Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Εισαι σιγουρος υπουργε μου?
Ελεγα να εριχνα μια ματια σημερα!
Τελευται φορα που περασα απο βαρη υπηρχε ταμπελα!
Ειχε μια λεπτοκαμομενη Ουκρανεζα που ηταν οτι καλυτερο εχω γνωρισει σε φραπε...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Εισαι σιγουρος υπουργε μου?
Ελεγα να εριχνα μια ματια σημερα!
Τελευται φορα που περασα απο βαρη υπηρχε ταμπελα!
Ειχε μια λεπτοκαμομενη Ουκρανεζα που ηταν οτι καλυτερο εχω γνωρισει σε φραπε...

που ειναι η κυρια τωρα?την εχεις μπανισει πουθενα?το ονομα της το θυμασαι?επεσες στην δαγκανα και αντε να ξεφυγεις τωρα!!!!!!!χεχε!!!!!!αν δεν απαντησεις μεσα σε μια ωρα θα εχεις την αμεση επιθεση μου με απανωτα pm!!!!!!!!
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Εδω ειμαι! Οχι δεν θυμαμαι πως την λεγανε και δεν εχω ενημερωση για το αν εχει παει πουθενα αλλου! Μελαχρινη, μακρυ μαλλι μικροκαμομενη, οχι μεγαλο στηθος (2-3), σφιχτο δερμα, ευγενικη και εκανες και κανονικη συζητηση στα αγγλικα. Και τρομερος φραπες...

Για αυτο ρωταω για το dolls!

Ξερει κανενας τιποτα?
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Εισαι σιγουρος υπουργε μου?
Ελεγα να εριχνα μια ματια σημερα!
Τελευται φορα που περασα απο βαρη υπηρχε ταμπελα!
Ειχε μια λεπτοκαμομενη Ουκρανεζα που ηταν οτι καλυτερο εχω γνωρισει σε φραπε...

Νομιζω ρε φιλαρακο οτι εχει κλεισει / δεν ειμαι 100% σιγουρος / παντως αν εχεις χρονο σημερα περνα γιατι στο Dolls ειχα παει πριν απο 2 χρονια περιπου και εκανα εναν απο τους καλυτερους χορους της ζωης μου / η τυπισσα μου τον ειχε βγαλει εξω, ειχε καθησει με την πλατη προς τα εμενα και η κωλαθρα της επανω στον πουτσο μου / καποια στιγμη αποπειραθηκε να μου τον βαλει στο μουνι της και τα επαιξα/ την απωθησα λιγακι γιατι δεν ξερεις τι γινεται με το AIDS / και ολα αυτα με απλο χωρο των 10Ευρω / και καυλιαρα η κυρια παιδια οχι μπαζο / για αυτο σου λεω πηγαινε να δεις / παντως να επισημανω οτι σαν μαγαζι γενικα δεν μου γεμισε το ματι και πολυ / δεν επιανες πολυ κωλο και δεν ερχονταν οι κοπελες και πολυ σε σενα ......

που ειναι η κυρια τωρα?την εχεις μπανισει πουθενα?το ονομα της το θυμασαι?επεσες στην δαγκανα και αντε να ξεφυγεις τωρα!!!!!!!χεχε!!!!!!αν δεν απαντησεις μεσα σε μια ωρα θα εχεις την αμεση επιθεση μου με απανωτα pm!!!!!!!!

ετσι vaso βεντουζα να τον πας τον τυπο / καντον να τα ξερασει ολα ....
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Μια απο τα ιδια Υπουργε μου!
Εχω παει με εναν φιλο παιρνει δυο ξανθιες ανατολικου μπλοκ...
Η μια με τον κωλο της στην μουρη του φιλου μου η αλλη του τον επαιζε απο κατω.
Ερχεται η μια στο τραπεζι κωλοτριβωταν στον φιλο μου και με το ποδι της ετριβε εμενα!
Αλλη μερα ερχεται η μελαχρινη που λεω παραπανω με μια ξανθια πολυ δυνατη(3-4 βυζι πανεμορφη) και μας βουτανε για
χορο. Μου καθετε με το μουνι στην μουρη μου και μια μου βαρουσε φραπε, μια εχωνε το χερι της στο μουνι της... Απιστευτες φασεις...
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Ειναι κριμα για το Dolls γιατι ηταν το καλυτερο σε αποψη ποιοτητα ποσοτητα τιμη! Δεν ειχε πολλες κοπελες αλλα αυτες που ειχε ηταν...
Οποιος εχει πληροφοριες που εχουν παει τωρα να τις παραθεσει αμμεσα και θα κανω εγω report αποψε...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Μια απο τα ιδια Υπουργε μου!
Εχω παει με εναν φιλο παιρνει δυο ξανθιες ανατολικου μπλοκ...
Η μια με τον κωλο της στην μουρη του φιλου μου η αλλη του τον επαιζε απο κατω.
Ερχεται η μια στο τραπεζι κωλοτριβωταν στον φιλο μου και με το ποδι της ετριβε εμενα!
Αλλη μερα ερχεται η μελαχρινη που λεω παραπανω με μια ξανθια πολυ δυνατη(3-4 βυζι πανεμορφη) και μας βουτανε για
χορο. Μου καθετε με το μουνι στην μουρη μου και μια μου βαρουσε φραπε, μια εχωνε το χερι της στο μουνι της... Απιστευτες φασεις...

Δυστυχως πρεπει να εχει κλεισει / εγω μια φορα πηγα εκει και εγινε αυτο το σκηνικο / φαντασου να γινομουνα και θαμωνας / ειναι και μακρια ρε γαμωτο το Dolls / παντως μαγκα πηγαινε να δεις γιατι αξιζει νομιζω το Dolls
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Δεν ειχα παει πολλες φορες αλλα εχω πολλα να θυμαμαι!
Πηγαινα gold, amazon και baby-O παλια αλλα η παρεα σταματησε τον φραπε! Ειναι και διπλα μου!
Αλλα οποτε κατεβαιναμε προς παραλια το χτυπαγαμε ενα Dolls.
Ωραιες εποχες...

Θα κοιταξω μηπως κατεβω μια βολτα να δω τι παιζει...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Ειναι κριμα για το Dolls γιατι ηταν το καλυτερο σε αποψη ποιοτητα ποσοτητα τιμη! Δεν ειχε πολλες κοπελες αλλα αυτες που ειχε ηταν...
Οποιος εχει πληροφοριες που εχουν παει τωρα να τις παραθεσει αμμεσα και θα κανω εγω report αποψε...

η μια ξανθια πρεπει να ηταν η μαρινα που φραπεδιαζει τωρα ως γνωστον στο BG!!!!!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
η μια ξανθια πρεπει να ηταν η μαρινα που φραπεδιαζει τωρα ως γνωστον στο BG!!!!!!!

Να ρωτησω κατι τους γνωστες του BG /  η Μαρινα μηπως εχει καρε μαλλια ????? /  και κωλαρα απιστευτη
 

Επισκέπτης
πολλες κοπελλες απο το ντολς εχουν παει στο πρινσες  :dancing: :dancing:ΥΓ.πολυ καλο μαγαζι το ντολς!κριμα που εκλεισε!ωραιες γυναικες,εκφυλες και τα καναν ολα  ;)!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
πολλες κοπελλες απο το ντολς εχουν παει στο πρινσες  :dancing: :dancing:ΥΓ.πολυ καλο μαγαζι το ντολς!κριμα που εκλεισε!ωραιες γυναικες,εκφυλες και τα καναν ολα  ;)!!!

for this reason war παω στο Princess :dancing: :dancing: :dancing: /  το συνιστα αλλωστε και ο Καπτεν το Princess :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
καλα κανεις υπουργε αλλα δυστυχως δεν εχει καμια σχεση με το ντολς!το πρινσες εχει διαφορετικη ΄΄πολιτικη΄΄ οσον αφορα τους πρινε χορους και τι κανουν ή δεν κανουν κοπελλες  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
καλα κανεις υπουργε αλλα δυστυχως δεν εχει καμια σχεση με το ντολς!το πρινσες εχει διαφορετικη ΄΄πολιτικη΄΄ οσον αφορα τους πρινε χορους και τι κανουν ή δεν κανουν κοπελλες  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:!!!

απο το στομα μου το πηρες!!!!!!!
 

Jimbo

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Κύριοι, μπήκαν πριβέ στο ʼμαζον (50 ευρώ). Κόλαση.
 

Επισκέπτης
ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :ak: :ak: Τώρα το είδα το γαμημένο thread >:( Οπωσδήποτε ενημέρωση στους στρατηγούς Ροπαλοφόρο και Στούντιαν ;) Λοιπόν πάμε. Εχτές Ρασπούτιν (κηφισιά είναι) με 2 κολλητούς αράξαμε και παίζανε οι : Μαρία (Ρωσίδα) Ελένη (Ρουμάνα) Αλίνα (νομίζω Γερμανίδα), οι 'Τρίδυμες' Αναστασία (που'σαι Υπουργέέέέέέέ?), Όλγα, ʼννα και κάτι αραπίνες που φυσικά ούτε που έδωσα σημασία. Φράπες πάντως δεν παίζανε (ίσως να αυστηρήνανε το πρωτόκολλο  >:() και γενικά ήταν ήρεμη φάση και σε καμία περίπτωση με το πανικό του γκόλντ.
στο Ρασπουτιν μαζευεται ακομη η αλβανικη-ρωσικη-πακιστανικη κ οποιαδηποτε αλλη μαφια εκτος της ελληνικης????
Ρε πουστη μου....αυτο το μαγαζι αν δεν εμπαζε αλβανους σα στραγαλια μεσα...θα ηταν πολυυυυυ καλο....(γιατι--> τις καθημερινες δν μαζευει θεατες κ περναγαμε τελεια!!!!.....)....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom