Νέα

Ήρθε η ώρα του Game of Thrones

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimminy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ποτε ξεκιναει παλι ρε παιδες αυτο ?
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Ωωω ευχαριστώ!
Βασικά είναι περίεργο λίγο. Αλλά 'ερωτεύομαι' ρόλους. Δλδ αυτός εδώ έτσι είναι λίγο σαν πιθηκάνθρωπος, αλλά σαν Ντρόγκο, ,ε με το άιλάινερ του, το μουσάκι του, το μπρουτάλ στυλάκι του, ήταν υπερκαύλας.
Στο βιντεάκι αυτό είναι λίγο φλωράκι. :rolleyes:

Νομίζω προσπαθεί να αποποιηθεί τον τίτλο του brutal που θέλουν να του περάσουν μέσα απο τους ρόλους που τον έκαναν γνωστό (βλέπε Conan, Kal Drogo...).
Είναι ωραίος τύπος όμως.

Οπως και υπόλοιποι της σειράς

Μας ξενέρωσαν που σκότωσαν τον Ned Stark (Sean Bean)... τον οποίο παρεπιπτόντως είχαν σκοτώσει και στη Συντροφιά του Δαχτυλιδιού.
Εχει παίξει σε ταινιάρες ο άνθρωπος.
Θυμάμαι τον είχα πρωτοδεί σε ταινια στον Εραστή της Λαιδης Τσατερλυ (σε πολύ καλές ερωτικές σκηνές με την Joely Richardson - την ξανθια υπερμουνάρα μιλφάρα που έπαιζε στο nip tuck)

URL]]
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Νομίζω προσπαθεί να αποποιηθεί τον τίτλο του brutal που θέλουν να του περάσουν μέσα απο τους ρόλους που τον έκαναν γνωστό (βλέπε Conan, Kal Drogo...).
Είναι ωραίος τύπος όμως.

Οπως και υπόλοιποι της σειράς

Μας ξενέρωσαν που σκότωσαν τον Ned Stark (Sean Bean)... τον οποίο παρεπιπτόντως είχαν σκοτώσει και στη Συντροφιά του Δαχτυλιδιού.
Εχει παίξει σε ταινιάρες ο άνθρωπος.
Θυμάμαι τον είχα πρωτοδεί σε ταινια στον Εραστή της Λαιδης Τσατερλυ (σε πολύ καλές ερωτικές σκηνές με την Joely Richardson - την ξανθια υπερμουνάρα μιλφάρα που έπαιζε στο nip tuck)

Καλό είναι που δε θέλει να ταυτιστεί με κάτι, αλλά αφού του πάνε τι να κάνουμε τώρα?! :P

Δεν έχω διαβάσει το βιβλίο, αλλά είχα μάθει ότι πεθαίνει ο Νεντ, αλλά ήλπιζα να έλεγαν ψέματα. Πόσο είχα στεναχωρεθείιιιι. :(

To πιο υπερτέλειο φαν-μέηντ βιντεάκι. ΕΤΣΙ ΠΑΠΑΡΟΠΑΙΔΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ. :rockon:


Και στο Κοναν φλωρακι φαινεται :sunglasses:

Δεν το έχω δει.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Θυμάμαι τον είχα πρωτοδεί σε ταινια στον Εραστή της Λαιδης Τσατερλυ (σε πολύ καλές ερωτικές σκηνές με την Joely Richardson - την ξανθια υπερμουνάρα μιλφάρα που έπαιζε στο nip tuck)

http://[URL unfurl="true"]www.southessex.co.uk/bios/images/seanbean.jpg[/img[/URL]]
[/quote]Η πρωτη μου τσοντα σε σινεμα..... φοβερη ταινια !!!!!!!
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
To πιο υπερτέλειο φαν-μέηντ βιντεάκι. ΕΤΣΙ ΠΑΠΑΡΟΠΑΙΔΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ. :rockon:

Χαχα...και εγω τις είχα ευχαριστηθει τις σφαλιάρες που εφαγε.
Στο δεύτερο βιβλιο κάνει χειροτερα πράγματα το κωλοπαιδο... :s&m_3:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Χαχα...και εγω τις είχα ευχαριστηθει τις σφαλιάρες που εφαγε.
Στο δεύτερο βιβλιο κάνει χειροτερα πράγματα το κωλοπαιδο... :s&m_3:

Πρέπει να είναι το πιο μισητό παιδάκι ανά τον κόσμο χαχαχα
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Και φυσικά μη ξεχνάμε και τη Lena Headey (queen Sersei) που έχει κακο ρόλο βέβαιο...αλλα είναι πολύ hot γκομενα...

lena-headey-sarah-connor-chronicles.jpg


γνωστή και απο το ρόλο της στους 300, ως βασίλισσα σύζυγος του Leonidas (νομίζω όλοι θυμάστε τη σκηνη στο κρεβάτι που είπε ton despotis ..panagiotis)

lena_headey_300.jpg
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Ολα καλα ολα ανθηρα αλλα























































γιατι αποκαλυπτετε στοιχεια του σιριαλ;!  :jerking:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
εμενα μονο μου τη σπαει η μανουλα του που θελω να τη γαμαω μεχρι να ματωσει :grin:

Α αυτή η καριόλα. >:(

Άσχετο, για όποιο βλέπει vampire diaries, είναι η μητέρα των αρχικών αυτή ε? Έλεγα τι μου θυμίζει, αλλά τώρα που το ανέφερε ο Βάρος, έκανα τη σύνδεση.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Νομίζω προσπαθεί να αποποιηθεί τον τίτλο του brutal που θέλουν να του περάσουν μέσα απο τους ρόλους που τον έκαναν γνωστό (βλέπε Conan, Kal Drogo...).
Είναι ωραίος τύπος όμως.

Οπως και υπόλοιποι της σειράς

Μας ξενέρωσαν που σκότωσαν τον Ned Stark (Sean Bean)... τον οποίο παρεπιπτόντως είχαν σκοτώσει και στη Συντροφιά του Δαχτυλιδιού.
Εχει παίξει σε ταινιάρες ο άνθρωπος.
Θυμάμαι τον είχα πρωτοδεί σε ταινια στον Εραστή της Λαιδης Τσατερλυ (σε πολύ καλές ερωτικές σκηνές με την Joely Richardson - την ξανθια υπερμουνάρα μιλφάρα που έπαιζε στο nip tuck)

http://[URL unfurl="true"]www.southessex.co.uk/bios/images/seanbean.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

κορυφαίος ρόλος του Σών Μπήν στην σειρά "Sharpe" που προβλήθηκε στην Ελλάδα με τίτλο "Σαρπ ο μαχητής". Η φωτο που εβαλες είναι απο εκεί!!
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ολα καλα ολα ανθηρα αλλα
γιατι αποκαλυπτετε στοιχεια του σιριαλ;!  :jerking:

Άλλο πάλι και τούτο.

Όταν έχει ΗΔΗ παιχτεί μια σειρά και μπαίνεις στο αντίστοιχο θέμα, ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΠΟΙΛΕΡΙΑΣΤΕΙΣ. Πόσο βλήμα παίζει να είσαι ώστε να ζητάς τα ρέστα? Απλά μην μπαίνεις, ήμαρτον.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.430
Κριτικές
31
Like
12.123
Πόντοι
5.097
ρε γαμησι και ξυλο στη βασιλισσα μεχρι να ματωσει :s&m_1: αντε παω να φυγω γιατι με καυλωσατε παλι :P
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Δηλαδη στο Imdb οταν σε καποιο θεμα υπαρχουν σποιλερς ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΡΗΤΑ ΣΤΟΝ ΤΙΤΛΟ, ειναι μαλακες; Αλλα εδω ειμαστε οι μαγκες επειδη "παιχτηκε το επεισοδιο" και τα λεμε ολα φορα παρτιδα στο ενα και μοναδικο θεμα που υπαρχει για το σιριαλ;! Ωραια λογικη!
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
κορυφαίος ρόλος του Σών Μπήν στην σειρά "Sharpe" που προβλήθηκε στην Ελλάδα με τίτλο "Σαρπ ο μαχητής". Η φωτο που εβαλες είναι απο εκεί!!

Δεν την έχω δει (αποσπασματικά λιγάκι)...αλλά έχει παίξει σε β, γ ρόλους επίσης κοντά σε πολύ γνωστούς ηθοποιούς, και του πάνε και οι ρόλοι κακών.
Νομιζα είναι Ιρλανδός ...αλλά όχι, είναι Αγγλος και μάλιστα απο το Sheffield
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Και φυσικά μη ξεχνάμε και τη Lena Headey (queen Sersei) που έχει κακο ρόλο βέβαιο...αλλα είναι πολύ hot γκομενα...

lena-headey-sarah-connor-chronicles.jpg


γνωστή και απο το ρόλο της στους 300, ως βασίλισσα σύζυγος του Leonidas (νομίζω όλοι θυμάστε τη σκηνη στο κρεβάτι που είπε ton despotis ..panagiotis)

lena_headey_300.jpg
Αυτη μου αρεσει παρα πολυ σαν γκομενα !!!!!!
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δηλαδη στο Imdb οταν σε καποιο θεμα υπαρχουν σποιλερς ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΡΗΤΑ ΣΤΟΝ ΤΙΤΛΟ, ειναι μαλακες; Αλλα εδω ειμαστε οι μαγκες επειδη "παιχτηκε το επεισοδιο" και τα λεμε ολα φορα παρτιδα στο ενα και μοναδικο θεμα που υπαρχει για το σιριαλ;! Ωραια λογικη!

Eδώ δεν είμαστε imdb-το οποίο δεν είναι καν φόρουμ κι απορώ γιατί το αναφέρεις, δεν υπάρχουν άπειρα θέματα για όλες τις σειρές! Εδώ δεν παίχτηκε απλά το επεισόδιο και δεν πρόλαβες να το δεις γιατί είχες δουλειές. Έχει περάσει ένας χρόνος.
Σε φόρα που ξέρω, όταν ανοίγεται θρεντ για το καινούριο επεισόδιο που παίχτηκε αλλά εσύ δεν το είδες, δεν μπαίνεις γιατί το ξέρεις ότι μέσα συζητάνε για το καινούριο επεισόδιο!
Αν δεν υπάρχουν ξεχωριστά θρεντς για κάθε επεισόδιο αλλά ένα για όλη τη σειρά, εκεί οκ το λες στην αρχή του ποστ σου ότι υπάρχει σπόιλερ γιατί μερικοί ίσως να μην πρόλαβαν να το δουν, αλλά και πάλι δεν είσαι υποχρεωμένος*

*έντιτ: εφόσον προβάλεται τη δεδομένη στιγμή η σειρά και δεν έχει τελειώσει.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Δεν την έχω δει (αποσπασματικά λιγάκι)...αλλά έχει παίξει σε β, γ ρόλους επίσης κοντά σε πολύ γνωστούς ηθοποιούς, και του πάνε και οι ρόλοι κακών.
Νομιζα είναι Ιρλανδός ...αλλά όχι, είναι Αγγλος και μάλιστα απο το Sheffield

είναι εξαιρετικός ηθοποιος αλλα δεν του δόθηκαν οι ευκαιρίες που χρειάζονταν. Αν δείς το uncutt version του "Lord of the Rings: The fellowship of the Ring" θα καταλάβεις τι εννοώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom