Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
καλησπέρα lagonisian όλα καλά, δεν λείπουμε όλοι, και εγώ εδώ είμαι, απλά υποχρεώσεις αυτό το καιρό και δύσκολα να τσαρκάρω.
καλοκαίρι σταματούν οι υποχρεώσεις. Για αυτό λέγονται διακοπές...πρεπει να κανονίσουμε καταδρομικη επιχείρηση... :grin:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.824
Πόντοι
5.195
Τι να διαβασω;απο τα συμφραζομενα εμεινα εντρομος,για να καταλαβεις ετρωγα μια μπριζολιτσα σενιαν
και οταν τις σκεφτομουνα νομιζα οτι επαθα αιμοπτυση(πλακα κανω-απλα εντυπωσιαστηκα).
Αξίζει φίλε μια επίσκεψη, να μαζέψεις λεφτά ένα ή δύο χρόνια και να πας για 3-4 μέρες, και μετά τα εδώ θα σου φένονται τόσο λίγα και τόσο μικρά...  :S
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
όντως της μοιάζει πάρα πολύ, για την ιστορία έχω βρεθεί μια φορά με τη Νταιάννα και είχα περάσει πολύ καλά.  :rockon:
στο σαλόνι μου φαίνεται κάπως ψυχρή...ειναι τοσο καλή μέσα??
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.824
Πόντοι
5.195
καλοκαίρι σταματούν οι υποχρεώσεις. Για αυτό λέγονται διακοπές...πρεπει να κανονίσουμε καταδρομικη επιχείρηση... :grin:
είναι οικογενειακές υποχρεώσεις, και αυτές δεν έχουν καλοκαίρι, όμως γρήγορα θα ξαναβρώ τον ρυθμό μου  :grin:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
είναι οικογενειακές υποχρεώσεις, και αυτές δεν έχουν καλοκαίρι, όμως γρήγορα θα ξαναβρώ τον ρυθμό μου  :grin:
στο εύχομαι ολόψυχα, για πες για Νταϊάνα...εχω ακουσει καλα σχόλια κ απί τσεγιεν αλλά στο σαλόνι φαίνεται ψυγείο κ απόμακρη...κ μου τη σπάει που κρύβει το μουνακι της με το χέρι οταν κυκλοφορεί γυμνή...
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.824
Πόντοι
5.195
στο εύχομαι ολόψυχα, για πες για Νταϊάνα...εχω ακουσει καλα σχόλια κ απί τσεγιεν αλλά στο σαλόνι φαίνεται ψυγείο κ απόμακρη...κ μου τη σπάει που κρύβει το μουνακι της με το χέρι οταν κυκλοφορεί γυμνή...
την είχα πάρει πρωϊνή ώρα στο 4 επάνω πριν 2,5 χρόνια περίπου, και πέρασα καλά.
Έκτοτε δεν έχω ξαναπάει γιατί όποτε πέρναγα τύχαινε και προτιμούσα κάτι άλλο.
Την τελευταία όμως φορά που την είχα δει σε τσάρκα και της έβγαλα κόκκινη κάρτα ήταν όταν είχα πάει για την Αμάντα λίγο πριν σταματήσει, και επειδή ήταν σε προηγούμενη βάρδια η Νταιάννα, δυσανασχέτησε όταν της είπα ότι θα περιμένω την Αμάντα, μέχρι που μου είπε να βγω έξω από το στούντιο αφού δεν θα πέρναγα με αυτήν και η Αμάντα δεν είχε έρθει ακόμα. Από τότε μπήκε στην μαύρη λίστα του Κέρβερα  :ak:
το έχω γράψει και στην κριτική μου για την Αμάντα νομίζω, αλλά και σε προηγούμενα πόστ
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
την είχα πάρει πρωϊνή ώρα στο 4 επάνω πριν 2,5 χρόνια περίπου, και πέρασα καλά.
Έκτοτε δεν έχω ξαναπάει γιατί όποτε πέρναγα τύχαινε και προτιμούσα κάτι άλλο.
Την τελευταία όμως φορά που την είχα δει σε τσάρκα και της έβγαλα κόκκινη κάρτα ήταν όταν είχα πάει για την Αμάντα λίγο πριν σταματήσει, και επειδή ήταν σε προηγούμενη βάρδια η Νταιάννα, δυσανασχέτησε όταν της είπα ότι θα περιμένω την Αμάντα, μέχρι που μου είπε να βγω έξω από το στούντιο αφού δεν θα πέρναγα με αυτήν και η Αμάντα δεν είχε έρθει ακόμα. Από τότε μπήκε στην μαύρη λίστα του Κέρβερα  :ak:
το έχω γράψει και στην κριτική μου για την Αμάντα νομίζω, αλλά και σε προηγούμενα πόστ
οποία μπει στη μαύρη λίστα του κερβερα δε ξαναβγαίνει ποτέ?? :rolleyes:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.824
Πόντοι
5.195
οποία μπει στη μαύρη λίστα του κερβερα δε ξαναβγαίνει ποτέ?? :rolleyes:
there is no easy way out
απλά αν κάτι με έχει πειράξει σε κάποια κοπέλα, είτε δεν έχω περάσει καλά, είτε πρόβλημα συμπεριφοράς, δύσκολα να της αφήσω τα λεφτά μου.
το δις εξαμαρτείν λένε ουκ ανδρός σοφού  :rockon:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
there is no easy way out
απλά αν κάτι με έχει πειράξει σε κάποια κοπέλα, είτε δεν έχω περάσει καλά, είτε πρόβλημα συμπεριφοράς, δύσκολα να της αφήσω τα λεφτά μου.
το δις εξαμαρτείν λένε ουκ ανδρός σοφού  :rockon:
θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου...δεν πρέπει να τις αφήσουμε να μας πάρουν τον αερα...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Καλα να περάσεις φίλε μου, μην ξεχάσεις αυτό που σου ζήτησα... ;) :grin:
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Mικρα μικρα....

Το Βριλησου 60 κατω(diamonds)
...ειναι σταθερα κλειστο εδω και μια εβδομαδα περιπου!
Αν δεν κανω λαθος ανοιξε 1η Αυγουστου κι εκλεισε στις 8!
Ας εβαζαν τουλαχιστον ενα χαρτι οτι κλεινουμε για διακοπες απο την ταδε μεχρι την ταδε ημερομηνια οπως κανουν ολα τα coffee shops, ψιλικατζιδικα,μπουτικ κλπ κλπ!
Εκτος αν εκλεισε οριστικα..

Οποιος προλαβε τον Πατο της ειδε
...ε ενταξει κι οχι μονο τον Πατο της!
Οι πληροφοριες που εχω ειναι πως η Αμαρυλις απο το Ιερα Οδος 66 δυσκολα θα ξανακανει την πουτανα στα μερη μας!
Ευχομαι οι πληροφοριες μου να ειναι λανθασμενες κι αυτος ο Υπερτατος Κουλουρος να ξαναεμφανιστει καποια στιγμη...

Αντε κι αλλο ενα αφου απο την συγκεκριμενη δεν εχουμε δει ποτε φωτος κι εχω την εντυπωση πως οι περισσοτεροι δεν την γνωριζουν εμφανισιακα λογω ωραριου....συνηθως εκδιδεται στην πρωινη βαρδια!
Της πουτανας ο καημος πουτσα,λουσα και χορος....99,9% η πρωταγωνιστρια/τραγουδιστρια σε αυτο το videoclip ειναι η Νταιανα,το ξανθο ρωσσικο μιλφ απο τα Κασσανδρας!
Δεν την εχω παρει κι ουτε προκειται να την παρω...με τα μιλφορωσσιδια σπανιως περναω καλα!
Απο φωνη ομως...κορμαρα!
Οποιος την εχει παρει και την ξερει καλυτερα ας το επιβεβαιωσει/διαψευσει...
Δεν θυμάμαι τόσο καλά ,πάνε και 2 χρόνια απο τότε που την πήρα.Μπορώ να πω όμως οτι της μοιάζει αρκετά.
 

samerbig

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
13
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
0
η ζετα που δουλευε βριλησου και κασανδρασ ξερει κανεισ τι εγινε δεν την βλεπω πουθενα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Αντε κι αλλο ενα αφου απο την συγκεκριμενη δεν εχουμε δει ποτε φωτος κι εχω την εντυπωση πως οι περισσοτεροι δεν την γνωριζουν εμφανισιακα λογω ωραριου....συνηθως εκδιδεται στην πρωινη βαρδια!
Της πουτανας ο καημος πουτσα,λουσα και χορος....99,9% η πρωταγωνιστρια/τραγουδιστρια σε αυτο το videoclip ειναι η Νταιανα,το ξανθο ρωσσικο μιλφ απο τα Κασσανδρας!
Δεν την εχω παρει κι ουτε προκειται να την παρω...με τα μιλφορωσσιδια σπανιως περναω καλα!
Απο φωνη ομως...κορμαρα!
Οποιος την εχει παρει και την ξερει καλυτερα ας το επιβεβαιωσει/διαψευσει...

Την εχω τιμησει επανειλημμενα.

Πολυ ωραια γυναικα κατα την αποψη μου, αλλα αρκετα ιδιορυθμη μιας και η αποδοση της εξαρταται και απο την διαθεση της και το προσωπικο της γουστο τολμω να πω.
Ειχα την τυχη να εχουμε καλη χημεια και ολες τις φορες περναω super μαζι της.
Καποιες φορες ομως ειναι και αγενης στο σαλονι, μπορει να μιλησει ασχημα αμα δεν περασει καποιος στο δωματιο.

Οι συναντησεις μας εχουν κυμανθει σε gfe  status και σε γενικες γραμμες εχω μεινει προσωπικα πολυ ευχαριστημενος μαζι της, ομως δεν μπορω να εγκυηθω για standard συμεπριφορα.

Ο μονος λογος που δεν την εχω τιμησει περισσοτερες φορες, ειναι οτι δουλευει πρωινα και δεν με βολευει το ωραριο.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Κασσάνδρας 3 κάτω: το νέο αστέρι του ομίλου, η Τζούλια. Χαμογελαστή και ευδιάθετη, αντάλλαξε και μερικές κουβέντες στα πολωνικά με τον lagonisian. Πολύ διαφορετική από τις άλλες φορές που την είδα όπου είχε υιοθετήσει το στυλ της πορνοστάρ που τρώει ζωντανούς τους άντρες στην κρεβατοκάμαρα. Προσωπικά την προτιμώ όπως χθες αλλά είμαι σίγουρος ότι η πλειοψηφία διαφωνεί.

το θέμα μας είναι άλλο φίλτατε....η λεγάμενη μέσα είναι για ξεκώλιασμα ισχυρό με φτυσιές στη πούτσα και γαμημένα βρωμόλογα και σκαμπίλια ή το παίζει μοντελέ στυλάκι μούγκα στρούγκα αλά ρομίνα?γιατί από εμφάνιση σκίζει...ποιά αμαρυλλίς?τζούλια τόπ καθότι και ψηλή.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Όλες οι κριτικές καθώς και οι προσωπικές μαρτυρίες συναδέλφων λένε ότι ισχύει το πρώτο.

Η σύγκριση με τη Ρομίνα είναι εντελώς άκυρη. Η Ρομίνα δεν είναι μουγκή στο δωμάτιο όπως λες, κάθε άλλο. Απλώς είναι του στυλ GFE.

αυτό εννοώ φίλτατε..για μερικούς το τζί έφ ή είναι μούγκα στη στρούγκα....άρα ανήκει σε κατηγορία πένυ,μαντόνα,σάρα,τζίνα και τα σχετικά....καμμιά άλλη τέτοιας εμφάνισης καραπουτανάρα γνωρίζουμε?
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
το θέμα μας είναι άλλο φίλτατε....η λεγάμενη μέσα είναι για ξεκώλιασμα ισχυρό με φτυσιές στη πούτσα και γαμημένα βρωμόλογα και σκαμπίλια ή το παίζει μοντελέ στυλάκι μούγκα στρούγκα αλά ρομίνα?γιατί από εμφάνιση σκίζει...ποιά αμαρυλλίς?τζούλια τόπ καθότι και ψηλή.
pathos εγγύηση η τζούλια......πήγαινε και θα καλοπεράσεις  :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
αυτό εννοώ φίλτατε..για μερικούς το τζί έφ ή είναι μούγκα στη στρούγκα....άρα ανήκει σε κατηγορία πένυ,μαντόνα,σάρα,τζίνα και τα σχετικά....καμμιά άλλη τέτοιας εμφάνισης καραπουτανάρα γνωρίζουμε?

πηγαινε μεγαλε και θα καλοπερασεις.
και δεν χρειαζεται να δωσεις πολλα
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Στην  καλλιθεα πριν λιγο ολα  κλειστα τι θα γινει με  μας που μολις γυρισαμε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom