Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

giorgos2226

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
668
Κριτικές
18
Like
2.361
Πόντοι
3.177
Χρονια πολλα και Καλα Χριστουγεννα !!!!
Εχει κανεις τπτ νεοτερο για Ευα απο Ευνυδων και για την "Φουρειρα" απο Κασσανδρας και παραλιακη αργοτερα ??
 

PhantomQ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Κριτικές
10
Like
218
Πόντοι
291
Χρονια πολλα και Καλα Χριστουγεννα !!!!
Εχει κανεις τπτ νεοτερο για Ευα απο Ευνυδων και για την "Φουρειρα" απο Κασσανδρας και παραλιακη αργοτερα ??

Καλή χρονιά να έχουμε!!για την "φουρέιρα" θα ήθελα και εγώ μια ενημέρωση αν ξέρεις κανείς κάτι..
 

Anakasioths

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2009
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Μαρίνα απο Τατοϊου έχει δεί/πάρει κανείς;;
 

the__undertaker

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
128
Like
28
Πόντοι
1
Απιστευτη χριστουγεννιατικη εμπειρια λιγο πριν το τελος της βαρδιας με την αλινα στο βρολησσου36α...οτι κ να πεις γι αυτο το κοριτσι ειναι λιγο..για την εμφανιση της,την παγγελματικη συμπεριφορα της,το ποσο πολυ γουσταρει να γαμιεται....ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Βριλησσου 24, χάλια μύριζε το σεντόνι και η Μονικα άπλυτη και απόλυτη πάγο κολόνα….
======
Και έχουνε  βάλει  στο Βρ 24 και το 60 φωτος και διαφημίζουνε και ( δήθεν  μάλλον)  λεσβιακά..
 

Bestron.13

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2015
Μηνύματα
411
Like
146
Πόντοι
1
το Μαρινακι απο Καρολαιν γνωριζει κανεις αν συνεχιζει τις εμφανισεις?
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Η Λίντα που βλέπω στο πρόγραμμα του στούντιο 12 είναι αυτή που νομίζω;
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
680
Πόντοι
361
Καλησπέρα και καλές γιορτές. Δεν θέλω να κουράζω μιας και έχω πολλά να γράψω αλλα γενικά μπαίνω καιρό στο forum είμαι 27 χρονων και επιτέλους θέλω να πω κάποια πράγματα ύστερα από τα σημερινά. Ελπίζω να μην είμαι off-topic.

Ξεκίνησα σήμερα για πειραώς 193 για την Νατάσσα. Απλά μόλις είδα την κοπέλα σηκώθηκα και έφυγα. Δεν έχει ΚΑΜΙΑ μα ΚΑΜΙΑ σχέση με τις photo που έχουν στο site. Είναι δεύτερη φορα που συμβαίνει (πρώτη ήταν με την Nicole στο βριλησσού 42 αλλα εκεί πείρα απλά άλλη κοπέλα). Ποσο δύσκολο είναι να έχουν photo έστω ΚΟΝΤΑ στην πραγματικότητα? Γενικά πάλι μόκο έκανα γιατί θεωρώ και προσβλητικό για την κοπέλα να κάνω παράπονα στο αφεντικό για την εμφάνιση τις αλλα από την άλλη είναι τέρμα κοροϊδία...

Όταν έφευγα πέρασα από το πειραώς 121 που τυχαία είχα δει. Απέξω είχε ταμπελίτσα που έλεγε ότι όλες οι κοπέλες είναι ελεγμένες από το υγειονομικό or something και άμα θέλω μπορώ να ζητήσω τα χαρτιά τους. Πολύ κυριλέ μου φαίνεται λέω και μπαίνω μέσα. Με χαιρετάει ένας παππούς (κοντά στα 60 or something) και μου λέει το πρόγραμμα. Το πρόγραμμα είναι ακριβώς ίδιο με το studio Κηφισού 60.
50 το απλό, 60 masaz, 70 στάση 69 και 80 ελεύθερο στοματικό. (Είναι τα μονα studio που έχω πετύχει αυτό το πρόγραμμα τι φάση παίζει?)

Όταν είχα πάει στο Κηφισού 60 με την Lila η Lily δεν θυμάμαι είχα πάρει και εκεί το πρόγραμμα με τα 80 (που προφανώς νόμιζα ότι συμπεριλαμβάνει τα πάντα μέσα) αλλα στο δωμάτιο μου είπε απαγορεύονται τα πάντα εκτος από το ελεύθερο στοματικό.... ΤΕΡΜΑ κοροϊδία 60 euro extra χαμένα στο πουθενά.

Οποτε εδώ ρώτησα "Όταν λέτε 80 euro εννοείτε μονο το ελεύθερο στοματικό η συμπεριλαμβάνονται ΟΛΑ (το τόνισα) τα προηγούμενα?" ΟΛΑ μου λέει. Μπαίνω μέσα με την κοπέλα (η οποια ήταν αρκετά όμορφη, πολύ μικρή(γύρο στα 20) με κοντό μαύρο μαλού και ωραίο σώμα) και πάει σχεδόν αμέσως να τον βάλει στο στόμα τις. Περίμενε τις λέω θέλω εγώ πρώτα. Τι εσύ μου λέει? Δεν γίνετε πρέπει να πληρώσεις παραπάνω δεν έχεις πάρει full πρόγραμμα... The fuck??? αφού τις λέω μου έφερες 20 euro ρέστα και μου είπε έχω ο άλλος ότι το full είναι 80... Όχι 100 είναι μου λέει... Τespa τις έδωσα τα 20 euro και συνεχίσαμε κανονικά χωρίς να έχω παραπάνω από εκεί και πέρα.

Ερωτήσεις:

Μονο 2 φορες έχω πάρει eletheuro στοματικό στα studio που ανάφερα ποιο πάνω και τις 2 ήταν κακή εμπειρία. Και στις 2 περιπτώσεις η κοπέλα δεν ήθελε 69 (στην κηφισού 60 δεν με άφησε παρόλα που πρόσφερα παραπάνω λεφτά από μονος μου wtf) και στο 121 σήμερα μόλις τις έδωσα τα 20 euro πήγε και καθαρίστηκε και μου λέει "μην γίνει κάνα ατύχημα" και έβγαλε ένα αμήχανο γελάκι. Γενικά το φοβάμαι και μου φαίνεται δεν θα ξαναπάρω. Τι έχετε να πείτε για τα studio με αυτό το "περίεργο" πρόγραμμα? Είναι σαν όλα τα αλλα και εγώ ήμουνα άτυχος και τις 2 φορες η είναι όντως μούφα? Και στα 2 οι παππούδες και οι κοπέλες που ήταν μέσα με κορόιδεψαν κανονικότητα :) Mega κλεψιά όσο δεν πάει. Ακόμα και τα δωμάτια ήταν σαν τα μπουρδέλα στη Filis με 1 μικρό ntouz στην άκρη.

Πέρα από την γκρίνια θέλω να πω επίσης ότι πριν από 1μηνα περίπου είχα πάει και στο Ισμήνης 2. Με τεραστια ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα το καλύτερο studio που έχω πάει μέχρι στιγμής. Είναι σαν παλάτι μέσα και η υπηρεσίες τις κοπέλας που πείρα ήταν ότι καλύτερο μου έχει τύχει ποτε. Οποτε ξέρει κανεις που χάθηκε η Diana? Αν θυμάμαι καλά ήταν από Ρουμανια 29 χρονων βαμμένο ξανθό μαλλί, πλούσιο μπούστο και ωραίο σώμα.

Sorry για το σεντόνι παιδιά :/


 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
................ Οποτε ξέρει κανεις που χάθηκε η Diana? Αν θυμάμαι καλά ήταν από Ρουμανια 29 χρονων βαμμένο ξανθό μαλλί, πλούσιο μπούστο και ωραίο σώμα.

Ειναι στην πατριδα τρης για τις διακοπες των Χριστοπυγεννων.
Λογικά θα επιστρεψει κάποια στιγμή.
 

tarzanbig

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2013
Μηνύματα
18
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
0
Η τσατσα που ηταν χθες τη νυχτα στο Συγγρου 108 ειναι για πολλες  κλωτσιες

1. δεν ειπε προγραμματα
2. σε ερωτηση μας δε για τιμη του  ελευθερου στοματικου, απαντησε 80, δηλαδη το φουλ με 69, πρωκτικο ποσο θα ειχε?
3. Οταν φυσικα αποχωρησαμε και της εξηγησασμε οτι φευγουμε λογω της τιμης μας ειρωνευτηκε

Δεν πειραζει υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες, αυτη η φωκια θα συνεχιζει να βαραει μυγες
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Η τσατσα που ηταν χθες τη νυχτα στο Συγγρου 108 ειναι για πολλες  κλωτσιες

1. δεν ειπε προγραμματα
2. σε ερωτηση μας δε για τιμη του  ελευθερου στοματικου, απαντησε 80, δηλαδη το φουλ με 69, πρωκτικο ποσο θα ειχε?
3. Οταν φυσικα αποχωρησαμε και της εξηγησασμε οτι φευγουμε λογω της τιμης μας ειρωνευτηκε

Δεν πειραζει υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες, αυτη η φωκια θα συνεχιζει να βαραει μυγες

Οι τσατσάδες αντί να εντοπίσουν τους λόγους της αναδουλειάς στις υπερβολικές τιμές και στις πτωχές υπηρεσίες των κορασίδων παραμυθιάζονται ότι περνάμε για βόλτα ή για χαβαλέ και τα βάζουν με τους πελάτες. Τα περισσότερα στούντιο εδώ και καιρό δεν παρέχουν τίποτα που να αξίζει τα λεφτά που ζητάνε. Ας το καταλάβουν και ας αφήσουν τις ειρωνίες. Το να έχουν απλά μοντέλα-έπιπλα δεν βοηθάει.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Οι τσατσάδες αντί να εντοπίσουν τους λόγους της αναδουλειάς στις υπερβολικές τιμές και στις πτωχές υπηρεσίες των κορασίδων παραμυθιάζονται ότι περνάμε για βόλτα ή για χαβαλέ και τα βάζουν με τους πελάτες. Τα περισσότερα στούντιο εδώ και καιρό δεν παρέχουν τίποτα που να αξίζει τα λεφτά που ζητάνε. Ας το καταλάβουν και ας αφήσουν τις ειρωνίες. Το να έχουν απλά μοντέλα-έπιπλα δεν βοηθάει.

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Συμφωνώ απόλυτα. Καιρός είναι από αύριο κιόλας να συμμαζευτούν.
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Οι τσατσάδες αντί να εντοπίσουν τους λόγους της αναδουλειάς στις υπερβολικές τιμές και στις πτωχές υπηρεσίες των κορασίδων παραμυθιάζονται ότι περνάμε για βόλτα ή για χαβαλέ και τα βάζουν με τους πελάτες. Τα περισσότερα στούντιο εδώ και καιρό δεν παρέχουν τίποτα που να αξίζει τα λεφτά που ζητάνε. Ας το καταλάβουν και ας αφήσουν τις ειρωνίες. Το να έχουν απλά μοντέλα-έπιπλα δεν βοηθάει.
Πάρα πολύ σωστή παρατήρηση.
Πάνω σε αυτό που λες , έχω προσέξει ότι όταν μια στουντιοκοπέλα δεν έχει καλές υπηρεσίες αναφέρεται ως "υπηρεσίες μπουρδέλου".
Από όσα διαβάζω στην Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα , μάλλον το αντίθετο πρέπει να λέμε τελικά.
Όταν μια μπουρδελοκοπέλα δεν έχει καλές υπηρεσίες , να λέμε "υπηρεσίες στούντιο".
Τα πιο πολλά μπουρδέλα έχουν στο 20αρικο και το ελεύθερο και το 69 από όσο διαβάζω.
Καλή Πρωτοχρονιά σε όλους ! :)
 

JL

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2015
Μηνύματα
164
Κριτικές
8
Like
254
Πόντοι
281
Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά. Ήθελα να ρωτήσω αν έχει δοκιμάσει κανείς να πάει στη Μαντόνα στο στούντιο Σπύρου Πάτση 40. Ξέρω ότι παλιά ήταν υπερδύναμη, ίσως η καλύτερη του χώρου για μένα. Έχει δοκιμάσει κανείς πρόσφατα να μου πει αν ακόμα αξίζει; Ευχαριστώ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom