Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Τυπική μετακύλιση νοήματος για να στραφεί αλλού η προσοχή. Το κεφάλαιο ΜΠΑΤΣΟΙ είναι άλλο θέμα.


ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟΣ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ!
Δεν έχει λόγο να το κρύβει.

“Όπως τόνισε ο υπουργός, από τους 620 οίκους ανοχής και studio οι 7 είναι νόμιμοι και από τα 20.000 εκδιδόμενα άτομα τα 1.200 είναι δηλωμένα…

Ποσοστό δηλωμένων εκδιδόμενων 5,4%
Αδήλωτες 94,6 .

Από που τεκμέραιται η 15ήμερη εξέταση;
Απο τις δηλώσεις των τσατσάδων;


Ενδιαφέουσες παρατηρήσεις.

Πιστεύω πως όλοι μας είμαστε υπερ της προστασίας της υγείας μας. Προτείνω να σκεφτούμε όλοι (από μέσα μας πρώτα) πώς μπορεί να επιτευχθεί αυτό. Έχει αρκετό ενδιαφέρον νπμίζω.

Το θέμα της νομιμότητας των σπιτιών είναι κατι άλλο και δεν είναι απαραίτητα ισοδύναμο με την προστασία της υγείας μας. Προτείνω να το σκεφτούμε και αυτό.
 

agonistis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
3
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Νομιζω οτι μας ενδιαφερει περισσοτερο αν κανουν εξετασεις οι κοπελλες και οχι αν ειναι νομιμα τα σπιτια κτλ.
Αυτο παιζει ρολο,τα αλλα δεν εχουν σημασια.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Νομιζω οτι μας ενδιαφερει περισσοτερο αν κανουν εξετασεις οι κοπελλες και οχι αν ειναι νομιμα τα σπιτια κτλ.
Αυτο παιζει ρολο,τα αλλα δεν εχουν σημασια.

Προστασία της υγείας:
Εξαρτάται από τη συμπεριφορά μας και τη συμπεριφροά τους. Δηλ. συχνότητα εξετάσεων, αξιοπιστία εξετάσεων, προγράμματα που κάνουν οι γυναίκες, ποργράμματα που θέλουμε αι κάνουμε εμείς, τύχη!!, κτλ.

Η νομιμότητα των σπιτιών εμμέσως επηρρεάζει τον χώρο, τις τιμές, και ίσως τριτογενώς την υγεία, και την παραοικονομία (άμεσα).

Εγγυάται η νομιμότητα των σπιτιών την υγεία τους/μας?

Καλό θα ήταν να ξέραμε τα νόμιμα κτλ. που έλεγε ο συνάδελφος αλλά υπό τις συνθήκες που επιβάλλονται έχει τόση σημασία?

Αυτά τα ολίγα για να μην σας ζαλίσω με πολυλογίες.

 

kanenidis

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Ενδιαφέουσες παρατηρήσεις.

Πιστεύω πως όλοι μας είμαστε υπερ της προστασίας της υγείας μας. Προτείνω να σκεφτούμε όλοι (από μέσα μας πρώτα) πώς μπορεί να επιτευχθεί αυτό. Έχει αρκετό ενδιαφέρον νπμίζω.

Το θέμα της νομιμότητας των σπιτιών είναι κατι άλλο και δεν είναι απαραίτητα ισοδύναμο με την προστασία της υγείας μας. Προτείνω να το σκεφτούμε και αυτό.
ναι οκ φιλαρακι..αυτα σε τιποτα σκανδιναβικα κρατη..οσο εσυ και οι υπολοιποι θα σκεφτεσαι..τα μαγαζια θα λαδωνουν διαφορους
και αν δεν λαδωσουν καποια μερα θα μπει η κορδελα,θα πληρωσουν το προστιμο,μετα θα ανοιξει.σε περιοδο σκουπας ητε θα ειδοποιηθουν
και αν δεν γινει,αυτοφορο κοπελα και τσατσα και την αλλη μερα 3000χιλ και εξω..
οταν ειχα μιλισει και ειχα πει οτι απο τιις 10 οι 2 ειναι νομιμες καποιοι γελαγανε και λεγανε καθε 15 μερες εξετασει κτλπ..χαχαχα
ουτε οι νομιμες κατω απο 6μηνο δεν κανουν εξετασεις..
 

kanenidis

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Α!και κανονικα θα ελεγα στ αρχιδια μου..καντε εσεις γλυφομουνια στις πουτανες και ελευθερα στοματικα επειδει ειναι μουναρες και
μυριζουν κρεμουλα και κολονια αλλα η εμφανιση και η εξωτερικη καθαριοτητα δεν εχει να κανει με την σαρα και την μαρα που πηδιουνται..αλλα δυστυχως δν ειναι στ αρχιδια μου διοτι ειμαστε ενας κυκλος..σημερα τα εχω με μια κοπελα που ειχες εσυ και το αντιθετο και ουτο καθε ξεις.προτειμο να γλυψω καπακι δημοσιας τουαλετασ παρα πουτανα
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
ναι οκ φιλαρακι..αυτα σε τιποτα σκανδιναβικα κρατη..οσο εσυ και οι υπολοιποι θα σκεφτεσαι..τα μαγαζια θα λαδωνουν διαφορους
και αν δεν λαδωσουν καποια μερα θα μπει η κορδελα,θα πληρωσουν το προστιμο,μετα θα ανοιξει.σε περιοδο σκουπας ητε θα ειδοποιηθουν
και αν δεν γινει,αυτοφορο κοπελα και τσατσα και την αλλη μερα 3000χιλ και εξω..
οταν ειχα μιλισει και ειχα πει οτι απο τιις 10 οι 2 ειναι νομιμες καποιοι γελαγανε και λεγανε καθε 15 μερες εξετασει κτλπ..χαχαχα
ουτε οι νομιμες κατω απο 6μηνο δεν κανουν εξετασεις..

1) Γιατί συμπεραίνεις ότι διαφωνούμε 180 μοίρες?

2) Μην έχεις κομπλεξ προς τα σκανδιναικά κράτη. Κατι ξέρω και γω.

3) Ο καθένας παίρνει τα όποια ρίσκα του από τη στιγμή που κάνει κατι (λίγο ή πολύ τουτέστιν κασκαντεριλίκια), έστω και ελάχιστο, είτε με επαγγελματία αμοιβόμενη είτε όχι.

4) Εγώ πρότεινα να σκεφτούμε. Οι παρατηρήσεις μου διαβάζονται ίσια και ανάποδα (προσοχή!). Δεν ανέλυσα τίποτα. Κάποια άλλη στιγμή θα το κάνω. Πρότεινα δηλ. να σκεφτεί ο καθένας μας πριν παραστήσω το δάσκαλο.

 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Α!και κανονικα θα ελεγα στ αρχιδια μου..καντε εσεις γλυφομουνια στις πουτανες και ελευθερα στοματικα επειδει ειναι μουναρες και
μυριζουν κρεμουλα και κολονια αλλα η εμφανιση και η εξωτερικη καθαριοτητα δεν εχει να κανει με την σαρα και την μαρα που πηδιουνται..αλλα δυστυχως δν ειναι στ αρχιδια μου διοτι ειμαστε ενας κυκλος..σημερα τα εχω με μια κοπελα που ειχες εσυ και το αντιθετο και ουτο καθε ξεις.προτειμο να γλυψω καπακι δημοσιας τουαλετασ παρα πουτανα

Προφανώς άλλο είναι η ατομική καθαριότητα και άλλο η υγεία. Αυτό αφορά και αυτές και εμάς. Μπορεί να μοσχομυρίζει/ -ζω αλλά να έχει/ έχω τα 1002. Είπα ποτέ το αντίθετο?
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
ναι οκ φιλαρακι..αυτα σε τιποτα σκανδιναβικα κρατη..οσο εσυ και οι υπολοιποι θα σκεφτεσαι..τα μαγαζια θα λαδωνουν διαφορους
και αν δεν λαδωσουν καποια μερα θα μπει η κορδελα,θα πληρωσουν το προστιμο,μετα θα ανοιξει.σε περιοδο σκουπας ητε θα ειδοποιηθουν
και αν δεν γινει,αυτοφορο κοπελα και τσατσα και την αλλη μερα 3000χιλ και εξω..
οταν ειχα μιλισει και ειχα πει οτι απο τιις 10 οι 2 ειναι νομιμες καποιοι γελαγανε και λεγανε καθε 15 μερες εξετασει κτλπ..χαχαχα
ουτε οι νομιμες κατω απο 6μηνο δεν κανουν εξετασεις..

Ας πούμε στην Ελλάδα ότι κάνουν καθε 2 εβδομάδες και στη Γερμανία κάθε 2 μέρες. Ίσως οι 2 μέρες σου δηιουργούν αίσθημα ασφάλειας. Σού αρκούν πραγματικά? Η ανίχνευση κάποιων ασθενιών στο αίμα πόσο χρόνο θεωρείς ότι θέλει?

Η νομιμότητα έτσι όπως λες ότι γίνεται είναι ικανή συνθήκη για την υγεία?

Ας μην το συνεχίσω. Είπαμε να σκεφτούμε. Δράττομαι της ευκαιρίας (μούδωσες πάσα) αλλά πατάω φρένο.
 

kanenidis

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Προφανώς άλλο είναι η ατομική καθαριότητα και άλλο η υγεία. Αυτό αφορά και αυτές και εμάς. Μπορεί να μοσχομυρίζει/ -ζω αλλά να έχει/ έχω τα 1002. Είπα ποτέ το αντίθετο?
οχι αδερφε.αυτα τα ειπα για αλλους φιλους που ειχα διαπλεκτιστει στο παρελθον..
στο πρωτο σκελος αναφερομαι σε εσενα και ναι εχεις δικιο,πολλες φορες ο γραπτος ο λογος μπορει να παρερμηνευθει.
.απλα πιστευω οτι δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα για να αλαξει το συστημα και οπως οταν μπαινουμε σε ενα ταξι δεν ζηταμε διπλωμα
ετσι και εκει δεν μπορουμε να ζηταμε αδειες ασκησεως επαγγελματος..
τι να πω.
απο την στιγμη που τα ξερουν οι υπευθυνοι...
και ναι οντως το νοσημα κολιεται στο δευτερολεπτο και οχι καθε εξαμηνο
.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Μικρα μικρα...
Σαμπρινα απο Μπουζιανη 2
Ψηλο ξανθο μιλφ με μετριο κορμι κ φατσα προς το ασχημο!
Στην Τροφωνιου κ στα λοιπα μιλφοσπιτα του 20αρικου κυκλοφορουν ομορφοτερες
Ελλη απο Κηφισου 30,Πειραιως 193 κ Λ.Αθηνων 318
Δεν ειναι αλλη απο την Ελενα γνωστη και ως ¨Κλεοπατρα¨ λογω του look της που δουλευε για μεγαλο χρονικο διαστημα στο Ιασωνος 37 ισογειο προ διετιας και βγαλε!
Ευκολα οτι πιο ομορφο εχω δει στο Μεταξουργειο!
Αν προσαρμοσει το σερβις της στα δεδομενα των στουντιο κ ξεχασει το ¨μεταξιλικι¨ τοτε θα λογιζεται ως μια πολυ καλη περιπτωση!
Εμφανισιακα εχει ολα τα φοντα
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Νομιζω οτι μας ενδιαφερει περισσοτερο αν κανουν εξετασεις οι κοπελλες και οχι αν ειναι νομιμα τα σπιτια κτλ.
Αυτο παιζει ρολο,τα αλλα δεν εχουν σημασια.
+1!
Συμφωνω!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
οχι αδερφε.αυτα τα ειπα για αλλους φιλους που ειχα διαπλεκτιστει στο παρελθον..
στο πρωτο σκελος αναφερομαι σε εσενα και ναι εχεις δικιο,πολλες φορες ο γραπτος ο λογος μπορει να παρερμηνευθει.
.απλα πιστευω οτι δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα για να αλαξει το συστημα και οπως οταν μπαινουμε σε ενα ταξι δεν ζηταμε διπλωμα
ετσι και εκει δεν μπορουμε να ζηταμε αδειες ασκησεως επαγγελματος..
τι να πω.
απο την στιγμη που τα ξερουν οι υπευθυνοι...
και ναι οντως το νοσημα κολιεται στο δευτερολεπτο και οχι καθε εξαμηνο
.

1) Προσοχή! Εκ των πραγμάτων οι ιερόδουλες είναι επαγγελματίες-άνθρωποι-γυναίκες. Το κέντρο βάρους του τριγώνου δεν είναι σταθερό από τη μιά στην άλλη.

2) Όπως σε κάθε επάγγελμα υπάρχουν οι καλοί και οι κακοί επαγγελματίες, έτσι και εδώ.

Μπορείς να σκεφτείς τί σημαίνουν αυτά που γράφω? Μπορείς να φτάσεις τη σκέψη σου σε όσο βάθος θέλεις εσύ.
 

Επισκέπτης
Σε ποιό ακριβώς φαινόμενο αναφέρεσαι;

Aναφέρομαι στο printscreen (kontogeorgakopoulos -!!!!!-) που παραθέτω.
Θα μπορούσε το συγκεκριμένιο μήνυμα να το έσβησε ο ίδιος, πράγμα που είναι πιθανόν.
Αλλά:
Στο ποστ αυτό που είδα (και σε σύντομο χρόνο χάθηκε) ο αν λόγω αποστολέας αναφέρεται σε άλλο του ποστ, για το οποίο διμαρτύρεται ότι του το έσβησαν. Δεν λέει δεν μπήκε πράγμα που θα μπορούσε να οφείλεταιμσε σφάλμα χειρισμού. Λέει ότι το έσβησαν. Προφανώς  το είχε δει. Εγώ, το πρώτο εκείνο μήνυμα, που λέει ότι του το έσβησαν δεν το είδα. Μετά το δεύτερο μήνυμα, αυτό που παραθέτω, δεν είδα να ξανααπαντά.
 

Συνημμένα

  • bou.jpg
    bou.jpg
    323,2 KB · Εμφανίσεις: 83

Επισκέπτης
Εγω θα ρωτησω κατι αλλο , αφελες ισως:

Aφελές, φυσικά, δεν είναι. Άσχετο με το έρώτημα, επίσης φυσικά, είναι.
Δεν ρώτησα ΓΙΑΤΙ δεν είναι νόμιμοι οι όποιοι οίκοι.

Ρώτησα, με σαφήνεια, ΠΟΙΟΙ είναι οι νόμιμοι οίκοι.
 

Επισκέπτης
Γενική παρατήρηση για τις παραθέσεις στο ερώτημά μου για το ποιοί είναι οι νόμιμοι οίκοι.
Κάποιοι έκανα παράθεση του «ιταμού» αυτού ερωτήματος. Καποιοι πήραν θέση ότι δεν τους ενδιαφέρει (ενδεικτικά: psolaras).
Κάποιο άλλοι (ενδεικτικά: CHEYENNE, DIMITRIS DIMITRIS) μετέθεσαν το σημείο ενδιαφέροντος σε σχετιζόμενα γενικότερα θέματα. Ποσώς θα με αφορούσε (δεν θα πω σε κανένα τι θέμα θα θέσει, όλοι κρίνουμε και όλοι κρινόμασται) αλλά το θίγω σε σχέση με το ποστ μου που μπήκε σε παράθεση.

Υπάρχουν σαφή ερωτήματα με καθαρά νοήματα. Αν "ανοίξουμε" την συζήτηση σε περιφερειακά θέματα (γιατί δεν έχουν άδεια οι οίκοι, αν είναι είναι σωστοί οι περιορισμοί που τίθονται κλπ., έχουμε την αναγωγή ενός ζητήματος με σαφής προσδιορισμούς, σε  ένα ευρύτερο γενικόλογο πλαίσιο (μπατσοι, ναρκωτικά, κλπ) που θολώνουν το τοπίο, ανακατεύουν σχέτικά ή οχι στοιχεία με αποτέλεσμα την εξαφάνιση της καθαρής ερώτησης και του ζητούμενου. Τακτική που κατά κόρoν χρησιμοποιούν οι πολιτικοί και τα ΜΜΕ, (π.χ. τηλεοπτικά παράθυρα) με αποτέλεσμα την αυξανόμενη σύγχυση, τη συγκάλυψη της ουσίας θεμάτων και άλλα ωραία και γλυκά. Οι στοιχειωδώς ασχολούμενοι με τα επικοινωνικά (πρωτοετείς, π.χ., του Παντείου) αναγνωρίζουν εύκολα τέτοιες πρακτικές.
Δεν ξέρω και δεν σχολιάζω τις προθέσεις των συναγωνιστών, αλλά εκθέτω πως λειτουργούν κάποια πράγματα. Δεν θα επεκταθώ επ' αυτού.-
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565
Aναφέρομαι στο printscreen (kontogeorgakopoulos -!!!!!-) που παραθέτω.
Θα μπορούσε το συγκεκριμένιο μήνυμα να το έσβησε ο ίδιος, πράγμα που είναι πιθανόν.
Αλλά:
Στο ποστ αυτό που είδα (και σε σύντομο χρόνο χάθηκε) ο αν λόγω αποστολέας αναφέρεται σε άλλο του ποστ, για το οποίο διμαρτύρεται ότι του το έσβησαν. Δεν λέει δεν μπήκε πράγμα που θα μπορούσε να οφείλεταιμσε σφάλμα χειρισμού. Λέει ότι το έσβησαν. Προφανώς  το είχε δει. Εγώ, το πρώτο εκείνο μήνυμα, που λέει ότι του το έσβησαν δεν το είδα. Μετά το δεύτερο μήνυμα, αυτό που παραθέτω, δεν είδα να ξανααπαντά.
Ναι. Κλωνοπερίεργος ο συγκεκριμένος.  ;) Σύντομα θα φύγει κι ο ίδιος.
edit: μπορώ να βάλω κι εγώ screenshot αν θες που φαίνεται και ποιανού κλώνος είναι.  :)
 

Επισκέπτης
ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΘΕΜΑΤΟΣ


“Όπως τόνισε ο υπουργός, από τους 620 οίκους ανοχής και studio οι 7 είναι νόμιμοι και από τα 20.000 εκδιδόμενα άτομα τα 1.200 είναι δηλωμένα…”

[size=20pt]ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΝΟΜΙΜΟΙ;
ΑΣ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ[/size]


Οι λαλίστατες τσατσάδες που διαφημίζουν καθημερινά τα κορίτσια τους και επιδίδονται σε χαριεντισμούς ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ;


Καθαρό ερώτημα προς του Οικους.
Αναφέρονται στο κατάλογο δεκάδες οίκοι.
ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΝΟΜΙΜΟΙ;
(ξαναρωτάω)

Απαντήσεις διαφόρων είδα.
μεσα εμπλεοκομένων δεν είδα...
ΜΟΥΓΚΑ ΣΤΗ ΣΤΡΟΥΓΚΑ ΠΑΙΔΙΑ;


 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Γενική παρατήρηση για τις παραθέσεις στο ερώτημά μου για το ποιοί είναι οι νόμιμοι οίκοι.
Κάποιοι έκανα παράθεση του «ιταμού» αυτού ερωτήματος. Καποιοι πήραν θέση ότι δεν τους ενδιαφέρει (ενδεικτικά: psolaras).
Κάποιο άλλοι (ενδεικτικά: CHEYENNE, DIMITRIS DIMITRIS) μετέθεσαν το σημείο ενδιαφέροντος σε σχετιζόμενα γενικότερα θέματα. Ποσώς θα με αφορούσε (δεν θα πω σε κανένα τι θέμα θα θέσει, και ο καθένας μπορεί να εκτιμήσει τι είναι σημαντικό) αλλά το θίγω σε σχέση με το ποστ μου που μπήκε σε παράθεση.
Υπάρχουν σαφή ερωτήματα με καθαρά νοήματα. Αν ανοίξουμε την συζήτηση σε περιφερειακά θέματα (γιατί δεν έχουν άδεια οι οίκοι, αν είναι είναι σωστοί οι περιορισμοί που τίθονται κλπ._έχουμε την αναγωγή ενός ζητήματος με σαφής προσδιορισμούς, σε  ένα ευρύτερο γενικόλογο πλαίσιο (μπατσοι, ναρκωτικά, κλπ) που θολώνουν το τοπίο, ανακατεύουν σχέτικά ή οχι στοιχεία με αποτέλσμα την εξαφάνιση της καθαρής ερώτησης και του ζητούμενου. Τακτική που κατά κόρoν χρησιμοποιούν οι πολιτικοί και τα ΜΜΕ, (π.χ. τηελοπτικά παράθυρα) με αποτέλεσμα την αυξανόμεη σύγχυση, τη συγκάλυψη θεμάτων και άλλα ωραία και γλυκά. Οι στοιχειωδώς ασχολούμενοι με τα επικοινωνικά (πρωτοετείς, π.χ., του Παντείου) αναγνωρίζουν έυκολα τέτοιες πρακτικές.
Δεν ξέρω και δεν σχολιάζω τις προθέσεις των συναγωνιστών (κάθε άποψη σεβαστή) αλλά εκθέτω πως λειτουργούν κάποια πράγματα. Δεν θα επεκταθώ επ' αυτού.-

Δεν με εννόησες, οπότε κινδυνεύεις να κάνεις αυτό γι το οποίο με κατηγορείς.

Εϊπα ότι καλό είναι να μάθουμε τα νόμιμα. Δεν με εξασφαλίαει όμως αυτή η πληροφορία, δεν μού αρκεί κι ας μην το καταλαβαίνεις.

Τί σημαίνει άμα μάθουμε τους νόμιμους θα μάθουμε τους καθαρούς? Γιατί θα πρέπει να είναι όλα καλώς καμωμένα?

Άμα μου πει δηλ. η υπηρεσία γι το 2βδόμαδο να το πιστέψω? Ακόμη κι αν δω τις αναλύσεις? Όλα ΟΚ? Κατακαβαίνεις φαντάζομαι ότι σε πολλά σημεία και από πολλές πλευρές μπορεί να μπάζει κάτι τέτοιο. Ακόμη και έαν όλα είναι απόλυτα αξιόπιστα και κρυστάλλινα σε καλύπτει το 2βδόμαδο? τί λες?

Αυτά δεν είναι επικοινωνιακά κόλπα, αλλά θέματα ουσίας. Επειδή είμαι τακτικός επισκέπτης (μην παρασύρεσαι από τις λίγες κριτικές μου) οι πιθανότητες αυξάνονται επικίνδυνα. Υπάροχυν κάποιες εκδιδόμενες που είναι προσεκτικότερες και πιο υπευθυνες (φαίνεται από αυτά που λένε και κάνουν) μπορεί να συχνάζω σε αυτές αλλά δεν με εξασφαλίζει ούτε αυτό.

Διακόπτω εδώ γιατί θα με παρερμηνεύσεις.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom