Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

arturo1990

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
Προς ενημερωση:
Πηγα στο Κατεχακη 5 στις 10:33. Μου λεει η τσατσα: Περιμενε να δεις τα κοριτσια. Καθομαι. Με ρωταει αν θελω κατι, αν εχω ερθει για καποια συγκεκριμενη κοπελα, απανταω αρνητικα και καθομαι. Μιλαει σε τηλεφωνο χαμηλοφωνα, και ξανα, και αλλο τηλεφωνο, και μετα ησυχια. Υστερα απο 15 λεπτα!!! που περιμενα σαν το μαλακα, τη ρωταω: Τα κοριτσια δεν ειναι εδω; Και μου λεει: Οχι, θα ερθουν οπου να'ναι! Και γιατι δεν μου το λες; Λεω. Κι εφυγα. Ειναι δυνατον να μην σεβονται το χρονο του αλλου;
Το λεω γιατι στην αλυσιδα δεν εχω περασει με καμια κοπελα, και ηθελα να περασω, απ'οτι ειχα δει απο φωτος και οι 2 κοπελες της βαρδιας θα μου αρεσαν. Αλλα με τετοια κοροιδια πριν μπεις στο δωματιο, δεν με βοηθησε να περασω.....
Στην τελικη, ανθρωποι ειμαστε, καθυστερησαν οι κοπελες, αλλα ας μου το ελεγε! Οποτε πηγα στο plan B, αυτοι μαλλον με εχασαν απο πελατη λογω εξυπναδας της τσατσας.
Και πηγα λοιπον στη Ζανετ στο 238, θα ακολουθησει κριτικη.

ευτυχως κ εφυγες απο την ξεπετοαλυσιδα....σωθηκες!!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Προς ενημερωση:
Πηγα στο Κατεχακη 5 στις 10:33. Μου λεει η τσατσα: Περιμενε να δεις τα κοριτσια. Καθομαι. Με ρωταει αν θελω κατι, αν εχω ερθει για καποια συγκεκριμενη κοπελα, απανταω αρνητικα και καθομαι. Μιλαει σε τηλεφωνο χαμηλοφωνα, και ξανα, και αλλο τηλεφωνο, και μετα ησυχια. Υστερα απο 15 λεπτα!!! που περιμενα σαν το μαλακα, τη ρωταω: Τα κοριτσια δεν ειναι εδω; Και μου λεει: Οχι, θα ερθουν οπου να'ναι! Και γιατι δεν μου το λες; Λεω. Κι εφυγα. Ειναι δυνατον να μην σεβονται το χρονο του αλλου;
Το λεω γιατι στην αλυσιδα δεν εχω περασει με καμια κοπελα, και ηθελα να περασω, απ'οτι ειχα δει απο φωτος και οι 2 κοπελες της βαρδιας θα μου αρεσαν. Αλλα με τετοια κοροιδια πριν μπεις στο δωματιο, δεν με βοηθησε να περασω.....
Στην τελικη, ανθρωποι ειμαστε, καθυστερησαν οι κοπελες, αλλα ας μου το ελεγε! Οποτε πηγα στο plan B, αυτοι μαλλον με εχασαν απο πελατη λογω εξυπναδας της τσατσας.
Και πηγα λοιπον στη Ζανετ στο 238, θα ακολουθησει κριτικη.
Βαση προγραμματος ηταν η Ρεββεκα και η Σονια.
Ωραιες κοπελες και οι δυο.
Η Ρεβεκα εχει και καλη φημη για τις υπηρσιες της, Η Σονια οχι τοσο.........
 

zigiridis

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
120
Like
283
Πόντοι
21
Η μονικα απο κασσανδρας 8 ξερουμε ποτε θα επιστρεψει η αν δουλευει αλλου???
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Και το 238 που πηγε στην ιδια αλυσιδα ειναι............

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

Τα μπέρδεψες λίγο αρχηγέ... Το Βουλιαγμένης 238 είναι στην ίδια αλυσίδα με το Κατεχάκη 8, όχι με το Κατεχάκη 5...
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
Τα μπέρδεψες λίγο αρχηγέ... Το Βουλιαγμένης 238 είναι στην ίδια αλυσίδα με το Κατεχάκη 8, όχι με το Κατεχάκη 5...
Επιτέλους βρέθηκε και μια λύση και ήμουν για παρέμβαση αλλά λέω άστο να δούμε θα βρεθεί κανένας να το παρατηρήσει έγραψαν κιόλας ότι ήταν η Ρεβέκκα με την Σόνια ΚΑΤΕΧΑΚΗ 8 ΚΑΤΕΧΑΚΗ 8 παιδιά συγκεντρωθείτε έρχεται και καυτό καλοκαίρι ;) :cheesy: :2funny:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Παιδιά εντάξει, ένα λάθος έκανε ο άνθρωπος!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Τα μπέρδεψες λίγο αρχηγέ... Το Βουλιαγμένης 238 είναι στην ίδια αλυσίδα με το Κατεχάκη 8, όχι με το Κατεχάκη 5...
Επιτέλους βρέθηκε και μια λύση και ήμουν για παρέμβαση αλλά λέω άστο να δούμε θα βρεθεί κανένας να το παρατηρήσει έγραψαν κιόλας ότι ήταν η Ρεβέκκα με την Σόνια ΚΑΤΕΧΑΚΗ 8 ΚΑΤΕΧΑΚΗ 8 παιδιά συγκεντρωθείτε έρχεται και καυτό καλοκαίρι ;) :cheesy: :2funny:
κανεις λαθος φιλε...αλλο κατεχακη 5 κ αλλο κατεχακη 8!!!
Εχετε δικιο και ζητω συγνωμμη.

:hi: :hi: :hi: :hi:


Παιδιά εντάξει, ένα λάθος έκανε ο άνθρωπος!
Ευχαριστω πολυ.

:hi:
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
577
Κριτικές
5
Like
480
Πόντοι
306
Σημερινη βραδυνη επισκεψη Κατεχακη 5 για την Ευη, μαπα το καρπουζι κριμα τα νιατα της και την ομορφια της ξεπετα του κερατα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ανεπίτρεπτα για την κινητή εγκυκλοπαίδεια των στούντιο τέτοια λάθη...

Παρακαλώ να μην ξανασυμβεί... :grin:
Βεβαιοτατα  :grin:
Θα ειμαι πιο προσεκτικος και δεν θα ξανα ποστραρω μεταμεσονυχτια μετα απο μπυροποσια... 

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
επίσκεψη προ ολίγου στο θησέως 40 όπου σύμφωνα με το πρόγραμμα θα ήταν η πολωνέζα Τζούλια και η Μαρία. Η πολωνέζααποδείχτηκε ένα όνειρο. Παρούσα μόνο η αδύνατη καλλίγραμμη Μαρία, πιπινάκι με μακρύ μαλλί αλλά με άτολμο σαλονάρισμα που υποσχόταν μόνο ψίχουλα.
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.599
Like
2.032
Πόντοι
506
Τεταρτη στο Βριλησσου 42 - Λαιμα. Βλαντα. Βλαντα  :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Βλαντα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • IMG_2405.JPG
    IMG_2405.JPG
    62,2 KB · Εμφανίσεις: 57

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.599
Like
2.032
Πόντοι
506
:-* :-* :-*  Λαιμα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • DSCN4478.JPG
    DSCN4478.JPG
    161 KB · Εμφανίσεις: 43

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.599
Like
2.032
Πόντοι
506
Πεμπτη στο Βριλησσου 42 - Αφροδιτη. Λαιμα. Βλαντα  :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Αφροδιτη  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • IMG_1568.JPG
    IMG_1568.JPG
    69,7 KB · Εμφανίσεις: 42
  • IMG_1575.JPG
    IMG_1575.JPG
    50,4 KB · Εμφανίσεις: 34

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
:police: :police: :police: :police: :police: :police: :police: :police: :police: :police: :police: :police:
Συλλήψεις σε Οίκους Ανοχής της Νέας Φιλαδέλφειας!
http://[URL unfurl="true"]www.filadelfia-xalkidona.gr/wp-content/uploads/2015/03/FX-APOMAXON-OIKOS-ANOXHS-ANOIXTOS-690x376.jpg[/img[/URL]]

Σε ελέγχους που έκανε το Τμήμα Καταπολέμησης Εμπορίας Ανθρώπων για τον εντοπισμό θυμάτων εμπορίας ανθρώπων της Ελληνικής Αστυνομίας σε οίκους ανοχής της Νέας Φιλαδέλφειας συνέλαβε αριθμό αντρών & γυναικών για τα αδικήματα της παραβίασης σφράγισης, της διευκόλυνσης ακολασίας άλλων και παράβαση των Νόμων περί εκδιδομένων με αμοιβή προσώπων και περί αλλοδαπών (δύο από τις συλληφθείσες αλλοδαπές διέμεναν παράνομα στη χώρα μας).

Στις έρευνες που πραγματοποιήθηκαν στους οίκους ανοχής βρέθηκαν και κατασχέθηκαν ένα καταγραφικό μηχάνημα, δύο κάμερες και το χρηματικό ποσό των 100 ευρώ.

Οι συλληφθέντες με τη δικογραφία που σχηματίσθηκε σε βάρος τους οδηγήθηκαν στον Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Αθηνών.

[URL unfurl="true"]http://www.filadelfia-xalkidona.gr/2015/05/%CF%83%CF%85%CE%BB%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CF%83%CE%B5-%CE%BF%CE%AF%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%82-%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CF%87%CE%AE%CF%82-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%BD%CE%AD%CE%B1%CF%82-%CF%86%CE%B9/[/URL]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom