Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
μπορεί να μα ενημερώσει κάποιος υπεύθυνος/υπεύθυνη τι ακριβώς έχει συμβεί με τη στουντιομάνα, την Κασσάνδρας?? πριν λίγο πέρασμα, όλα κλειστά, δεν μου άνοιξαν ούτε στοο 4β ούτε στο 3 κάτω.... :dunno: :dunno: :dunno:αρνούμαι να πιστέψω ότι έπεσαν θύμα της κρίσης...
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
[quote author=donald fuck  link=topic=7646.msg4787274#msg4787274 date=1377858425]
για τωρα λες  η για τ βραδυ ;
[/quote]
Μέχρι τις 20:00. Παναγίτσα μου, σε παρακαλώ πολύ να έχεις καλά την αρκούδα. Συγχώρεσέ με, αν της έχω γίνει βάρος. Δεν είμαι καλά. Θέλω να πάρω ένα κουτί με αντικαταθλιπτικά.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.862
Κριτικές
67
Like
3.784
Πόντοι
4.130
μπορεί να μα ενημερώσει κάποιος υπεύθυνος/υπεύθυνη τι ακριβώς έχει συμβεί με τη στουντιομάνα, την Κασσάνδρας?? πριν λίγο πέρασμα, όλα κλειστά, δεν μου άνοιξαν ούτε στοο 4β ούτε στο 3 κάτω.... :dunno: :dunno: :dunno:αρνούμαι να πιστέψω ότι έπεσαν θύμα της κρίσης...
Σκέφτεσαι λιγο περίπλοκα ή μου φαίνεται? χαχαχα!!!
Μάλλον ήταν μέρα που περνάει η ασπρούλα με το μπλέ καρούμπαλο και ........
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.862
Κριτικές
67
Like
3.784
Πόντοι
4.130
Sweet Angels: Τζένη

Sexy σαλονάρισμα με μαύρο μαγιο, ωραίο χαμόγελο και σώμα. Αρκετα επικοινωνιακή, τέλεια Ελληνικά, προκαταρκτικά διαρκείας και full συμμετοχή. Μονο πλην οτι δεν ακουμπησε @λακια. Καλό social time, χωρίς βιασύνη.
Ειναι πάντως απο τα παιδιά που πρέπει να τα "κερδίσεις" .....μια κατηγορία Ιζαμπέλας.
 

lebesque

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2013
Μηνύματα
571
Like
0
Πόντοι
6
μεσημεριανή κατάθεση στο sensuality. Δύο παρατηρήσεις:
α) Ο χώρος είναι νομίζω , ότι καλύτερο υπάρχει στα studio.Καλύτερος ακόμη και από πολλά ξενοδοχεία μεγάλων κατηγοριών.
β) Ηφαίστειο Λίντα.
Για τους δύο προαναφερόμενους λόγους η κατάθεση εκεί μου πρόσφερε ευεξία , και την ικανοποίηση ότι τα λεφτά μου έπιασαν τόπο.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.814
Πόντοι
34.267
Και στο καπάκι η cultίλα.....
Πέρασμα πρόσφατο από Δευκαλίωνος...
Όποιος πάει να γαμήσει κάποια από κει μέσα είναι άξιος συγχαρητηρίων!!!!!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Sweet Angels: Τζένη

Sexy σαλονάρισμα με μαύρο μαγιο, ωραίο χαμόγελο και σώμα. Αρκετα επικοινωνιακή, τέλεια Ελληνικά, προκαταρκτικά διαρκείας και full συμμετοχή. Μονο πλην οτι δεν ακουμπησε @λακια. Καλό social time, χωρίς βιασύνη.
Ειναι πάντως απο τα παιδιά που πρέπει να τα "κερδίσεις" .....μια κατηγορία Ιζαμπέλας.
μπορείς να γίνεις λίγο πιο αναλυτικός?? και συγκεκριμένος?
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.814
Πόντοι
34.267
Το σκέφτεσαι εεε;;;;; :2funny:

63
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Και στο καπάκι η cultίλα.....
Πέρασμα πρόσφατο από Δευκαλίωνος...
Όποιος πάει να γαμήσει κάποια από κει μέσα είναι άξιος συγχαρητηρίων!!!!!
Τοσα μαγαζια υπαρχουν, εκει βρηκες να πας....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.862
Κριτικές
67
Like
3.784
Πόντοι
4.130
μπορείς να γίνεις λίγο πιο αναλυτικός?? και συγκεκριμένος?
Ωραιο παιδί με καλές προσφερόμενες υπηρεσίες που σταματάνε κάπου. Θα περάσεις καλά αλλά δεν θα τρελαθείς. Δεν θα τα κλάψεις σε καμμια περίπτωση. Αν σε μάθει ή την χαλαρώσεις αυτές μπορεί να αγγίξουν το τέλειο (για τα δικά μου στανταρντ).
Η Τζένη κάνει και ελεύθερο στοματικό για όποιον ενδιαφέρεται (σχετικά ακριβό) η Ιζαμπέλα οχι. Η Τζένη είναι πιο άνετη γενικά ενω η Ιζαμπέλα πιο κλασσάτη που φαίνεται και απο το ντύσιμο. Θέλει λιγο πιο πολύ προσπάθεια.
Το ιδια κατηγορία πάει στην προέλευση, τις υπηρεσίες τη σωματοδομή και το όλο σκεπτικό.

Δεν ξέρω αν βοήθησα ή σε μπέρδεψα, αν θέλεις κάτι ακόμη στείλε μου μύνημα.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Ωραιο παιδί με καλές προσφερόμενες υπηρεσίες που σταματάνε κάπου. Θα περάσεις καλά αλλά δεν θα τρελαθείς. Δεν θα τα κλάψεις σε καμμια περίπτωση. Αν σε μάθει ή την χαλαρώσεις αυτές μπορεί να αγγίξουν το τέλειο (για τα δικά μου στανταρντ).
Η Τζένη κάνει και ελεύθερο στοματικό για όποιον ενδιαφέρεται (σχετικά ακριβό) η Ιζαμπέλα οχι. Η Τζένη είναι πιο άνετη γενικά ενω η Ιζαμπέλα πιο κλασσάτη που φαίνεται και απο το ντύσιμο. Θέλει λιγο πιο πολύ προσπάθεια.
Το ιδια κατηγορία πάει στην προέλευση, τις υπηρεσίες τη σωματοδομή και το όλο σκεπτικό.

Δεν ξέρω αν βοήθησα ή σε μπέρδεψα, αν θέλεις κάτι ακόμη στείλε μου μύνημα.
:thumbsup: :thumbsup: :cool2: :cool2:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom