Νέα

Ήρθε η ώρα του Game of Thrones

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimminy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.078
Like
68.543
Πόντοι
12.756
οχι....ειναι πιο βαρετο και απο την εκπομπη του Παπαδακη

α μπραβο  :rockon: :rockon:

δεν την εχω δει ποτε την μαλακια  :helpplea:

πρεπει να αλλαξεις αβαταρ και να βαλεις παλι την αλλη την μουναρα  :boobies:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
α μπραβο  :rockon: :rockon:

δεν την εχω δει ποτε την μαλακια  :helpplea:

πρεπει να αλλαξεις αβαταρ και να βαλεις παλι την αλλη την μουναρα  :boobies:

θα γυρισω και εγω κανα σηριαλ με την μιση ωρα μιλαει ακαταπαυστα σαν να εχει μοτερακι στην κωλαθρα του, τα αλλα 25 λεπτα γαμαει την μανα του και την αδερφη του και το τελευταιο πενταλεπτο σπαει το κεφαλι σαν καρπουζι καποιου με ζιγκολοφατσα  και θα χεστω στο ταληρο τυπε, αρκει να εχει ωραια τοπια η σειρα  :jerking: :jerking: :jerking:

οσο για το αλλο  :grin:

bfdbe89084a6ed674770ce4276fc48ce_L.jpg




 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.078
Like
68.543
Πόντοι
12.756
θα γυρισω και εγω κανα σηριαλ με την μιση ωρα μιλαει ακαταπαυστα σαν να εχει μοτερακι στην κωλαθρα του, τα αλλα 25 λεπτα γαμαει την μανα του και την αδερφη του και το τελευταιο πενταλεπτο σπαει το κεφαλι σαν καρπουζι καποιου με ζιγκολοφατσα  και θα χεστω στο ταληρο τυπε, αρκει να εχει ωραια τοπια η σειρα  :jerking: :jerking: :jerking:

οσο για το αλλο  :grin:

bfdbe89084a6ed674770ce4276fc48ce_L.jpg


:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :headbang2: :headbang2: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537

Το τελευταιο επεισοδιο ηταν η πιο πειστικη αποδοση μαχης που εχω δει, ever.
(Χολυγουντιανες παραγωγες δισεκατομμυριων δεν εχουν φτασει τοσο κοντα...)

Βεβαια, και η εκστρατεια του Στανις ηταν σχεδον ιδιου επιπεδου, αλλα νομιζω πως τωρα ξεπεραστηκε.

Επισης, να αναφερω πως, βασει της Αριας Σταρκ (Twitter), το 10ο επεισοδιο του κυκλου θα ειναι το καλυτερο ολης της σειρας, εως τωρα  :rockon:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Το τελευταιο επεισοδιο ηταν η πιο πειστικη αποδοση μαχης που εχω δει, ever.
(Χολυγουντιανες παραγωγες δισεκατομμυριων δεν εχουν φτασει τοσο κοντα...)

Βεβαια, και η εκστρατεια του Στανις ηταν σχεδον ιδιου επιπεδου, αλλα νομιζω πως τωρα ξεπεραστηκε.

Επισης, να αναφερω πως, βασει της Αριας Σταρκ (Twitter), το 10ο επεισοδιο του κυκλου θα ειναι το καλυτερο ολης της σειρας, εως τωρα  :rockon:
Η σκηνη μεσα στο τουνελ την ωρα που εκανε attack ο γηγαντας ηταν ολα τα λευτα!! Και απο μουσικη επενδυση και απο feeling και ολα....ξεροχυσα λιγο πανω μου να πω την αληθεια με αυτο το επισοδιο... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.347
Like
5.223
Πόντοι
1.406
οχι....ειναι πιο βαρετο και απο την εκπομπη του Παπαδακη
Tι καθεσαι και  σχολιασεις τοτε ρε τυπε?κατσε να δεις Friends που ειναι και πολιτισμικο φαινομενο να στανιαρεις
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Tι καθεσαι και  σχολιασεις τοτε ρε τυπε?κατσε να δεις Friends που ειναι και πολιτισμικο φαινομενο να στανιαρεις

μπα προτιμω το its always sunny in philadelpheia....
εσυ κατσε βλεπε softcore exploitation με δρακους και σπαθακια, οπως την βρισκει ο καθενας  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.347
Like
5.223
Πόντοι
1.406
μπα προτιμω το its always sunny in philadelpheia....
εσυ κατσε βλεπε softcore exploitation με δρακους και σπαθακια, οπως την βρισκει ο καθενας  :2funny: :2funny: :2funny:
Ναι με τα σπαθακια και τους δρακους την βρισκω , ξεροχυνω και ειμαι ικανοποιημενος :grin: και ως εκ τουτου δεν καθομαι να ασχοληθω με την λιακαδα της Φιλαδελφιας, δεν ξερω καν τι ειναι(κανα αλλο πολιτισμικο φαινομενο και αυτο υποθετω).Εσυ αφου το βρισκεις τοσο απωθητικο βαρετο και απλοικο,τι καθεσαι και ασχολεισαι?? Θα ελεγα για να μας δειξεις ποσο προχω και ποσο ψαγμενος εισαι...αλλα οχι δεν ειμαι τετοιος ανθρωπος
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Το the wire  το εχει δει κανεις? Αξιζει?
Η καλύτερη σειρά όλων των εποχών imo μακράν της δεύτερης. Απλά να ξέρεις πως είναι "αργό", αν ξεπεράσεις τα 2-3 επεισόδια και δεν το παρατήσεις, δεν υπάρχει καλύτερο.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Η καλύτερη σειρά όλων των εποχών imo μακράν της δεύτερης. Απλά να ξέρεις πως είναι "αργό", αν ξεπεράσεις τα 2-3 επεισόδια και δεν το παρατήσεις, δεν υπάρχει καλύτερο.
Καλυτερα να ειναι αργα και να χτιζουν χαρακτηρα παρα να σε μπαζουν απο την αρχη αλλα το καλυτερο που βλεπεις απο τη σειρα να ειναι το εξωφυλο...δυστιχως δεν υπαρχει πουθενα στο ιντερνετ σε ποιοτητα μπλου ρει..αλλα αφου λετε οτι ειναι τοσο καλο θα το δω και στην χαμηλη ποιωτητα εικονας..  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom