Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
να κανω μια ερωτηση κ οποιος θελει απανταει...στα στουντιο εχω παρατηρησει οτι ο χρονος που κανονικα θα πρεπει να ειναι λογικα  παραπανω απο μπουρδελο δηλαδη κανα 15λεπτο εμενα παρολο που αργει να μου σηκωθει κ αργω να τελειωσω μου φαινεται οτι παραπανω απο 7 λεπτα δεν πρεπει να ειναι...εσεις ποσο καταλαβαινετε οτι καθοσαστε περιπου?....τελικα μηπως αξιζει καλυτερα το μασατζιδικο?
Στα στούντιο εγώ κάνω 15,20 και 25 λεπτά καμιά φορά.Στα 7 λεπτά δεν μου έχουν χτυπήσει ποτέ πόρτα, ούτε η ταναπού μου έχει κάνει ποτέ 'σκηνή' γι'αυτό το χρονικό όριο.Το μασάζ είναι άλλο άθλημα πάντως και πιο ακριβό.
 

Επισκέπτης
Στα στούντιο εγώ κάνω 15,20 και 25 λεπτά καμιά φορά.Στα 7 λεπτά δεν μου έχουν χτυπήσει ποτέ πόρτα, ούτε η ταναπού μου έχει κάνει ποτέ 'σκηνή' γι'αυτό το χρονικό όριο.Τα μασάζ είναι άλλο άθλημα πάντως και πιο ακριβό.

πριν λιγες μερες ειχα παει στην εμμανουελλα δεν εκανα 3 λεπτα γαμησι κ μου ελεγε τελειωνε κ τελειωνε...την εγραψα στα αρχιδια μου αλλα απο το πολυ τελειωνε στο 7 λεπτο λεω δεν χυνω να παει στο καλο...θα μου πεις ειναι θεμα πουτανας?.μπορει τι να πω
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
πριν λιγες μερες ειχα παει στην εμμανουελλα δεν εκανα 3 λεπτα γαμησι κ μου ελεγε τελειωνε κ τελειωνε...την εγραψα στα αρχιδια μου αλλα απο το πολυ τελειωνε στο 7 λεπτο λεω δεν χυνω να παει στο καλο...θα μου πεις ειναι θεμα πουτανας?.μπορει τι να πω
Μουνίλα το χρονικό όριο στα στούντιο είναι 15 λεπτά.Και στα 20 δεν τρέχει και τίποτα.Τώρα αν κάποιοι δεν τηρούνε τα όρια αυτά σίγουρα δεν είναι επαγγελματίες αλλά της αρπαχτής.Αρπαχτές γίνονται παντού εάν έχεις διαβάσει στις ενημερώσεις του forum  και στα ρδέλα και στα μασάζ και στα city tours.Δεν είναι μόνο στα στούντιο αυτά τα περιστατικά.Και φυσικά όταν γίνονται άσχημες σκηνές με κοπέλα στο δωμάτιο θα γίνεται και αντίστοιχη ενημέρωση.
 

Επισκέπτης
Μουνίλα το χρονικό όριο στα στούντιο είναι 15 λεπτά.Και στα 20 δεν τρέχει και τίποτα.Τώρα αν κάποιοι δεν τηρούνε τα όρια αυτά σίγουρα δεν είναι επαγγελματίες αλλά της αρπαχτής.Αρπαχτές γίνονται παντού εάν έχεις διαβάσει στις ενημερώσεις του forum  και στα ρδέλα και στα μασάζ και στα city tours.Δεν είναι μόνο στα στούντιο αυτά τα περιστατικά.Και φυσικά όταν γίνονται άσχημες σκηνές με κοπέλα στο δωμάτιο θα γίνεται και αντίστοιχη ενημέρωση.

υπαρχουν οι αρπαχτες αλλα μπορει να ειναι κ θεμα στιγμης...σε αλλον να ξηγιεται ετσι σε αλλον αλλιως....βεβαια εμενα μπορει επειδη ειμαι μικρος να μου μου το λενε αυτο επειδη νομιζουν οτι δεν θα κανω φασσαρια κ θα με κοροιδεψουν αλλα τι να κανουμε αυτα εχει η ζωη....παντως οσες φορες εχω κατσει 20λεπτο σε μουνια που μου εχουν ξηγηθει ωραια μετα φευγοντας μου λεγαν τωρα θα φωναζει η υπηρεσια κ φευγαν σφαιρατες
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Μουνίλα το χρονικό όριο στα στούντιο είναι 15 λεπτά.Και στα 20 δεν τρέχει και τίποτα.Τώρα αν κάποιοι δεν τηρούνε τα όρια αυτά σίγουρα δεν είναι επαγγελματίες αλλά της αρπαχτής.Αρπαχτές γίνονται παντού εάν έχεις διαβάσει στις ενημερώσεις του forum  και στα ρδέλα και στα μασάζ και στα city tours.Δεν είναι μόνο στα στούντιο αυτά τα περιστατικά.Και φυσικά όταν γίνονται άσχημες σκηνές με κοπέλα στο δωμάτιο θα γίνεται και αντίστοιχη ενημέρωση.
αφεντικό συμφωνώ σε αυτά που λές αλλά σε μένα στου Καρέα 30 μου χτυπήσανε την πόρτα στα 10 λεπτά όταν πήγα με την Σάρα.φυσικά δεν ξαναπηγαίνω εκεί και λόγω τιμής.στα άλλα πάντως ισχύει αυτό το χρονικό όριο που έγραψες.
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Στα studio και εγώ δεν ξεπερνάω το 15λέπτο αλλά δύο φορές που το ξεπέρασα προς 20λέπτο την μία φορά δεν μου είπαν τίποτα τη δεύτερη μπου λέει η πουτάνα "αργείς,τι θα γίνει ?" χωρίς να γίνει όμως καταπιεστική.Φυσικά φόρτσαρα και τελείωσα αλλά δεν την είδα να δυσανασχετεί.Τώρα θυμήθηκα μία φορά στη Τριγγέτα ψιλονέος με την Μάντυ μου είχε σπάσει τα αρχίδια να τελειώνω ( χωρίς να έχω αργήσει) γιατί και καλά είχε δουλειά.!!Πλάκα είχε η τσατσά όποτε πέρναγα και ήταν η Μάντυ με παρακαλούσε να περάσω και μου έλεγε ότι έχει αλλάξει.Αρνητικά σχόλια για τη Μάντυ μου έχει κάνει και συναδελφός της !!.Τώρα μετά την εγχείρηση στα ανύπαρκτα τότε βυζιά της πως άλλαξε δεν μπορώ να καταλάβω ? ( Από ότι διαβάζουμε,γιατί για δοκιμή δεν υπάρχει περίπτωση ) Ίσως μαζί με την εγχείρηση στα βυζιά εγχειρήσαν και τον κάλο στο κεφάλι της.!!
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
και γω στα studio κάθομαι γύρω στο 20λεπτο. Μου χει τύχει και μισάωρο αλλά και 5-7 λεπτά. Όμως όλοι οι χρόνοι αφορούν καθαρά εμένα. Στα 12 χρόνια της καριέρας μου δεν μου χει τύχει ακόμα να μου χτυπήσουν την πόρτα.. Δεν ξέρω ίσως να είμαι απλά τυχερός..!! :dancing: :)
 

Επισκέπτης
υπαρχει κ περιπτωση ομως να αντιλαμβανεσαι τον χρονο στο γαμησι ποιο γρηγορο ασ πουμε απο κατι αλλο επομενως να τον βλεπεις περισσοτερο...κ ενω καθεσαι ασ πουμε 7 λεπτα να νομιζεις οτι καθησες 15
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Εγώ πάντως με το που μπαίνει η πουτάνα κοιτάω το ρολόι γιατί είμαι πάντα υποψιασμένος και έτσι μου πει τίποτα για να ξέρω τι να της απαντήσω αλλά και να βλέπω τις επιδόσεις μου.Πάντως αν η πουτάνα είναι της ξεπέτας θα σε στείλει γρήγορα.Θυμάμαι μια φορά Συγγρου 144 ήταν η Ισαβέλλα (καλή της ώρα) παρ'ολο που ήμουνα πελάτης και δεν έχω κανένα παράπονο(και καλό γαμήσι και κουβεντούλα κ.α.) με ξεπέταξε πολύ επαγγελματικά αλλά γινόταν το αδιαχώρητο,όλα τα δωμάτια γεμάτα και το σαλόνι γεμάτο.
 

Επισκέπτης
ο χρονος στο στουντιο ειναι περιπου στα 15 λεπτα!για τη χρονικη διαρκεια παιζουν ρολο και αλλα πραγματα,οπως αν υπαρχει κοσμος να περιμενει,αν η κοπελλα  εχει υπομονη,αν το στουντιο σεβεται τον πελατη,αν σε ξερουν!δυστυχως υπαρχουν περιπτωσεις που καποια μαγαζια συμπεριφερονται σαν μπουρδελα ασχετα αν παιρνουν 50 ευρω!σε αυτα πολυ απλα μενουμε μακρυα!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
ο χρονος στο στουντιο ειναι περιπου στα 15 λεπτα!για τη χρονικη διαρκεια παιζουν ρολο και αλλα πραγματα,οπως αν υπαρχει κοσμος να περιμενει,αν η κοπελλα  εχει υπομονη,αν το στουντιο σεβεται τον πελατη,αν σε ξερουν!δυστυχως υπαρχουν περιπτωσεις που καποια μαγαζια συμπεριφερονται σαν μπουρδελα ασχετα αν παιρνουν 50 ευρω!σε αυτα πολυ απλα μενουμε μακρυα!
:rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
ο χρονος στο στουντιο ειναι περιπου στα 15 λεπτα!για τη χρονικη διαρκεια παιζουν ρολο και αλλα πραγματα,οπως αν υπαρχει κοσμος να περιμενει,αν η κοπελλα  εχει υπομονη,αν το στουντιο σεβεται τον πελατη,αν σε ξερουν!δυστυχως υπαρχουν περιπτωσεις που καποια μαγαζια συμπεριφερονται σαν μπουρδελα ασχετα αν παιρνουν 50 ευρω!σε αυτα πολυ απλα μενουμε μακρυα!
Καλο θα ηταν καποια στιγμη να ανοιξουμε καποιο threat και να τα λεμε αυτα τα μαγαζια.Ετσι ισως αλλαξουν συμπεριφορα,και στην καλυτερη εξαφανιστουν.
 

kostasvts120

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
χτες το βραδακι,πηγα με φιλαρακι μου στη φρατζη 47...δουλευε η καρολινα...μια λεξη...ΜΟΥΝΑΡΑ!!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Βουρβαχη η Βαλερια μεχρι 2300
Φραντζη η Σουπερ Παολα (την τιμησα την Κυριακη για 2η φορα  :boobies:) μεχρι 2300
Ιππωνακτος – μια Νατασσα με ενα μπλαζε κοιμησμενο βλεμμα. (Η Αγγελικη σταματησε απ οτι μου ειπε η τσατσα)
Βουλιαγμενης 83– Μαργαριτα, ξανθια βλαχοφατσα. Τιποτα το ιδιαιτερο.
Βουλιαγμενης 68 – Μαρια, αγριοφατσα νταρντανα με ανυπαρτο βυζι. Απλα ΟΧΙ.
Καρεα – η Τσεχα Σαρα, οπου και κατεθεσα για ακομα μια φορα.  :rockon:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
χτες το βραδακι,πηγα με φιλαρακι μου στη φρατζη 47...δουλευε η καρολινα...μια λεξη...ΜΟΥΝΑΡΑ!!

καιρο ειχε να ακουστει αυτη η λεξη για γυναικα σε στουντιο!πώς και ετσι βρε παιδια?μας λυπηθηκε ο χιονιας και "εβρεξε" και μια μουναρα?
 

fingertip

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Απογευματινή επισκεψη Βριλησσού 57. Κοπέλα η καρολίνα. Πρόγραμμα των 70. Ζεστή και με αρκετό κέφι στα πολύ θετικά οτι δεν παραπονέθηκε καθόλου για τα πολύ κρυά χέρια μου και ενθάρρυνε τα πιασίματα. Το sex show μερος του προγράματος δεν έλεγε τίποτα και είναι προς αποφυγή. Η καρολίνα έχει αρκετά επιπλέον κιλά και δεν τη βοηθάει. Με υπερβολικό ζήλο στις φωνές, χωρίς υποκριτική υπόσταση, που κατάντησε λίγο εκνευριστικό. Γενικά ευχάριστη εμπειρία.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Βουρβαχη η Βαλερια μεχρι 2300
Φραντζη η Σουπερ Παολα (την τιμησα την Κυριακη για 2η φορα  :boobies:) μεχρι 2300
Ιππωνακτος – μια Νατασσα με ενα μπλαζε κοιμησμενο βλεμμα. (Η Αγγελικη σταματησε απ οτι μου ειπε η τσατσα)
Βουλιαγμενης 83– Μαργαριτα, ξανθια βλαχοφατσα. Τιποτα το ιδιαιτερο.
Βουλιαγμενης 68 – Μαρια, αγριοφατσα νταρντανα με ανυπαρτο βυζι. Απλα ΟΧΙ.
Καρεα – η Τσεχα Σαρα, οπου και κατεθεσα για ακομα μια φορα.  :rockon:
η αγγελικη σταματησε απο ιππωνακτος η γενικα?δεν επαιζε και στην αθανασιας στο παγκρατι?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
η αγγελικη σταματησε απο ιππωνακτος η γενικα?δεν επαιζε και στην αθανασιας στο παγκρατι?

Η τσα x2 μου ειπε σταματησε γενικα, καθως εληξε η καρτα παραμονης της.
Στην Ιππωνακτος θα ειναι σημερα μια Κατια Ρωσσιδα, αγνωστων λοιπων στοιχειων.



 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom