Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Καλημλερα και από μένα.

Μίνι περιπλάνηση στην Περιοχή της Κυψέλης χτες το βραδάκι:

Παρασσίου 36: Δύο κοπελιές. Η Αννέτα και η Νάνσυ.
Η Αννέτα καλό κορμάκι με μακρί σπαστό μελαχρινό μαλί, ψιλο-παιζμένο στήθος, αλλά στο πρόσωπο μου θύμιζε λίγο την "Κακιωτάτη" του Σπορ Μπίλι.
Η Νάνση ένα απερίγραπτο ξανθό μωρό, ένας άγγελος.

Διστυχώς, λόγο υπερτίνησης των υπηρεσιών σε αυτό το στούντιο δε μπήκα για δοκιμή, μιας που το πρόγραμμα του 69 κόστιζε 80€ και παρά τις παρατηρήσεις μου περί ακρίβειας και οικονομικής κρίσης, η κυρία του μαγαζιού δεν έκανε λόγο για σκόντο.

Κεφαλληνίας 75: Πάλι δύο κοπέλες. Η γνωστή παγοκολώνα Ειρήνη και η νεοαφιχθής Νίνα.
Η Νίνα ένα καλό μπουκλέ μελαχρινό εκ Βουλγαρίας που μεγάλωσε στην Ιταλία (Νάπολι),λέει,
προσφέρει φουλ μενού και γουστάρει αγριάδες στο σεξ, όπως σκαμπιλάκια και τράβηγμα από τα μαλλιά, λέει. Μια δοκιμή θα σας πείσει. Δεν πέρασα άσχημα , αν και προτιμώ τις ήπιες εκδόσεις.

Αυτά
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
Καλημλερα και από μένα.

Μίνι περιπλάνηση στην Περιοχή της Κυψέλης χτες το βραδάκι:

Παρασσίου 36: Δύο κοπελιές. Η Αννέτα και η Νάνσυ.
Η Αννέτα καλό κορμάκι με μακρί σπαστό μελαχρινό μαλί, ψιλο-παιζμένο στήθος, αλλά στο πρόσωπο μου θύμιζε λίγο την "Κακιωτάτη" του Σπορ Μπίλι.
Η Νάνση ένα απερίγραπτο ξανθό μωρό, ένας άγγελος.

Διστυχώς, λόγο υπερτίνησης των υπηρεσιών σε αυτό το στούντιο δε μπήκα για δοκιμή, μιας που το πρόγραμμα του 69 κόστιζε 80€ και παρά τις παρατηρήσεις μου περί ακρίβειας και οικονομικής κρίσης, η κυρία του μαγαζιού δεν έκανε λόγο για σκόντο.

Κεφαλληνίας 75: Πάλι δύο κοπέλες. Η γνωστή παγοκολώνα Ειρήνη και η νεοαφιχθής Νίνα.
Η Νίνα ένα καλό μπουκλέ μελαχρινό εκ Βουλγαρίας που μεγάλωσε στην Ιταλία (Νάπολι),λέει,
προσφέρει φουλ μενού και γουστάρει αγριάδες στο σεξ, όπως σκαμπιλάκια και τράβηγμα από τα μαλλιά, λέει. Μια δοκιμή θα σας πείσει. Δεν πέρασα άσχημα , αν και προτιμώ τις ήπιες εκδόσεις.

Αυτά

έχει αρίχσει και γίνεται καθεστώς πλεόν οι 2 κοπέλες ανα βάρδυα σε στούντιο (αν και απαγορεύεται εκ του νόμου)
Παρασίου, Κεφαληνίας 75, Δροσοπούλου 97, παιωνίου, καρέα 30 είναι ορισμένα απο τα στούντιο που εφαρμόζουν το σύστημα...
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.691
Like
2.226
Πόντοι
506
Σημερα Βριλησσου 57  Εμιλυ-Αγαπη-Αλεξια. :-* :-* :-*
 

KRATOS

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πάω βουρ για Έμιλι απίστευτο μωρό!!!!!!!!
 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα παιδια λοιμπον για οποιοσ ενδιαφερει η Λενα ειναι ΜΗΧΑΗΛ ΒΟΔΑ192...μεχρι 1 το προη...φιλια Σιμονε
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Χτες κατα τις 10 και κατι σκαω μυτη Πιπινου!Με το που φτανω απ'εξω βλεπω τα φωτα να κλεινουν
και εναν συναγωνιστη να βγαινει:
-Τι εγινε φιλε?
-Περιοδος, περιοδος!
Ναι καλα λεω απο μεσα μου.ΠΟΙΟΣ το ξεπατωσε το Λιντακι?Ε
 

Επισκέπτης
Μην με κοιτας καθολου spoon εγω μπηκα σε αλλη πορτα. :tickedoff:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μην με κοιτας καθολου spoon εγω μπηκα σε αλλη πορτα. :tickedoff:
Και εγω για αυτη την πορτα πηγαινα και τελικα εφαγα ΠΟΡΤΑ!
Την επομενη φορα να μας ειδοποιεις τι ωρα θα πηγαινεις για να πηγαινουμε πιο πριν!(και για να ξερουμε ποια πορτα να χτυπαμε)
Οσο αφορα τη Θεα εγω λεω να χωριστουμε κατα δημους και να βγουμε στην αναζητηση!
 

Επισκέπτης
Κατι μου φαινετε οτι μου πεταξανε εκτος!!!!!!!!
 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
θελω κ εγω μπλουζακι.................Σιμονε
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Το επομενο βημα ειναι η κωλονοσκοπηση!

καλά συνεχίστε να μπαονεται στη Λιντα και άμα δεν φύγετε τρυπιοι καμια ώρα....
εγω το ειχα πει και κοβω τον κολο μου (δεν τον δινω!!) οτι ειναι καλοεγχειρισμενο.....
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
καλά συνεχίστε να μπαονεται στη Λιντα και άμα δεν φύγετε τρυπιοι καμια ώρα....
εγω το ειχα πει και κοβω τον κολο μου (δεν τον δινω!!) οτι ειναι καλοεγχειρισμενο.....
Και πως εισαι τοσο σιγουρος?Πες και σε μας αμα ειναι να ξεκοψουμε.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
καθαρά εμπειρια και παρατηρητικότητα..... το πρόσωπο ειναι με μεγάλο κουτελο αλα φραγκεσταϊν, οι πλάτες ειναι αρκετά γυμνασμένες και φαρδιές ακόμα και για γυναίκα πρωην αθλήτρια (π. χ. στίβος) τώρα το νινι της αν το έβλεπα θα το πιστοποιούσα αλλα σορρυ δεν μπαίνω σε τέτοια διαδικασία!!! :birdman: :birdman:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
καθαρά εμπειρια και παρατηρητικότητα..... το πρόσωπο ειναι με μεγάλο κουτελο αλα φραγκεσταϊν, οι πλάτες ειναι αρκετά γυμνασμένες και φαρδιές ακόμα και για γυναίκα πρωην αθλήτρια (π. χ. στίβος) τώρα το νινι της αν το έβλεπα θα το πιστοποιούσα αλλα σορρυ δεν μπαίνω σε τέτοια διαδικασία!!! :birdman: :birdman:
Οκ φιλε!Τα επιχειρηματα σου ειναι ακραδαντα!Πες μας μονο, η αποψη σου για το κουτελο και για
τις πλατες που οφειλεται,στην εμπειρια η στην παρατηρητικοτητα?
 

Επισκέπτης
καλά συνεχίστε να μπαονεται στη Λιντα και άμα δεν φύγετε τρυπιοι καμια ώρα....
εγω το ειχα πει και κοβω τον κολο μου (δεν τον δινω!!) οτι ειναι καλοεγχειρισμενο.....
Mηπως εφυγες ψιλοτρυπημενος καμμια φορα και τα λες αυτα.http://[URL unfurl="true"]www.pic4ever.com/images/chase.gif[/img[/URL]]
Οχι ρωταω μηπως. :think:
 

Επισκέπτης
Το θεμα ειναι ποσο προετοιμασμενος εισαι . :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • ττ_613.jpg
    ττ_613.jpg
    33,2 KB · Εμφανίσεις: 11

Επισκέπτης
Αλλιως με τον πουστη στο χερι οπως λεγανε και στον στρατο.
 

Συνημμένα

  • pou_6651.jpg
    pou_6651.jpg
    39 KB · Εμφανίσεις: 14

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
Mηπως εφυγες ψιλοτρυπημενος καμμια φορα και τα λες αυτα.http://[URL unfurl="true"]www.pic4ever.com/images/chase.gif[/img[/URL]]
Οχι ρωταω μηπως. :think:
[/quote]
[url=http://easyfreesmileys.com/][img]http://easyfreesmileys.com/smileys/free-scared-smileys-306.gif[/url]


 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom