Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Χθεσινοβραδυνό πέρασμα μετά τον αγώνα από το Συγγρού 296 όπου και ετιμήθει η Αλεξάνδρα. Νέο entry στην αλυσίδα, μετρίου αναστήματος, μελαχρινή με μακρύ μαλί, μελαμψή, ωραίο σώμα, κωλαράκι στητό & διάρι βυζί τούμπανο (σιλικονέ). Φοβερή διάθεση και ρυθμοί pse....  :dancing:
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.324
Κριτικές
9
Like
4.652
Πόντοι
1.830
Περνώντας σήμερα από Αθηνών είδα να τελειώνουν και οι εργασίες στο 204. Έχει μπει και ταμπέλα! Για να δούμε... Επίσημη ενημέρωση για πότε ανοίγει έχουμε;
 

Συνημμένα

  • 204west.jpg
    204west.jpg
    260,2 KB · Εμφανίσεις: 18

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.664
Like
2.152
Πόντοι
506
Πεμπτη στο Βριλησσου 42 - Ρεγγινα + Διανα. Λαιμα + Βαρβαρα. Μαργκω + Μαριαννα  :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Διανα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • DSC05647.JPG
    DSC05647.JPG
    124,2 KB · Εμφανίσεις: 60
  • DSCN4377.JPG
    DSCN4377.JPG
    161,1 KB · Εμφανίσεις: 22

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Καλησπερα Eκλεισε και το θεσσαλονικης 96 στην ρενω Νεα φιλαδελφεια οι κοπελες που δουλευαν εκει λογικα θα συνεχισουν στο κροκεων6
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Οπου Αλεξανδρα η παλια Αλεξανρα/Σαβινα η επονομαζωμενη Φουρειρα των φτωχων με μεγαλη θητεια προ καιρου στον ομιλο Κασσανδρας

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Όντως στην πρόσφατη συνεύρεση μου μαζί της μου είπε ότι δούλευε παλιότερα στην Κασσάνδρας...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Όντως στην πρόσφατη συνεύρεση μου μαζί της μου είπε ότι δούλευε παλιότερα στην Κασσάνδρας...
Και οπως διαβασα στην κριτικη σου παραμενει σε υψηλα επιπεδα αποδοσης.........

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Καλημέρα παιδιά νυχτερινή γύρα χτες λιγο μετα τα μεσανυχτα σε διάφορα στούντιο με ξεκίνημα απο

Πειραιώς193 Έλενα ψηλή μιλφ με καστανό μαλλι μέτριο σώμα
Ιεροφαντων9 Εμυ νεαρή κοπελα μακρί μαλλί καστανό σώματακι με πιασιματα,και Μαρίνα μελαχρινή μαυρο μαλλί ως τους ώμους ωραίο σώματακι
Σπύρου Πατση40 Χριστίνα μελάμψη Ρουμανα που δουλεύει και Βουρβαχη19,Ηλία Ήλιου σχετικα καλό σωμα φάτσα μέτρια αλλά παλιά έχει δουλέψει φυλής και μεταξουργείο σαν γυρολόγος
Λεωφορος Αθηνων318 Έλενα νεαρή κοπελα αδύνατη καλό σώματα κι μέτριο υψος καστανό μαλλί απλα συμπαθητικη
Λεωφόρος Αθηνων373 Σάρα νεαρή αδύνατη όμορφη μελαχρινή κοπελα με ωραίο σώματακι μοιαζει αρκετα για να σας δώσω να καταλαβεται με την Σίμονα που δούλευε χτες απόγευμα Φωκαίας 27Β ισόγειο,Μελίντα καστανοξανθο μαλλί προσωπο όχι τόσο καλό αλλά δυνατό σωμα και πολύ καλες επιδόσεις στο δωμάτιο σύμφωνα με συναγωνιστές, και Αντζελίνα ξανθιά με πολύ καλό σωμα κοντό μαλλί γενικά και οι τρεις αξιόλογες παρουσιες
Λεωφόρος Αθηνων343 Αμαλία Ελληνιδα μιλφ με καστανό μαλλι ωραίο σωμα και διάθεση στο σαλόνι και Άνετα μελαχρινή με ενισχυμένες σουπερ Βυζαρες αρκετά τατου στο σωμα είχε ενα πολύ ωραίο στυλακι ενδιαφέρουσα παρουσια για δοκιμη θα αποτελέσει μελλοντικό στοχο
Αντιοχειας62Ν.Φιλαδέλφεια Λίλυ η γνωστή τουμπανιασμενη απο Κηφισου60 ηταν απο τις ελάχιστες κοπέλες ίσως η μονη που ηταν δωμάτιο
Αντιόχειας 64 Αλέξια ξανθιά με σπαστό ξανθό μαλλί ωραίο σώματα κι δουλεύει επίσης κηφισου60 και θεσσαλιας136
Και τέλος Studio12 12χιλιομετρο Εθνικης οδού Αθηνών Λαμίας διασταύρωση Λυκόβρυσης που γενικά δεν είναι και τόσο ευδιάκριτο όταν είσαι στην εθνική οδο.Εκει λοιπον δούλευαν κάτω Ζανέτ με καστανό μακρι μαλλι ωραιότατο σωμα και πολύ καυλιαρα έβγαζε έντονο ερωτισμό η κοπελα,Ρενάτα κοντή με μαυρο μακρί μαλλι κανονικό σωμα μέτρια παρουσια,Αννα πολύ αδύνατη κοπελα καστανό ξανθό μαλλί σχετικα καλό προσωπο,και στον Επανω όροφο Ράνια ξανθιά με κοντό μαλλί σωμα με πιασιματα κοντό ξανθό μαλλί χωρίς ιδιαίτερη διάθεση στο σαλόνι μέτρια παρουσια εδώ να πω οτι στον κάτω όροφο η τσατσά μου πρότεινε παρτουζα προσφορά στα100€ και με τις τρεις κοπέλες.Αλλά η Ανώτερη κοπελα απο όλες οσες είδα στα μαγαζιά που πήγα ηταν η Ζανέτ

Αυτά λοιπον και απο την χτεσινή μου βόλτα στα στουντιο καλη συνέχεια σε ολους
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Καλημέρα παιδιά νυχτερινή γύρα χτες λιγο μετα τα μεσανυχτα σε διάφορα στούντιο

Studio12 12χιλιομετρο Εθνικης οδού Αθηνών Λαμίας διασταύρωση Λυκόβρυσης που γενικά δεν είναι και τόσο ευδιάκριτο όταν είσαι στην εθνική οδο.Εκει λοιπον δούλευαν κάτω Ζανέτ με καστανό μακρι μαλλι ωραιότατο σωμα και πολύ καυλιαρα έβγαζε έντονο ερωτισμό η κοπελα,Ρενάτα κοντή με μαυρο μακρί μαλλι κανονικό σωμα μέτρια παρουσια,Αννα πολύ αδύνατη κοπελα καστανό ξανθό μαλλί σχετικα καλό προσωπο,και στον Επανω όροφο Ράνια ξανθιά με κοντό μαλλί σωμα με πιασιματα κοντό ξανθό μαλλί χωρίς ιδιαίτερη διάθεση στο σαλόνι μέτρια παρουσια εδώ να πω οτι στον κάτω όροφο η τσατσά μου πρότεινε παρτουζα προσφορά στα100€ και με τις τρεις κοπέλες.Αλλά η Ανώτερη κοπελα απο όλες οσες είδα στα μαγαζιά που πήγα ηταν η Ζανέτ

Αυτά λοιπον και απο την χτεσινή μου βόλτα στα στουντιο καλη συνέχεια σε ολους

Πολύ καλή ενημέρωση και άκρως ενδιαφέρουσες οι πληροφορίες σου Αόρατε!  :hi:
 

fiattt

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2013
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Η ΠΕΝΥ ΑΠΟ ΒΡΙΛΗΣΟΥ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΨΕΙ
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Αφού είσαι αόρατος, γιατί ενοχλείσαι να σε δουν; :2funny:
Καλή ενημέρωση και εις καλύτερες!!
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.664
Like
2.152
Πόντοι
506
Σημερα στο Βριλησσου 42 - Βαρβαρα + Διανα. Λαιμα + Ρωξανη. Μαριαννα + Βλαντα  :-* :-* :-*
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Και οπως διαβασα στην κριτικη σου παραμενει σε υψηλα επιπεδα αποδοσης.........

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Ναι αρχηγέ μου.... :hi: :hi:
Όντως πολύ καλή, με όρεξη και πολύ διάθεση. Προσωπικά δεν την γνώριζα αλλά από το σαλονάρισμα μου έκανε κλικ και μπήκα... :dancing: :dancing:
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.664
Like
2.152
Πόντοι
506
Κυριακη στο Βριλησσου 42 - Λαιμα + Ρωξανη. Μαριαννα + Διανα. Βαρβαρα + Βλαντα  :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Βαρβαρα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • DSCN4457.JPG
    DSCN4457.JPG
    177,4 KB · Εμφανίσεις: 53

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Προς ενημερωση:
Πηγα στο Κατεχακη 5 στις 10:33. Μου λεει η τσατσα: Περιμενε να δεις τα κοριτσια. Καθομαι. Με ρωταει αν θελω κατι, αν εχω ερθει για καποια συγκεκριμενη κοπελα, απανταω αρνητικα και καθομαι. Μιλαει σε τηλεφωνο χαμηλοφωνα, και ξανα, και αλλο τηλεφωνο, και μετα ησυχια. Υστερα απο 15 λεπτα!!! που περιμενα σαν το μαλακα, τη ρωταω: Τα κοριτσια δεν ειναι εδω; Και μου λεει: Οχι, θα ερθουν οπου να'ναι! Και γιατι δεν μου το λες; Λεω. Κι εφυγα. Ειναι δυνατον να μην σεβονται το χρονο του αλλου;
Το λεω γιατι στην αλυσιδα δεν εχω περασει με καμια κοπελα, και ηθελα να περασω, απ'οτι ειχα δει απο φωτος και οι 2 κοπελες της βαρδιας θα μου αρεσαν. Αλλα με τετοια κοροιδια πριν μπεις στο δωματιο, δεν με βοηθησε να περασω.....
Στην τελικη, ανθρωποι ειμαστε, καθυστερησαν οι κοπελες, αλλα ας μου το ελεγε! Οποτε πηγα στο plan B, αυτοι μαλλον με εχασαν απο πελατη λογω εξυπναδας της τσατσας.
Και πηγα λοιπον στη Ζανετ στο 238, θα ακολουθησει κριτικη.
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Καλημέρα μάλλον οτι έγινε σου βγήκε σε καλό γιατί έκανες την καλλίτερη επιλογή καθώς η Ζανέτ είναι αστέρι απο τις καλλίτερες επαγγελματίες υποθέτω πως πέρασες θαυμάσια αναμένουμε την κριτική σου ;)
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751
Καλημέρα μάλλον οτι έγινε σου βγήκε σε καλό γιατί έκανες την καλλίτερη επιλογή καθώς η Ζανέτ είναι αστέρι απο τις καλλίτερες επαγγελματίες υποθέτω πως πέρασες θαυμάσια αναμένουμε την κριτική σου ;)

Μαλλον εχεις δικιο, περασα πολυ ωραια!
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Προς ενημερωση:
Πηγα στο Κατεχακη 5 στις 10:33. Μου λεει η τσατσα: Περιμενε να δεις τα κοριτσια. Καθομαι. Με ρωταει αν θελω κατι, αν εχω ερθει για καποια συγκεκριμενη κοπελα, απανταω αρνητικα και καθομαι. Μιλαει σε τηλεφωνο χαμηλοφωνα, και ξανα, και αλλο τηλεφωνο, και μετα ησυχια. Υστερα απο 15 λεπτα!!! που περιμενα σαν το μαλακα, τη ρωταω: Τα κοριτσια δεν ειναι εδω; Και μου λεει: Οχι, θα ερθουν οπου να'ναι! Και γιατι δεν μου το λες; Λεω. Κι εφυγα. Ειναι δυνατον να μην σεβονται το χρονο του αλλου;
Το λεω γιατι στην αλυσιδα δεν εχω περασει με καμια κοπελα, και ηθελα να περασω, απ'οτι ειχα δει απο φωτος και οι 2 κοπελες της βαρδιας θα μου αρεσαν. Αλλα με τετοια κοροιδια πριν μπεις στο δωματιο, δεν με βοηθησε να περασω.....
Στην τελικη, ανθρωποι ειμαστε, καθυστερησαν οι κοπελες, αλλα ας μου το ελεγε!
Καλα εκανες κι' εφυγες, δεν εχασες και τιποτα συγκλονιστικο....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom