Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ξερει κανεις τπτ για μια κοπελα που δουλευει στο Ευνειδων 5 στο Γκαζι  ξανθια και λεπτη με το ονομα Ευα ή Ευη ?? Δουλευε πουθενα αλλου πιο πριν ??
Κωνσταντινουπολεως 166 εαν δεν κανω λάθος.
Περασε για λιγο και απο τους Γερμανους.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Κωνσταντινουπολεως 166 εαν δεν κανω λάθος.
Περασε για λιγο και απο τους Γερμανους.
:thumbsup: :thumbsup: πολύ ωραίο κορμί, αδύνατο και γυμνασμένο...στη φάτσα υστερεί λιγάκι....πληροφορίες αναφέρουν ότι και στα ενδότερα είναι "δυναμη"...
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Μεταμεσονυχτια καταδρομικη τσαρκα μαζι μο με mpoyzoklidos cheyenne lagonisian και bk1981
κασσανδρας 8γ μαρινα η γνωστη σταθερη αξια του ομιλου
κων/πωλεως92α σονια και αμαλια ξεβρακωθηκε  μας πεταγε το στριγκακι της στα μουτρα ................
κωνπωλεως 80 κλαουντιακι με νεο λουκ στο μαλλι πολυ καυλε να την εχεις στα τεσσερα και να να της τραβας τα μαλλια ευδιαθετη δεν σταματησε να μας πειραζει μου εριχνε μπουνιες στα αρχιδια εχει ομορφυνει πολυ.
Μαλεξανδρου 133 μικαελα η βυζαρου μαζι της η τζεσι μελαμψο κοντοπουτανο, με μπλε εσωρουχα, πολυ
προστυχο με γυαλια μυωπιας με καυλωσε πολυ την εχω βαλει στα υπ οψιν  
Βουρβαχη 19 δυο ευτραφεις με πλουσια βυζια και κιλα μαριζα την τιμησε ο ινδιανος και μικυ μαους ετσι μας συστηθηκε.
βριλησου 42 η αλεξια γνωστη εδω και πολλα χρονια.
Το γλυκο το αφησαμε στο τελος η μουναρα η πενυ βγηκε εξω και μας φωναζε εδωσε παλι ρεσιταλγι αυτο θα ειναι παντα το πρωτο βιολι εκει μας εδωσε και αυτογραφα
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.822
Πόντοι
5.195
Χτεσινοβραδυνή καταδρομική με τον μέγιστο Piatsas μετά το ματσάκι της Βραζιλίας. Αν και τα είπε ο φίλος μου ο Ερρίκος ας κάνω μια μικρή αναφορά.

Μ. Αλεξάνδρου 133: Μιχαέλα κοκκινομάλα πλέον, με φυσικό στήθος 3άρι και ωραίο κορμί. Μαζί της η Τζέσυ, η οποία είχε δουλέψει και πριν 2 χρόνια στην ίδια αλυσίδα, τότε μελαχρινή, τώρα ξανθιά με ωραίο κορμί και περιφέρεια που κολάζει. Εμφανίστηκε με γυαλιά και τα είδα όλα καθότι μεγάλο φετίχ μου

Κων/πόλεως 80: Κλαούντια, ξανθιά με ωραίο κορμί τα είπε ο Ερρίκος

Κων/πόλεως 92Α: Σόνια, αδύνατη καστανή με πολύ όμορφο πρόσωπο, και η Αμαλία η μελαχρινή με τον ωραίο κώλο που μοιάζει στην Δήμητρα Αλεξανδράκη.

Λ. Αθηνών 204: 3 κοπέλες, Μάγια και Αϊντα μελαχρινές ωραίες παρουσίες σχετικά, αδύνατες και μαζί τους η Έμμα ψηλή κοπέλα μελαχρινή με 3+ στήθος ωραία κορμοστασιά

Λ. Αθηνών 373: Μαρίνα, την είδα πρώτη φορά και έχασα την μπάλα, η έννοια της προστυχόφατσας, μελαχρινή, με κωλάρα σε κανονικό εσώρουχο και όχι στρινγκ που πάλι με κόλασε, μικρό στήθος και κορμάρα. Άμεσα στις προτεραιότητες

Σπύρου Πάτση 40: Ανοιχτό και δούλευε μια Λάουρα μελαχρινή με μικρό ως ανύπαρκτο στήθος, φάτσα πιο άσχημη από την Μορφονιού και σαλονάρισμα 1 βήμα/λεπτό. Ήθελαν και 50 το απλό 70 ακα και 100 φούλ, δεν διευκρίνησαν όμως, να τους δώσουμε ή να μας δώσουν?

Κασσάνδρας 8:
Μαρίνα η γνωστή πλέον σε όλους, ήταν σε αυταρχικό πρόγραμμα μοίραζε πόνο και δεν περιμέναμε

Ευνηδών 5:
Δεν νομίζω να έκαναν ρ/β χτες, είχε πανηγύρι απέξω
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Μεταμεσονυχτια καταδρομικη τσαρκα μαζι μο με mpoyzoklidos cheyenne lagonisian και bk1981
κασσανδρας 8γ μαρινα η γνωστη σταθερη αξια του ομιλου
κων/πωλεως92α σονια και αμαλια ξεβρακωθηκε  μας πεταγε το στριγκακι της στα μουτρα ................
κωνπωλεως 80 κλαουντιακι με νεο λουκ στο μαλλι πολυ καυλε να την εχεις στα τεσσερα και να να της τραβας τα μαλλια ευδιαθετη δεν σταματησε να μας πειραζει μου εριχνε μπουνιες στα αρχιδια εχει ομορφυνει πολυ.
Μαλεξανδρου 133 μικαελα η βυζαρου μαζι της η τζεσι μελαμψο κοντοπουτανο, με μπλε εσωρουχα, πολυ
προστυχο με γυαλια μυωπιας με καυλωσε πολυ την εχω βαλει στα υπ οψιν  
Βουρβαχη 19 δυο ευτραφεις με πλουσια βυζια και κιλα μαριζα την τιμησε ο ινδιανος και μικυ μαους ετσι μας συστηθηκε.
βριλησου 42 η αλεξια γνωστη εδω και πολλα χρονια.
Το γλυκο το αφησαμε στο τελος η μουναρα η πενυ βγηκε εξω και μας φωναζε εδωσε παλι ρεσιταλγι αυτο θα ειναι παντα το πρωτο βιολι εκει μας εδωσε και αυτογραφα

Πήρες Πένυ...;  :pipa1:
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.596
Like
2.030
Πόντοι
506
Σημερα στο Βριλησσου 42 - Λαιμα. Ρεγγινα + Αλεξια. Αλεξια  :-* :-* :-*
Δευτερα - Φριντα + Λαιμα. Φριντα + Ρεγγινα. Μαριαννα + Σασα  :-* :-* :-*
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Μεταμεσονυχτια καταδρομικη τσαρκα μαζι μο με mpoyzoklidos cheyenne lagonisian και bk1981
κασσανδρας 8γ μαρινα η γνωστη σταθερη αξια του ομιλου
κων/πωλεως92α σονια και αμαλια ξεβρακωθηκε  μας πεταγε το στριγκακι της στα μουτρα ................
κωνπωλεως 80 κλαουντιακι με νεο λουκ στο μαλλι πολυ καυλε να την εχεις στα τεσσερα και να να της τραβας τα μαλλια ευδιαθετη δεν σταματησε να μας πειραζει μου εριχνε μπουνιες στα αρχιδια εχει ομορφυνει πολυ.
Μαλεξανδρου 133 μικαελα η βυζαρου μαζι της η τζεσι μελαμψο κοντοπουτανο, με μπλε εσωρουχα, πολυ
προστυχο με γυαλια μυωπιας με καυλωσε πολυ την εχω βαλει στα υπ οψιν  
Βουρβαχη 19 δυο ευτραφεις με πλουσια βυζια και κιλα μαριζα την τιμησε ο ινδιανος και μικυ μαους ετσι μας συστηθηκε.
βριλησου 42 η αλεξια γνωστη εδω και πολλα χρονια.
Το γλυκο το αφησαμε στο τελος η μουναρα η πενυ βγηκε εξω και μας φωναζε εδωσε παλι ρεσιταλγι αυτο θα ειναι παντα το πρωτο βιολι εκει μας εδωσε και αυτογραφα
Να συμπληρώσω εν τάχει :

Κασσανδρας 8Α: Τζουλια η Πολωνεζαρα

Κωνσταντινουπόλεως 94 : Αλίσια ψηλή καστανη χυμώδης με μακρια σπαστα μαλλία, πλουσιο φυσικό στηθος, πέρασε για λίγο και απο τα Κασσάνδρας, Μαρίνα γλυκήτατη μελαχρινή με ομορφο προσωπο, γαλάζια ματια και αρμονικό σώμα.

Στο Βουρβαχη 19 ο errikos ανφερεται στην Μαρίζα και την Μίκυ. και οι δυο must για τους βυζολάτρες.

Τατοίου 58 κάτω : Η Λαουρα η ξανθιά κουκλαρα με περασμα απο τον Μεγαλέξανδρο και Εμιλυ νεαρη μικορκαμωμένη μελαμψη μελαχρινή

Τατοίου 58 πανω : Αμαλία. Ομορφη και sexy κοκκινομλαλα με κοντα μαλλιά, ψραίο σώμα πολυ θετική αυρα, στα υπόψην και Εμμανουελα ψηλη ομορφη μελαχρινή, αρκετα ομιλητική και φιλική αυτη την φορά στο σαλόνι.

Τατοιου 71 : Η Μαγια η μελαχρινη πιπινα γνωστη απο την Φυλης και τους Γερμανους και αλλη μια κοπελα που λόγω του προψωρημενου τιςωρας (06:00) δεν θυμαμαι το ονομα της......
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Δ

Διαγραμμένο μέλος 113062

Επισκέπτης
μάγκες στο κασσάνδρας 4 τον όροφο μια Άννα που λέει είναι η μελαχροινή Άννα που ταν εκεί παλια για καιρό..??? :think: :think:
 

pokahonontas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2013
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους!
Θα μπορούσε κάποιος να μου πει ποια είναι αξια αντικαταστατρια της Νικολ σε θεμα εμφανίσεις και επιδόσεων?
Και κατι αλλο!
Περασα στο Ισμηνης 2 με την Μαγια εχτες. Η κοπελα ηταν καυλα σχεδον σε ολα, κορμι για πασαρελα. Το μονο αρνητικό ηταν το πολυ μετριο προσωπο της, σε ολα τα αλλα ήταν το κατι αλλο. Υπομονετικη, δεκτικη σε ολα,επικοινωνιακη. Ευχαριστώ!
 

Συνημμένα

  • 08 (1).jpg
    08 (1).jpg
    11,5 KB · Εμφανίσεις: 47

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.822
Πόντοι
5.195
Καλημέρα σε όλους!
Θα μπορούσε κάποιος να μου πει ποια είναι αξια αντικαταστατρια της Νικολ σε θεμα εμφανίσεις και επιδόσεων?
Και κατι αλλο!
Περασα στο Ισμηνης 2 με την Μαγια εχτες. Η κοπελα ηταν καυλα σχεδον σε ολα, κορμι για πασαρελα. Το μονο αρνητικό ηταν το πολυ μετριο προσωπο της, σε ολα τα αλλα ήταν το κατι αλλο. Υπομονετικη, δεκτικη σε ολα,επικοινωνιακη. Ευχαριστώ!
η Τζούλια, και καλύτερη μπορώ να πω, καθότι τις έχω δοκιμάσει και τις δύο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom