Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

carnival

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2007
Μηνύματα
52
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
H νέα πρόταση για τα strip show. Ειδικά για κορασίδες που δεν τους αρέσει να σερβίρουν φραπέ ή έχει αρχίσει και κουράζεται το χέρι τους.

 

Συνημμένα

  • rocket.gif
    rocket.gif
    107,9 KB · Εμφανίσεις: 55

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ποιες κωλομπαρουδες ειναι αυτες ???????
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
α ρε μινιστρο με τα quiz σου!! :2funny: :2funny:
εμενα κατι μου λενε ,ισως απο ανατολη αλλα δεν θυμαμαι...ρε παιδια βοηθεια κανεις?
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
λες να ειναι απο Ανατολη ????
η μια μου θυμιζει ανατολη γιατι ειχα παει πριν δυο βδομαδες και πρεπει να την ειχα παρει χορο..ειναι ελληνιδα. παρακαλω τους ανατολοφιλους να συνεισφερουν χειρα βοηθειας( :jerking:) στον υπουργουλη που κατι φαινεται να ψαχνει..ισως θελει να κανει σχεση με καποια κοπελα και να ενδιαφερεται :grin:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ναι θελω και εγω να αποκατασταθω μια μερα DIKY / θελω να ανοιξω σπιτι,να κανω κουτσουβελα αλλα ολα αυτα με κωλομπαρου η οποια θα φερνει και λεφτα στο σπιτι και εγω θα καθομαι
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Ναι θελω και εγω να αποκατασταθω μια μερα DIKY / θελω να ανοιξω σπιτι,να κανω κουτσουβελα αλλα ολα αυτα με κωλομπαρου η οποια θα φερνει και λεφτα στο σπιτι και εγω θα καθομαι

Γεμάτο όνειρα αυτό το παιδί...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Επισκοπιση απο Αμαζων σε μιση ωριτσα....φωτεινη κεντρικη πιστα με μπαρα,η παλια πιστα εγινε χωρος πριβε(για σενα Βασο)με τζαμαρια,τα γκαρσονια φορανε ναιλον  μπορντω γραβατες απο το Σχιστο,13 γυναικες τις κακιας ωρας οι πιο πολλες,ξεχωριζει η Κλοε(νταρντανα ανατολικης προελευσης),τιμες  11-11-50 και δεν εχουν ποτε ρεστα(τα καλα του Λολιτα-Λιντο-Μουσες-Πρινσες),πηρα για χορα μια ψηλη Ουκρανεζα (Ελενα) η οποια τσαντιστηκε γιατι της χουφτωνα τα βυζια και το νινακι,τσαντιστηκα και εγω και αμα με ξαναδουν να μου γραψουν.Απο τα παλια γκαρσονια εχει μεινει μονο ο παλιος γερακος μετρ,αυτα το μαγαζι προβλεπω να ξανακλεινει!!!!! >:( >:( >:( >:( :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Τι εγινε ρε παιδια?
Πολυ κυνηγητο εχει πεσει τις τελευταιες μερες στο χωρο.
Πριν λίγες μερες το ΑΛΚΑΤΡΑΖ μετα σε ενα άλλο κατα Συγγρου μερια προχθες ΕΡΟΤΙΚΑ εχθες στο ΚΑΒΟ
Τι εχουνε παθει οι μπατσοι τις τελευταιες μερες... :think:

Ρεεεεε Πασχα ερχεται
Μερες αγαπης ειναι Αφηστε τα μιση και πιαστε....κανα κοκκινο αυγο να τσουγκριστε  :2funny:
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Πάντως δε νομίζω ότι είναι σωστό να χώνεις τη κοπέλα. Prive ήταν; Αν ναι οκ. Αλλιώς όποιες θέλουν είναι επιλογή τους και επιλογή μας
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ακυρο παιδια τις ημερες αυτες στα κωλομπαρα / εχει δωρο Πασχα και μαλακιες ..... / απο τα Μαη ξανα ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom