Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Πάντα Επιτάφιο βγάζεις όταν φεύγεις από κωλάδικο, καθώς νιώθεις λες και σε έχουν σουβλίσει σαν κοκορέτσι και ψάχνεις να βρεις πατσατζίδικο για να κλάψεις τη μοίρά σου (μαγειρίτσα).

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Και όχι μόνο φίλε μου... Οταν για να δεις 3 πρεζομένους για 4 ώρες σε περιβάλλον καπνίλας και πατείς με, πατώ σε θέλεις 10 Ευρώ στον παρκινγκ μπόυ, 40 Ευρώ είσοδο και καμμιά 60άρα ακόμα για 1-2 πουτάκια. Ε αυτός που βγάζει 1500 το μήνα με δυό παιδιά.... Λέει Δε γαμιέται ... Βάζω ΜΑΝΤ ΤΙΒΙ.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Γιατίιιιι; Θα μας αφορίσει ο πάτερ;
Οχι Ο Καπετανιος,
δεν παταει ψυχη και λειπουν και τα πουτα
Υ.Γ. αλλαξε αβαταρ βαλε τον παλι τον Καπετανιο και βγαλε τον ταριφα
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Οχι Ο Καπετανιος,
δεν παταει ψυχη και λειπουν και τα πουτα
Υ.Γ. αλλαξε αβαταρ βαλε τον παλι τον Καπετανιο και βγαλε τον ταριφα

Ναι αλλά εγώ έχω στερητικό
Του Καπετάνιου η φωτό δεν μου άρεσε και δεν έβρισκα και καλύτερη
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Τελικά έκανα μια γύρα σε 2 μαγαζιά χτες το βράδυ. Στο Lolita κάμποσος κόσμος, άγνωστες οι περισσότερες εργάτριες, δεν κάθησα πολύ (κακό και το σέρβις) και την έκανα για Ανατολή. Ελάχιστος ο κόσμος εκεί (αν και είναι ανοιχτά "κάθε βράδυ" κατα τον DJ), πολλές αναπληρωματικές, έγινε δοκιμή με απλό χουρό και πατάρι. Σημειώστε οτι ισχύει δώρο Πάσχα (στην Ανατολή μέχρι 28/4).
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Τελικά έκανα μια γύρα σε 2 μαγαζιά χτες το βράδυ. Στο Lolita κάμποσος κόσμος, άγνωστες οι περισσότερες εργάτριες, δεν κάθησα πολύ (κακό και το σέρβις) και την έκανα για Ανατολή. Ελάχιστος ο κόσμος εκεί (αν και είναι ανοιχτά "κάθε βράδυ" κατα τον DJ), πολλές αναπληρωματικές, έγινε δοκιμή με απλό χουρό και πατάρι. Σημειώστε οτι ισχύει δώρο Πάσχα (στην Ανατολή μέχρι 28/4).

ποιες ηταν οι δοκιμες σου καπτεν μου στο παταρι?και στο λολιτα ποιες ηταν απο την παλια σχολη?ντιανα,μονα λιζα,βαλερια,κριστυ,βικυ κλπ....?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Πάντα Επιτάφιο βγάζεις όταν φεύγεις από κωλάδικο, καθώς νιώθεις λες και σε έχουν σουβλίσει σαν κοκορέτσι και ψάχνεις να βρεις πατσατζίδικο για να κλάψεις τη μοίρά σου(μαγειρίτσα).
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
ποιες ηταν οι δοκιμες σου καπτεν μου στο παταρι?και στο λολιτα ποιες ηταν απο την παλια σχολη?ντιανα,μονα λιζα,βαλερια,κριστυ,βικυ κλπ....?

Δεν έκατσα αρκετά Λολίτα είχα σπαστεί και με το σερβιτόρο που ξέχασε στο τσεπάκι του (!!!) τα 40 Ευρώ ρέστα που έπρεπε να μου δώσει. Είδα πάντως Λάβι, Τζούλια, Σάντρα (μαύρη) και μια άλλη Ντιάνα. Στο πατάρι της Ανατολής δοκίμασα μια νέα άφιξη Φλορίνα (όχι του εργοστασιου χυμών) και μου άρεσε αλλά είμαι ανώμαλος εγώ...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Δεν έκατσα αρκετά Λολίτα είχα σπαστεί και με το σερβιτόρο που ξέχασε στο τσεπάκι του (!!!) τα 40 Ευρώ ρέστα που έπρεπε να μου δώσει. Είδα πάντως Λάβι, Τζούλια, Σάντρα (μαύρη) και μια άλλη Ντιάνα. Στο πατάρι της Ανατολής δοκίμασα μια νέα άφιξη Φλορίνα (όχι του εργοστασιου χυμών) και μου άρεσε αλλά είμαι ανώμαλος εγώ...
γιατι οι υπολοιποι παμε πισω (στην ανωμαλια)....
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
festival καφεινης βλεπω γινεται εδω λολ...χτες πηγα το 2 στριπ στη ζωη μου (το πρωτο μου πριν 10χρονια περιπου αφρονταιτ)οπως καταλαβαινεται ειμαι ασχετος...πηρα κ τον πρωτο μου χορο(ξεπαρθενιαστηκα λολ)κ ηταν οπως το περιμενα δλδ ΜΟΥΦΑ.τεσπα μπορει κανεις να μου πει 2/3 μαγαζια που να αξιζουν απο service αυτο το καιρο?(διαβασα λιγες σελιδες)ενημερωτικα πηγα γκολντ,ολες μουναρες ρε παιδια λολ,κ επαθα πλακα με μια κατερινα ρωσσιδα αδυνατη μελαχροινη με καρε(ο χορος μου)τη ξερει κανεις???ηθελα να ρωτησω κ αλλα ,αλλα ασε μην με παρετε με τις ντοματες χαχα...σορρυ για το μεγαλο ποστ
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
festival καφεινης βλεπω γινεται εδω λολ...χτες πηγα το 2 στριπ στη ζωη μου (το πρωτο μου πριν 10χρονια περιπου αφρονταιτ)οπως καταλαβαινεται ειμαι ασχετος...πηρα κ τον πρωτο μου χορο(ξεπαρθενιαστηκα λολ)κ ηταν οπως το περιμενα δλδ ΜΟΥΦΑ.τεσπα μπορει κανεις να μου πει 2/3 μαγαζια που να αξιζουν απο service αυτο το καιρο?(διαβασα λιγες σελιδες)ενημερωτικα πηγα γκολντ,ολες μουναρες ρε παιδια λολ,κ επαθα πλακα με μια κατερινα ρωσσιδα αδυνατη μελαχροινη με καρε(ο χορος μου)τη ξερει κανεις???ηθελα να ρωτησω κ αλλα ,αλλα ασε μην με παρετε με τις ντοματες χαχα...σορρυ για το μεγαλο ποστ

καλως ηρθες αρρωστακι στην δοση σου,εστω και μετα απο 10 χρονια....το σαρακι του στριπ δε φευγει ποτε!
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
κορυφη η κατερινα :grin: :grin: :grin:.βασο φραπε σερβιρει η εν λογω κορασιδα? :helpplea:
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
:2funny: λεςςςςς?  :think:

ρε παιδια δεν ξερω τις ειδα πολυ ψυχρες...αντι να χορευουν στην πιστα κ να χαμογελανε...ολες με κατι μουτρα...ο χορος που πηρα πολυ γελιο λες κ ειναι ρομποτ κανουν(πανω κατω-πανω κατω)χαχα.vasos το κατερινακι το ξερεις?
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
να την προμοταρουμε για cg. :grin: :grin: αν και στο gold πιο πολλα βγαζει μαλλον :P :P :P
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
τι να το κανω το φραπεδακι...ΘΕΛΩ GFE ΧΑΧΑΧΑ

δεν υπαρχει η λεξη gfe προτου σπασει ο παγος με ενα φραπεδακι.Δοκιμασε το και θα δεις τεραστια διαφορα στο μετεπειτα gfe σου....
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
δεν υπαρχει η λεξη gfe προτου σπασει ο παγος με ενα φραπεδακι.Δοκιμασε το και θα δεις τεραστια διαφορα στο μετεπειτα gfe σου....

θα δοκιμασω (σιγουρα μιλαμε για την ιδια?)στο γκολντ νομιζα δεν εχει φραπε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom