Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους!!!!  :grouphug: :headbang2:  :hi:

Δυο πρωτοχρονιάτικες της Σάρας από Πειραιώς 193!  :tits2: :kissass: :kissass2:
IMG_4706.jpg
IMG_4709.jpg

πρόγραμμα:
αυτη η σαρα δούλευε ή δουλεύει σε κανα στριπ club??
 

MichaelAngelo

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
111
Like
2
Πόντοι
1
Τύποι έχει πάρει κανείς την Δανάη από Κατεχάκη 5 και Μελαντίας 50? Με ψήνει το πιπίνι αλλά φοβάμαι ότι εν τέλει θα το κλαίω το 50άρικο.
 

PhantomQ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Κριτικές
10
Like
218
Πόντοι
291
Φιλε αλλη εμπειρια
Πηγα το καλοκαιρι αυστρια στο goldentime
Φοβερο κ μονο που σαι αναμεσα σε τοσες γυμνες μουνες
Τωρα ενταξει οι υπηρεσιες ακριβες

Αν είναι ότι πληρώνεις να παίρνεις δεν έχω πρόβλημα... :hi:
 

karlomagnos

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
2
Πόντοι
1
επειδη εχει γινει καποια συζητηση για τα στουντιο και εν γενει τις  υπηρεσιες τους εχω να καταθεσω μια προσωπικη εμπειρια....τα στουντιο υποφερουν απο μια ελλειψη ποικιλιας.....εμενα μου αρεσουν οι αραπινες αλλο αυτο το ειδος ειναι terra incognita για τα ελληνικα στουντιος....την προηγουμενη χρονια ειχα πετυχει μια μαυρουλα που ανεβαζε πολυ το λιμπιντικο μου φορτιο.....ετσι για ενα και πλεον χρονο την επερνα τηλεφωνο.... οποτε ηθελα.... και βρισκομασταν σε ενα ξενοδοχειο για 1ωρα ...ολο αυτο μου κοοστιζε ενα 60αρι την φορα...δεν θυμαμαι να μου ειχε αρνηθει ποτε να βρεθουμε...ποντοτε ηταν προθυμη.....καποια στιγμη χαθηκε..... ισως εχει φυγει δεν γνωριζω....να ειναι παντα  καλα.. δεν ενοχλουμε ποτε τον κοσμο......... καλιστα ενα στουντιο θα μπορουσε να με εξυπηρετησει
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
επειδη εχει γινει καποια συζητηση για τα στουντιο και εν γενει τις  υπηρεσιες τους εχω να καταθεσω μια προσωπικη εμπειρια....τα στουντιο υποφερουν απο μια ελλειψη ποικιλιας.....εμενα μου αρεσουν οι αραπινες αλλο αυτο το ειδος ειναι terra incognita για τα ελληνικα στουντιος....την προηγουμενη χρονια ειχα πετυχει μια μαυρουλα που ανεβαζε πολυ το λιμπιντικο μου φορτιο.....ετσι για ενα και πλεον χρονο την επερνα τηλεφωνο.... οποτε ηθελα.... και βρισκομασταν σε ενα ξενοδοχειο για 1ωρα ...ολο αυτο μου κοοστιζε ενα 60αρι την φορα...δεν θυμαμαι να μου ειχε αρνηθει ποτε να βρεθουμε...ποντοτε ηταν προθυμη.....καποια στιγμη χαθηκε..... ισως εχει φυγει δεν γνωριζω....να ειναι παντα  καλα.. δεν ενοχλουμε ποτε τον κοσμο......... καλιστα ενα στουντιο θα μπορουσε να με εξυπηρετησει


απο οτι εγραψε συναγωνιστης αραπινα εχει το x bar  καθε βραδυ
δυστυχως απο σοκολατι κορμια εχουμε ελλειψη >:(
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Η βυζαρου γαληνη θα ξαναρθει αθηνα η την εκανε μονιμα βορεια??
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
επειδη εχει γινει καποια συζητηση για τα στουντιο και εν γενει τις  υπηρεσιες τους εχω να καταθεσω μια προσωπικη εμπειρια....τα στουντιο υποφερουν απο μια ελλειψη ποικιλιας.....εμενα μου αρεσουν οι αραπινες αλλο αυτο το ειδος ειναι terra incognita για τα ελληνικα στουντιος....την προηγουμενη χρονια ειχα πετυχει μια μαυρουλα που ανεβαζε πολυ το λιμπιντικο μου φορτιο.....ετσι για ενα και πλεον χρονο την επερνα τηλεφωνο.... οποτε ηθελα.... και βρισκομασταν σε ενα ξενοδοχειο για 1ωρα ...ολο αυτο μου κοοστιζε ενα 60αρι την φορα...δεν θυμαμαι να μου ειχε αρνηθει ποτε να βρεθουμε...ποντοτε ηταν προθυμη.....καποια στιγμη χαθηκε..... ισως εχει φυγει δεν γνωριζω....να ειναι παντα  καλα.. δεν ενοχλουμε ποτε τον κοσμο......... καλιστα ενα στουντιο θα μπορουσε να με εξυπηρετησει
Δυστυχώς όπως τα λες τυπε μου , αν και μπορει να βρεις σε ντελα ή μασαζ -με αντικρουόμενες απόψεις για το επίπεδο ομορφιάς και υπηρεσιών τους -καλό μαυράκι σε στούντιο ΔΕΝ υπάρχει :'( Λατίνες όμως βρίσκεις όπως η Violleta και η Πατρίτσια που και οι 2 αξίζουν πολλά (γνώμη μου)
 

karlomagnos

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
2
Πόντοι
1
Δυστυχώς όπως τα λες τυπε μου , αν και μπορει να βρεις σε ντελα ή μασαζ -με αντικρουόμενες απόψεις για το επίπεδο ομορφιάς και υπηρεσιών τους -καλό μαυράκι σε στούντιο ΔΕΝ υπάρχει :'( Λατίνες όμως βρίσκεις όπως η Violleta και η Πατρίτσια που και οι 2 αξίζουν πολλά (γνώμη μου)
που μπορω να βρω την βιολετα ποθ γραφεις?......την πατριτσια την ξερω... πολυ καλη...... συμφωνω ...γενικευω αλλα .....οι λατινες ειναι στανταρακια...το λατινομαγαζο στην θασου ηταν εγγυηση...εκλεισε νομιζω
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
που μπορω να βρω την βιολετα ποθ γραφεις?......την πατριτσια την ξερω... πολυ καλη...... συμφωνω ...γενικευω αλλα .....οι λατινες ειναι στανταρακια...το λατινομαγαζο στην θασου ηταν εγγυηση...εκλεισε νομιζω

]

Κάνει εμφανίσεις αποκλειστικά στο συγγρού 144 και σχεδον πάντα στη βραδυνή βάρδια, φοβερό κορμί, πρόσωπο με αφρικάνικες καταβολές -γνήσια λατίνα- καλή συμπεριφορά και υπηρεσίες. VFM άποψή μου πάντα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Τύποι έχει πάρει κανείς την Δανάη από Κατεχάκη 5 και Μελαντίας 50? Με ψήνει το πιπίνι αλλά φοβάμαι ότι εν τέλει θα το κλαίω το 50άρικο.
Οπως μου εχει πει πολυ καλος φιλος, ειναι η κοπελα που ξεκινησε να δουλευει στα studio σαν Στεφι στον Μεγαλεξανδρο και συνεχισε σαν Εμμανουελα στο Κασσανδρας 8
Συνηθως εβγαινε ξεβρακωτη στο σαλονι.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Γιγαντα ινδιανε
να παω με βυζαρου εμανουελα κυπρια η θα τα κλαιω?
Τα σεβη μου :hi:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Γιγαντα ινδιανε
να παω με βυζαρου εμανουελα κυπρια η θα τα κλαιω?
Τα σεβη μου :hi:
Eγω την εχω τιμησει 3 φορες.
Την πρωτη απλα καλα, τις αλλες δυο πολυ καλα.
Η αποφαση δικη σου.

:hi: :hi: :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom