Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
ειχα ρωτησει στο παρελθον τι παιζει με το φυλης 104 τωρα βλεπω εγινε και αλυσιδα αλλα απο οτι ειδα στο facebook διωξανε την τζουλια μαλλον με ακομψο τροπο και γενικα τα κοριτσια που εχει ειναι μετρια τις ολης διαφημησης,

ρωτω γιατι θελω να κανω επισκεψη

merci
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Σε χθεσινοβραδινή τσάρκα παρέα με ένα φίλο μου, εν μέσω χιονόνερου, είδα τις παρακάτω εργαζόμενες :
- Αντιοχείας 64 τη μελαχρινή Έρρικα, όμορφο πρόσωπο, μικρό στήθος και θηλυκό σώμα με καμπύλες.
- Στούντιο 12 δύο ξανθιές. Την Μαρία, ψηλή, με αδύνατο σώμα και μικρό στήθος. Και την Έλλις, με κανονικό στήθος,όμορφο πρόσωπο και τουρλωτό κωλαράκι. Είχαν κι οι δύο δωμάτια.
- Κατεχάκη 5 εμφανίστηκαν γυμνόστηθες η μελαχρινή Μαρίνα Σέρβα κι η ξανθιά Σάσα. Το στήθος της Σάσας, αλλά και το κωλαράκι της, με εντυπωσίασαν και με έβαλαν σε σκέψεις κι ίσως με κάνει να αναθεωρήσω τις απόψεις μου (επειδή τις τελευταίες 2 φορές που πέρασα οι κοπέλες ήταν βιαστικές) και περάσω μαζί της.
- Κατεχάκη 8 συνάντησα τρεις κοπέλες. Την Γαβριέλα, η οποία μου άνοιξε, αλλά έχει αλλάξει αρκετά απ΄την τελευταία φορά που την είχα συναντήσει, έχοντας πάρει κιλάκια. Την Εύα και την Μελίνα δύο νεαρά μελαχρινά κορίτσια, μεσαίο στάτους κι οι δύο. Πάντως ο χώρος μετά την πρόσφατη ανακαίνισή του είναι πολύ ωραίος και καλαίσθητος.
- Βριλησσού 55 ήταν η Γκαμπριέλα, μελαχρινή, κοντούλα, αδύνατη, με μικρό στήθος. Κι η γνωστή σε όλους για επιθετικό της σαλονάρισμα και το τουρλωτό και στητό κώλο της Έμιλυ, η οποία εμφανίστηκε με το στητό στήθος και τις καβλωμένες ρόγες της σε κοινή θέα.
- Στα 36άρια δύο πετίτ κοριτσάκια. Στο 36 η καστανή Νάντια και στο 36Α η ξανθιά Σαμάνθα. Κι οι δύο μακρυά απ΄τα γούστα μου.
Και συνεχίσαμε στο Γκάζι, όπου προστέθηκαν στην παρέα μας οι αγαπητοί φίλοι Px75 και Cheyenne.
- Κασσάνδρας 4Γ δούλευε η Λαουρίτα, η οποία ήταν στο δωμάτιο με μεγάλο πρόγραμμα.
- Κωνστα/πόλεως 92Α την ξανθιά, με το ωραίο και φυσικό στήθος Λίλλη.
- Κωνστα/πόλεως 80 τη ρουμάνα Ντανιέλα με το εντυπωσιακό 3άρι, φυσικό στήθος.
- Μεγ.Αλεξάνδρου 133 την εντυπωσιακή και όμορφη Κέλλυ.
- Θησέως 40 την ξανθιά μίλφ Λίλη. Εντυπωσιακή θά ΄λεγα. Ψηλή, με φυσικό στήθος, μακρυά πόδια και στητό κώλο.
- Ισμήνης 2 τρεις κοπέλες. Την Καρίνα, πολύ αδύνατη, η οποία εμφανίστηκε με το φτιαγμένο στήθος της ακάλυπτο. Η Αντζελίνα η οποία έχει πιο θηλυκό κορμί, με αρκετά πιασίματα στη περιφέρειά της. Κι η καστανή Sophie, απ΄ την Ουγγαρία σύμφωνα με τη δήλωση της υπηρεσίας. Η πιο όμορφη παρουσία της βραδυάς. Φορούσε άσπρα εσώρουχα, που την έκαναν πιο όμορφη, με φυσικό στήθος, ενώ στις φωτογραφίες της φαίνεται φτιαγμένο. Έχει όμορφο πρόσωπο και κανονικό σώμα. Αλλά, το αμήχανο σαλονάρισμά της δε μου έδωσε την ώθηση που ήθελα, για να περάσω στο δωμάτιο μαζί της.
Η βραδυά έκλεισε με πίτσα και μακαρονάδα σε γνωστή pasterria των Αθηνών.
 

aadaa

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2016
Μηνύματα
18
Κριτικές
12
Like
105
Πόντοι
10
Σε χθεσινοβραδινή τσάρκα παρέα με ένα φίλο μου, εν μέσω χιονόνερου, είδα τις παρακάτω εργαζόμενες :
-Κατεχάκη 5[/b] εμφανίστηκαν γυμνόστηθες η μελαχρινή Μαρίνα Σέρβα
Η βραδυά έκλεισε με πίτσα και μακαρονάδα σε γνωστή pasterria των Αθηνών.

Μαρινα ,ολα τα λεφτα στο δωματιο :fuck1:
Πιτσα και μακαροναδα... :kneel:
 

Naruto Uzumaki

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους! Ειμαι καινουριος στο φορουμ κ τωρα μαθαινω σιγα σιγα το συστημα επικοινωνιας του φορουμ! Θα ηθελα φιλοι μου ν ρωτησω αν ξερει κανενας αν η ναντια που ειναι σημερα στο προγραμμα του βριλησσου 36a ειναι η ιδια που ηταν μεχρι προσφατα εκει.ρωταω  γιατι εχουν αφαιρεθει οι φωτο της! Καλα ν περνατε φιλοι μου!
 

HC Photography

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2014
Μηνύματα
640
Like
308
Πόντοι
26
Καλησπέρα!  :hi: :hi:

Μπέτυ από Λιοσίων 73Α!  :tits: :tits2: :pipa3:
bou.jpg

Πρόγραμμα:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Χαιρετισμους κ καλη χρονια απ' την παγωμενη Θεσ/νικη..!

Επειδη ειδα αυτην την Τζενιφερ στο μπανερ διπλα κ μου τραβηξε την προσοχη...
Δεν υπαρχει καμια κριτικη της..;

 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.923
Κριτικές
14
Like
3.705
Πόντοι
2.777
Αυτό το έχει δοκιμασει κανενας συναγωνισής?

όχι, αν και πολύ θα ήθελα.
και περισσότερο θα ήθελα να ζητήσω από την αλυσίδα αυτή να βάλει δίδυμο τις ξανθιές Dasha & Ketty σε  μια βραδινή βάρδια, να πάμε να τις ζέψουμε, να τις δαμάσουμε.
 

Sir Gamisteros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2017
Μηνύματα
26
Like
6
Πόντοι
0
Παίδες έχει πάει κανένας Λιοσίων 73Α ? Αξίζει να γίνει μια δοκιμή εκεί για το duo  :erection: ? Είναι όντως στούντιο από άποψη υγιεινής και υπηρεσιών ή έχει μόνο το όνομα ?  :hi:
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ρε παιδια ξερουμε η ντενισα η ψηλη που δουλευε παλια φυλης(φυλης 54 56 διδυμου και σε αλλα) σε ποιο στουντιο την βρισκουμε τωρα
 

mpampinosflou

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2015
Μηνύματα
23
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
0
Παίδες έχει πάει κανένας Λιοσίων 73Α ? Αξίζει να γίνει μια δοκιμή εκεί για το duo  :erection: ? Είναι όντως στούντιο από άποψη υγιεινής και υπηρεσιών ή έχει μόνο το όνομα ?  :hi:
απο καθαριότητα μπορείς άνετα να βάλεις εννιά.απο υπηρεσίες κοριτσιών δεν θυμάμαι ονόματα μια αδυνατούλα όμορφη αλλα πρωτάρα (πλάτανος ακούνητος)έτερη λίγο πο γεματουλα πολύ καλύτερη. για τα 30€ πάντως διπλό δεν αξίζει    :headbang:
 

konstantin2015

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
156
Like
178
Πόντοι
1
ρε παιδια ξερουμε η ντενισα η ψηλη που δουλευε παλια φυλης(φυλης 54 56 διδυμου και σε αλλα) σε ποιο στουντιο την βρισκουμε τωρα
φίλε μου δουλευει στην αλυσίδα
κατεχακη 5  μελαντιας 50 κτλ με όνομα Τζεσσικα
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
366
Like
438
Πόντοι
21
παιδια τελικα η Εμμανουελλα απο Κωνσταντινουπολεως ποσο χρεωνει το απλο 30 ή 50 Ε?  :huh:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.221
Κριτικές
255
Like
10.870
Πόντοι
19.505
Παίδες έχει πάει κανένας Λιοσίων 73Α ? Αξίζει να γίνει μια δοκιμή εκεί για το duo  :erection: ? Είναι όντως στούντιο από άποψη υγιεινής και υπηρεσιών ή έχει μόνο το όνομα ?  :hi:

Κάτι μεταξύ. Καθαρός χώρος, έχει ντουσιέρες, πετσέτες κλπ, αλλά το Duo είναι ΓΤΠ. Μονό είναι στην ουσία. Γαμάς τη μία και η άλλη σε κοιτάζει που της πιάνεις το βυζί. Σαφώς η πιο όμορφη είναι η Αμέλια
 

Sir Gamisteros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2017
Μηνύματα
26
Like
6
Πόντοι
0
Κάτι μεταξύ. Καθαρός χώρος, έχει ντουσιέρες, πετσέτες κλπ, αλλά το Duo είναι ΓΤΠ. Μονό είναι στην ουσία. Γαμάς τη μία και η άλλη σε κοιτάζει που της πιάνεις το βυζί. Σαφώς η πιο όμορφη είναι η Αμέλια

Thank mpampinofloy.

Respect  σε heellover  :hi:  :kneel:  :hi: Από τους top ενημερωτές όλα αυτά τα χρόνια που παρακολουθώ το site.

Ευχαριστώ παιδιά δεν πήγε ένα 30άρι στον κουβά  :hi:
 

METAKSOURGIAKOS13

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
99
Like
54
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες ειχε τιμηθει πριν λιγες μερες η αναστασια απο λελας καραγιαννη 35 αρκετα καλη θα ελεγα δεν βιαζοτανε καθολου οι τιμες στο συγκεκριμενο μπουρδελοστουντιο ξεκινανε απο 30 ευρο για καποιο λογο, παντως την προτείνω  στους λατρεις των μιλφ
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.221
Κριτικές
255
Like
10.870
Πόντοι
19.505
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom