχαινα κατι ξημερωματα....Μαλλον δεν εχει να κανει με την θεαματικοτητα αλλα με το ΕΣΡ που κοβει τα παντα πλεον....
Μπορει,ξερω και εγω ρε φιλε στην Ελλαδα ολα τα να περημενεις....ποτε δεν καταλαβα παντος γιατι ειναι ποιο ακαταληλο το να βλεπεις βυζια απο το να βλεπεις δολοφονιες η χρηση ναρκοτικων στις ταινιες.... :S
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537
ε τοτε αφου δεν σου αρεσει τι μπαινεις κ γραφεις εδω μεσα? για να τρολλαρεις? :tickedoff:
ασε εμας τους βλακες να το βλεπουμε εσυ τι ζορι τραβας?

κ αν θες να το παιξεις ψαγμενος θα μιλησουμε...για ταινιες ομως...οχι για χαζοσειρες...απο Αντονιονι και Παζολινι εως και Λαρς Φον Τριερ και Πολανσκι...
οχι Φιλαδελφειες κ τα μακρυτερα του κΑΡΑΜΠΕΛΑ...
ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ game of thrones...Κ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ΨΑΓΜΕΝΟΣ...κολοκυθια δηλαδη...σε γνωσεις κινηματογραφου σε εχω στο χαλαρο (το κουβαδακι σου κ το τρολλαρισμα σε αλλη παραλια)....

Ουτως ή αλλως, οποιος σνομπαρει την κορυφαια σειρα ολων των εποχων (απο αποψεις κριτικων μεχρι αριθμους torrent και υψος μπατζετ), ΕΚΤΙΘΕΤΑΙ!!!
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Μπορει,ξερω και εγω ρε φιλε στην Ελλαδα ολα τα να περημενεις....ποτε δεν καταλαβα παντος γιατι ειναι ποιο ακαταληλο το να βλεπεις βυζια απο το να βλεπεις δολοφονιες η χρηση ναρκοτικων στις ταινιες.... :S

Με την ΕΣΡ κανεις δεν ξερει τι επιτρεπεται και τι απαγορευεται να δειχνουν οποτε τα κοβουνε ολα πλεον...
Κατι επεισοδια του game of thrones που εδειχνε το ΣΚΑΙ θα ηταν λογοκριμενα μαλλον...
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Με την ΕΣΡ κανεις δεν ξερει τι επιτρεπεται και τι απαγορευεται να δειχνουν οποτε τα κοβουνε ολα πλεον...
Κατι επεισοδια του game of thrones που εδειχνε το ΣΚΑΙ θα ηταν λογοκριμενα μαλλον...

Το ΕΣΡ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ.....

Αλλες φορες επιτρεπει αλλες απαγορευει τα ιδια πραγματα..κ ποιοι ειναι αυτοι που θα λογοκρινουν?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom