Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εμενα μου αρεσουν τα παλια μοντελα / ξερεις Zastava, Yogo, Lada κ.τ.λ. χεχεχεχεχε / τα ακριβα μοντελα ειναι για αλλους ..... 

εμενα παλι μου αρεσουν τα πολυ φτηνα...οπως...Ferrari...Lotus...κλπ κλπ...Καλα κανεις υπουργε μου...τα ακριβα αμαξια τραβανε την προσοχη...δινεις στοχο κ αφορμη για σχολια...ενω ενα γιουγκο ή ζασταβα κλπ ειναι οτι πρεπει για λοου προφαιλ καταστασεις...ασε δε η χωρα προελευσης που τα λεει ολα....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Να σου πω την αληθεια mclein δεν το εχω τεσταρει ποτε αυτο το μοντελο του Ρασπουτιν / εγω ξερω το μονκυλινδρο μοντελο με την Αναστασια :dancing: :dancing: / το τετρακυλινδρο :headbang: :headbang: του Ρασπουτιν δε θα αντεξω να το παρω  :headbang: :headbang:/ θα μου φυγουν ολα τα φραγκα....  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

εγω παντως προτιμω τα διτροχα...........αναστασια-αννα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Λοιπόν προχτές που είχα πάει στο Ράσπουτιν ακουσα ένα ωραίο.
Ήταν ένας τύπος καραφλός, που επειδή έτυχε να πάω 3 φορές την προηγούμενη εβδομάδα, επαιρνε συνεχώς μια κοπέλα όλη νύχτα (χωρίς προφανές αποτέλεσμα). Φεύγοντας 6 ώρα το πρωί λέει στο σερβιτόρο:

"Ο Θεός να σε φυλάει από νέο αφεντικό και παλιά πουτάνα"

Γαμηθήκαμε όλοι γύρω στα γέλια.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Λοιπόν προχτές που είχα πάει στο Ράσπουτιν ακουσα ένα ωραίο.
Ήταν ένας τύπος καραφλός, που επειδή έτυχε να πάω 3 φορές την προηγούμενη εβδομάδα, επαιρνε συνεχώς μια κοπέλα όλη νύχτα (χωρίς προφανές αποτέλεσμα). Φεύγοντας 6 ώρα το πρωί λέει στο σερβιτόρο:

"Ο Θεός να σε φυλάει από νέο αφεντικό και παλιά πουτάνα"

Γαμηθήκαμε όλοι γύρω στα γέλια.

ρε αφου πανε σε strip με σκοπο να βγαλουν γκομενα καλα να παθουνε.

α, να μην ξεχασω, κορινα ? star μεταμορφωσης. το κωλαρακι σου κοριτσι μου ανασταινει και πεθαμενο. απαπα...  :uglystupid:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Λοιπόν προχτές που είχα πάει στο Ράσπουτιν ακουσα ένα ωραίο.
Ήταν ένας τύπος καραφλός, που επειδή έτυχε να πάω 3 φορές την προηγούμενη εβδομάδα, επαιρνε συνεχώς μια κοπέλα όλη νύχτα (χωρίς προφανές αποτέλεσμα). Φεύγοντας 6 ώρα το πρωί λέει στο σερβιτόρο:

"Ο Θεός να σε φυλάει από νέο αφεντικό και παλιά πουτάνα"

Γαμηθήκαμε όλοι γύρω στα γέλια.

ο θεος να σε φυλαει απο παλιο αφεντικο και νεα πουτανα.....εχουν αλλαξει τα κολπα πες του του κ.καραφλου!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ο καραφλός ηταν καμένος αλλά μυαλό δεν έχει βάλει. Και η κοπέλα είναι η λιγότερο πουτάνα του μαγαζιού αλλα άμα δεν...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Χτές Baby Gold της τρελής απο κόσμο. Τρομερό σόου και ηλεκτρονικούρα στα ύψη απο μουσικό πρόγραμμα. Μάλλον πρέπει να βρούνε οι υπεύθυνοι μεγαλύτερο χώρο γιατί ο κόσμος ήταν μαζεμένος κολλητά ο ένας στον άλλον μέσα.

ναι.....φιλε εχεις δικιο......πρεπει να βρεθει ενας χωρος σαν το luv ή το παλιο τεσσερα....
 

Επισκέπτης
Aκουσα οτι ολα τα μαγαζι εκλεισαν εχθες στις 3.30 λογω ωραριου..( σημερα για να ρεφαρουν πιστευω θα κλεισουν κατα τις 7.30 το πρωι...)
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
μαλακίες...χαμηλώσανε τη μουσιική και δεν αφήνανε να μπεί κανεις* μετα τις 3:30
αλλά εμείς που ήμασταν ήδη μέσα το ξημερώσαμε  :dancing:

τελικά τα καλύτερα, γίνονται τις καθημερινές, που χει λίγο κόσμο  ;)

* μη γνωστός τους...
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
λοιπον χτες μετα απο πολυ καιρο εξοδουχος εγινε το απιστευτο χτες στο βαβυ γκολντ και θα το επιβεβαιωσω και εγω.κατα τις 03.30 ξαφνικα αναψαν τα φωτα και εκλεισε και η μουσικη χωρις να προαναγελθει κατι απο τον ντι τζει οτι και καλα κλεινουμε και "καληνυχτα σας".το αξιοπεριεργο ηταν οτι αμεσως οι κοπελλες εξαφανιστηκαν προς τα καμαρινια,διωχνωντας τες τα γκαρσονια να πανε "μεσα".
οταν ρωτησα την δικια μου τι εγινε μου απαντησε "το ξεραμε οτι θα γινει αυτο σημερα"και μου δικαολογησε οτι κατι τρεχει με το ωραριο(μαλλον ετσι την ειχαν πληροφορησει).
μαλλον χτες ειχαν "συρμα"οτι θα γινει επιχειρηση (πως την λενε μωρε αυτην???).να πω οτι πολυ νωριτερα γυρω στις 12.30 η τριγεττα ηταν κλειστη(?????).
ταυτοχρονα οταν φυγαμε ολα τα μαγαζια ησαν σκοτεινα απ εξω.
και κατι που ειδα-το πρωην αφροδιτη,πρωην σταρ ειναι κλειστο και εχει μεγαλο πανο εξω που γραφει¨""σε λιγο και ρο θα τα δουμε ολα-σεξ θεατρο""----αναμενουμεεεεεεεεε.
 

Επισκέπτης
Αφιερωμενο στον λιστα-ρχο Vaso, και σε ολους τους φιλους του thread...


Mε πολλα βιντεακια με girls kissing..κλπ..!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
λοιπον χτες μετα απο πολυ καιρο εξοδουχος εγινε το απιστευτο χτες στο βαβυ γκολντ και θα το επιβεβαιωσω και εγω.κατα τις 03.30 ξαφνικα αναψαν τα φωτα και εκλεισε και η μουσικη χωρις να προαναγελθει κατι απο τον ντι τζει οτι και καλα κλεινουμε και "καληνυχτα σας".το αξιοπεριεργο ηταν οτι αμεσως οι κοπελλες εξαφανιστηκαν προς τα καμαρινια,διωχνωντας τες τα γκαρσονια να πανε "μεσα".
οταν ρωτησα την δικια μου τι εγινε μου απαντησε "το ξεραμε οτι θα γινει αυτο σημερα"και μου δικαολογησε οτι κατι τρεχει με το ωραριο(μαλλον ετσι την ειχαν πληροφορησει).
μαλλον χτες ειχαν "συρμα"οτι θα γινει επιχειρηση (πως την λενε μωρε αυτην???).να πω οτι πολυ νωριτερα γυρω στις 12.30 η τριγεττα ηταν κλειστη(?????).
ταυτοχρονα οταν φυγαμε ολα τα μαγαζια ησαν σκοτεινα απ εξω.
και κατι που ειδα-το πρωην αφροδιτη,πρωην σταρ ειναι κλειστο και εχει μεγαλο πανο εξω που γραφει¨""σε λιγο και ρο θα τα δουμε ολα-σεξ θεατρο""----αναμενουμεεεεεεεεε.

ενδιαφερον ακουγεται το τελευταιο περι σεξ θεατρου...αν και λαβαινοντας υποψη το ποιον του επιχειρηματια μαλλον θα αναπολουμε τις προσφατες και "ενδοξες" εκεινες μερες των ταχυδακτυλουργων............

εγω.....μαλλον εμεις(χαχα) παντως εχθες δεν αντιμετωπισαμε προβλημα στην νυχτερινη μας εξοδο.......ολα ηταν υπεροχα με φραπελια καλαματας για ολοκληρωση.Πραγματικα η "φραπελια" των στριπτητζουδων ειναι κατα της αυπνιας.......μετα απο αυτην κοιμασαι σαν πουλακι ενω με την "φραπεδια" σε τρωει ο κωλος σου.......
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
και κατι που ειδα-το πρωην αφροδιτη,πρωην σταρ ειναι κλειστο και εχει μεγαλο πανο εξω που γραφει¨""σε λιγο και ρο θα τα δουμε ολα-σεξ θεατρο""----αναμενουμεεεεεεεεε.

και στη μεταμορφωση το μαγαζι γραφει « star live ? sex theater ». αρα μην περιμενεις απολυτως τιποτα καινουριο..  >:(
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Εγώ μόνο στη Γαλλία είδα κανονικό sex theater. Δηλαδή sex πάνω σε μια μικρή πίστα. Εδώ δεν νομίζω ότι τα στενά μυαλά της χώρας μας θα το αφήσουν να στεριώσει. Στο εξωτερικό, σε τέτοια μαγαζιά υπάρχει πρόσβαση ακόμα και σε άτομα με κινητικά προβλήματα, τα επισκέπτονται ακόμα και γυναίκες χωρίς να τις κοιτάζουν περίεργα, είναι πιο πολιτισμένα. Ελπίζω κάποια στιγμή να αλλάξουν τα πράγματα κι εδω.
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Και κάτι άλλο...Συγνώμη που το ρωτάω στο "θέμα" αυτό, αλλά δεν ήξερα πού να το ρωτήσω...Ένα μαγαζί "ΜΟΝΤΑΖ" στο Μοναστηράκι, κοντα στο σταθμό, με ροζ ντεκόρ μήπως ξέρει κανείς τί είναι?? Το είδα χτες και μου 'κανε εντύπωση. Μπορεί να μην είναι κάτι ερωτικό, και να είναι χαζή η ερώτηση, αλλά αν κάποιος μπορούσε να μας πει, τον ευχαριστώ. Τα λέμε!
 

skortsianitis

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητές συναγωνιστές.

χθες το βράδι αποφάσισα μετά από καιρό να μια κάνω μια επίσκεωη στα strips. Έχοντας μεγάλη γκάμα επιλογών και με βάση αυτά που έχουν επιπωθεί εδώ είπα να ξεκινήσω από το Boby Gold. Αλλά λίγο, λίγο η κίνηση, λίγο η απόσταση με έκανε να ψησίσω το Princess. Και από ότι φάνηκε η επιλογή μου ήταν σωστή.
Κατά τις μια που έφτασα δεν είχε κόσμο και κάθησα σε ένα τραπέζι κοντά στη πίστα. Μετά από λίγη αναμονής και αφού πήρα το ποτό μου κάθεται δίπλα μου η Εύα. Με το που μου είπε το όνομα, και γνωρίζοντας απο το forum ότι συγκαταλέγεται στις φραπεδιάριδες του μαγαζιού, πέταξα από τη χαρά. Εμφανισιακά δεν λέει και πολλά - μελαχρινή Μολβαδή, 27 χρονών, με πολλά πιασιματάκια- αλλά είναι ευγενική,  κάνει καλό χορό.
Η έκπληξη για μένα ήρθε από την Ανίττα, μελαχρινή και αδύνατη που φατσικά δεν λέει τίποτα. Όμως με το που κάθησε δίπλα κόλλησε πάνω μου και με κάβλωσε που δεν μπορούσα να πάρω ένα χορό. Και δεν το μετάνιωσα.  Από το πρωτό λεπτό έπαιζε με τη γλώσσα της και το στόμα της. Μιλάμε για φωτιά. Αξίζει και με το παραπάνω τα λεφτά της.
Η τρίτη έκπληξη ήρθε από τη Ταμάρα, μια λευκορωσίδα με ασιατικά χαρακτηριστικά οπου στο χορό της αρέσει να της ζουλάς τα βυζιά και να φιλάει με την γλώσσα στο πρόσωπο.
Όλη η φάση μου αρεσε πολύ και το Princess μπήκε πλέον στις πρώτες επιλογές μου
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
ποσο παει το μαλλι αδερφε? εισοδος, ποτο, χορος κλπ
 

skortsianitis

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
ποσο παει το μαλλι αδερφε? εισοδος, ποτο, χορος κλπ
12 o χωρός (πρόβλημα αυτό, πρέπει να ψάχνεις για ψιλά αν και οι σερβιτοροί το γνωρίζουν και σου δίνουν ρέστα), 35 το prive.
Μην κεράσεις ποτό την κοπέλα δεν συμφέρει, το διπλό σφηνάκι χρεώνεται 22 ευρά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom