Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

cool64

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
24
Like
28
Πόντοι
10
Περασμα απο Κωνσταντινουπολεως 92α οπου δουλευε η Φαιη και απο Κωνσταντινουπολεως 80,εκει ηταν η Μιχαελα.Καταθεση εγινε στο 92α οπου η συνευρεση μου με την Φαιη υπηρξε απλα τυπικη.Παρα το οτι ειναι ομορφη κοπελα κατι δεν εδεσε και δεν περασα οσο καλα περιμενα.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Μικρα μικρα.....

Oπου Συλβια απο το Πιπινου 118 δεν ειναι αλλη απο την Κατια(Μπαζο) απο τα Βριλησου 36 κλπ!
Ανακοινωθηκαν 2 προγραμματα...ενα των 50ευρω που περιλαμβανει ελ.στοματικο,69 κ ισπανικο και αλλο ενα των 70 που εχει ολα αυτα που προανεφερα συν πρωκτικο!

Famous Κιμπερλυ απο Τριγγετοαλυσιδα!
Αλλα περιμενα και αλλα ειδα!
Εχει πολυ Ομορφη μουρη...εχει ωραιο σιλικονατο στηθος αλλα το κορμι της ειναι αρκετα ατσουμπαλο και με μπολικα κιλα παραπανω απο το κοριτσι των φωτος!
Αν ηταν οπως στις φωτος θα το εκαιγα το 50αρικο αν κι εχει μαπα σερβις!
Αμ ελα ομως που δεν ειναι οποτε καθομαι ομορφα και ωραια στα αυγα μου...

Δυσκολευομαι να πιστεψω οτι το Βριλησου 60 θα βγαλει την παρελαση!
Με αυτες που εχω δει και οταν στα διπλανα μαγαζια δουλευουν θηρια δεν εχει καμια τυχη!

Eπισης οπου Μαγια απο τα Βριλησου 36 κλπ δεν ειναι αλλη απο την ξανθια μιλφορωσσιδα που δουλεψε για καποιο διαστημα στο Βριλησου 60 ως Τζενη αλλα και στο Μαγνησιας 1 με το ιδιο ονομα!
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Nαι αυτη ειναι...η Ζανετ που δουλευε εκει παλια, το ομορφο τσεχικο παλτο!

πολύ τούμπανο το μωρό ! τόσο παλτό είναι στον αγώνα ; με ψήνει άσχημα πάντως !

Μόνο outcall είναι το πρακτορείο, ξέρει κανείς ;
 

margaritis

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
Περασμα απο Κωνσταντινουπολεως 92α οπου δουλευε η Φαιη και απο Κωνσταντινουπολεως 80,εκει ηταν η Μιχαελα.Καταθεση εγινε στο 92α οπου η συνευρεση μου με την Φαιη υπηρξε απλα τυπικη.Παρα το οτι ειναι ομορφη κοπελα κατι δεν εδεσε και δεν περασα οσο καλα περιμενα.

Μια από τα ίδια φίλε, άψογο κορμί αλλά βιαστική χωρίς το κάτι παραπάνω, παρόλο που ήταν η 3η φορά σε 2 μήνες. Τουλάχιστον έλυσα την απορία μου, αφού μου είπε ότι ήταν από την Γεωργία.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Περασμα απο Κωνσταντινουπολεως 92α οπου δουλευε η Φαιη και απο Κωνσταντινουπολεως 80,εκει ηταν η Μιχαελα.Καταθεση εγινε στο 92α οπου η συνευρεση μου με την Φαιη υπηρξε απλα τυπικη.Παρα το οτι ειναι ομορφη κοπελα κατι δεν εδεσε και δεν περασα οσο καλα περιμενα.

Μια από τα ίδια φίλε, άψογο κορμί αλλά βιαστική χωρίς το κάτι παραπάνω, παρόλο που ήταν η 3η φορά σε 2 μήνες. Τουλάχιστον έλυσα την απορία μου, αφού μου είπε ότι ήταν από την Γεωργία Αλβανία.

δεν βελτιώθηκε το κορίτσι ακόμα??κρίμα το κορμί, αν και έχει αδυνατίσει σε σχέση με το ξεκίνημα της :)

Υ.Γ σου διόρθωσα και την καταγωγή της :cheesy:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
περασμα απο συγγρου 144 οπου κ τιμηθηκε η νικολ η ρουμανα. Ομορφο μελαχροινο κοριτσι, με αδυνατο σφιχτο κορμι, ομορφη περιφερεια κ μικρο 2αρι στηθακι. Στα της μαχης, πολυ καλη, υπομονετικη, καμια σχεση με οτι επικρατει  κυριως  με τις υπολοιπες κορρασιδες του ομιλου...λεπτομερειες στην κριτικη...
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Για την Έμιλυ ή όπως αλλιώς λέγεται που δουλεύει Βριλησσού 55 και δηλώνει μισή Κύπρια μισή Βραζιλιάνα ξέρουμε τπτ???
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Λέει τπτ ήμάπα το καρπούζι?Απλώς αυτό...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Για την Έμιλυ ή όπως αλλιώς λέγεται που δουλεύει Βριλησσού 55 και δηλώνει μισή Κύπρια μισή Βραζιλιάνα ξέρουμε τπτ???
Εμφανησιακα πιστευω την ξερεις οποτε δεν προχωρω σε περιγραφες.
Οπως σου ειπε κια οι px75 υπαρχουν πολλες κριτικες γι΄αυτη οποτε μπορεις αν ενηερωθεις.
Να  προσθεσω οτι κανει φουλ προγραμμα (ελευθερο στοματικο + πρωκτικο)
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
περασμα απο συγγρου 144 οπου κ τιμηθηκε η νικολ η ρουμανα. Ομορφο μελαχροινο κοριτσι, με αδυνατο σφιχτο κορμι, ομορφη περιφερεια κ μικρο 2αρι στηθακι. Στα της μαχης, πολυ καλη, υπομονετικη, καμια σχεση με οτι επικρατει  κυριως  με τις υπολοιπες κορρασιδες του ομιλου...λεπτομερειες στην κριτικη...
Η Νικόλ είναι η ίδια από Amnesia?
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Nαι αυτη ειναι...η Ζανετ που δουλευε εκει παλια, το ομορφο τσεχικο παλτο!
Μεγιστε, με το μπαρδον και ολο τον σεβασμο, αλλα νομιζω κανεις λαθος.
Η Ζανετ δεν ειχε ποτε τετοιο στηθος και ειχε και κατι piercings στον αφαλο. Επισης αν θυμαμαι καλα δεν ξεπερναγε το 1,62-1,63. Αυτο που βλεπω στις φωτο σαν Kristin(εκτος αν εχει πεσει τρελλο photoshop) εχει ποδαρες ατελειωτες και στηθος..... :tits: :tits: :tits:
Οσο για το χαρακτηρισμο "τσεχικο παλτο" θα διαφωνησω καθετα. Δεν ειναι τσεχικο με τιποτα  :2funny: :2funny:
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Εμφανησιακα πιστευω την ξερεις οποτε δεν προχωρω σε περιγραφες.
Οπως σου ειπε κια οι px75 υπαρχουν πολλες κριτικες γι΄αυτη οποτε μπορεις αν ενηερωθεις.
Να  προσθεσω οτι κανει φουλ προγραμμα (ελευθερο στοματικο + πρωκτικο)
Αληθευει οτι αυτη ειναι και η νεα πατρωνα του μαγαζιου;(Β55)
Αν αληθευει, τοτε ισως το σερβις της ειναι πλεον τελειως διαφορετικο. Δυνατοτητες εχει....
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Μεγιστε, με το μπαρδον και ολο τον σεβασμο, αλλα νομιζω κανεις λαθος.
Η Ζανετ δεν ειχε ποτε τετοιο στηθος και ειχε και κατι piercings στον αφαλο. Επισης αν θυμαμαι καλα δεν ξεπερναγε το 1,62-1,63. Αυτο που βλεπω στις φωτο σαν Kristin(εκτος αν εχει πεσει τρελλο photoshop) εχει ποδαρες ατελειωτες και στηθος..... :tits: :tits: :tits:
Οσο για το χαρακτηρισμο "τσεχικο παλτο" θα διαφωνησω καθετα. Δεν ειναι τσεχικο με τιποτα  :2funny: :2funny:
Αυτη ειναι βρε....η Ζανετ ειχε φυγει απο την Τριγγετοαλυσιδα πριν απο κανα χρονο περιπου για να βαλει σιλικονες...ειχε εφηβικο στηθακι... και μετα θα γυρνουσε παλι!
Αν δεν κανω λαθος το ειχαν γραψει και οι υπευθυνοι της αλυσιδας στο site τους!
Οπως φαινεται και απο τις φωτος τις σιλικονες τις εβαλε....αλλα ξεχασε να γυρισει!
Υ.Γ Γυρω στο 1,65-1.67 πρεπει να ηταν...και την Κριστιν τοσο περιπου την δηλωνουν!
Οσο για το Τσεχα... :2funny:...ετσι ηξερα!
Κι αυτη Ρουμανα?
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.927
Κριτικές
14
Like
3.712
Πόντοι
2.777
καλό χειμώνα σε όλους

Μπλέξαμε με τις Ζανέτ.
Αυτή της Τρ/αλυσίδας έχτισε βύζους.
Η μόνη υπηρεσία που θα πληρωνα θα ήταν το CIF. Δεν ξέρω αν το προσφέρει το κορίτσι σε πριβέ.

Έχω όμως ερώτηση.
Αυτή η Ζανέτ που εμφανίζεται αύριο το απόγευμα στη Θησέως 35 ήταν η παλιότερη ξανθιά Ζανέτ της αλυσίδας που τα άλλαξε σε μαύρα;
Έχει κανείς ιδέα;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Αληθευει οτι αυτη ειναι και η νεα πατρωνα του μαγαζιου;(Β55)
Αν αληθευει, τοτε ισως το σερβις της ειναι πλεον τελειως διαφορετικο. Δυνατοτητες εχει....
Aληθευει.

;) ;) ;) ;) ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom