Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 584K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (5 μέλη και 51 επισκέπτες)

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
391
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Εκει τι ακριβως ειναι?Κωλομπαροκατασταση με μπαρα,ποτο κ ετσι?Οι τιμες αυτες ειναι για σενα η παιζουν για ολους?
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
ακριβως κωλομπαροκατασταση ειναι  οποτε δεν συμφερει να καθεσε καθολου στη μπαρα κιοσο γιατην τιμη το βουλγαρακι παει
40 με 50 αναλογως το παζαρι παιδια δεν εχει να κανει οτι ο αλλος ειναι κολιτος απλα σε ενημερωνει τι πεζει χωρις να χρειαστει να μεσολαβησει ποτο και κερασματα στο 10ρικο. 
εγο οταν πηγα δεν ειχε κανει ουτε σεφτε 2 ωρα το βραδυ λεμε λοιπον περιμενετε να παει αργα οσο ποιο αργα δεν υπαρχουνε φραγκα και πεφτουνε ποιο ευκολα λεμε..
 

omikios

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
που ειναι αυτη η αννα στην κνωσσου ρε παιδια??ονομα μαγαζιου??το παλιο σκορρπιος μηπως ειναι??
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
το μαγαζι ειναι επανω στο τριγωνο κνωσσου και αρχης παπαναστασιου
απο τη μερια της πιτσας champion μετα το ξυλοφουρνο...
 

omikios

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
και απο τι ωρα ειναι ανοικτα??μονο για βραδυ δηλαδη ειναι.και η μικρη διεθεσιμη μετα το κλεισιμο ας πουμε η την παιρνεις και φευγεις οποτε να ναι??αν θες στειλε μου και σε μυνημα φιλε μου..
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
καλημερα συναγωνιστες να σας δωσω μια πληροφορια ,περασα εχθες αργα παντα αργα απο το λιμανι κι εχει ερθει ενα καλο ρωσιδιο μελαχροινο με ασπρα εσωρουχακια souzana το ονοματακι της την κοβω μια 30νταρα στα χρονια αλλα  οι ρωσιδες ξερουνε καλα να τα κρυβουνε χαχα!!
ηρθε απο στουντιο της Αθηνας για τις γιορτες οπως μου ειπε με αριστα το 10 της βανω ενα 8 εμφανησιακα αλλα στο κρεβατι δεν παιζετε την κανης οπως γουσταρης με ανεση χρονου μπορει ναμουνα πανω απο μιση ωρα μεσα δεν ειχε  πελατες και η τσατσα δεν  με ενοχλησε,το ευχαριστηθηκα σαν να ημουν με τη γκομενα μου και παιδια το ΑΚΑΠΟΤΟ της δεν παιζετε ....
σημερα δεν θα ειναι εκει εχη ρεπο .
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
φίλε mix απο το πάνω σπιτάκι στο λιμάνι ή το κάτω??
 

omikios

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου δεν το βρηκα...μπορεις να δωσεις πιο συγκεκριμενες οδηγιες για την αννα?οπως ονομα του μπαρ.επισης πιο σπιτακι αυτο που εχει σκαλακια η το αλλο??
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
το μαγαζι της αννας δεν εχει καλα καλα ουτε ταμπελα ουτε πολλα φωτα στην εισοδο ,ειναι απεναντι απο το παρκακι στην παπαναστασιου λιγο ποιο μετα απο το μαρινοπουλο θελει λιγο παρατηρηση για να καταλαβετε οτι αυτο δεν ειναι σπιτι δεν  ειναι πυλωτη κατι διαφορετικο ειναι κι οταν πατε κοντα και μπειτε θα περασετε ενα κλειστο διαδρομο  θα σας ερθει στη μυτη η τσικνα απο τα τσιγαρα και τη μουσικη  ..
το πανω σπιτακι στο λιμανι ειναι η ρωσιδα αλλα σημερα δεν δουλευει...
 

ALSFA30

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ .. ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΙΤΣΑ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ Η ΝΕΟΙ...
 

gamias111

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Το παρκάκι της παπαναστασίου ;;; Που είναι αυτό ; Έχω χρόνια να περάσω απο κεί μπορεί η περιοχή να άλλαξε.
Το μαγαζί της άννας είναι ανάμεσα στο μαρινόπουλο και στον "Μηνά" το σουβλατζίδικό ή πέρνας τον Μηνά όταν ανεβαίνει την Παπαναστασίου απο ηράκλειο;



το μαγαζι της αννας δεν εχει καλα καλα ουτε ταμπελα ουτε πολλα φωτα στην εισοδο ,ειναι απεναντι απο το παρκακι στην παπαναστασιου λιγο ποιο μετα απο το μαρινοπουλο θελει λιγο παρατηρηση για να καταλαβετε οτι αυτο δεν ειναι σπιτι δεν  ειναι πυλωτη κατι διαφορετικο ειναι κι οταν πατε κοντα και μπειτε θα περασετε ενα κλειστο διαδρομο  θα σας ερθει στη μυτη η τσικνα απο τα τσιγαρα και τη μουσικη  ..
το πανω σπιτακι στο λιμανι ειναι η ρωσιδα αλλα σημερα δεν δουλευει...
 

hohoho

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Asxima ta pragmata sto irakleio: Stin xristomixali ksilouri exei poly savoura, sti xanioporta tipora to idiaitero. Mono i joanna ston agio mina kati leei, alla o xwros athlios.
 

hohoho

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τίποτα καινουργιο έχουμε στο Ηράκλειο? Κατεβαίνω σε μια εβδομάδα, όποιος ξέρει τι παίζει στα σπιτάκια ας κάνει μια σούμα!
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
τι γινεται παιδια χαθηκαν οι κριτικες λογω κρισης ....
προσωπικα κι εγω δεν πηγενω στα μπουρδελακια ξεροντας απο πριν οτι δυσκολο να πετύχεις κατι καλο .
Παιζουνε μερικα τηλεφωνακια σε δωματια κοριτσιων αν θελει κανενας παλιος  συναγωνιστης  το τονιζω να στηλει μηνυμα ....
 

mic31

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τι γινεται παιδια χαθηκαν οι κριτικες λογω κρισης ....
προσωπικα κι εγω δεν πηγενω στα μπουρδελακια ξεροντας απο πριν οτι δυσκολο να πετύχεις κατι καλο .
Παιζουνε μερικα τηλεφωνακια σε δωματια κοριτσιων αν θελει κανενας παλιος  συναγωνιστης  το τονιζω να στηλει μηνυμα ....
Για δώσε ρε φίλε καμιά πληροφορία
 

thomas!!!

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
χθες πήρα τη Τζοάνα στο ένα από τα 2 στο πεζσόδρομο στην εκκλησία.Καλή ηταν σε ολα.Στο αλλο είχε καινούρια άφιξη από αθήνα αλλα δεν μου γέμισε το μάτι και έφυγα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom