Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

NeronZero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
12
Like
289
Πόντοι
290
Καλημέρα. Σωστά φαντάζεσαι. Το θέμα είναι ότι όπως και πάρα πολλές, έχει άπειρες προτάσεις καθημερινά για ξενοδοχεία, καφέ, φαγητό κλπ. Είναι λογικό όπως καταλαβαίνεις να υπάρχει επιλεκτικότητα. Τώρα για τη κάθε κοπέλα τα κριτήρια είναι διαφορετικά, χωρίς φυσικά να διαφέρουν και πολύ. Επίσης, (και δε το λέω προσωπικά για εσένα) καλό είναι να αγοράζουμε κώλο, βυζί, μουνί σε τέτοια μέρη. Προφανώς υπάρχουν και κάποιοι που συνειδητά πάνε να αγοράσουν έρωτα και τα σχετικά (ότι γίνεται συνειδητά και με τη λογική γνωρίζω, γουστάρω και πράττω, τότε όλα καλά) αλλά επειδή υπάρχουν και πολλοί "άμαθοι", καλό είναι να γνωρίζουν πως παίζεται το παιχνίδι
Βασικά ο λόγος που πάω με την συγκεκριμένη είναι ότι ύπαρχει χημεία στο σκοτεινό δωμάτιο, ή τουλάχιστον εγώ το ευχαριστίεμαι, αυτή δεν ξέρω τι κάνει. Και κάνας καφές δεν θα με χάλαγε εδώ που τα λέμε, αλλά από οτι φαίνεται δεν ανήκω στους εκλεκτούς. Η άποψη μου για την συγκεκριμένη είναι πολύ θετική, πιστεύω ότι διαλέγει νέους και ωραίους (ισως και με λεφτά χωρίς να ειμαι σίγουρος σε αυτό) για να βγεί για καφέ, βόλτα, για φαγήτο , που πιθάνον να τις κάνουν και κάποιες χάρες και να την βοήθάνε σε κάποια πράγματα, πες μου αν κάνω λάθος. Δεν πιστεύω ότι υπάρχουν "άμαθοι" και "αθώοι" όλοι γνωρίζουν βαθιά μεσα τους τί παίζεται, αν όχι συνειδητά τουλάχιστον από ένστικτο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Επιτέλους κατι καινούριο
Μακαρι να εχει τιμες golden
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2023-01-24-21-18-09-061_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-01-24-21-18-09-061_com.instagram.android.jpg
    637,5 KB · Εμφανίσεις: 43

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
367
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
21
Βασικά ο λόγος που πάω με την συγκεκριμένη είναι ότι ύπαρχει χημεία στο σκοτεινό δωμάτιο, ή τουλάχιστον εγώ το ευχαριστίεμαι, αυτή δεν ξέρω τι κάνει. Και κάνας καφές δεν θα με χάλαγε εδώ που τα λέμε, αλλά από οτι φαίνεται δεν ανήκω στους εκλεκτούς. Η άποψη μου για την συγκεκριμένη είναι πολύ θετική, πιστεύω ότι διαλέγει νέους και ωραίους (ισως και με λεφτά χωρίς να ειμαι σίγουρος σε αυτό) για να βγεί για καφέ, βόλτα, για φαγήτο , που πιθάνον να τις κάνουν και κάποιες χάρες και να την βοήθάνε σε κάποια πράγματα, πες μου αν κάνω λάθος. Δεν πιστεύω ότι υπάρχουν "άμαθοι" και "αθώοι" όλοι γνωρίζουν βαθιά μεσα τους τί παίζεται, αν όχι συνειδητά τουλάχιστον από ένστικτο.
Έγραψες
 

Stelioskr

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
38
Like
39
Πόντοι
0
Έχεις πάρει καμεις πρόσφατα Evelina από golden να μας πει γνώμες;
 
  • Like
Αντιδράσεις: p21za

Τυχαίο όνομα

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδιά. Ερωτηση για όσους γνωρίζουν. Το athens queens αξίζει περισσότερο ΠΣΚ αποτι καθημερινή πχ πέμπτη από άποψη καλύτερα κορίτσια και περισσότερη ποικιλία ανεξάρτητα της προσφοράς ππυ παίζει καθημερινές.
(προσωπικά το θεωρώ αρκετά vfm οπότε η ερωτηση μου είναι συγκεκριμένη). Ευχαριστώ
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
244
Like
151
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδιά. Ερωτηση για όσους γνωρίζουν. Το athens queens αξίζει περισσότερο ΠΣΚ αποτι καθημερινή πχ πέμπτη από άποψη καλύτερα κορίτσια και περισσότερη ποικιλία ανεξάρτητα της προσφοράς ππυ παίζει καθημερινές.
(προσωπικά το θεωρώ αρκετά vfm οπότε η ερωτηση μου είναι συγκεκριμένη). Ευχαριστώ
Προσωπικη αποψη.Το athens queens εχει πεσει πολυ τους τελευταιους μηνες.Αμα ομως εχεις την δυνατοτητα να κλεισεις τραπεζι με μπουκαλι τοτε υπαρχουν 2 κοπελες καλες που θα σου ρθουν..
 

Καντηλανάφτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
35
Like
4.434
Πόντοι
2.846
Καλησπερα παιδιά. Ερωτηση για όσους γνωρίζουν. Το athens queens αξίζει περισσότερο ΠΣΚ αποτι καθημερινή πχ πέμπτη από άποψη καλύτερα κορίτσια και περισσότερη ποικιλία ανεξάρτητα της προσφοράς ππυ παίζει καθημερινές.
(προσωπικά το θεωρώ αρκετά vfm οπότε η ερωτηση μου είναι συγκεκριμένη). Ευχαριστώ

Πολλοί πιτσιρικάδες το πσκ. Εγώ λέω οχι
 
  • Like
Αντιδράσεις: scola

1kost11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
0
Γεια σας. Ψάχνω κάποιο μαγαζί του χώρου για να έχει αρκετό live σόου στη σκηνή. Δεν ενδιαφέρομαι για πριβέ χώρους με τα κορίτσια κλπ. Απλά θα πάω με την σύντροφο μου για ένα ποτάκι, να δούμε λίγο «ζωντανό» σόου να …..φτιαχτούμε κ να συνεχίσουμε στο σπίτι μας μόνοι μας φυσικά την ολοκλήρωση!!!! Πιο μαγαζί προτείνεται;;; (περιοχή Αττικής)
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
Για να δειτε σοου και να καβλωσετε πατε κινκυ ή αλκα.εχει και αντρες χορευτες σε αυτα για να γουσταρει και η κυρια.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
577
Κριτικές
8
Like
445
Πόντοι
306
Γεια σας. Ψάχνω κάποιο μαγαζί του χώρου για να έχει αρκετό live σόου στη σκηνή. Δεν ενδιαφέρομαι για πριβέ χώρους με τα κορίτσια κλπ. Απλά θα πάω με την σύντροφο μου για ένα ποτάκι, να δούμε λίγο «ζωντανό» σόου να …..φτιαχτούμε κ να συνεχίσουμε στο σπίτι μας μόνοι μας φυσικά την ολοκλήρωση!!!! Πιο μαγαζί προτείνεται;;; (περιοχή Αττικής)
Να πας σε αυτα... Αλλα προσεχε να πας λιγο νωρις ομως για να βρεις τραπεζι...
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
132
Like
137
Πόντοι
1
Προσωπικη αποψη.Το athens queens εχει πεσει πολυ τους τελευταιους μηνες.Αμα ομως εχεις την δυνατοτητα να κλεισεις τραπεζι με μπουκαλι τοτε υπαρχουν 2 κοπελες καλες που θα σου ρθουν..
να πληρωσω μπουκαλι για 2 κοπελλες? Πολλες δεν ειναι ?
 

1kost11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
0
Να πας σε αυτα... Αλλα προσεχε να πας λιγο νωρις ομως για να βρεις τραπεζι...
Όταν λέτε «νωρίς» να πάμε, τι ώρα εννοείτε;;;; Λέμε κατά τις 11.30-12.00 το βράδυ.
Τι; Πιο νωρίς;;;;
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
577
Κριτικές
8
Like
445
Πόντοι
306
Όταν λέτε «νωρίς» να πάμε, τι ώρα εννοείτε;;;; Λέμε κατά τις 11.30-12.00 το βράδυ.
Τι; Πιο νωρίς;;;;
Καλη ωρα ειναι... Γυρω εκει... 12.15-12.30....Αν πειτε οτι θα παρετε και μπουκαλι θα σας βαλει πολυ μπροστα στο θεαμα!!!!
 

Καντηλανάφτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
35
Like
4.434
Πόντοι
2.846
Καλη ωρα ειναι... Γυρω εκει... 12.15-12.30....Αν πειτε οτι θα παρετε και μπουκαλι θα σας βαλει πολυ μπροστα στο θεαμα!!!!

γενικά οι μεγαλύτερες καταναλώσεις εξασφαλίζουν και προνομιακή μεταχείριση από το κάθε κατάστημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom