Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Εδοκίμασε κανείς την φερόμενη ως κινέζα Μάιρα στο Ηλία Ηλιού;
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
πάλι δουλειές μου αναθέτεις;;;;; :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:
Good luck heel . This disk will self-destruct in 5 seconds
Υ.Γ. Τί άβαταρ είναι αυτό ? Το άλλο τακουνάκι τί έγινε που είχες ? Ξεκόλλησε ?  :bounce-glasses:
Υ.Γ.2 Εννοείται ξέρεις ποιά ψάχνουμε στο Δ97
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Η Χριστίνα, για να σταματήσουν κάποιες βλακείες, είναι η πρώην Καρολίνα που έγινε μετά Σαμπρίνα... και τώρα είναι Χριστίνα... σε ποια μαγαζιά δούλευε? Έκανε τουρνέ σε αρκετά...! Δεν τα αναφέρω αν θέλει κάποιος άλλος ας κάνει μια λίστα!  ;) ;) ;)
:thumbsup: :thumbsup:
Επρεπε να το ειχα καταλαβει απο τις φωτο!!!!Ντροπη μου!!! :2funny:
Εχει καλο κορμι παντως αλλα δεν εχω εμπειρια μαζι της!!!
Τι λιστα να κανουμε ρε συ pitsiriko......εχει αλωνισει σχεδον ολα τα μαγαζια του Λ.Α.!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Δεν πιστευω να ειναι η Χριστινα η μεταλαγμενη? :think:........... :2funny:
Αμα σου πω τι ειχα παθει πολυ παλια μ'αυτην θα γαμηθεις στα γελια!!! :grin:


Το "πολυ παλια" το τονιζω για να δικαιολογηθω ετσι? :2funny:
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
:thumbsup: :thumbsup:
Επρεπε να το ειχα καταλαβει απο τις φωτο!!!!Ντροπη μου!!! :2funny:
Εχει καλο κορμι παντως αλλα δεν εχω εμπειρια μαζι της!!!
Τι λιστα να κανουμε ρε συ pitsiriko......εχει αλωνισει σχεδον ολα τα μαγαζια του Λ.Α.!!!
:2funny: :2funny: :2funny:
Eγω παντος με την Καριολινα δεν εχω και τις καλυτερες αναμνησεις :(
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ντρεπομαι.... :rolleyes:
:tooth: :tooth: :tooth:






Λοιπον ειχα παει πολυ παλια, τουλαχιστον 5 χρονια πριν, στο Κεφ/νιας 75!!!!
Μικρο και αθωο παιδι εγω τοτε καθομαι στο σαλονι και μου παρουσιαζει η τσατσα την Χριστινα!!!Εκφυλη γκομενα λεω απο μεσα μου αλλα τελειως ακωλη!!!Σηκωνομαι ευγενικα ευγενικα να φυγω καθως η υπηρεσια δεν ειχε ακομα τελειωσει το ποιημα με τα προγραμματα και την ωρα που το χερι μου εχει στριψει το πομολο της πορτας ακου τη μαγικη φραση "στα 70 ευρω η κοπελα προσφερει και πρωκτικο"!!!!Η πορτα ξανακλεισε και η συνεχεια πιστευω να ειναι αυτονοητη!!! :2funny:
Ημουνα στη φαση της ζωης μου που δεν ειχα αφησει κωλο για κωλο στην αγορα τοτε!!! :zfuck:Κατεβαινα στα μαγαζια και οπου ακουγα για κωλο εμπαινα χωρις 2η σκεψη!!! Μιλαμε οτι και πατσαβουρα 60 χρονων να'τανε, αν εδινε κωλο εγω την επαιρνα....... :2funny:(ευτυχως τωρα την εχω ξεπερασει αυτη την εμμονη) :tooth:
Παρ'ολα αυτα δεν το ειχα καταλαβει οτι ηταν μεταλλαγμενη μεχρι που περασε ο καιρος και την πετυχαινα συνεχεια σε τσαρκες στα μπουρδελα Εφεσσου, Φυλης 99, Καλιφρονα 12 κλπ οποτε λεω δεν μπορει να ειναι συμπτωση!!!! :- Για να ειμαστε και δικαιοι οφειλω να πω πως αντεχει στο οπισθιο και αγριοτατο σφυροκοπημα παντως!!!Αυτα..... :rolleyes:
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ντρεπομαι.... :rolleyes:
:tooth: :tooth: :tooth:






Λοιπον ειχα παει πολυ παλια, τουλαχιστον 5 χρονια πριν, στο Κεφ/νιας 75!!!!
Μικρο και αθωο παιδι εγω τοτε καθομαι στο σαλονι και μου παρουσιαζει η τσατσα την Χριστινα!!!Εκφυλη γκομενα λεω απο μεσα μου αλλα τελειως ακωλη!!!Σηκωνομαι ευγενικα ευγενικα να φυγω καθως η υπηρεσια δεν ειχε ακομα τελειωσει το ποιημα με τα προγραμματα και την ωρα που το χερι μου εχει στριψει το πομολο της πορτας ακου τη μαγικη φραση "στα 70 ευρω η κοπελα προσφερει και πρωκτικο"!!!!Η πορτα ξανακλεισε και η συνεχεια πιστευω να ειναι αυτονοητη!!! :2funny:
Ημουνα στη φαση της ζωης μου που δεν ειχα αφησει κωλο για κωλο στην αγορα τοτε!!! :zfuck:Κατεβαινα στα μαγαζια και οπου ακουγα για κωλο εμπαινα χωρις 2η σκεψη!!! Μιλαμε οτι και πατσαβουρα 60 χρονων να'τανε, αν εδινε κωλο εγω την επαιρνα....... :2funny:(ευτυχως τωρα την εχω ξεπερασει αυτη την εμμονη) :tooth:
Παρ'ολα αυτα δεν το ειχα καταλαβει οτι ηταν μεταλλαγμενη μεχρι που περασε ο καιρος και την πετυχαινα συνεχεια σε τσαρκες στα μπουρδελα Εφεσσου, Φυλης 99, Καλιφρονα 12 κλπ οποτε λεω δεν μπορει να ειναι συμπτωση!!!! :- Για να ειμαστε και δικαιοι οφειλω να πω πως αντεχει στο οπισθιο και αγριοτατο σφυροκοπημα παντως!!!Αυτα..... :rolleyes:
Ελα ρε και εγω ελεγα οτι θα σου ειχε κανει τιποτα περιεργο......... :2funny: :2funny: :2funny:

Ολοι εχουμε ππατησει στα σκατα καποτε....... :2funny:

οποιος νυχτα περπατει............
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ελα ρε και εγω ελεγα οτι θα σου ειχε κανει τιποτα περιεργο......... :2funny: :2funny: :2funny:

Ολοι εχουμε ππατησει στα σκατα καποτε....... :2funny:

οποιος νυχτα περπατει............
Το "καποτε" ομως ποτε τελειωνει δεν μου ειπες....εχουν περασει και χρονια απο τοτε!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:





Υ.Γ. Αυτο παντως που κανει εντυπωση ρε σεις ειναι οτι εκεινη την εποχη ηταν αδιανοητο να πετυχεις τετοια κοπελα στα στουντιο!!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Σε επιλεκτικό μινι scouting με τον αγαπητό Pitsiriko1

Ισμήνης 2: Λαρισα. Νεαρή μελαχρινή με ξανθές ανταύγειες.

Βουλιαγμένης 68 : Λουιζα. Νεαρή με ίσια μαλλιά , αδιάφορη.

Βουλιαγμένης 83 : Νανσυ. Ψηλή, αδύνατη με ίσια μακρυά ξανθά μαλλιά.

Βουρβαχη 19 : Αλίνα. Χωρίς λόγια.

Φραντζή 47: Σάρα. Επίσης νεαρή, ξανθή, αδυνατούλα.

Ηλία Ηλιού 82 :Εβελινα. Ομοίως, ξανθή με ίσια μαλλιά. Έχει εντοπιστεί πρόσφατα και Βριλησσου 55-57 και Δροσοπουλου 9 παλαιότερα.

Συγγρού 144: Μαντυ. Η γνωστή Γερμανις της αλυσίδας. Τιμή εκκίνησης 40 ευρώ, πρωκτικό στα 90

Αριστοτέλους 6 : Μαργαρίτα. Ευτραφής ξανθή με σγουρά ξανθά μακριά μαλλιά.

Τριγγετα 3 : Καρολαιν. Η γνωστή Ουγγαρεζα πορνοσταρ.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

yumyum

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2009
Μηνύματα
54
Κριτικές
10
Like
123
Πόντοι
290
Λιτσα η μαριαννα που εξαφανιστηκε?

θα ξεκινησει παλι?
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ηλία Ηλιού 82 :Εβελινα. Ομοίως, ξανθή με ίσια μαλλιά. Έχει εντοπιστεί πρόσφατα και Βριλησσου 55-57 και Δροσοπουλου 9 παλαιότερα.
Γράψε και το άλλο ψηφίο στο Δροσοπούλου . 5 ή 7 ?
Γιατί ψάχνω την παλιά Έβελυν από Δρσοπούλου 97 , για την οποία είχα γράψει και το πρώτο μου ποστ
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Γράψε και το άλλο ψηφίο στο Δροσοπούλου . 5 ή 7 ?
Γιατί ψάχνω την παλιά Έβελυν από Δρσοπούλου 97 , για την οποία είχα γράψει και το πρώτο μου ποστ
Θα σε απογοητευσω αρχοντα....
Δροσοπουλου 95.
:dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

Περισσοτερες λεπτομεριες:

Ξανθια (προς το λευκό πλατινέ) με ισια μαλλιά.
Αδυνατη σχετικα. με σωστες αναλογιες.Προς το ψηλη, σε συνδιασμο παντα με τις πλατφορμες.
Εκανε και ελευθερο στοματικο.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Η Βίκυ γιατί είναι επιθετική μερικές φορές; Μήπως η ορμονοθεραπεία που κάνει δεν είναι αποτελεσματική;
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Αλλαγη:

Κασσανδρας 3(κατω): Νινα - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): Αννα - Ναταλι
Κασσανδρας 4(πανω): Τζουλια - Μαρια Σερβα
 

Επισκέπτης
Γράψε και το άλλο ψηφίο στο Δροσοπούλου . 5 ή 7 ?
Γιατί ψάχνω την παλιά Έβελυν από Δρσοπούλου 97 , για την οποία είχα γράψει και το πρώτο μου ποστ
Ευσεβείς πόθοι, Πουτανγαμών.Η Έβελυν ήταν η αδυναμία μου.Τελευταία ενημέρωση -πριν από καιρό- την φέρνει στην Ουκρανία.
Αλλά...
 

bruno21

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες σημερα πηγα πρωτη φορα με νινα στο κασανδρας 3 πανω η πουτανα ειναι πουτανα σε ολα τηε τελεια εκτιμαει τα λεφτα που δινει ο πελατης παρα πολυ καλα μπραβο της
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Γράψε και το άλλο ψηφίο στο Δροσοπούλου . 5 ή 7 ?
Γιατί ψάχνω την παλιά Έβελυν από Δρσοπούλου 97 , για την οποία είχα γράψει και το πρώτο μου ποστ
Ευσεβείς πόθοι, Πουτανγαμών.Η Έβελυν ήταν η αδυναμία μου.Τελευταία ενημέρωση -πριν από καιρό- την φέρνει στην Ουκρανία.
Αλλά...

===
Φιλτατοι συναγωνιστές- Μιλάμε για την εβελίνα που ήταν  νομίζω και στο Λεμπέση- που έκλεισε ?!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom