Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Kαλλιτέχνες παρακαλώ πληροφόρηση... Yπάρχει review για Bαρβάρα??? Eίναι Φραντζή σήμερα και λέω να τιμήσω...
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Kαλλιτέχνες παρακαλώ πληροφόρηση... Yπάρχει review για Bαρβάρα??? Eίναι Φραντζή σήμερα και λέω να τιμήσω...
Καινούργια είναι απ'ότι ενημερώθηκα τηλεφωνικώς.Δεν ξέρω τίποτα δυστυχώς γι'αυτήν.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Kαλλιτέχνες παρακαλώ πληροφόρηση... Yπάρχει review για Bαρβάρα??? Eίναι Φραντζή σήμερα και λέω να τιμήσω...

Και εγω την εχω σταμπαρει για σημερα αυτη...
Κατι μου λεει το ονομα...Ελπιζω να μην πετυχω την «Τροχονομο Βαρβαρα» !!  :2funny:

ΥΓ Η Κωνσταντινα χαθηκε. Καιρο εχει να εμφανιστει. Κατα την γνωμη μου, πολυ καλο vfm και απο τις λιγοτερες διαφημιζομενες στο side. Low profile σαν την ιδια. 


 

Επισκέπτης
Panos δεν σου έδωσε φαντάζομαι πληροφορίες...ξανθιά μελαχρινή...νταρντάνα κλπ....Mήπως είναι καμμία παλιά με νέο όνομα; το συνηθίζει το συγκεκριμένο στούντιο...τις προάλλες την Γκαμπριέλλα την έλεγαν κάπως αλλοιώς...δεν θυμάμαι..
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Panos δεν σου έδωσε φαντάζομαι πληροφορίες...ξανθιά μελαχρινή...νταρντάνα κλπ....Mήπως είναι καμμία παλιά με νέο όνομα; το συνηθίζει το συγκεκριμένο στούντιο...τις προάλλες την Γκαμπριέλλα την έλεγαν κάπως αλλοιώς...δεν θυμάμαι..
Δεν ρώτησα περισσότερα στο τηλέφωνο για την Βαρβάρα.Πάντως είναι ευγενικοί και απαντάνε στις ερωτήσεις των πελατών πάντα εκεί.Τελικά η Γκαμπριέλα είναι η Άντρεα όπως γράψανε και τα παιδιά εδώ στο thread.
 

Επισκέπτης
για αυριο στο αχαρνων 85 τι παιζει?εαν μπορουν να τους πουν οι αρμοδιοι να βαζουν σαν την αγιου μελετιου ολης της βδομαδας προγραμμα η τουλαχιστον της αυριανης
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.617
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.313
Πόντοι
14.565
Η σελίδα τους ανανεώνεται διαρκώς. Όταν είναι γνωστές οι βάρδιες, βγαίνουν online στα καπάκια. Τσεκάρετε τη σελίδα πολλές φορές απλά...
 

Επισκέπτης

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
χθεσινή βραδινή ελαφρώς μεταμεσονύκτια
προσπάθεια προσέγγισης των παγωμένων
δρόμων με στόχο μπύρες σ'ένα μπαράκι
κάπου στη δάφνη, και ενδιάμεσο
και αιφνίδιο σταθμό..το στουντιάκι στην ισμήνης!..  :grin:  :grin:
η κοπέλα της βραδινής βάρδιας
έχει ξαναιδωθεί τουλάχιστον από
τους δικούς μου οφθαλμούς..μόνο
που δε συγκρατώ ή πολλές φορές
δε μου λένε ονόματα, οπότε παρακαλώ τους φίλτατους
συναγωνιστές να βγάλουν τα συμπεράσματά τους
και το 'πόρισμα' τους από τις ακόλουθες περιγραφές..  :rockon:
η κορασίδα ήσαν μελαχρινή με όχι πολύ μακριά μαλλιά
λίγο μακρύτερα του καρέ, ελαφρώς σπαστά, 
στήθος μικρομεσαίο αλλά συμπαθητικό
πρόσωπο ψιλοαδιάφορο αλλά όχι αντιπαθές
-σε καμία περίπτωση-
χαρακτηριστικά που έφερναν προς βαλκάνια μεριά..
και σωματάκι λεπτό με κάπως ιδιότυπη
επιδερμίδα σχετικά γυμνασμένο
και με ένα μικρό τατού σε μια γωνίτσα
την οποία δυστυχώς δεν ενθυμούμαι..  :sunglasses:
η ποιότητα της στοματικής συνεύρεσης
ήσαν πολύ καλή ενώ υπήρχε
προθυμία λόγω ψ...κρυου
για 'σπορ καταστάσεις' όπως εύλογα ειπώθηκε
και από τους δύο,  :rockon:
άλλως ειπείν δυνατή και γρήγορη εναλλαγή
στάσεων πολλών στάσεων..  :rockon:
λόγω της γενικότερης πονηροέκφυλης
ανορθωτικής κατάστασης για τα δικά
μου λόοου προφάιλ και gfe δεδομένα
το τέλος δεν άργησε να έρθει!.. 
το κρύο δεν ανέκοψε σε καμία περίπτωση
την ανοδική πορεία του ερωτικού χρηματιστηρίου
το οποίο θα περιλάμβανε και άλλες επενδύσεις
αν το επέτρεπαν ο χρόνος και οι διαθέσιμοι πόροι!..  :grin:
τελος καλό όλα καλά λοιπόν
σε ένα στουντιάκι
που αν μη τι άλλο όποτε πάω
δεν με έχει απογοητεύσει (ούτε βέβαια
και απογειώσει)!.. τα συμπεράσματα δικά σας,
μια βολτα συνισταται για την εξαγωγή συμπερασμάτων
από τους πιο έμπειρους του είδους φυσικά-καλύτερα!..  :rockon:  :rockon:
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Αγόρι μου εσύ θε έπρεπε να κάνεις κριτικές στο φεστιβάλ Καννών,χαραμίζεσαι πραγματικά :rockon:
 

Επισκέπτης
η βαρβαρα ειναι σχετικα ψηλη,μαυρα μακρια μαλλια,μετριο στηθος,σωμα με πιασιματακια!
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
η βαρβαρα ειναι σχετικα ψηλη,μαυρα μακρια μαλλια,μετριο στηθος,σωμα με πιασιματακια!
Πτι γαμώτι! %$@!@^ Γμτ!!! ΠΑΛΙ ΨΙΛΟΝΤΑΡΝΤΑΝΑ ΗΡΘΕ? Πότε θα φέρει η αλυσίδα κάποια σα το Καρινάκι ( η ακόμη καλύτερα το Καρινάκι το ίδιο!) ???
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Απορούσα πού να δουλεύει η Εμμανουέλλα όταν δεν είναι στο Κεφαληνίας 75. Πήγα κατά τις 7 στο Αχαρνών 106 το οποίο έκλεινε λκόγτω ασθενείας. Είχα μια άλλη υποψία και σύντομα επιβεβαιώθηκα. Το ξανθό ρώσικό θεόμουνο εμφανίστηκε στο Παρασίου 36 με φουλ μάυρη ζαρτιέρα και μαύρες πλατφόρμες. Δεν την πήρα. Και μόνο που την ανακάλυψα ήταν αρκετό. Στο Κεφαληνίας ήταν η Βίκυ η μελαχρινή με το τατού στη μέση. Καλά όλες στην Κεφαληνίας έχουν το ίδιο τατού ή μου φαίνεται; Το Αριστομένους 72 ήταν κλειστό, το Αλκαμένους 117 κλειστό (οκ δεν είναι στούντιο αλλά μην αλλάζω τόπικ τώρα), στο Αγίου Πέτρου πρώην στούντιο νυν μπουρδέλο η Τζέσικα, το Μοσχονησίων κλειστό. Αυτά για σήμερα. 
 

Επισκέπτης
Αγαπη πρωτο κοριτσι και τιμαει το 50αρικο με το παραπανο.
Μιλαω εκ πειρας απο τα λιγα κοριτσια που προτιμαω σε Studio.
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Αχαρνών 106 χθες πρωινή βάρδια η Γκλόρια. Αξιοπρεπές βυζί και καυλιάρα. Έχω στείλει κριτική. Η κοπέλα αξίζει μία δοκιμή
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Αχαρνών 106 χθες πρωινή βάρδια η Γκλόρια. Αξιοπρεπές βυζί και καυλιάρα. Έχω στείλει κριτική. Η κοπέλα αξίζει μία δοκιμή

Είναι ένα μελαχρινό,με piercing στο μουνί;Αν είναι αυτή,την πετύχει πέρσι στη Φυλής 71 ισόγειο.Πράγματι καλό μωρό!
 

Επισκέπτης
τωρα πρωινη βαρδια αχαρνων 85 σιντυ μια πατσαβουρα κ μιση φυσικα δεν μπηκα....


να κανω μια ερωτηση κ οποιος θελει απανταει...στα στουντιο εχω παρατηρησει οτι ο χρονος που κανονικα θα πρεπει να ειναι λογικα  παραπανω απο μπουρδελο δηλαδη κανα 15λεπτο εμενα παρολο που αργει να μου σηκωθει κ αργω να τελειωσω μου φαινεται οτι παραπανω απο 7 λεπτα δεν πρεπει να ειναι...εσεις ποσο καταλαβαινετε οτι καθοσαστε περιπου?....τελικα μηπως αξιζει καλυτερα το μασατζιδικο?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
11 λεπτα αλα Paulo Coelho  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom