Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Ηρώων Πολυτεχνείου 33 (εντός στοάς)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
Σημερα διαβασα αγγελια στ ΝΕΑ υπαρχει εμπειρια απο συναγωνιστη?
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
Σημερα διαβασα αγγελια στ ΝΕΑ υπαρχει εμπειρια απο συναγωνιστη?
:tits2:

Είναι το μασατζίδικο της Κουντουριώτου 144 που μεταφέρθηκε. Για την ώρα υπάρχει η Άννα (χοντρή, κοντή από Αλβανία) που ήταν και στο παλιό και μια καινούργια μελαχρινή με ωραίο σώμα για την οποία όμως δεν υπάρχουν ακόμα πληροφορίες για προγράμματα κ.λ.π. Ρίξε μια ματιά και ενημέρωσε.
 
OP
OP
astari51

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
:tits2:

Είναι το μασατζίδικο της Κουντουριώτου 144 που μεταφέρθηκε. Για την ώρα υπάρχει η Άννα (χοντρή, κοντή από Αλβανία) που ήταν και στο παλιό και μια καινούργια μελαχρινή με ωραίο σώμα για την οποία όμως δεν υπάρχουν ακόμα πληροφορίες για προγράμματα κ.λ.π. Ρίξε μια ματιά και ενημέρωσε.
Θα περασω Δευτερα και θα ενημερωσω παραυτα
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
Περασα ...αλλα τζιφος δεν υπαρχει κουδουνι που να γραφει κατι σχετικο, δεν ηξερα ποιο να χτυπησω.


edelweiss είναι το κουδούνι δεν ξέρω αν το έχουν με λατινικούς ή ελληνικούς χαρακτήρες.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
:tits2:

Είναι το μασατζίδικο της Κουντουριώτου 144 που μεταφέρθηκε. Για την ώρα υπάρχει η Άννα (χοντρή, κοντή από Αλβανία) που ήταν και στο παλιό και μια καινούργια μελαχρινή με ωραίο σώμα για την οποία όμως δεν υπάρχουν ακόμα πληροφορίες για προγράμματα κ.λ.π. Ρίξε μια ματιά και ενημέρωσε.
η Αννα ειναι συμπαθητική για αλλους ....με πιασιματάκια ,κοντούλα και μιλάει άριστα Ελληνικά (ίσως μεγάλωσε Ελλάδα)
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
η Αννα ειναι συμπαθητική για αλλους ....με πιασιματάκια ,κοντούλα και μιλάει άριστα Ελληνικά (ίσως μεγάλωσε Ελλάδα)

Για να μην δημιουργούνται παρεξηγήσεις, εγώ δεν είπα ότι είναι αντιπαθητική. Μάλιστα είναι και ευγενέστατη. Απλώς τα σωματικά χαρακτηριστικά  και την καταγωγή της ανάφερα.
 
OP
OP
astari51

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
Πηγα ,το κουδουνι γραφει "Εντελβαις" και ειναι στον 3ο οροφο αριστερα στον διαδρομο οπως βγαινουμε απο το ασανσερ ,στην υποδοχη η Αννα η γνωστη απο Κουντουριωτου ,ευγενεστατη προσχαρη μιλαει καλα τα ελληνικα ομως δεν νομιζω ναναι Ελληνιδα. Το ροστερ αποτελειται 1ο απο την Αννα ,2ο μια μελαχροινη με πολυ ωραιο φιδισιο σωμα που δεν συγκρατησα το ονομα της , φορουσε ενα διαφανο μαυρο μινι και βρακακι που αφηνει ακαλυπτο το μισο κολμερι της μου ειπε οτι ειναι απο Ρουμανια αλλα μπορει και απο Αλβανια και τελος την Μαρινα Ελληνιδα στο πιο αδυνατο και πιο ψηλο απο την Αννα με πιασιματακια και ωραια μπουτια και κολο . Αν καθομουν θα διαλεγα την Μαρινα.
Οταν ξαναηλθε στο σαλονι η Αννα της ειπα οτι θα περασω μια αλλη φορα και ζητησα να μαθω τιμες και προγραμματα.Λοιπον 60 ευρω μιση ωρα μασαζ και σεξ και 80 ευρω για μια ωρα μασαζ ,σεξ και 2 εκτονωσεις. Στα συν οτι οι κοπελες της διαθετουν πιστοποιητικα απο προσφατες ιατρικες εξετασεις , ειναι ευγενικες με τους πελατες και ξερουν να κανουν καλο μασαζ .Αυτα μου ειπε η εκτελουσα χρεη σεριφισας Αννα .Μεσα στην εβδομαδα θα παω να δοκιμασω με την Μρινα και θα ενημερωσω.
 

TRR

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
46
Κριτικές
6
Like
22
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑΑΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΦΑΝ ΤΩΝ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΩΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΕΙΔΑ 2 ΚΟΠΕΛΛΕΣ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΡΙΝΑ,ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΟΛΟΓΩ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΜΑΡΙΝΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ 80 ΕΥΡΩ.Η ΚΟΠΕΛΛΑ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΗ ΚΑΙ ΔΕΚΤΙΚΗ ΣΕ ΟΛΑ.ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΑΣΑΖ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΑΥΤΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΑΞΙΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΒΟΗΘΗΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΩΝ ΜΑΣΑΖ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΜΑΡΙΝΑ ΤΗΝ ΣΥΝΙΣΤΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ,ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΥΝΤΟΜΑ.ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΑ ΕΥΡΩ.ΜΠΑΡ ΚΟΥΚΑΚΙ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
γιά κάνε σε παρακαλώ μια περιγραφή της Μαρίνας...
 

TRR

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
46
Κριτικές
6
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια,η Μαρινα ειναι μελαχροινη με μαρια μαλια κανονικη στο υψοσ γλυκο προσωπο για τα γουστα μου τουλαχιστον με πισιματακια,ηλικιασ περιπου 23 με 26.περα απο ολα μου αρεσαν οι τροποι τησ και η ευγενεια τησ.ελπιζω να σασ κατατοπισα καπωσ.
 

loukaniko

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2009
Μηνύματα
107
Like
38
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια,η Μαρινα ειναι μελαχροινη με μαρια μαλια κανονικη στο υψοσ γλυκο προσωπο για τα γουστα μου τουλαχιστον με πισιματακιοοοοοα,ηλικιασ περιπου 23 με 26.περα απο ολα μου αρεσαν οι τροποι τησ και η ευγενεια τησ.ελπιζω να σασ κατατοπισα καπωσ.
οκ να σαι καλα
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
Πρεπει να ειναι αυτη που ηταν παλιοτερα καραισκου. τοτε το επαιζε βαρυ πεπονι και ειχα γραψει οτι αν εστρωνε θα εκανε καριερα γιατι διαθετει καλο σωμα
 

Giannis Sperminator

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Kαλησπερα σε ολους!επειδι ειμαι νεο αιμα κατατοπιστεμαι.
Καιρο τωρα ψαχνομουν τι ειναι τα μασαζ?χθες πηρα μια την αποφαση
και πηγα πηγα στο εν λογο μαγαζι.Μου ανοιξε μια κοπελα μελαχρινη 25 χρ περιπου.
Με περασε στο δωματιο ηρθαν 3 η Αλεξια ελληνιδα 1.80 αδυνατη.η Μαρινα που μου ανοιξε κ η χρυσα κοντουλα αδυνατη γυρο στα
20.Μου ειπε πως 60 ειναι το 30' & 80 η μια ωρα.αν ηθελα με δυο,100 €. Ειπα να παρω να δοκιμασω την
Αλεξια που ηταν αλογο αλλα ειπα να κανω μια βολτα.Θα παω και θα σας πω.εχει κανει κανεις με αυτη;η θα φαω φολα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom