Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.997
Κριτικές
27
Like
1.779
Πόντοι
5.235
Λοιπόν,αν έχει αναφερθεί και πάλι,ζητώ συγνώμη.
Καλώντας το τηλέφωνο του Καρέα 30,μου είπαν ότι έχουν κλείσει κι έχουν μεταφερθεί στο kama sutra στη Φραντζή.
Στο site του kama sutra υπάρχουν φωτό των Σάρα και Τζίνα.Φαντάζομαι ότι είναι οι ίδιες που δούλευαν στου Καρέα.
Οπότε αύριο λέω να συναντήσω επιτέλους την περιβόητη Σάρα και να μάθω από πρώτο χέρι :grin:
εχει σταθερο τηλ που το δινουν στους πελατες το Καρεα 30??? :think:
ποιο ειναι? που το βρηκες?
εγω μονο του κυρ Βασιλη το κινητο ειχα επειδη ημουνα πελατης...
προχθες που περασα το μαγαζι ηταν ανοιχτο παντως, με Σαρα απογευμα και Τζινα βραδυ...
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Η Σαρα και η Τζινα που απεικονοιζονται στο Φραντζη 47 (Κama sutra) δεν εχουν καμια σχεση με την Σαρα και την Τζινα του Καρεα 30.

Σου ειπαν στο τηλ οτι το Καρεα 30, μεταφερθηα στο Φραντζη 47 ? ? ?
Κατάλαβα καλά ? ?  ?

:think: :think: :think: :think:
μαλλον κανει λαθος. Και μαλλον πηρε στο παλιο τηλ του Βουλαγμενης 83 και εκει του ειπαν οτι κλεισανε και μεταφερθηκανε στο Φ47...
 

Επισκέπτης
εχει σταθερο τηλ που το δινουν στους πελατες το Καρεα 30??? :think:
ποιο ειναι? που το βρηκες?
εγω μονο του κυρ Βασιλη το κινητο ειχα επειδη ημουνα πελατης...
προχθες που περασα το μαγαζι ηταν ανοιχτο παντως, με Σαρα απογευμα και Τζινα βραδυ...
Το σταθερό τηλέφωνο μου το έδωσε συναγωνιστής που είναι πελάτης του στούντιο,μια προηγούμενη φορά που είχα ζητήσει πληροφορίες για το εν λόγω στούντιο.Πήρα τηλέφωνο,γιατί την Παρασκευή που  πέρασα,δε μου άνοιξε κανείς,παρότι χτύπησα και τα 3 κουδούνια και επανέλαβα την προσπάθεια μετά κι από 10 λεπτά.Πήρα λοιπόν τηλ χθες πριν φύγω από το σπίτι,για να μην πάω άδικα,μου απάντησε τσατσά και τη ρώτησα αν δουλευει η Σάρα σήμερα.Μου είπε ότι είναι αυριο απογευματινή αλλά ότι έχει κλείσει το στούντιο κι έχει μεταφερθεί στο Φ47.Γυρνώντας λοιπόν σπίτι κι ανοίγοντας τη σελίδα του Φ47,βλέπω στα κορίτσια του,κοπέλες με τα ονόματα Σάρα και Τζίνα κι επειδή δεν τις ξέρω,μπερδεύτηκα.
Παρεξήγηση,σόρρυ
Με την ευκαιρία λοιπόν,μπας και ξέρει κανείς αν δουλεύει σήμερα το απόγευμα κάποια από τις 2 τους;
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Δευτερα χλωμο το βλεπω για Σαρα
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
εδώ και καμιά βδομάδα απόγευμα  είναι κλειστά γιατί εδώ είναι μόνο η Σάρα με τη Λούσυ.

την Τρίτη που πήγα απογευμα  ήτανε κλειστά  :headbang: :headbang:

την πέμπτη που πήγα βράδυ μου είπε ο βασιλης οτι απο τις 9 ήτανε η Σάρα και μετα τις 12 ήρθε η Λούσυ

κάπως ετσι πρέπει να δουλεύουνε κάθε μέρα



 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
461
Like
865
Πόντοι
81
καλησπερα, θελω να επισκεφτω τη μαντονα αλλα επειδη εχω διαβασει απο καποιους οτι δεν εχει γλυκο προσωπο και δεν εχει φωτογραφιες που να φαινεται το προσωπο για να κρινω ο ιδιος, μπορει να μου πει καποιος σε συγκριση με τη γνωστη αμαντα ειναι πιο ομορφη και πιο γλυκια?  θα μου πει καποιος γιατι δε πας να τη δεις και να  αποφασισεις, το θεμα ειναι οτι το ταξιδι σπιτι-στουντιο και στουντιο-σπιτι μου παιρνει 4 ωρες με μεσα μεταφορας.  λεφτα για ταξι και αυτοκινητο δυστυχως δεν υπαρχουν.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
καλησπερα, θελω να επισκεφτω τη μαντονα αλλα επειδη εχω διαβασει απο καποιους οτι δεν εχει γλυκο προσωπο και δεν εχει φωτογραφιες που να φαινεται το προσωπο για να κρινω ο ιδιος, μπορει να μου πει καποιος σε συγκριση με τη γνωστη αμαντα ειναι πιο ομορφη και πιο γλυκια?  θα μου πει καποιος γιατι δε πας να τη δεις και να  αποφασισεις, το θεμα ειναι οτι το ταξιδι σπιτι-στουντιο και στουντιο-σπιτι μου παιρνει 4 ωρες με μεσα μεταφορας.  λεφτα για ταξι και αυτοκινητο δυστυχως δεν υπαρχουν.

πμ!
 

Επισκέπτης
Την πέτυχα την Σάρα στο Καρέα 30!Δουλεύει απόγευμα-βράδυ κι αύριο γιατί είναι άρρωστη μια άλλη κοπέλα.
Θα ανεβάσω και κριτική.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Οδηγούσα το αυτοκίνητο μακριά από εκεί όπου κυριαρχούν ο ναρκισσισμός, τα μίση, οι τρικλοποδιές, τα πάθη, το ψεύδος, η διαβολή, το "τσατσιλίκι".
Από τους ανθρώπους δηλαδή…

Το βλέμμα περιπλανιόταν στους εξώστες των σπιτιών, στα φώτα των Χριστουγέννων.
Θα ’λεγε κανείς ότι η Αθήνα πλημμύρισε από STUDIOS, είναι όλη ένα STUDIO.

Οίκος Θησέως 365: Έγινε περιφορά της Άντζελας, ημεδαπού θήλεος, παλαιότερα καταγαμηθέντος υπό ημών.
Η συγκίνηση που μας προσφέρει πλέον η Άντζελα, είναι σαν αυτοκίνητο που το έχουμε οδηγήσει για 170.000 χιλιόμετρα.

Οίκος Θησέως 79: Παρήλασαν η Μαργαρίτα και η Έλενα.
Αμφότερες αλλοδαπές, νεαρές.
Η Μαργαρίτα πιο χυμώδης, με ανεπτυγμένους μαστούς.
Η Έλενα πιο θεατρική, με μακρύτερο κορμό, με μικρότερους μαστούς.

Κατήγαμε περιφανή συνουσία μετά της δεσποινίδος Έλενας!
Η παροχή υπηρεσιών της ήταν υψηλού επιπέδου, παρά την έκπτωση στο τίμημα κατά 20% (τελική τιμή €40):  Μας επιδαψίλευσε επαρκέστατα με ποικίλες λειχίες, φραπεδιάσματα, θηλασμούς, από πάνω, από κάτω, από πλάϊ, από δεξιά, από αριστερά, πανταχόθεν, παντοιοτρόπως…
Πέος εντελώς ερεθισμένο και διογκωμένο ως σωλήν «Πετζετάκις Φ8».

Η γραία βοηθός φέρνει στον Ζάχο Χατζηφωτίου.

Πέντε οδηγίες προς μεσήλικες για καλές συνουσίες:
1. Αλλάζετε συχνά παραστάσεις: Μη πηγαίνετε διαρκώς σε θήλεα με παρόμοιο σωματότυπο. 
Πηγαίνετε τη μια φορά με ευτραφές θήλυ, την άλλη φορά με ισχνό.
Τη μια με νεαρό, την άλλη με ώριμο, κ.ο.κ.
Η εναλλαγή παραστάσεων καλλιεργεί το ενδιαφέρον.
2. Αθλείσθε: Ο οργανισμός παράγει τεστοστερόνη για να αναπτύξει μύες.
Κοντά στο βασιλικό ποτίζεται κι η πούτσα.
3. Μη χάνετε το ηθικό σας σκεπτόμενοι ότι λόγω οικονομικής κρίσης θα φύγουν από την Ψωροκώσταινα τα αλλοδαπά εκδιδόμενα θήλεα.
Η Καινή Διαθήκη το λέει ξεκάθαρα, «μὴ οὖν μεριμνήσητε εἰς τὴν αὔριον, ἡ γὰρ αὔριον μεριμνήσει ἑαυτῆς•  ἀρκετὸν τῇ ἡμέρᾳ ἡ κακία αὐτῆς» (Κατά Ματθαίον Ευαγγέλιον).
Μη λοιπόν μεριμνήσετε για το αύριο, γιατί το αύριο θα μεριμνήσει για τον εαυτό του.
4. Μην αυνανίζεστε: Όποιος αρχίσει τον αυνανισμό, αρχίζει μια μακρόχρονη σχέση με ένα πολύ αγαπημένο πρόσωπο, τον εαυτό του.
Σε αυτή τη σχέση δε χωράει τρίτος.
5. Άγιος Βασίλης έρχεται και η ψωλή του κρέμεται…
 

Επισκέπτης
Ο πεντάλογός σας περιέχει ικανή δόση συμπυκνωμένης σοφίας ώστε να αποτελέσει τροφή για σκέψη,αγαπητέ Πύραυλε.
 

12SoniaSonia12

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
23
Like
0
[size=20pt]SONIA[/size]

 
   
 
    [size=15pt] Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size]
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.672
Like
2.206
Πόντοι
506
Τριτη προι 10.00-17.00 στο Βριλησσου 42 - Ρομινα  :-* :-* :-*
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.672
Like
2.206
Πόντοι
506
Τριτη προι 10.00-17.00 στο Βουλιαγμενησ 68 - Λαιμα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • laima 025.jpg
    laima 025.jpg
    33,5 KB · Εμφανίσεις: 20

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Το Αθανασίας 3 έριξε το βασικό πρόγραμμα στα 40 Ευρώ! Μπράβο, πολύ καλή κίνηση.Ελπίζω να ακολουθήσουν κι άλλα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom