Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Εμφανισιακά ξέρω πως είναι τούμπανο την έχω πετύχει σε τσάρκες στο κρεβάτι δεν ήξερα..  :) ευχαριστώ φίλε μου αν και κάτι μου έκανε το μίλφ η Άντρεα από τριγγετο αλυσίδα δύσκολη η επιλογή...  :idiot:

Σωστα  :thumbsup:

Να υπενθυμισω οτι προκειται για την κοπελα που εργαζοταν σαν Σελενα στην οδο Φωκαις πριν την μετραγραφη της στην Τριγγετοαλυσιδα.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Σωστα  :thumbsup:

Να υπενθυμισω οτι προκειται για την κοπελα που εργαζοταν σαν Σελενα στην οδο Φωκαις πριν την μετραγραφη της στην Τριγγετοαλυσιδα.
μα τι είσαι τέλος πάντων? κινητή εγκυκλοπάιδεια των ιερόδουλων...και από μνήμη σκίζεις μαν... :grin:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Εχθές το βράδυ καθώς σάπιζα στην μοναξιά του δωματίου μου με έπιασε μια ξαφνική νοσταλγία για κάτι το οποίο είχα καιρό να κάνω......η νοσταλγία αυτή είχε να κάνει με τα στούντιο από τα οποία απέχω αρκετό καιρό.Λοιπόν εχθές το βράδυ αποφάσισα να πεταχτώ μια βόλτα μέχρι το Γκάζι να τσαρκάρω μόνος για να θυμηθώ τα παλιά :grin: Στόχος αυτή την φορά ήταν να δω και σπιτάκια στα οποία δεν έχω περάσει ποτέ βόλτα......έτσι λοιπόν καβάλησα το πατίνι των 140 αλόγων το οποίο με οδήγησε στους σκοτεινούς δρόμους του αγοραίου έρωτα που τόσο έχω λατρέψει.Η βόλτα ήταν αρκετά μεγάλη καθώς μετά το Γκάζι πέρασα και από Συγγρού μεριά να τσεκάρω μερικά ευαγή ιδρύματα :cheesy:

Φθάνοντας Γκάζι έψαχνα να βρω που θα παρκάρω το πατίνι χωρίς να έχω τον φόβο των μπάτσων οπότε κινήθηκα προς Σπύρου Πάτση όπου και στάθμευσα.Ξεκίνησα με τα κάτωθι σπιτάκια όπου πρόλαβα την 3η βάρδυα:

Ιερά Οδός 66 Αναμονή στο σαλόνι με τον πουστροτσάτσο να έχει όρεξη για κουβέντα με εμένα να τον απαξιώνω.Όση ώρα περίμενα την κοπέλα στο ράδιο ακουγόταν Καζατζίδης :jerking: :jerking: Εργαζόμενο κορίτσι η Ρωξάνη μελαγχρινή με ωραίο σωματάκι εμφανίστηκε τόπλες στο σαλόνι,αρκετά χαμογελαστή και ευδιάθετη.Η Ρωξάνη είναι η Άννα Μαρία από Φυλής 80 ;)

Σπύρου Πάτση 40 κλειστό :(

Σπύρου Πάτση 50 επίσης κλειστό :(

Κωνσταντινουπόλεως 80 η γνωστή Λάουρα πανέμορφη κοπέλα με φοβερά μάτια,ψηλή με ωραίο σώμα ολίγον γυμνασμένο με ξανθό κοντό μαλλί(μέχρι τους όμως δλδ :cheesy:),λευκό σέτ εσωρούχων.Όταν με είδε στο σαλόνι με κοιτούσε περίεργα γιατί της φάνηκα γνωστός.....δεν της απάντησα αν γνωριζόμαστε ή όχι οπότε μέχρι να κάνω πως φεύγω θυμήθηκε που με είχε δει :grin: Η τσατσά ευγενέστατη,φιλική και αρκετά εξυπηρετική ενώ την έχω πετύχει να δουλεύει και στο Μεγ.Αλεξ. 133

Κωνσταντινουπόλεως 92 στο εν λόγω ίδρυμα αντίκρυσα το 2ο ποιο όμορφο μωρό που δουλεύει στα στούντιο και ο λόγος περί της Μαρκέλας η οποία φορούσε πολύχρωμο μαγιό.Η εμφάνιση της κοπέλας ψηλή μουνάρα με μακρυά ξανθά μαλλιά και πολύ όμορφο πρόσωπο που με έκανε να μπώ στον πειρασμό να δώσω το παράλοβο για να εισέλθω στο δωμάτιο.Χαμογελαστή και ευδιάθετη με όλους τους πελάτες που είμασταν στο σαλόνι :grin:

Κασσάνδρας 4Β εργαζόμενο κορίτσι η μελαγχρινή Πολωνέζα Τζούλια του Πιάτσα με μαύρο σετ εσωρούχων όπου διέκρινα 2 βύζους οι οποίο σε στέλνουν αδιάβαστο ενώ το μάτι μου καρφώθηκε στην όμορφη κωλάρα της :kissass: που ήταν σκέτο ποίημα!!!!Χαμογελαστή στο σαλόνι ενώ υπήρχε αρκετός κόσμος που περίμενε.Αποχώρησα με την Τζούλια να συνεχίζει να χαμογελάει ούτε να δυσανασχετεί που έφυγα :cheesy:

Κασσάνδρας 4Γ ήταν ένα ξανθό πιππίνι αρκετά αδύνατο ενώ είχε πολύ άσπρη επιδερμίδα φαίνεται δεν είχε κάνει αρκετά μπάνια,ενώ φορούσε μπεζ κορμάκι που δεν την κολάκευε καθόλου όπου διέκρινα μικρό στήθος και ανύπαρκτο κώλο :( Σε γενικές γραμμές ήταν αδιάφορο για τα γούστα μου ,το σαλοναρισμά της έδειξε ότι ήταν αρκετά άπειρη παρόλα που χαμογελούσε και μου έκανε ένα κύκλο γύρω από τον στύλο :grin: Το ονομά της είναι Αννίτα.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 εργαζόμενο κορίτσι η Μικαέλα ψηλή,αρκετά αδύνατη κοπέλα με μέτρια φάτσα.Με καυλάντισε στο σαλόνι για αρκετή ώρα αφού με χαιρέτησε δια χειραψίας πρώτα :grin:.Η Μικαέλα είναι μια από τις Ρουμάνες που δούλευαν στο Αμνέζια :'( :'(

Η ώρα είχε περάσει με τους τσέους να έχουν απομακρυνθεί από την περιοχή οπότε μπορούσα να κάνω τις τρέλες μου χωρίς να έχω τον φόβο τους.....οπότε σκέφτηκα μιας και έχω χρόνο να περάσω και από Συγγρού.Ο δρόμος άδειος οπότε σε 10 λεπτά ήμουν εκεί διασχίζωντας την τραβελοπιάτσα όπου τα πράγματα ήταν υπό το μηδέν αφού αρκετά τραβέλια έλειπαν >:(

Αριστοτέλους 5 κλειστό :(

Αριστοτέλους 6 κλειστό :(

Τριγγέτα 3 δούλευε η γνωστή σε όλους Κατερίνα ψηλή μελαγχρινή μουνάρα όπου εμφανίστηκε στο σαλόνι με πράσινο στρίνγκ ενώ φορούσε ροζ διχτυωτό μπλουζάκι όπου ξεχείλιζαν 2 φοβερές βυζάρες :tits2: με μόνο αρνητικό σημείο ότι έχει πάρει λίγα κιλά στην περιοχή της μέσης όπου εμφανίστηκαν σαμαράκια στην περιοχή των κοιλιακών :(

 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Ιερά Οδός 66 Αναμονή στο σαλόνι με τον πουστροτσάτσο να έχει όρεξη για κουβέντα με εμένα να τον απαξιώνω.Όση ώρα περίμενα την κοπέλα στο ράδιο ακουγόταν Καζατζίδης :jerking: :jerking: Εργαζόμενο κορίτσι η Ρωξάνη μελαγχρινή με ωραίο σωματάκι εμφανίστηκε τόπλες στο σαλόνι,αρκετά χαμογελαστή και ευδιάθετη.Η Ρωξάνη είναι η Άννα Μαρία από Φυλής 80 ;)

Αυτός ο τσάτσος δεν μου εχει ανοίξει ποτέ την πόρτα,τον παλιομαλακα!Μια φορα στις 4 φορες μου ανοιξε και με θεωρει οτι ειμαι πιτσιρικάς και οτι δεν εχω λεφτά να  πληρώσω!Και μου πε να πάω σε καμιά καφετέρια.!! Ε πως θα δώ αυτην την Αμαρυλλίς αν δεν μου ανοιγει την πορτα;  :headbang:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Φιλε piatsas η αμαρυλλις δεν ειναι καινουργια.δουλευε παλιοτερα σε γραφειο.μου το εχει πει η ιδια.ειναι αρκετα ξεπετατζου και επειδη ξερει οτι ειναι κουκλαρα με φοβερη κωλαρα, δεν πολυασχολειτα στο δωματιο.δεν εχω ανεβασει κριτικη αλλα τα ειχα γραψει πριν καποιες μερες εδω στο forum.εχει απιστευτο κωλο και εμφανιση, αλλα μεχρι εκει.γνωμη μου...
Μαλλον θα δουλευε σε καποιο γραφειο τελετων γιατι ουτε την καποτα δεν ηξερε να βαλει!
Ησουν ο πρωτος που της ειχες ανεβασει review εστω κι αυτα τα λιγα...συμφωνω δεν ειναι για παραπανω!
Ο Πατος της ομως απιστευτος κι αυτος ειναι ο λογος που θα της εδινα κι αλλες ευκαιριες αν και πολυ φοβαμαι οτι δυσκολα θα την ξαναδουμε στα μερη μας!
πολύ καλή ανάλυση. Δοκιμάστικαν ελπίζω όχι στην ίδια τσάρκα!!
Στην ιδια τσαρκα 4 καταθεσεις με κοστος 170 ευρω?
Καλα θα ηταν αλλα δυστυχως δεν!
Εγραψα για αυτες που γευτηκα το τελευταιο 20ημερο!
αυτο το "Δοκιμαστηκαν..." του κυριου Piatsa εσπασε τη σπαριλα, οποτε εχουμε συμπληρωματα :

τζοβαννα απο καβαλας 373,μελαντιας κλπ(παλαιοτερα βριλ 36,κωνσταντ 80 κοκ)...οτι βλεπετε στις φωτος περιπου,η σιλικονη(μπλιαχ) κανει καραμπαμ αλλα ειναι καλης υφης.χαμογελαστη,ορεξατη,καυλιαρα. pse φαση,δυνατο,αγριο,προστυχο μαμησι,γενικα δε μασαει η κοπελλα Grin

καντυ απο sweetangels....πιπινι απο ρουμανια,περιπου οτι βλεπετε στις φωτος+ ενα μετριο προσωπακι,τουμπανακι.χαμογελαστη,πολυ καλο σοσιαλ ταιμ,μετριοκαλη πιπα,καλο μαμησακι γενικα.το παλευει για προστυχο αλλα δεν το εχει, ειναι gfe φαση. γατακι η μικρη,το ξερει το παιχνιδι με τα ναζια,αγαπουληδες προσοχη, εδω θα χασετε τα σπιτια σας  :boobies:

αννιτα απο στουντιο 12...μιλφ σε πολυ καλη κατασταση,με σιλικονη επισης αλλα που δεν ενοχλει. εδω τα λογια ειναι περιττα,pse φαση,πααααααρα πολυ καλο μαμησι !!!!! :thumbsup:
+1 συμφωνω απολυτα mr Nikospireas!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :)  15/08    :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Νταιανα - Τζουλια - Ίνα
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστο  - Αννιτα - Κλειστό
Κασσανδρας 4(πανω): Ζωή - Σαμπρίνα - Αννίτα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Ιρένα - Λουίζα - Τζουλια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Λουίζα - Νταϊανα - Καταλίνα
Κασσανδρας 6: Μελίνα - Καταλίνα - Μελίνα

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστο - Κλειστό - Ιρένα

Θησεως 40(κατω): Ζωη/Ελενα - Ελενα/Ζωη/Σοφια/Εφη - Σοφια/Εφη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

Athanasias3

Ιερόδουλη
Εγγρ.
5 Δεκ 2011
Μηνύματα
813
Like
0
Καλημέρα!  :-* :-*

Σήμερα το στούντιο θα παραμείνει κλειστό  :-*
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Mικρα μικρα....

Το Βριλησου 60 κατω(diamonds)
...ειναι σταθερα κλειστο εδω και μια εβδομαδα περιπου!
Αν δεν κανω λαθος ανοιξε 1η Αυγουστου κι εκλεισε στις 8!
Ας εβαζαν τουλαχιστον ενα χαρτι οτι κλεινουμε για διακοπες απο την ταδε μεχρι την ταδε ημερομηνια οπως κανουν ολα τα coffee shops, ψιλικατζιδικα,μπουτικ κλπ κλπ!
Εκτος αν εκλεισε οριστικα..

Οποιος προλαβε τον Πατο της ειδε
...ε ενταξει κι οχι μονο τον Πατο της!
Οι πληροφοριες που εχω ειναι πως η Αμαρυλις απο το Ιερα Οδος 66 δυσκολα θα ξανακανει την πουτανα στα μερη μας!
Ευχομαι οι πληροφοριες μου να ειναι λανθασμενες κι αυτος ο Υπερτατος Κουλουρος να ξαναεμφανιστει καποια στιγμη...

Αντε κι αλλο ενα αφου απο την συγκεκριμενη δεν εχουμε δει ποτε φωτος κι εχω την εντυπωση πως οι περισσοτεροι δεν την γνωριζουν εμφανισιακα λογω ωραριου....συνηθως εκδιδεται στην πρωινη βαρδια!
Της πουτανας ο καημος πουτσα,λουσα και χορος....99,9% η πρωταγωνιστρια/τραγουδιστρια σε αυτο το videoclip ειναι η Νταιανα,το ξανθο ρωσσικο μιλφ απο τα Κασσανδρας!
Δεν την εχω παρει κι ουτε προκειται να την παρω...με τα μιλφορωσσιδια σπανιως περναω καλα!
Απο φωνη ομως...κορμαρα!
Οποιος την εχει παρει και την ξερει καλυτερα ας το επιβεβαιωσει/διαψευσει...
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Mικρα μικρα....

Το Βριλησου 60 κατω(diamonds)
...ειναι σταθερα κλειστο εδω και μια εβδομαδα περιπου!
Αν δεν κανω λαθος ανοιξε 1η Αυγουστου κι εκλεισε στις 8!
Ας εβαζαν τουλαχιστον ενα χαρτι οτι κλεινουμε για διακοπες απο την ταδε μεχρι την ταδε ημερομηνια οπως κανουν ολα τα coffee shops, ψιλικατζιδικα,μπουτικ κλπ κλπ!
Εκτος αν εκλεισε οριστικα..

Οποιος προλαβε τον Πατο της ειδε
...ε ενταξει κι οχι μονο τον Πατο της!
Οι πληροφοριες που εχω ειναι πως η Αμαρυλις απο το Ιερα Οδος 66 δυσκολα θα ξανακανει την πουτανα στα μερη μας!
Ευχομαι οι πληροφοριες μου να ειναι λανθασμενες κι αυτος ο Υπερτατος Κουλουρος να ξαναεμφανιστει καποια στιγμη...

Αντε κι αλλο ενα αφου απο την συγκεκριμενη δεν εχουμε δει ποτε φωτος κι εχω την εντυπωση πως οι περισσοτεροι δεν την γνωριζουν εμφανισιακα λογω ωραριου....συνηθως εκδιδεται στην πρωινη βαρδια!
Της πουτανας ο καημος πουτσα,λουσα και χορος....99,9% η πρωταγωνιστρια/τραγουδιστρια σε αυτο το videoclip ειναι η Νταιανα,το ξανθο ρωσσικο μιλφ απο τα Κασσανδρας!
Δεν την εχω παρει κι ουτε προκειται να την παρω...με τα μιλφορωσσιδια σπανιως περναω καλα!
Απο φωνη ομως...κορμαρα!
Οποιος την εχει παρει και την ξερει καλυτερα ας το επιβεβαιωσει/διαψευσει...
φιλε piatsaw ετσι ειναι...ο καλυτερος κωλος που περασε ποτε απο studio (αμαρυλλις) δεν θα ξαναδουλεψει στην ελλαδα γιατι πολυ απλα την επιασαν σε <σκουπα> και την απελασαν αμεσως γιατι ηταν παρανομη στην χωρα...
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ασχετο !!!!  :grin:
 

Συνημμένα

  • Κωλ γκερλ εν καιρω κρισης.jpg
    Κωλ γκερλ εν καιρω κρισης.jpg
    22,5 KB · Εμφανίσεις: 27

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Mικρα μικρα....

Το Βριλησου 60 κατω(diamonds)
...ειναι σταθερα κλειστο εδω και μια εβδομαδα περιπου!
Αν δεν κανω λαθος ανοιξε 1η Αυγουστου κι εκλεισε στις 8!
Ας εβαζαν τουλαχιστον ενα χαρτι οτι κλεινουμε για διακοπες απο την ταδε μεχρι την ταδε ημερομηνια οπως κανουν ολα τα coffee shops, ψιλικατζιδικα,μπουτικ κλπ κλπ!
Εκτος αν εκλεισε οριστικα..

Οποιος προλαβε τον Πατο της ειδε
...ε ενταξει κι οχι μονο τον Πατο της!
Οι πληροφοριες που εχω ειναι πως η Αμαρυλις απο το Ιερα Οδος 66 δυσκολα θα ξανακανει την πουτανα στα μερη μας!
Ευχομαι οι πληροφοριες μου να ειναι λανθασμενες κι αυτος ο Υπερτατος Κουλουρος να ξαναεμφανιστει καποια στιγμη...

Αντε κι αλλο ενα αφου απο την συγκεκριμενη δεν εχουμε δει ποτε φωτος κι εχω την εντυπωση πως οι περισσοτεροι δεν την γνωριζουν εμφανισιακα λογω ωραριου....συνηθως εκδιδεται στην πρωινη βαρδια!
Της πουτανας ο καημος πουτσα,λουσα και χορος....99,9% η πρωταγωνιστρια/τραγουδιστρια σε αυτο το videoclip ειναι η Νταιανα,το ξανθο ρωσσικο μιλφ απο τα Κασσανδρας!
Δεν την εχω παρει κι ουτε προκειται να την παρω...με τα μιλφορωσσιδια σπανιως περναω καλα!
Απο φωνη ομως...κορμαρα!
Οποιος την εχει παρει και την ξερει καλυτερα ας το επιβεβαιωσει/διαψευσει...
όχι δε νομίζω ότι είναι η Νταϊάνα....
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

[move] :) :) :)  16/08    :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Νταιανα - Τζουλια - Ινα
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστο  - Αννιτα - Αννιτα
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Σαμπρινα - Σαμπρινα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Κλειστο - Νταιανα - Τζουλια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Λουιζα - Λουιζα - Μελινα
Κασσανδρας 6: Μελινα - Καταλινα - Ιρενα

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστο - Μαντονα - Μαντονα

Θησεως 40(κατω): Ζωη/Ελενα/Παολα - Ελενα/Ζωη/Εφη - Ζωη/Εφη
Θησεως 40(πανω): Κλειστα - Κλειστα

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα/Παολα
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
όντως της μοιάζει πάρα πολύ, για την ιστορία έχω βρεθεί μια φορά με τη Νταιάννα και είχα περάσει πολύ καλά.  :rockon:


Στην κριτικη σου στο fkk sauna club ενιωσα βρωμιαρης παρολο που ειχα μπανιαριστει :grin:
Οταν ειδα και τις τιμες ενιωσα λιποθυμια και επαθα προσωρινο ψωλοπεσιμο.
Ποσο απεχουμε απο εκει υποθετεις σαν μεσο ορο;

Ας πουμε απο το Goldetime!
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.882
Κριτικές
91
Like
3.008
Πόντοι
5.435
Στην κριτικη σου στο fkk sauna club ενιωσα βρωμιαρης παρολο που ειχα μπανιαριστει :grin:
Οταν ειδα και τις τιμες ενιωσα λιποθυμια και επαθα προσωρινο ψωλοπεσιμο.
Ποσο απεχουμε απο εκει υποθετεις σαν μεσο ορο;
α καλά, άστο, έτη φωτός πίσω, υπάρχουν 4 κριτικές, διαβασέτες όλες, οι 2 είναι πέρσυ Νοέμβρη και οι άλλες 2 πρόπερσυ Νοέμβρη.
Άλλο να στα λέω και άλλο να είσαι εκεί  :crazy:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
α καλά, άστο, έτη φωτός πίσω, υπάρχουν 4 κριτικές, διαβασέτες όλες, οι 2 είναι πέρσυ Νοέμβρη και οι άλλες 2 πρόπερσυ Νοέμβρη.
Άλλο να στα λέω και άλλο να είσαι εκεί  :crazy:
καλησπερα φίλε κερβερα! Πως είσαι? Χθες με έπιασε μια μελαγχολία στη βραδυνή μου τσάρκα...τετοια ερημιά στην πιάτσα δεν ξανάδα...ολοι λείπετε στα νησιά...ευτυχως που κάποιοι από μας φυλάμε Θερμοπύλες!! ;)
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.882
Κριτικές
91
Like
3.008
Πόντοι
5.435
καλησπερα φίλε κερβερα! Πως είσαι? Χθες με έπιασε μια μελαγχολία στη βραδυνή μου τσάρκα...τετοια ερημιά στην πιάτσα δεν ξανάδα...ολοι λείπετε στα νησιά...ευτυχως που κάποιοι από μας φυλάμε Θερμοπύλες!! ;)
καλησπέρα lagonisian όλα καλά, δεν λείπουμε όλοι, και εγώ εδώ είμαι, απλά υποχρεώσεις αυτό το καιρό και δύσκολα να τσαρκάρω.
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
α καλά, άστο, έτη φωτός πίσω, υπάρχουν 4 κριτικές, διαβασέτες όλες, οι 2 είναι πέρσυ Νοέμβρη και οι άλλες 2 πρόπερσυ Νοέμβρη.
Άλλο να στα λέω και άλλο να είσαι εκεί  :crazy:


Τι να διαβασω;απο τα συμφραζομενα εμεινα εντρομος,για να καταλαβεις ετρωγα μια μπριζολιτσα σενιαν
και οταν τις σκεφτομουνα νομιζα οτι επαθα αιμοπτυση(πλακα κανω-απλα εντυπωσιαστηκα).
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom