Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
255
Like
155
Πόντοι
1
Έχει πατήσει κανείς στο άθεος τώρα τελευταία?
Έχει έρθει καμία καινούργια?Κάποια αλλαγή?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Ναι πήγα χτες μην πας θα κλάψεις νεκρά κοπέλες καμία 10 άρια η μία χειρότερη από την άλλη τέτοιο χάλια υλικό δεν έχω ξαναδεί ειδικά στο Babylon που πάντα έβρισκες ωραίες .
Έχει πέσει πάρα πολύ.
Κάτω του μετρίου σε εμφάνιση όλες και σε συμπεριφορά χάλια.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
255
Like
155
Πόντοι
1

abcxyz

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2013
Μηνύματα
301
Like
511
Πόντοι
81
Ξερετε σε ποιο μαγαζι πηγε ο κλασσικος Νικος με το κομπολοι που ηταν στο Ανατολη ?
Ευχαριστω.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
255
Like
155
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς ρόστερ για Γκόλντεν?Λέει τπτ?
Η Αντζέλικα ακόμα να φανεί φαντάζομαι
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Ξέρει κανείς ρόστερ για Γκόλντεν?Λέει τπτ?
Η Αντζέλικα ακόμα να φανεί φαντάζομαι
σχεδόν τα ίδια με το καλοκαίρι που μας πέρασε.....έχουν γίνει μόνο κάτι προσθήκες λατινικής αμερικής εντελώς μάπα....
 

TyposPadou

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
47
Like
40
Πόντοι
0
Που αξιζει να παω την πεμπτη; Να εχει καλες γκομενες και να πηγαινοερχονται στα τραπεζια, οχι πχ οπως στο αθενς που καθονται στις γωνιες κ περιμενουν να πας εσυ.

Bonus: να εχει κοπελες με καλο πριβε + live show
 

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
151
Κριτικές
4
Like
421
Πόντοι
281
Που αξιζει να παω την πεμπτη; Να εχει καλες γκομενες και να πηγαινοερχονται στα τραπεζια, οχι πχ οπως στο αθενς που καθονται στις γωνιες κ περιμενουν να πας εσυ.

Bonus: να εχει κοπελες με καλο πριβε + live show
Πεμπτες δεν ειναι καλη ημερα γενικα για αθενσ και γκολντεν... πηγα κινκυ οπερα που εχει κ bdsm night (ασ πουμε) και το ροστερ ηταν πολυ καλο (κλασεις ανωτερο των αλλων 2) και οι κοπελες ερχονται με αρκετα καλο ρυθμο για χορους
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
Πεμπτες δεν ειναι καλη ημερα γενικα για αθενσ και γκολντεν... πηγα κινκυ οπερα που εχει κ bdsm night (ασ πουμε) και το ροστερ ηταν πολυ καλο (κλασεις ανωτερο των αλλων 2) και οι κοπελες ερχονται με αρκετα καλο ρυθμο για χορους
ναι και αν θες να γαμήσεις στο κίνκυ κάποια πρέπει να σκάσεις 250!!!!!!! δε σφάξανε!!!!!!!!! ποτέ ξανά σε αυτό το μπουρδέλο!!!!!!!
 

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
151
Κριτικές
4
Like
421
Πόντοι
281
ναι και αν θες να γαμήσεις στο κίνκυ κάποια πρέπει να σκάσεις 250!!!!!!! δε σφάξανε!!!!!!!!! ποτέ ξανά σε αυτό το μπουρδέλο!!!!!!!
νομιζω πως αν πηγαινεις σε στριπ για να γαμησεις δεν ειναι η βελτιστη πρακτικη... παρε μια εσκορτ θα ελεγα!
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.363
Κριτικές
42
Like
7.428
Πόντοι
4.446
νομιζω πως αν πηγαινεις σε στριπ για να γαμησεις δεν ειναι η βελτιστη πρακτικη... παρε μια εσκορτ θα ελεγα!

νομιζω πως αν πηγαινεις σε στριπ για να γαμησεις δεν ειναι η βελτιστη πρακτικη... παρε μια εσκορτ θα ελεγα!
νομίζεις πως περίμενα απο σένα να μου πεις τι να κάνω??? προφανώς και γαμάω και γαμάμε πολλοί σε στριπ γιατί μας αρέσει πολύ!!!!!! Απλά σε κάποια μαγαζιά έχουν βάλει...τρελές αντικειμενικές αξίες στα.....οικόπεδά τους και πουλάνε 5 φορές επάνω το στρέμμα....
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.855
Κριτικές
6
Like
9.157
Πόντοι
1.686
Πέμπτη 23.11.2023 πήγαμε με την παρέα
στο Athens Queens στο Χαϊδ΄άρι

Μάγκες, εκεί είχε, μεταξύ των άλλων, τις εξής 2 πολύ ωραίες κοπέλες
την ΕΥΑ και την ΤΟΝΙΑ.

Για την ΕΥΑ έχουν γραφτεί πολλά . Είναι Ρωσίδα πολύ καλή.

Η ΤΟΝΙΑ μάγκες είναι Ουκρανή, και είναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ .
Την κέρασα 2 ποτά για να την δω καλά , και έχει απίθανη
φυσική ομορφιά, γαλάζια τεράστια μάτια υπέροχα .
Κατά τη γνώμη μου είναι ωραιότερη από οποιαδήποτε κοπέλα
σε στριπ που έχω επισκεφτεί, και ωραιότερη και από οποιαδήποτε
από το Άλκα.
ΔΕΝ τη ρώτησα τι κάνει, διότι υποθέτω ότι θα θέλει πολλά
για να προχωρήσει.
Ο dj έχει πολύ πλάκα στα σχόλια του, και βάζει καλή μουσική.
Περάσαμε γενικά καλά.

Δεν ρίξαμε στικιφυ , αλλά δεν ξοδέψαμε και πολλά .
Κάποιες ίσως το κάνουν εκεί.
Γενικά διασκεδάζει κανείς στο μαγαζί αυτό, ακόμα και να πάρει μόνο 1 ποτό.
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
νομίζεις πως περίμενα απο σένα να μου πεις τι να κάνω??? προφανώς και γαμάω και γαμάμε πολλοί σε στριπ γιατί μας αρέσει πολύ!!!!!! Απλά σε κάποια μαγαζιά έχουν βάλει...τρελές αντικειμενικές αξίες στα.....οικόπεδά τους και πουλάνε 5 φορές επάνω το στρέμμα....
Κατανοητον , θέλετε να γαμησετε κύριε στο στριπ σε τιμές Μεταξουργείου...
 

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.422
Πόντοι
1.011
Ναι πήγα χτες μην πας θα κλάψεις νεκρά κοπέλες καμία 10 άρια η μία χειρότερη από την άλλη τέτοιο χάλια υλικό δεν έχω ξαναδεί ειδικά στο Babylon που πάντα έβρισκες ωραίες .
Καλημέρα φιλαράκι. Νομίζω το αδικείς. Έχω πάει 4-5 φορές το τελευταίο τετράμηνο και έχει δυνατά κορίτσια.

1. Καρολίνα. Αλβανίδα- άπταιστα ελληνικά, με έναν από τους ωραιότερους κώλους που έχω δει ποτέ. Ηλικία γύρω στα 30-35. Τα κάνει όλα αν σε ενδιαφέρει.

2. Σάντρα. Σέρβα, αρκετά τατουάζ με τρομερο κορμί και συμπαθητικό πρόσωπο. Τελείως νυμφομανής. Πίνεις 1-2 ποτά και σου προτείνει από μόνη της να πάτε πάνω. Επίσης και αυτή τα κάνει όλα.

3. Λάνα. Πολύ ωραίο Milf γύρω στα 35-40 από Ουκρανία. Πολλά χρόνια Ελλάδα, την γλώσσα την ξέρει απέξω και ανακατωτά. Σώμα μέτριο αλλά ένα από τα ομορφότερα πρόσωπα που έχω δει στην ζωή μου. Πολύ ευγενική κοπέλα. Πάει σε πριβέ αλλά μέχρι φραπέ.

4. Όλγα από Ρωσία αν δεν κάνω λάθος. Γύρω στα 25. Πολύ σεξουαλική γυναίκα. Ποδάρες, κωλάρα. Μιλάει αγγλικά και ελληνικά. Έχει αρκετά τατουάζ. Θα σου κάνει καλή παρέα. Δεν γνωρίζω τι κάνει στο πριβέ, αλλά από ότι πήρα χαμπάρι, δεν είναι για πολλά.

5. Kate. Πιτσιρίκα γύρω στα 25 από Λευκορωσία. Ξανθιά, petite με σκούρο μάτι. Μέσα στην τρέλα η κοπέλα, μπήκε φίλος και μου είπε ότι αξίζει. Ριφατα 150€ για να την μησεισγα.

6. Αλίνα. Μελαχρινή, δεν θυμάμαι εθνικότητα με διαστημικές βυζάρες. Βγάζει μια ξινίλα στην αρχή αλλά αν την διαχειριστείς περνάς τέλεια. Επίσης με 150€ την γαμάς.

Υπάρχουν πολλές επιλογές και το θεωρώ τίμιο, αντρικό strip club. Σε σχέση με το kinky opera και το Alcatraz που έχουν γίνει πιο American
Bar είναι η καλύτερη λύση. Πρέπει να πας μια-δυο φορές για να κόψεις κίνηση και να δεις πως λειτουργούν.
 

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
236
Like
146
Πόντοι
1
Καλημέρα φιλαράκι. Νομίζω το αδικείς. Έχω πάει 4-5 φορές το τελευταίο τετράμηνο και έχει δυνατά κορίτσια.

1. Καρολίνα. Αλβανίδα- άπταιστα ελληνικά, με έναν από τους ωραιότερους κώλους που έχω δει ποτέ. Ηλικία γύρω στα 30-35. Τα κάνει όλα αν σε ενδιαφέρει.

2. Σάντρα. Σέρβα, αρκετά τατουάζ με τρομερο κορμί και συμπαθητικό πρόσωπο. Τελείως νυμφομανής. Πίνεις 1-2 ποτά και σου προτείνει από μόνη της να πάτε πάνω. Επίσης και αυτή τα κάνει όλα.

3. Λάνα. Πολύ ωραίο Milf γύρω στα 35-40 από Ουκρανία. Πολλά χρόνια Ελλάδα, την γλώσσα την ξέρει απέξω και ανακατωτά. Σώμα μέτριο αλλά ένα από τα ομορφότερα πρόσωπα που έχω δει στην ζωή μου. Πολύ ευγενική κοπέλα. Πάει σε πριβέ αλλά μέχρι φραπέ.

4. Όλγα από Ρωσία αν δεν κάνω λάθος. Γύρω στα 25. Πολύ σεξουαλική γυναίκα. Ποδάρες, κωλάρα. Μιλάει αγγλικά και ελληνικά. Έχει αρκετά τατουάζ. Θα σου κάνει καλή παρέα. Δεν γνωρίζω τι κάνει στο πριβέ, αλλά από ότι πήρα χαμπάρι, δεν είναι για πολλά.

5. Kate. Πιτσιρίκα γύρω στα 25 από Λευκορωσία. Ξανθιά, petite με σκούρο μάτι. Μέσα στην τρέλα η κοπέλα, μπήκε φίλος και μου είπε ότι αξίζει. Ριφατα 150€ για να την μησεισγα.

6. Αλίνα. Μελαχρινή, δεν θυμάμαι εθνικότητα με διαστημικές βυζάρες. Βγάζει μια ξινίλα στην αρχή αλλά αν την διαχειριστείς περνάς τέλεια. Επίσης με 150€ την γαμάς.

Υπάρχουν πολλές επιλογές και το θεωρώ τίμιο, αντρικό strip club. Σε σχέση με το kinky opera και το Alcatraz που έχουν γίνει πιο American
Bar είναι η καλύτερη λύση. Πρέπει να πας μια-δυο φορές για να κόψεις κίνηση και να δεις πως λειτουργούν.
Φοβερή αναλυτική απάντηση μόρτη μου!
Μπορείς να πεις και για αλλα;
Πχ fbi
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.294
Κριτικές
19
Like
9.254
Πόντοι
9.095
Κατανοητον , θέλετε να γαμησετε κύριε στο στριπ σε τιμές Μεταξουργείου...
Χωρις να θελω να δικηγορισω υπερ κανενος,νομιζω μια τιμια τιμη ειναι τα 150 και οχι τα 250 που εννοει ο παικτης που απαντας
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Όταν θα σου πουν για 250 μπορείς να αντιπροτεινεις την τίμια τιμή των 150 τόσο απλά, για αυτό ακριβώς το λόγο το κάνουν σε στριπ, και όχι σαν εσκορτ η ακόμα τιμιοτερα-φτηνότερα σε στουντιο, για πολλά λεφτά και αν την ψήσεις με τις ποταρες σου η τις σαμπάνιες σου, η σε γουσταρισει, αλλιώς δεν ασχολείται κιόλας, έτσι κι αλλιώς τις τιμές άλλοι τις ορίζουν και όχι για όλες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: abcxyz

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom