Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

HC Photography

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2014
Μηνύματα
640
Like
308
Πόντοι
26
Καλησπέρα και χρόνια πολλά!  :hi: :hi:

Λίλη, νέα κοπέλα από Πειραιώς 193!  :tits2: :pipa3: :fuck1:
IMG_3329bou.jpg

Πρόγραμμα:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.294
Κριτικές
19
Like
9.254
Πόντοι
9.095
Που ρε παιδί! Βάλε λινκ
 

karlomagnos

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
2
Πόντοι
1
βραδυ 9.30 παω στο λατινομαγαζο κωνσταντινουπολεως 130.....επι 6 μηνες για ανεξηγητο λογο ετρωγα πορτα.....αυτη τη φορα ανοιξε αμεσως ....δεν ειχε τελειωσει καν ο ηχος του κουδουνιου......ηταν η μελισσα ....αδιαφορο....και μια ρωσιδα μου λεει η τσατσα....ωχ λεω την πατησαμε.....βγαινει η....ρωσιδα να την δω και εβαλα τα γελια.....ηταν η ροζα μια αφρικανικη λατινα.....περασα αμεσως.....μου ζητηθηκε 50......τα εδωσα αν και το εισητηριο ειναι 30.....δεν το μετανιωσα η κοπελα μου εκανε ολα τα χατηρια.....οπως ειμαστε στην παραζαλη της λιμπιντο μου πηρε πιπα ακαποτη και ο θεος βοηθος.....κοντουλα με μπουταρες,κωλαρα...και στηθος οχι ιδιαιτερα μεγαλο...
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.977
Κριτικές
14
Like
3.942
Πόντοι
2.777
Τις τελευταιες 10 περιπου μερες εχω περασει 2 φορες απο το Ντε Παρι στοχευμενα για την Τζουλια. Δεν περασα λογω τσατσαδων, σημερα που ηταν η δευτερη φορα αποφασισα να το αναφερω, αν καποιος δει τις κριτικες μου θα καταλαβει οτι ημουν θερμος πελατης της αλυσιδας. Κριμα ειναι να τον παιζουν ετσι.
Πηγα λοιπον την πρωτη φορα 19:30. Η κοπελα ηταν σε δωματιο κι εγω μονος στο σαλονι. 19:35 μπαινει κι αλλος συναγωνιστης. 19:40 βγαινει η κοπελα, κανει σαλονι (μου πεφτει το σαγονι) και λεει μετα οπως μας μετερεφε η τσατσα οτι θα παρει μονο εναν, αφου 20:00 τελειωνει η βαρδια. Σηκωνεται ο συναγωνιστης και λεει να περασει. Και η τσατσα τον αφηνει, χωρις να ρωτησει εμενα που ειχα προτεραιοτητα αν θα περναγα (που θα περναγα!).
Της το ειπα, στ'αρχιδια της, εφυγα τσαντισμενος και πηγα αλλου.
Σημερα πηγα και η τσατσα (που ηταν αλλη) δεν ανεφερε το αυταρχικο σαν προγραμμα που προσφερει η κοπελα, οπως ειχε κανει και η προηγουμενη. Τη ρωταω για αυταρχικο και μου λεει: ναι, στα 100. Εκανα μια γκριματσα εκπληξης, αφου ξερω οτι το κοστος ειναι 80 και στην τελικη εχω περασει και με 60 σε αυταρχικο στο συγκεκριμενο στουντιο.
Εφυγα τσαντισμενος, παλι πηγα αλλου, θα γραψω πριτικη οταν θα εχω χρονο.
Αν συνεχισουν να ψαχνουν για κοροιδα θα κλεισουν κι αλλα απο τα μαγαζια τους...

το ότι σου αρνήθηκε να περάσεις παρόλο που ήσουν πρώτος στη σειρά είναι μεμπτόν, άκυρον κι η δικαιολογία πάλι ανόητη (λεφτά θα κέρδιζαν).

Όμως σκέψου ίσως, πιθανόν..., δε γούσταρε η κοπέλα να ενδώσει στα γούστα σου. Κι αν είσαι γνωστός για τα γούστα σου εκεί, που μάλλον είσαι, αυτό που έγινε σφραγίζει ότι η συγκεκριμένη δε θέλει...ε, τι να γίνει, συμβαίνουν τέτοιες γκέλες οπότε αποδέξου το.
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
το ότι σου αρνήθηκε να περάσεις παρόλο που ήσουν πρώτος στη σειρά είναι μεμπτόν, άκυρον κι η δικαιολογία πάλι ανόητη (λεφτά θα κέρδιζαν).

Όμως σκέψου ίσως, πιθανόν..., δε γούσταρε η κοπέλα να ενδώσει στα γούστα σου. Κι αν είσαι γνωστός για τα γούστα σου εκεί, που μάλλον είσαι, αυτό που έγινε σφραγίζει ότι η συγκεκριμένη δε θέλει...ε, τι να γίνει, συμβαίνουν τέτοιες γκέλες οπότε αποδέξου το.

Η σκεψη σου εχει βαση.
Αλλα δεν εχει εφαρμογη στη συγκεκριμενη περιπτωση, καθως:
1) Το προγραμμα αναφερθηκε σαν προγραμμα που προσφερει η κοπελα, οποτε γιατι να μην θελει, και
2) Δεν με γνωριζε ουτε η υπηρεσια, ουτε η κοπελα.

Τελοσπαντων, σε ευχαριστω για την τοποθετηση.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.977
Κριτικές
14
Like
3.942
Πόντοι
2.777
Η σκεψη σου εχει βαση.
Αλλα δεν εχει εφαρμογη στη συγκεκριμενη περιπτωση, καθως:
1) Το προγραμμα αναφερθηκε σαν προγραμμα που προσφερει η κοπελα, οποτε γιατι να μην θελει, και
2) Δεν με γνωριζε ουτε η υπηρεσια, ουτε η κοπελα.

Τελοσπαντων, σε ευχαριστω για την τοποθετηση.

όπως σου έγραψα...γκέλες...! Τα μαγαζιά της αλυσίδας τους έχουν φάει Χ που αν κι από τους πρώτους πελάτες τους επί εποχών αγνώστου στρατιώτου, την κατρακύλα του χρονόμετρου κι εκπτώσεων στις υπηρεσίες δεν την αποδέχομαι. Ευτυχώς ο αγοραίος έρως έχει πολλές εναλλακτικές προτάσεις, τίμιες και αποδοτικές για την τσέπη.
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
όπως σου έγραψα...γκέλες...! Τα μαγαζιά της αλυσίδας τους έχουν φάει Χ που αν κι από τους πρώτους πελάτες τους επί εποχών αγνώστου στρατιώτου, την κατρακύλα του χρονόμετρου κι εκπτώσεων στις υπηρεσίες δεν την αποδέχομαι. Ευτυχώς ο αγοραίος έρως έχει πολλές εναλλακτικές προτάσεις, τίμιες και αποδοτικές για την τσέπη.

Η τριγγετοαλυσίδα έχει φάει Χ ακόμη και απ' τις ίδιες τις κοπέλες, αφού το Πάσχα τα μαγαζιά της ήταν κλειστά με εξαίρεση το Ισμήνης, που δούλεψε με δυο καινούργιες...
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.977
Κριτικές
14
Like
3.942
Πόντοι
2.777
Η τριγγετοαλυσίδα έχει φάει Χ ακόμη και απ' τις ίδιες τις κοπέλες, αφού το Πάσχα τα μαγαζιά της ήταν κλειστά με εξαίρεση το Ισμήνης, που δούλεψε με δυο καινούργιες...

...καλά να πάθει η Άντζελα κι ο μούσιας.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
540
Πόντοι
96
Πάντως σήμερα είδα οτι κάτω από Αμφιθέας 13 το άδειο μαγαζί ανακαινίζεται μετά απο πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα. Κάποιος κάνει επένδυση στην κίνηση που θα έχει το απο πάνω κατάστημα...
Θα έχει και σπόνσορα μάλλον το στούντιο όπως έχει στην κατεχάκη το συνεργείο.
Επιχειρηματικό μυαλό ο Έλληνας. Τόσα χρόνια ήταν άδειο, μόλις άνοιξε το στούντιο απο πάνω έσπευσαν να ανοίξουν και μαγαζί από κάτω. 
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.324
Κριτικές
9
Like
4.654
Πόντοι
1.830
Η τριγγετοαλυσίδα έχει φάει Χ ακόμη και απ' τις ίδιες τις κοπέλες, αφού το Πάσχα τα μαγαζιά της ήταν κλειστά με εξαίρεση το Ισμήνης, που δούλεψε με δυο καινούργιες...


:think: :think: :think: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλή ανάσταση τύπε

 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Η τριγγετοαλυσίδα έχει φάει Χ ακόμη και απ' τις ίδιες τις κοπέλες, αφού το Πάσχα τα μαγαζιά της ήταν κλειστά με εξαίρεση το Ισμήνης, που δούλεψε με δυο καινούργιες...

Εχω κανει στο παρελθον κατι επικα γαμησια εκει με τη λιλυ, τη καντυ, τη ντοριν!!! Τωρα ουτε απεξω δεν περναω. Κι ας είναι τρια στουντιο στη γειτονια μου.
 

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.867
Πόντοι
1.336
Εχω κανει στο παρελθον κατι επικα γαμησια εκει με τη λιλυ, τη καντυ, τη ντοριν!!! Τωρα ουτε απεξω δεν περναω. Κι ας είναι τρια στουντιο στη γειτονια μου.

Μελαντιας, το καλύτερο σαν χωρος, από τς2δες,  και κυρίως από κοπέλες, που χωρίς να είναι supermodels είναι σωστες στις υπηρεσίες οι 8/10. Με σταθερές αξίες για όλα τα γούστα και καλές νέες εισόδους …… πρωτάρες ναι, αλλά αληταριά κλπ φρούτα δεν εχω συναντήσει. Σίγουρα πρέπει να επιμηκυνθεί η παραμονή στα δωμάτια κατά 50%, στα πάνω από τα 50ε προγράμματα, αφού έτσι κι αλλιώς έχει μειωθεί πολύ η κίνηση νομίζω…..
 

tester

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Τι οικονομικό πρόγραμμα έχει η Εμμανουέλα στο Κ132 ? σαιτ έχει;
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Παίδες χρόνια πολλά και για τη σημερινή ημέρα, ας ελπίσουμε το 2017 να είναι καλύτερο του 2016 (χλωμο...)

Στα καθ΄υμάς τώρα, ρε παιδιά εκεί στο Κων/λεως 94 θα βάλετε την Έμιλυ πρωϊνή βάρδια ποτέ; Ούτε στο Βριλησσού 55 μπαίνει πρωϊ, έλεος...
Επισκέφτηκα το (νέο) Θησέως 40. Ανακαινισμένο φουλ κτλ, το δωμάτιο που μπήκα εξαιρετικό, η αλυσίδα συνεχίζει να μη προσφέρει παντόφλες -απαράδεκτο για στούντιο- κατά τ'άλλα καθαριότητα, καλή εξυπηρέτηση, δεν έχω παράπονο από την αλυσίδα.
Σε πρόσφατη τσάρκα, είδα (πως μου είχε ξεφύγει) την Κλαούντια του Γερμανικού Ομίλου. Το κορίτσι είναι καλονή -αντικειμενικά τώρα υπάρχει άλλη άποψη;- μιλάμε μου έπεσε το σαγόνι, στοχοποιήθηκε, αν είναι έστω και μέτρια στα ενδότερα, με βλέπω να κάνω πολλές αναλήψεις από τα ΑΤΜ για πάρτη της - γαμώ τα Capital Controls, για να γράψω και ένα κοινωνικό μήνυμα
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.977
Κριτικές
14
Like
3.942
Πόντοι
2.777
Παίδες χρόνια πολλά και για τη σημερινή ημέρα, ας ελπίσουμε το 2017 να είναι καλύτερο του 2016 (χλωμο...)

Στα καθ΄υμάς τώρα, ρε παιδιά εκεί στο Κων/λεως 94 θα βάλετε την Έμιλυ πρωϊνή βάρδια ποτέ; Ούτε στο Βριλησσού 55 μπαίνει πρωϊ, έλεος...
Επισκέφτηκα το (νέο) Θησέως 40. Ανακαινισμένο φουλ κτλ, το δωμάτιο που μπήκα εξαιρετικό, η αλυσίδα συνεχίζει να μη προσφέρει παντόφλες -απαράδεκτο για στούντιο- κατά τ'άλλα καθαριότητα, καλή εξυπηρέτηση, δεν έχω παράπονο από την αλυσίδα.
Σε πρόσφατη τσάρκα, είδα (πως μου είχε ξεφύγει) την Κλαούντια του Γερμανικού Ομίλου. Το κορίτσι είναι καλονή -αντικειμενικά τώρα υπάρχει άλλη άποψη;- μιλάμε μου έπεσε το σαγόνι, στοχοποιήθηκε, αν είναι έστω και μέτρια στα ενδότερα, με βλέπω να κάνω πολλές αναλήψεις από τα ΑΤΜ για πάρτη της - γαμώ τα Capital Controls, για να γράψω και ένα κοινωνικό μήνυμα

ε...άμα δεν έχει παντόφλες, παίρνε από το σπιτάκι σου...καλά είναι αυτό κριτήριο;
Κάτι κάνεις εσύ με τις παντόφλες, κάποιο κόλπο, δεν εξηγείται αλλιώς.
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Τώρα όμως θα βάλουν παντόφλες.
Ας το ελπίσουμε τύπε μου, γι΄αυτό γράφουμε εδώ μέσα τη γνώμη-κριτική μας ώστε να έχουμε καλύτερες υπηρεσίες και τα "μαγαζιά" καλύτερα κέρδη, κατά τ'άλλα ας ευχηθούμε να έχουμε καλή φώτιση -μέρα που είναι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom