Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Επειδή έχουν αυτά τα βόρεια ξενικά χαρακτηριστικά στα πρόσωπά τους γιαυτό είναι κάτι το ιδιαίτερο (για μένα μιλάω πάντα). Η ʼντζυ είναι μαζί με την Μαρία οι πιο ψηλές 1,75 ακριβώς.
παω πασο.....σε 3 βδομαδες.....που τελειωνω τις δουλειες.....θα κανω ενα βραδυ μια γυρα....σε οοοοολαααααα τα μαγαζια.....κ θα ξαναγραψω....μπορει να ειμαι πισω στα νεα....
 

neoperv

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα εχθές Δευτέρα στο Star Live στην Μεταμόρφωση (δίπλα στο Praktiker).

Λειτουργεί υπο νέα (πόσο πρόσφατο είναι δεν έχω ιδέα) διεύθυνση. Η διάταξη του χώρου έχει αλλάξει. Είσοδος συμπεριλαμβανομένου 1ου ποτού 15 ?, χοροί 10 ?. Prive/φραπέ δεν έχει. Αντρικό, γυναικείο strip tease και live sex show με πίπες και διείσδυση (bg, bbg) πλην όμως καλυμμένα.

Αρκετά κορίτσια εντυπωσιακής ομορφιάς - αλλά καύλα factor χαμηλός.

Αχ πότε θα απελευθερωθεί τελείως ο αγοραίος έρωτας στην Ελλάδα...
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Νικιτα απο Rasputin ισως η ποιο  καβλιαρα κ προστυχη χορευτρια αυτη την στιγμη στην αττικη...Σου μιλαει και σταζει καβλα...Απιστευτο μωρο θα μπορουσε ανετα να γινοταν πορνοσταρ
Ποιά είναι η καλλιτέχνις? Έχουμε κάποια περιγραφή?
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Γιατι βρε pelo να το αγορασεις και να πληρωνεις "αερα" ?

Νοικιασε ενα αδειο μαγαζι και θα σου ερθει πιο φτηνα...

Τωρα αμα βλεπεις οτι δεν σε πανε τα Β.Π., κατεβα στα νοτια γιατι βλεπω οτι εχεις ριξει μαυρη πετρα στο κοριτσι της Ανατολης...

Που θα μου πάει, θα το φτιάξω εγώ το μαγαζί, γιατί ούτως ή αλλιώς εκεί με βλέπω, δεν με αφήνει το μικρόβιο, δεν μπορώ να ασχολούμαι με καθημερινές γυναίκες, τις βαριέμαι οπότε μια και καλή να είμαι και επαγγελματίας. Και όταν το φτιάξω, θα δείξω πως πρέπει να φέρονται στον κόσμο και τι όργια έχουν να γίνουν, καθρέφτη στην πίστα θα βάλω στο πάτωμα και θα τον έχω λαμπίκο κάθε βράδυ. Θα τους τα κλείσω εγώ!
Το κορίτσι εξ Ανατολών έριξε μαύρη πέτρα, εγώ περιμένω ακόμα... τι να την κάνω???

pel, ούτε για πλάκα μην αναφέρεσαι σε αγορά του συγκεκριμένου μαγαζιού. Είσαι καλό παιδί τι θέλεις να μπλέκεις;

Να υποθέσω ότι οι ʼγγελοι της Αποκαλύψεως (αν και 4) στην περίπτωση μας ήταν η Αγία Τριάδα; (Όλγα, ʼννα, Αναστασία).
Και μια φιλική κουβέντα. Ρίξε τα δίχτυα σου και θα πιάσεις τα καλά ψάρια. ʼλλωστε όλα τα ψάρια εκεί για πιάσιμο είναι, κανένα δεν θέλει να ξεφύγει. Με την πετονούλα σου (σεμνός και ταπεινός) οι σπάροι θα έρχονται μόνο.
Thnx για τις συμβουλές. Για μένα είναι η Νικίτα, η Μισέλ, αυτή η μαυρομάλλα η ψηλή που λέω πιο πάνω και η Αναστασία φυσικά, αλλά έχει και άλλα αγγελάκια...Μα αν έκανα οποιαδήποτε κίνηση, θα την έκανα για να χαρώ εγώ και όλα τα καλά παιδιά τα οποία δεν μιλάνε.


Αν μιλαμε για την ιδια Μισελ.....μιλαμε οχι απλα για φαντασιωση...
Επισης....τα ψεμματακια της κυριας ειναι ολα τα λεφτα....
Ακομη,ολα τα λεφτα ειναι κ το υφακι ντιβας που σε σκοτωνει με μια ματια!!!
Ειχε καψει αυτη καρδιες-πορτοφολια....κ συνεχιζει πιστευω....καλο παιδι ομως...με κακες παρεες....
Δυσκολο να τη φερει κανεις στα νερα του...μονο με το πορτοφολι κ αυτο υπο συζητηση/αμφισβητηση...

Ασε δν ειναι να μπλεκουμε....Rasputin...απ το ονομα καταλαβαινεις....

Είχα κάνει και εκεί τις ομορφιές μου, απλά μετά τράκαρα και ανέστειλα τις δραστηριότητες μου για αρκετό διάστημα ώστε να με ξεχάσουν(αν και η κυρά Νικίτα με καλοθυμήθηκε)

σωστα παντως ο στουντιαν ανεφερε ως (4) τους αγγελους της αποκαλυψεως......και απ'οτι φαινεται θα πλυθηνονται συνεχως.....με την μαιτρεσα που εχουν μπλεξει δυσκολα τα πραματα!και συ ρε pelo δεν ειπες οτι θα ξεκοψεις?τί πηγες παλι να παθεις τα ιδια?εισαι λιγο μαζοχα παντως.....και θες κιολας να αγορασεις το εν λογω ιδρυμα.....καλα τα λεω!ιδρυματα ανιατης στριπτηζολαγνειας εχουν γινει και δεν μας αφηνουν ησυχους με τιποτα....... :jerking: :jerking: :jerking: :boobies: :boobies: :boobies: :headbang: :headbang: :headbang: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν είμαι μαζόχα! Λάτρης είμαι. Αφού βλέπω ότι όλη την ώρα εκεί με πάει, κάπως πρέπει να ασχοληθώ πιο ενεργά με το θέμα, όλα τα άλλα είναι υπεκφυγές!

 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Κατι μου λεει οτι σημερα θα παω σε στριπ / για ριξτε καμια ιδεα που να παω αν και εχω αποφασισει που θα τα ακουμπησω ..... / μπορει τελευταια στιγμη να αναθεωρησω ....
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Κατι μου λεει οτι σημερα θα παω σε στριπ / για ριξτε καμια ιδεα που να παω αν και εχω αποφασισει που θα τα ακουμπησω ..... / μπορει τελευταια στιγμη να αναθεωρησω ....

Που έχεις αποφασίσει Υπουργέ να πας για να σου πούμε την γνώμη μας;
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Στην θεία πήγαινε...Σενέκα 3!  ;)
Λες να παω εκει ??? / που ξερεις μπορει να με κερασει τιποτα :jerking: :jerking: :jerking: / εχω καιρο να την δω / Παναη δε νομιζω να παω εκει / αλλου λεω να παω / μπορει ομως τελευταια στιγμη να μου βαρεσει και να παω στη θειτσα ..... / ιδομεν  :cool2: :cool2: :cool2:

Που έχεις αποφασίσει Υπουργέ να πας για να σου πούμε την γνώμη μας;
Εχεις ριξει μαυρο για αυτο το μαγαζι  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:/ περισσοτερα δε λεω διοτι αν πω που θα παω θα πλακωσουν τα καναλια κια δεν γουσταρω δημοσιοτητες ..... :crazy: :crazy: :crazy: / σημερα εχω πολυ δουλεια να ριξω :boobies: :boobies: :boobies: / δεν παω για διασκεδαση  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
εγώ πάντως ετοιμάζομαι για Συγγρού μεριά σ'ένα που έχω σκαλώσει άσχημα με μια κοπέλα που μοιάζει υπερβολικά με μια παλιά ντίβα στρίπερ και μετά μας κόβω να κατεβαίνω προς τα λημέρια της 'θείας'  :grin:
Παλι διπλα στην Πεγκυ θα πας???????? (απο εκει μας εφερες τελευταιο ριπορτ...οποτε πιθανολογω οτι εκει θα σαι κ σημερα...)!!!!
Κατι μου λεει οτι σημερα θα παω σε στριπ / για ριξτε καμια ιδεα που να παω αν και εχω αποφασισει που θα τα ακουμπησω ..... / μπορει τελευταια στιγμη να αναθεωρησω ....
Καλα εσενα σε βλεπω προς παραλια μερια...μαγαζι δν λεω...αλλα εκει σε εχω κοψει...
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Έλα ρε Υπουργέ, κουτσοί στραβοί στον Αγ. Παντελεήμονα;  ;) ;) Κοτζάμ Υπουργός!!!

Αν υπάρχει λόγος σοβαρός πάω πάσο!! Η δουλειά πάνω απ' όλα  :sunglasses: :sunglasses:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ειδες ρε Παναη πως καταλαβαινομαστε εμεις τα παιδια των δρομων / αντε καλα να περασεις .....

studian = Τι καθομαι και μιλαω μαζι σου  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: / δεν πιανεσαι απο πουθενα  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: / γεια σου ρε studian γκουρου της νυχτας .....  :dancing: :dancing: :dancing:
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Ειδες ρε Παναη πως καταλαβαινομαστε εμεις τα παιδια των δρομων / αντε καλα να περασεις .....

studian = Τι καθομαι και μιλαω μαζι σου  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: / δεν πιανεσαι απο πουθενα  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: / γεια σου ρε studian γκουρου της νυχτας .....  :dancing: :dancing: :dancing:

Πες μας ρε συ! Καμμιά φίλη της θείτσας είναι; Γιατί κάποια τέτοια είχε πάρει το μάτι μου εκεί!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Πες μας ρε συ! Καμμιά φίλη της θείτσας είναι; Γιατί κάποια τέτοια είχε πάρει το μάτι μου εκεί!!
Αααααααααααααα εσυ ξερεις πολλα / παρα πολλα / πιπερι στη γλωσσα γρηγορα / δουλευε το καλοκαιρακι που μας περασε μια φιλη της θειτσας / απο Σ..... ξεκιναει το ονομα / εχω καιρο να παω στον Αγ. Παντελεημονα για εσπερινο ......
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Α γειά σου!! Και όχι μόνο αυτή. Τώρα δεν είναι καμμία όμως. Τουλάχιστον στις γιορτές που πήγα, όπως προείπα.

Τι πολλά ξέρω! Ένας απλός θεράποντας της νύχτας είμαι!  ;) ;)
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Αρε studian πρεπει να τους ακουω τους παλιους  :helpplea: :helpplea: :helpplea: / αλλα μεσα στον ενθουσιασμο των νιατων μου εχτες ηθελα να παω Εροτικα και το μετανοιωσα  :headbang: :headbang: :headbang: / ριχνω λοιπον και εγω μαυρο στο Εροτικα οχι τοσο για την ομορφια των κοριτσιων αλλα για το οτι οι χοροι του Εροτικα ειναι οι πιο ξενερωτοι που εχω κανει ποτε ......  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ρασπούτιν κλασσικό το 'τρίο αμόρε' πολλαπλασιάστηκε σε  quarto  ;) (καλά μιλάμε για θηλυκό στρατό)

ξερεις Παναη ειναι το νεο μοντελο που εχει βγαλει το Ρασπουτιν / quatro A4 120HP μονιμη τετρακινηση / ειναι λιγο ακριβο μοντελο αλλα αξιζει για ενα test - drive ......
 

Επισκέπτης
ξερεις Παναη ειναι το νεο μοντελο που εχει βγαλει το Ρασπουτιν / quatro A4 120HP μονιμη τετρακινηση / ειναι λιγο ακριβο μοντελο αλλα αξιζει για ενα test - drive ......
καλα το ρασπουτιν ειχε καιρο να βγαλει καινουριο μοντελο...αλλα εκανε κινηση ματ....δν μας ειπες ομως υπουργε μου...ποσα κυβικα ειναι αυτο το audi ??? μαλλον που το κατατασεις,για να ακριβολογω...
Γιατι εσυ εισαι ΥΠΟΥΡΓΟΣ κ μπορει να μας πεις οτι θες το 3.2 fsi quattro - 255hp...μη πω οτι μπορει να θελεις το 4.2 rs4 - 420hp...:):):):):):):).....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
καλα το ρασπουτιν ειχε καιρο να βγαλει καινουριο μοντελο...αλλα εκανε κινηση ματ....δν μας ειπες ομως υπουργε μου...ποσα κυβικα ειναι αυτο το audi ??? μαλλον που το κατατασεις,για να ακριβολογω...
Γιατι εσυ εισαι ΥΠΟΥΡΓΟΣ κ μπορει να μας πεις οτι θες το 3.2 fsi quattro - 255hp...μη πω οτι μπορει να θελεις το 4.2 rs4 - 420hp...:):):):):):):).....

Να σου πω την αληθεια mclein δεν το εχω τεσταρει ποτε αυτο το μοντελο του Ρασπουτιν / εγω ξερω το μονκυλινδρο μοντελο με την Αναστασια :dancing: :dancing: / το τετρακυλινδρο :headbang: :headbang: του Ρασπουτιν δε θα αντεξω να το παρω  :headbang: :headbang:/ θα μου φυγουν ολα τα φραγκα....  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Επισκέπτης
Να σου πω την αληθεια mclein δεν το εχω τεσταρει ποτε αυτο το μοντελο του Ρασπουτιν / εγω ξερω το μονκυλινδρο μοντελο με την Αναστασια :dancing: :dancing: / το τετρακυλινδρο :headbang: :headbang: του Ρασπουτιν δε θα αντεξω να το παρω  :headbang: :headbang:/ θα μου φυγουν ολα τα φραγκα....  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Ελα τωρα ρε ΥΠΟΥΡΓΕΕΕΕΕ.....θα συγκαλεσεις ενα εκτακτο συμβουλιο....τωρα με τα πακετα απ την Ε.Ε....ολο κ κατι θα κανεις....Χεχεχεχεχεχε....(μονο τα φραγκα ή κ τα υγρα θα σου φυγουν ??? )!!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Εμενα μου αρεσουν τα παλια μοντελα / ξερεις Zastava, Yogo, Lada κ.τ.λ. χεχεχεχεχε / τα ακριβα μοντελα ειναι για αλλους ..... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom