Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
όχι τον Ε@γγελ@το και το 30φυλλιά :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :cussing: :cussing: :cussing: Αυτά τα καριόλια θα μας χαλάσουν την πιάτσα ;)
τη χαλασμενη ?????? Ασ'τους να 'ρθουν ρε μαν......μπορει να φερουν κ τις γυναικες τους.......(ειδικα του @ποκ@υληψεις θελω να την πεθανω στο πηδημα κ να μας βλεπουν ολοι οσους εχει θαψει τηλεοπτικως......)--(κ του Μ@κ δν ειναι ασχημη...ασε που ειναι κ απο τζακι κ απο το εξωτερικο.....).....
Τελος...αυτοι θα εχουν ακομα καλυτερα κονε......κ οχι μονο για φραπε....αλλα εργοστασιο για παρασκεϋή χημικου καφε που δν θα λερωνει....(για τους λατρεις το τελευταιο...)....:):):):):):):)!!!!!
 

Επισκέπτης
Σωστά αυτά που λές για τα κονέ των σκουληκιών. Αλλά δυστυχώς πολλές φορές μέσα στην αυτοποκαλούμενη 'σεμνοτυφία' τους ασχολούνται με το τι κάνουν οι κοινοί θνητοί. Και μας πουλάνε και τις παπαριές τους για ήθος και παρακμή. Εκεί είναι το τρελλό το γέλιο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μπαααα μην ακους τι λενε στην τιβι κ στους παπαρες που τους περιτριγυριζουν...τουλαχιστον ο Μ@ικ ηταν τρελιαρης....αλλο που ξεπουλιεται συνεχως για τα διφραγκα - δημοσιοτητα......
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
δωσ΄τα ολα δασκαλε.....

ξεκινω........παω αρχικα στο babes στο χιλτον απο πισω και προς μεγλαη μου ξενερα ηταν κλειστο!!!!!!!!!τρωω φρικη,αλλα σε καλο μου βγηκε........επομενος σταθμος:μοναστηρακι..εεε!!!!..λαθος αμαζον!!!!πρωτη μου φορα στο μαγαζι και μολις μπαινω μεσα πεθαινω στα γελια.....ερχεται ο σερβιτορος και μου δειχνει το τραπεζι που θα κατσω και καθομαι στην ξυλινη καρεκλα......μου λεει"τι θα παρετε?" και του λεω "παιζει καθολου τυροκαυτερη με ουζοποικιλια?" με κοιταει καλα καλα και με ξαναρωταει"δεν εχουμε τετοια εδω κυριε....,δεν ειναι ταβερνα" και του εξηγω οτι του κανω πλακα γιατι μου θυμισε ουζομεζεδοπωλειο....και πεθανε στα γελια ο σερβιτορος(αληθεια δεν θα πρεπε να ειχε βγει στη συνταξη?)τεσπα....μετα την τυροκαυτερη!!!!αρχισανε τα οργανα!!!!!!!λιγος κοσμος ανεση και κυριως?ναι...καλα το καταλαβατε......ΠΡΙΒΕ!!!!!!!!!με το παιρνουν 10 λεπτα σκαει μυτη μια χοντρη μπορουχα εν ονοματι λαουρα και της λεω ουστ!στη συνεχεια ερχεται η λιλυ και μου πρηζει τα αρχιδια για ποτο-χορο και της λεω(επειδη ηξερα απο εσας οτι της αρεσει ο espresso"τι θα κανουμε μεσα μωρο μου?" και μου λεει οτι θες εσυ...αλλα την εδιωξα γιατι κατι δεν μου πολυαρεσε..........και φτανει η πρωτη απο τις μεγαλες στιγμες της βραδιας ΙΝΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!ΤΗΝ παιρνω πριβε και μονο που δεν γαμηθηκαμε εκει μεσα!!!!!!!!!στη συνεχεια καθομαι παλι και παθαινω ερωτα οταν ερχεται η λιλιανα!!!!!!!!!!!!!!ενα υπεροχο μελαχροινο μουνι εκ ρωσιας που σε κοιτα και ριχνει κυβερνησεις!!!!!!!!μιλαμε επαθα μουνοπλακα.......αρχισα τα ψιλοκερασματα και το μπαλαμουτιασμα......δεν ηθελα πολυ.......μου βαζει χερακι μεσα απο παντελονακι εκει που πιναμε τους ουζομεζεδες μας και να σου η φραπαδουρα!!!!!!!!!!!!οποιος παει να κατσει τωρα εκει θα πρεπει να φερει και αντικολλητικο μαζι του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχα........και ποια ειναι η πλακα της υποθεσης?ερχονται καποια στιγμη(η μια μετα την αλλη γιατι ημουνα μονος) 2 κοπελες που μολις ειχαν φυγει απο το babes γιατι εκλεισε πριν 2 μερες για ανακαινηση(απο οτι τους ειπαν) τις ελεγαν ΛΑΟΥΡΑ και ΑΝΤΖΕΛΑ(πολυ στυλακι η γκομενα) και τις εκανα μακρια ωσπου ηρθε το απολυτο μπαζο η εμμανουελα η χοντρη ξανθια φωκια που κολυμπαγε στα ντοκυμανταιρ του κουστω στην αρκτικη..........πολυ γελιο εριξα.....μου ελεγε διαφορες μαλακιες για τους συγκατοικους κλπ κλπ.......στην πολυκατοικια που μενει και την διαολοστειλα......συνολικα πρεπει να ηταν 15 γκομενες.....για να τις απαριθμησω.....1)ΙΝΝΑ 2)ΛΙΛΥ 3)ΛΙΛΙΑΝΑ 4)ΝΑΟΜΙ(αυτη με τα γυαλια) 5)ΣΟΝΙΑ 6)ΝΑΤΑΣΑ(αυτη ειναι πολυ μαλακω, κανει ολο γκριματσες του δρακουλα) 7)ΑΣΕΡ η ασιατισα 8)ΛΟΥΙΖΑ(η 1η μπουρουχα που με επισκεφθηκε) 9)ΜΑΥΡΗ 10)ΑΛΛΗ ΜΑΥΡΗ 11)ΛΑΟΥΡΑ 12)ΑΝΤΖΕΛΑ 13)ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΑΔΥΝΑΤΗ 14)ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΜΕ ΒΥΖΑΡΕΣ 15)ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΞΑΝΘΙΑ πολυ καλη αλλα χωρις να ενοχλει για ποτα κλπ..........Παντως ο dj ολα τα λεφτα......σου θυμιζει εποχες πειρατικου σταθμου με σταματη γαρδελη και σταθη ψαλτη!!!!!!!!!!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
παντως για πρωτη φορα στο αμαζον δεν μπορειτε να πειτε!!!!!σας ενημερωσα πληρως................. :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: γιαολα τα θεματα της ημερησιας  :jerking: :jerking: φραπεδιαστικης διαταξης!!!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :cheesy: :cheesy:
 

Επισκέπτης
ξεκινω........παω αρχικα στο babes στο χιλτον απο πισω και προς μεγλαη μου ξενερα ηταν κλειστο!!!!!!!!!τρωω φρικη,αλλα σε καλο μου βγηκε........επομενος σταθμος:μοναστηρακι..εεε!!!!..λαθος αμαζον!!!!πρωτη μου φορα στο μαγαζι και μολις μπαινω μεσα πεθαινω στα γελια.....ερχεται ο σερβιτορος και μου δειχνει το τραπεζι που θα κατσω και καθομαι στην ξυλινη καρεκλα......μου λεει"τι θα παρετε?" και του λεω "παιζει καθολου τυροκαυτερη με ουζοποικιλια?" με κοιταει καλα καλα και με ξαναρωταει"δεν εχουμε τετοια εδω κυριε....,δεν ειναι ταβερνα" και του εξηγω οτι του κανω πλακα γιατι μου θυμισε ουζομεζεδοπωλειο....και πεθανε στα γελια ο σερβιτορος(αληθεια δεν θα πρεπε να ειχε βγει στη συνταξη?)τεσπα....μετα την τυροκαυτερη!!!!αρχισανε τα οργανα!!!!!!!λιγος κοσμος ανεση και κυριως?ναι...καλα το καταλαβατε......ΠΡΙΒΕ!!!!!!!!!με το παιρνουν 10 λεπτα σκαει μυτη μια χοντρη μπορουχα εν ονοματι λαουρα και της λεω ουστ!στη συνεχεια ερχεται η λιλυ και μου πρηζει τα αρχιδια για ποτο-χορο και της λεω(επειδη ηξερα απο εσας οτι της αρεσει ο espresso"τι θα κανουμε μεσα μωρο μου?" και μου λεει οτι θες εσυ...αλλα την εδιωξα γιατι κατι δεν μου πολυαρεσε..........και φτανει η πρωτη απο τις μεγαλες στιγμες της βραδιας ΙΝΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!ΤΗΝ παιρνω πριβε και μονο που δεν γαμηθηκαμε εκει μεσα!!!!!!!!!στη συνεχεια καθομαι παλι και παθαινω ερωτα οταν ερχεται η λιλιανα!!!!!!!!!!!!!!ενα υπεροχο μελαχροινο μουνι εκ ρωσιας που σε κοιτα και ριχνει κυβερνησεις!!!!!!!!μιλαμε επαθα μουνοπλακα.......αρχισα τα ψιλοκερασματα και το μπαλαμουτιασμα......δεν ηθελα πολυ.......μου βαζει χερακι μεσα απο παντελονακι εκει που πιναμε τους ουζομεζεδες μας και να σου η φραπαδουρα!!!!!!!!!!!!οποιος παει να κατσει τωρα εκει θα πρεπει να φερει και αντικολλητικο μαζι του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχα........και ποια ειναι η πλακα της υποθεσης?ερχονται καποια στιγμη(η μια μετα την αλλη γιατι ημουνα μονος) 2 κοπελες που μολις ειχαν φυγει απο το babes γιατι εκλεισε πριν 2 μερες για ανακαινηση(απο οτι τους ειπαν) τις ελεγαν ΛΑΟΥΡΑ και ΑΝΤΖΕΛΑ(πολυ στυλακι η γκομενα) και τις εκανα μακρια ωσπου ηρθε το απολυτο μπαζο η εμμανουελα η χοντρη ξανθια φωκια που κολυμπαγε στα ντοκυμανταιρ του κουστω στην αρκτικη..........πολυ γελιο εριξα.....μου ελεγε διαφορες μαλακιες για τους συγκατοικους κλπ κλπ.......στην πολυκατοικια που μενει και την διαολοστειλα......συνολικα πρεπει να ηταν 15 γκομενες.....για να τις απαριθμησω.....1)ΙΝΝΑ 2)ΛΙΛΥ 3)ΛΙΛΙΑΝΑ 4)ΝΑΟΜΙ(αυτη με τα γυαλια) 5)ΣΟΝΙΑ 6)ΝΑΤΑΣΑ(αυτη ειναι πολυ μαλακω, κανει ολο γκριματσες του δρακουλα) 7)ΑΣΕΡ η ασιατισα 8)ΛΟΥΙΖΑ(η 1η μπουρουχα που με επισκεφθηκε) 9)ΜΑΥΡΗ 10)ΑΛΛΗ ΜΑΥΡΗ 11)ΛΑΟΥΡΑ 12)ΑΝΤΖΕΛΑ 13)ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΑΔΥΝΑΤΗ 14)ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΜΕ ΒΥΖΑΡΕΣ 15)ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΞΑΝΘΙΑ πολυ καλη αλλα χωρις να ενοχλει για ποτα κλπ..........Παντως ο dj ολα τα λεφτα......σου θυμιζει εποχες πειρατικου σταθμου με σταματη γαρδελη και σταθη ψαλτη!!!!!!!!!!!!!!

ΗΡΩΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ...............(μονο εσυ αρχοντα-βασο μπορουσες να συνδυασεις ουζα κ καφεδες......)!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
παντως ρε παιδια αυτο το μαγαζι αν του βαλεις εναν projectora και μια φραπεδιερα γινεται γανω τις χειμερινες καφετεριες για ανδροκατασταση.......εγω αν το ειχα αυτο το μαγαζι και ειχα την δυνατοτητα να το φτιαξω οπως θελω θα το εκανα "καφενειο των φιλαθλων με ολιγον μπαλαμουτι" για οποιον θελει να ξεφευγει λιγο απο το  ματς.......θα μπορουσες δηλ.στο ημιχρονο ή κατα τη διαρκεια ενος ανιαρου αγωνα να αφησεις την τηλεοραση και να παρεις με ατιτιμο 5 ευρω ενα πριβε με την ιννα για ξεφλοκιασμα και μετα παλι ματς και κουβεντα.......!!!!!!!!τι σκεφτηκα ο καριολης παλι????????
 

smiler

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Μόλις επέστρεψα και εγώ από το AMAZON. Μου την έπεσε η Λουίζα, ψιλογεματούλα με 4άρι βυζί, δεν μπόρεσα να αντισταθώ, αφού την κέρασα την πήρα για πριβέ, δεν έπεξε φράπα, μόνο δάκτυλο στο νιμού, κατά τα άλλα βλέπε παραπάνω VASOS.
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Εγω μολις γυρισα απο mousses(αφου περασα για μασα στο ciao στην Συγγρου για μακαροναδα),παιδες εχει ερθει ενα μωρακι ονοματι Τινα που υποστηριζει οτι ειναι Ελληνιδα (και φαινεται),τι να πω,απιστευτο!!Ειναι λεει καινουργια στην δουλεια και πραγματικα εχει πολυ κεφι να σε ευχαριστησει.Παντως για φραπε δεν ξερω αν κανει για σας τους συνοδοιπορους που ενδιαφερεστε.Εμφανισιακα ειναι κοντουλα και αδυνατη με Ελληνικοτατη φατσα.Κατα τα αλλα ηρθε και μας εσπασε τα αρχιδια να την παρουμε για χορο η μαυρουκα του μαγαζιου,καναμε χαβαλε με την μονιμως πιωμενη Λιντα και φαγαμε για αλλη μια φορα το show ενος πουσταρχου σφυχτη στην πιστα-χωρις γυναικα το show.Αληθεια η Νικολ που χαθηκε?Χθες και σημερα αλλα και την προηγουμενη εβδομαδα δεν την πετυχα.Φοβερο κολι αυτη η γκομενα!!
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
χαιρετε και απο μενα.εγω πηγα προχτες τουτι φρουτι στην ηρακλειου.δεν εχει φραπε,αλλα εχει πολυ ωραιες γκομενες και κανουν πολυ καλο πριβε χορο χωρις βιασυνη.....10 το ποτακι 10 ο χορος με να εικοσαρακι εχεις περασει μια χαρα απο το να πηγαινεισ στο καθε χαζομπαρο με τις μαλακοελληνιδες να σου σκοτιζουν τα ουμπαλα....ξερει κανενας  στριπτιτζαδικο απο βορεια προαστεια με φραπε?
 

Επισκέπτης
χαιρετε και απο μενα.εγω πηγα προχτες τουτι φρουτι στην ηρακλειου.δεν εχει φραπε,αλλα εχει πολυ ωραιες γκομενες και κανουν πολυ καλο πριβε χορο χωρις βιασυνη.....10 το ποτακι 10 ο χορος με να εικοσαρακι εχεις περασει μια χαρα απο το να πηγαινεισ στο καθε χαζομπαρο με τις μαλακοελληνιδες να σου σκοτιζουν τα ουμπαλα....ξερει κανενας  στριπτιτζαδικο απο βορεια προαστεια με φραπε?
αδερφε τα ποτα ηταν κανονικα??? (ερωτω γιατι τελευταια φορα αναψα το zippo διπλα στο ποτο κ πηγαμε να καουμε ζωντανοι...:):):):):)....)!!!
 

Επισκέπτης
Τι εγινε παιδια ? Δεν πηγε κανεις Π/Σ/Κ πουθενα για να μας βαλει στο tripακι ?
 

Επισκέπτης
....και καθομαι στην ξυλινη καρεκλα........μου βαζει χερακι μεσα απο παντελονακι εκει που πιναμε τους ουζομεζεδες μας και να σου η φραπαδουρα!!!!!!!!!!!!

Vase, μια ερωτηση καθαρα φραπεδο-βολεματος...

Ξυλινη καρεκλα και φραπες πως συνδιανονται ? Εδω καθομαστε στον καναπε και παλι δεν βολευει...

(Βρε αμα θελει ο αντρας τον φραπε του, και πανω σε καρφια καθεται και κανει τον φακιρη.... :grin: )
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16

Το καριολάκι... μου είχε πει ότι φεύγει Αύγουστο για την κωλοχώρα της... Από το Κιρκιστάν είναι, Μογγόλα, καμία σχέση με Κίνες κλπ... Με είχε τρελάνει κάποτε... Ασέλια την ήξερα, έχει κάνει και shooting στο Μaxim, με είχε πρήξει...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
οι 'Τρίδυμες' Αναστασία (που'σαι Υπουργέέέέέέέ?), Όλγα, ʼννα

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ FOR EVER   :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:

Πανο της εδωσες φιλακια  :-* :-* :-* :-* εκ μερους μου ????

Αληθεια η Νικολ που χαθηκε?Χθες και σημερα αλλα και την προηγουμενη εβδομαδα δεν την πετυχα.Φοβερο κολι αυτη η γκομενα!!

NIKOΛ = το κορμι / απο τα πιο ωραια σωματα που κυλκοφορουν στα στριπ / αλλα απο χορο μακρια παιδια γιατι σου λεει μην μου πιανεις τα βυζια
 

Επισκέπτης
βασο πρεπει να σε παω εγω στο αμαζων να δεις τα καλα!!θα βγαλουν κοκκινια χαλια ,μπουκαλια κτλ κτλ  ;) ;)!!παιρνω και τον πανο και τον ροπαλοφορο και φυγαμε!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
βασο πρεπει να σε παω εγω στο αμαζων να δεις τα καλα!!θα βγαλουν κοκκινια χαλια ,μπουκαλια κτλ κτλ  ;) ;)!!παιρνω και τον πανο και τον ροπαλοφορο και φυγαμε!!

Και εγω ρε war εξω  :'( :'( :'( / ετσι εισαι ???? ενταξει δεν σου ξαναμιλαω  >:( >:( >:( >:( / μπορει μα μην μου αρεσει το Amazon αλλα τουλαχιστον θα μπορουσες να μου στειλεις μια καρτα και να με προσκαλουσες  :'( :'( :'(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom