Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

petroskal69

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα ολλα καλα ξερουμαι που δουλευει το μορο που λεγετε μ α ν τ υ :think: :think: :think:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Τριγγετα3 Μαρθα
Ιποκρατους144 Λιλυ
Ισμηνης2 Μπιανκα  :think:
 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα ολλα καλα ξερουμαι που δουλευει το μορο που λεγετε μ α ν τ υ :think: :think: :think:
.  λοιμπον η Μαντι δεν δουλεβει σημερα αυριο το πρωη θα ειναι Σμηρνις 2(βουλιαγμενης)..οκ φιλια Σιμονε
 

Επισκέπτης
Λοιπον μιας και πηγα στο συνεργιο το αμαξι πρωι πρωι ειπα να δω και τι παιζει εκει τριγυρω οποτε να μην τρεχεται αδικα.
Κων/πολεως 61 η Λανα , Μιλφαρα του κερατα η οποια υποσχεται παπαδες - Δεν πηρα εμεινα πιστος στην Θοδωρα .
Μεγ. Αλεξανδρου 133 μια πιτσιρικα Βιολετα πρωτη μερα ειπε η τσατσα σαν καρο με πατατες.
Ιακχου 7 στο σπιτι της Μελινας αλλο ενα Μιλφειγ ονοματι Αντζελα Μμμμ ετσι και ετσι .
Τελικα αλαξα λαδια και εφυφα απραγος.
Πιστος στην [size=30pt]Θοδωρα[/size]. :2funny: :2funny:
 

petroskal69

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
που εισαι για να ερθω να τα παρω :think:
 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
γιασας για οποιος με ρωτησανε το που θα ειμαι αυριο...λοιμπον θα ειμαι Αλιμο126 απω 10 το πρωη,οποιος θελει να μου κανει λιγο παρεουλα ξερει που θα με βρει...φιλια ΣΙΜΟΝΕ
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Οποτε ανοιγει νεο καταστημα στα Νοτια Προαστεια Λεωφορο Αλιμου 126 στην Αργυρουπολη  :grin:
Υ.Γ Η αλυσιδα 6απλωνεται  :rockon:
 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Οποτε ανοιγει νεο καταστημα στα Νοτια Προαστεια Λεωφορο Αλιμου 126 στην Αργυρουπολη  :grin:
κοιτα να δεις δεν εχω παει ποτε απω κει δεν θελω να σας κοροιδεβω θα παω αυριο μου ζητισε  κωπελα,θα παρω μαζη μου το pc....θα μπορεσω να πω κατι για το μαγαζι σουδιο σιγουρα ειναι κ λετουργει...οκ φιλια
 

mal

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον μολις γυρισα απο ειρηνη κεφαληνιας.ειναι τρομερο μουνι αλλα κατι με χαλασε.ειναι λιγο κρυωκολι.ειχε και μια αλλη ξανθια το μαγαζι οπυ η φατσα της δεν βλεποτανε :headbang:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
-Κεφαληνίας 75, Ειρήνη και Εύα. Να λείπει το βύσσινο
-Παρασίου 36 η Νάνσυ. Ρώτησε συνάδελφος αν έίναι μόνο μια κοπέλα και γυρνάει η τσατσά και του λέει "πόσες ήθελες να είναι;" Λες να το κόψανε το τρίο και το κουαρτέτο;
-Αχαρνών 106 η Αγνή
-Δροσοπούλου 97 η Λόλα που τα κάνει όλα
-Καρέα, τα τεμάχια θα έρχονταν μετά τις 12. Είχε μια ξανθιά ψιλοαδιάφορη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom