Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
Φοβερή αναλυτική απάντηση μόρτη μου!
Μπορείς να πεις και για αλλα;
Πχ fbi

Καλησπέρα αδελφέ μου. Δεν ξέρω τι γίνεται στο fbi δυστυχώς. Έχω να πάω αρκετό καιρό. Μπορώ να σου πω πως το κινκι όπερα είναι μόνο για ποτό. Να σκοτώσεις τον χρόνο σου μόνο. Δεν αξίζει να δώσεις 250€ για να μπεις κάπου. Πέρα από αυτό το έχουν κάνει πιο πολύ σόου κλαμπ. Αν θέλεις να πάρεις χορό εκεί πάρε Έλενα. Ρωσίδες γύρω στο 1.75. Μιλάει αγγλικά καλύτερα και από Αγγλίδα. Βυζι και κωλος απίστευτα!!
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.351
Κριτικές
42
Like
7.371
Πόντοι
4.446
Κατανοητον , θέλετε να γαμησετε κύριε στο στριπ σε τιμές Μεταξουργείου...
φίλε μου στα 100 γαμάμε ωραίες γυναίκες σε στρίπ(ακόμη ευτυχώς αλλά δεν σου λέω πού).....γιατί να δώσω 250 για τις κοπέλες του κίνκυ ή του άλκα????
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.351
Κριτικές
42
Like
7.371
Πόντοι
4.446
Καλημέρα φιλαράκι. Νομίζω το αδικείς. Έχω πάει 4-5 φορές το τελευταίο τετράμηνο και έχει δυνατά κορίτσια.

1. Καρολίνα. Αλβανίδα- άπταιστα ελληνικά, με έναν από τους ωραιότερους κώλους που έχω δει ποτέ. Ηλικία γύρω στα 30-35. Τα κάνει όλα αν σε ενδιαφέρει.

2. Σάντρα. Σέρβα, αρκετά τατουάζ με τρομερο κορμί και συμπαθητικό πρόσωπο. Τελείως νυμφομανής. Πίνεις 1-2 ποτά και σου προτείνει από μόνη της να πάτε πάνω. Επίσης και αυτή τα κάνει όλα.

3. Λάνα. Πολύ ωραίο Milf γύρω στα 35-40 από Ουκρανία. Πολλά χρόνια Ελλάδα, την γλώσσα την ξέρει απέξω και ανακατωτά. Σώμα μέτριο αλλά ένα από τα ομορφότερα πρόσωπα που έχω δει στην ζωή μου. Πολύ ευγενική κοπέλα. Πάει σε πριβέ αλλά μέχρι φραπέ.

4. Όλγα από Ρωσία αν δεν κάνω λάθος. Γύρω στα 25. Πολύ σεξουαλική γυναίκα. Ποδάρες, κωλάρα. Μιλάει αγγλικά και ελληνικά. Έχει αρκετά τατουάζ. Θα σου κάνει καλή παρέα. Δεν γνωρίζω τι κάνει στο πριβέ, αλλά από ότι πήρα χαμπάρι, δεν είναι για πολλά.

5. Kate. Πιτσιρίκα γύρω στα 25 από Λευκορωσία. Ξανθιά, petite με σκούρο μάτι. Μέσα στην τρέλα η κοπέλα, μπήκε φίλος και μου είπε ότι αξίζει. Ριφατα 150€ για να την μησεισγα.

6. Αλίνα. Μελαχρινή, δεν θυμάμαι εθνικότητα με διαστημικές βυζάρες. Βγάζει μια ξινίλα στην αρχή αλλά αν την διαχειριστείς περνάς τέλεια. Επίσης με 150€ την γαμάς.

Υπάρχουν πολλές επιλογές και το θεωρώ τίμιο, αντρικό strip club. Σε σχέση με το kinky opera και το Alcatraz που έχουν γίνει πιο American
Bar είναι η καλύτερη λύση. Πρέπει να πας μια-δυο φορές για να κόψεις κίνηση και να δεις πως λειτουργούν.
1. η Καρόλινα η αλβανιάρα είναι μεγάλη απάτη στο πριβέ.....ναι μεν την γαμάς αλλά ξενερωτικά και σου ζητάει και ποτά αφού σε έχει πάει πάνω και γενικά κάνει πουστιές......η γνωστή σάρα από διάφορες αλυσίδες στούντιο κλπ.....ποτέ μην την πάρετε αυτήν.
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Να μη τα δώσετε κύριε μου ούτε και να το επισκεφθειτε,προφανως απευθεινετε σε άλλη κατηγορία...αν εγώ είμαι για ελεύθερη παραλία δε θα ασχολούμαι και ούτε θα παραπονιέμαι για το ακριβο κόστος του Αστέρα, τι νόημα έχει άλλωστε? Καπιταλισμός ελεύθερη αγορά, η τσέπη μου δε μπορεί να ορίζει τις τιμές...
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
1. η Καρόλινα η αλβανιάρα είναι μεγάλη απάτη στο πριβέ.....ναι μεν την γαμάς αλλά ξενερωτικά και σου ζητάει και ποτά αφού σε έχει πάει πάνω και γενικά κάνει πουστιές......η γνωστή σάρα από διάφορες αλυσίδες στούντιο κλπ.....ποτέ μην την πάρετε αυτήν.

Ωραίος αδελφέ μου. Την είχα στα υπόψην μου για να την μησωγα. Τώρα με έβαλες σε σκέψεις!!!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.762
Κριτικές
15
Like
11.409
Πόντοι
3.846
Χαμός χτες στο Αλκα!
Πέρα που έχει γεμίσει απίστευτα 25χρονα Ουκρανιδια, αψεγάδιαστα με φάτσες μοντέλου, είχε αρκετές καλές φάσεις.
- πελάτισσα ανέβηκε στη σκηνή και αφού τσιμπουκωσε 2 φορές έναν χορευτή, τη γάμησέ στα 4 αν και δεν καβλωνε ο τύπος να τίποτα. Η συμφωνία ήταν να πάρει 100€, αν γυρνούσε να βλέπει ο κόσμος ότι την γαμαει, αλλά δε δέχτηκε και την έκανε ξεφτιλα ο εκφωνητής. Κάποιοι θα πούνε στημένο. Θα πω ότι αν ήταν στημένο θα τα έκαναν όλα όπως πρέπει. Και θα ήταν προετοιμασμένος ο γαμιας και εκείνη δε θα είχε θέμα να γαμηθει φουλ.
- Αφροδίτη, γιατρός Σειρηνακη σε live sex και τα πήρε όλα στόμα στο τέλος
- Έχω παρατηρήσει ένα γέρο στα 65 να έχει έρθει και άλλες φορές και να του δίνουν ολόκληρο καναπέ για μόνος του, ενώ πάντα χαιρετάει τις μισές κοπέλες του μαγαζιού ή κάθονται μαζί του 3-4 κάθε φορά. Χτες ήρθε στο μαγαζί με διμετρη τσόντα Ρωσίδα, με εφαρμοστο φόρεμα που έβλεπες τεράστιες βυζάρες από μέσα και Ρώγες τέντα και μια λευκή στριγκαρα. Την πάσαρε σε χορευτή του μαγαζιού, που την πήρε μάλλον για πριβε για κανένα μισάωρο. Μετά την είχε αγκαλιά συνέχεια, χωρίς καν να τη φιλάει ή κάτι άλλο.
Ελπίζω να τη δούμε στο μαγαζί.
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.991
Κριτικές
27
Like
1.766
Πόντοι
5.235
Καλημέρα φιλαράκι. Νομίζω το αδικείς. Έχω πάει 4-5 φορές το τελευταίο τετράμηνο και έχει δυνατά κορίτσια.

1. Καρολίνα. Αλβανίδα- άπταιστα ελληνικά, με έναν από τους ωραιότερους κώλους που έχω δει ποτέ. Ηλικία γύρω στα 30-35. Τα κάνει όλα αν σε ενδιαφέρει.

2. Σάντρα. Σέρβα, αρκετά τατουάζ με τρομερο κορμί και συμπαθητικό πρόσωπο. Τελείως νυμφομανής. Πίνεις 1-2 ποτά και σου προτείνει από μόνη της να πάτε πάνω. Επίσης και αυτή τα κάνει όλα.

3. Λάνα. Πολύ ωραίο Milf γύρω στα 35-40 από Ουκρανία. Πολλά χρόνια Ελλάδα, την γλώσσα την ξέρει απέξω και ανακατωτά. Σώμα μέτριο αλλά ένα από τα ομορφότερα πρόσωπα που έχω δει στην ζωή μου. Πολύ ευγενική κοπέλα. Πάει σε πριβέ αλλά μέχρι φραπέ.

4. Όλγα από Ρωσία αν δεν κάνω λάθος. Γύρω στα 25. Πολύ σεξουαλική γυναίκα. Ποδάρες, κωλάρα. Μιλάει αγγλικά και ελληνικά. Έχει αρκετά τατουάζ. Θα σου κάνει καλή παρέα. Δεν γνωρίζω τι κάνει στο πριβέ, αλλά από ότι πήρα χαμπάρι, δεν είναι για πολλά.

5. Kate. Πιτσιρίκα γύρω στα 25 από Λευκορωσία. Ξανθιά, petite με σκούρο μάτι. Μέσα στην τρέλα η κοπέλα, μπήκε φίλος και μου είπε ότι αξίζει. Ριφατα 150€ για να την μησεισγα.

6. Αλίνα. Μελαχρινή, δεν θυμάμαι εθνικότητα με διαστημικές βυζάρες. Βγάζει μια ξινίλα στην αρχή αλλά αν την διαχειριστείς περνάς τέλεια. Επίσης με 150€ την γαμάς.

Υπάρχουν πολλές επιλογές και το θεωρώ τίμιο, αντρικό strip club. Σε σχέση με το kinky opera και το Alcatraz που έχουν γίνει πιο American
Bar είναι η καλύτερη λύση. Πρέπει να πας μια-δυο φορές για να κόψεις κίνηση και να δεις πως λειτουργούν.
Παίχτη αυτή η Αλίνα έχει φυσικό βυζί?
Μήπως είναι η Αλίνα που δούλευε kinky opera?
Ταιριάζει η περιγραφή μελαχρινή με ωραία βυζιά.
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
Παίχτη αυτή η Αλίνα έχει φυσικό βυζί?
Μήπως είναι η Αλίνα που δούλευε kinky opera?
Ταιριάζει η περιγραφή μελαχρινή με ωραία βυζιά.

Ναι, ναι φυσικό είναι το βυζί της. Δεν γνωρίζω αν είναι η ίδια.
 

manosathens

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα, μιας και είμαι εκτός για καιρό, ποια μαγαζιά έχουν 5 ευρώ τον χορό;
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
501
Κριτικές
1
Like
940
Πόντοι
86
Είδα κάποιες νέες φωτογραφίες εργαζόμενων στο Caissa στην ιστοσελίδα τους στο Facebook. Ήταν λατίνες και δεν βλεπόντουσαν. Έχει πάει κάποιος τον τελευταίο μήνα να δώσει καλοπροαίρετα εικόνα του τι γίνεται; Σλάβες υπάρχουν αρκετές στον χώρο;
 

scouser87

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
28
Like
6
Πόντοι
0
Συναγωνιστές σε ποιο μαγαζί θα βρούμε καμία βυζαρου να γουστάρουμε???
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
397
Κριτικές
3
Like
431
Πόντοι
21
Ποιο θεωρείται καλό στριπτιτζαδικο στην Αθήνα για να γουστάρουν γυναίκες;
 

abcxyz

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2013
Μηνύματα
299
Like
510
Πόντοι
81
φίλε μου στα 100 γαμάμε ωραίες γυναίκες σε στρίπ(ακόμη ευτυχώς αλλά δεν σου λέω πού).....γιατί να δώσω 250 για τις κοπέλες του κίνκυ ή του άλκα????

Μηπως παιζει καμμια σαν αυτη στα 250 ευρω ? - Τα πληρωνω ευχαριστως..:hi:

 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
9
Like
1.679
Πόντοι
496

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
560
Κριτικές
25
Like
3.457
Πόντοι
1.436
Χαμός χτες στο Αλκα!
Πέρα που έχει γεμίσει απίστευτα 25χρονα Ουκρανιδια, αψεγάδιαστα με φάτσες μοντέλου, είχε αρκετές καλές φάσεις.
Πόσες γυναικες περίπου έχει το ροστερ αν θυμάσαι? Παντως στο alcatraz είχα συναντήσει την καλύτερη ποιότητα -σε εμφάνιση πάντα- κοπέλες από όλα strip που έχω επισκεφθεί. Τώρα αυτή την περίοδο δεν ξέρω τι παίζει....
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.762
Κριτικές
15
Like
11.409
Πόντοι
3.846
Πόσες γυναικες περίπου έχει το ροστερ αν θυμάσαι? Παντως στο alcatraz είχα συναντήσει την καλύτερη ποιότητα -σε εμφάνιση πάντα- κοπέλες από όλα strip που έχω επισκεφθεί. Τώρα αυτή την περίοδο δεν ξέρω τι παίζει....
Ε ναι ρε φίλε αυτό λέμε όσοι έχουμε πάει. ότι το μαγαζί έχει απίστευτα μουνια.
Και μπαίνουν κάτι πουθενάδες και λένε μια ότι οι κοπέλες δεν αξίζουν, μια ότι δε βρίσκουν να κάτσουν.
Ή gay είναι ή απλά χαζοί, λες και υπάρχουν αλλού καλύτερα μαγαζιά.
Από αριθμό γυναικών, πιστεύω άνετα γύρω στις 40 γκόμενες να παίζουν εκεί μέσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom