Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Είναι σχεδόν έτοιμο το ιστορικό Mousses σε καμία βδομάδα άνοιγει πιστεύω.
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
ποσο θα ειναι ο χωρος εκει?
Λογικά 5 αν ακολουθήσουν τακτική golden
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φίλε έφυγε ο Κώστας το κράτησε ο μεγάλος όλο .
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
1.024
Πόντοι
86
Μην πας αθενς αν εισαι μονος σου πηγαινε καλυτερα γκολντεν!
Πες ότι πληρώνω μπουκάλι για το Athens. Έχουν επενδύσει κανένα ψιλο - φράγκο σε VIP χώρους ή είναι τα ίδια όπως τόσα χρόνια; Γιατί τότε μεγάλος χορός και μπουκάλι δεν λένε τίποτα, άσε και την απίστευτη βαβούρα της πιτσιρικαρίας στα ΠΣΚ που πηγαίνει εκεί για να κωλοτριφτεί λιγάκι. Κοπέλες μοντέλα από Δευτέρα ως Πέμπτη έχει ή παίρνεις το μπουκάλι και σου ζαλίζουν τον έρωτα γυναίκες κατώτερες σε εμφάνιση από εκείνες που περίμενες; Ρωτάω γιατί έχω χρόνια να πατήσω το πόδι μου εκεί.
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
9 Φεβρουάριου άνοιγουν οι Μούσσες Τζιτζιφιές.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GSAKKI

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
255
Like
155
Πόντοι
1
Πες ότι πληρώνω μπουκάλι για το Athens. Έχουν επενδύσει κανένα ψιλο - φράγκο σε VIP χώρους ή είναι τα ίδια όπως τόσα χρόνια; Γιατί τότε μεγάλος χορός και μπουκάλι δεν λένε τίποτα, άσε και την απίστευτη βαβούρα της πιτσιρικαρίας στα ΠΣΚ που πηγαίνει εκεί για να κωλοτριφτεί λιγάκι. Κοπέλες μοντέλα από Δευτέρα ως Πέμπτη έχει ή παίρνεις το μπουκάλι και σου ζαλίζουν τον έρωτα γυναίκες κατώτερες σε εμφάνιση από εκείνες που περίμενες; Ρωτάω γιατί έχω χρόνια να πατήσω το πόδι μου εκεί.
Δν καταλαβαινω τι εννοεις αν εχουνε επενδυσει σε V.I.P χωρους...
Αν εχεις τραπεζι με μπουκαλι θα σε πλησιασουν λογικα και οι πολυ καλες του μαγαζιου.
Την προηγουμενη φορα ολο σε τραπεζια με μπουκαλια πηγαινανε οι καλες!.Το θεμα ειναι
οτι σε σχεση με παλια εχουνε φυγει αρκετες καλες και εχουνε μεινει μονο 2 που και αυτες
ψιλοσνομπαρουνε...
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
255
Like
155
Πόντοι
1
Δν καταλαβαινω τι εννοεις αν εχουνε επενδυσει σε V.I.P χωρους...
Αν εχεις τραπεζι με μπουκαλι θα σε πλησιασουν λογικα και οι πολυ καλες του μαγαζιου.
Την προηγουμενη φορα ολο σε τραπεζια με μπουκαλια πηγαινανε οι καλες!.Το θεμα ειναι
οτι σε σχεση με παλια εχουνε φυγει αρκετες καλες και εχουνε μεινει μονο 2 που και αυτες
ψιλοσνομπαρουνε...
Και αυτες οι 2 ειναι η αλισια και η σοφια για μενα.Κατι αλλες ρωσιδες που ειναι καλες μεν κανα δυο ολο μιλανε
στα τραπεζια και βαριουνται να δουλεψουν και πηγαινο αρκετο καιρο εκει.Επαναλαμβανω για μενα καλυτερα πηγαινε γκολντεν αυτη την περιοδο.Πιο πολλες ομορφες παρουσιες και λιγοτερο σνομπισμος.Με το αθενς κατι παιζει τελευταια απο οτι εχω καταλαβει...Μαλλον δεν τους βγαινουν τα μεροκαματα και εχουνε πει στις κοπελες να πηγαινουν μονο στα τραπεζια με μπουκαλια.Την προηγουμενη φορα δεν ερχοτανε καμια καλη στους καρεκλαδες.Πηγαινανε σε συγκεκριμενα τραπεζια στοχευμενα!
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
255
Like
155
Πόντοι
1
Λογικά 5 αν ακολουθήσουν τακτική golden
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Φίλε έφυγε ο Κώστας το κράτησε ο μεγάλος όλο .
Φιλε αν εχουν 5 χαλαρα το επισκεπτομαι!
 

1kost11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
0
γενικά οι μεγαλύτερες καταναλώσεις εξασφαλίζουν και προνομιακή μεταχείριση από το κάθε κατάστημα
Όχι δεν πρόκειται να πάρουμε «μπουκάλι» κάποιο ποτό για κανένα δίωρο κ δρόμο για το σπίτι……. (άλλωστε δεν είμαστε λάτρες του ποτού… έτσι λίγο για το θέαμα κ γενικά για κάποια αλλαγή παραστάσεων από την καθημερινότητα…
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
255
Like
155
Πόντοι
1
γενικά οι μεγαλύτερες καταναλώσεις εξασφαλίζουν και προνομιακή μεταχείριση από το κάθε κατάστημα
Οκ και για τους καρεκλαδες δλδ ειναι σωστο να μην ερχονται κοπελες?
Εγω παω χρονια στο μαγαζι εχω δωσει αρκετα λεφτα εκει μεσα.
Μηπως το εχουν παραχεσει?
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
255
Like
155
Πόντοι
1
Οκ και για τους καρεκλαδες δλδ ειναι σωστο να μην ερχονται κοπελες?
Εγω παω χρονια στο μαγαζι εχω δωσει αρκετα λεφτα εκει μεσα.
Μηπως το εχουν παραχεσει?
Ενταξει λογικο να πηγαινουν πιο πολυ οι κοπελες στα τραπεζια...
Αλλα αμα δεν εχεις μπουκαλι δλδ καθεσαι σαν τον μλκα?
Τι mentality ειναι αυτο?
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Athens queens έχει 3 πριβέ από όσο ξέρω: 40/80/100. Στο golden queens έχει δυο: 35/70. Τώρα για μπριζόλα παίζουν 2 με 3 σίγουρα στο golden αλλα οι περισσοτερες που λέει ο φίλος δεν ξέρω. Έχει κάτι μιλφάκια που ίσως να δίνουν αλλά δεν έχω ασχοληθεί διότι δεν είναι του γούστου μου. Επίσης παίζει και φραφεδάκι .

3 ξέρω εγώ στο golden που προσφέρουν μπριζόλα στο prive 2 Πολωνέζες και μία Βραζιλιάνα μιγάδα, ονόματα δεν συγκράτησα όμως. Οι δύο χρεώνουν την μπριζόλα στα 70 ευρώ και η άλλη μία μου είπε 130 ευρώ. Πάντα για μισάωρο πριβέ αναφέρομαι
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.695
Κριτικές
23
Like
2.870
Πόντοι
3.820
3 ξέρω εγώ στο golden που προσφέρουν μπριζόλα στο prive 2 Πολωνέζες και μία Βραζιλιάνα μιγάδα, ονόματα δεν συγκράτησα όμως. Οι δύο χρεώνουν την μπριζόλα στα 70 ευρώ και η άλλη μία μου είπε 130 ευρώ. Πάντα για μισάωρο πριβέ αναφέρομαι
θα ναι σταβλισια μαλλον...:grin:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
θα ναι σταβλισια μαλλον...:grin:
χαχαχα
μου λέει χρεώνω 130 γιατί κάνω το καλύτερο παιχνίδι και θα μείνεις φουλ ευχαριστημένος μου είπε, εγώ την απάντησα χωρίς λάστιχο όμως εφόσον η χρέωση είναι με καπέλο. Φυσικά την έκανε με ελαφρά όταν της είπα αυτό :grin:
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.695
Κριτικές
23
Like
2.870
Πόντοι
3.820
χαχαχα
μου λέει χρεώνω 130 γιατί κάνω το καλύτερο παιχνίδι και θα μείνεις φουλ ευχαριστημένος μου είπε, εγώ την απάντησα χωρίς λάστιχο όμως εφόσον η χρέωση είναι με καπέλο. Φυσικά την έκανε με ελαφρά όταν της είπα αυτό :grin:
ειναι καποιες οπου σε πιασουν...και στο αθενς 2 ειναι τα πριβε οσο αναφορα το χωρο,και στο τι ζηταει μινιμουμ το μαγαζι..τα 100 τα ζητανε καποιες απλα επειδη την εχουν δει φιρμες...
 
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
93
Like
131
Πόντοι
0
Έχω ερώτηση (αρχάριος εδώ).. για πρώτη φορά επίσκεψη σε στούντιο ή στριπτιτζάδικο; Μήπως να με φτιάξουν οι κοπέλες στο ένα για να ολοκληρώσω στο άλλο; Ή πρώτα κανονική επαφή και το στριπ μετά σαν εμπειρία;
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
ειναι καποιες οπου σε πιασουν...και στο αθενς 2 ειναι τα πριβε οσο αναφορα το χωρο,και στο τι ζηταει μινιμουμ το μαγαζι..τα 100 τα ζητανε καποιες απλα επειδη την εχουν δει φιρμες...

έτσι ακριβώς όπως το είπες είναι όπου σε πιάσουν... μάλλον στην δικιά μου περίπτωση είναι ότι κατάλαβε ότι ήμουν φορτωμένος με πολλά μαρούλια στην τσέπη και θεώρησε κατά την άποψη της να βάλει ένα καπέλο στην τιμή του πριβέ, γιατί από τις άλλες δύο κοπέλες και μεγαλύτερη σε ηλικία είναι αλλά και σε εμφάνιση δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο για να το δει ντίβα και καλά
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
291
Κριτικές
19
Like
1.232
Πόντοι
5.160
3 ξέρω εγώ στο golden που προσφέρουν μπριζόλα στο prive 2 Πολωνέζες και μία Βραζιλιάνα μιγάδα, ονόματα δεν συγκράτησα όμως. Οι δύο χρεώνουν την μπριζόλα στα 70 ευρώ και η άλλη μία μου είπε 130 ευρώ. Πάντα για μισάωρο πριβέ αναφέρομαι
Το διπλό πριβέ στο γκόλντεν που πλεον είναι στα 80€ ήταν στα 20 λεπτά. Τον λίγο έξτα χρόνο αυτό παίζει ανάλογα με την κοπέλα, την μέρα και την ώρα που πας, άν πας σάββατο για πριβέ κατά της 02:00 ας πούμε δύσκολα να κάτσει πάνω απο 20 λεπτά για πολλούς λόγους. Τώρα για τα 130€ μην πω ψέματα δεν έχω ιδέα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom