Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Καλησπέρα συναγωνίστες. Ξέρει κανείς,για την Μόνικα που δουλέυει ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 79 ? Απο φώτο που ειδα σε αλλο σάιτ,φένεται καλή.

Η  Μονικα ειναι λεπτη ψηλη με κοντο ξανθο μαλλι και σκουρο δερμα. Καμια σχεση με τις φωτο. Στο 79 μονο η Λολιτα εχει δικες της φωτογραφιες. Τι κακο κι αυτο, κανουν κακο στην αξιοπιστια τους δεν το καταλαβαινουν?

 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Δυσκολο πολυ.

Η Nανσυ ειναι νεαρη σχετικα κοπελα, σε αντιθεση με την Ζλατα που ειναι απο τα δυνατότερα milf......

Σωματοτυπο παντως εχουν αρκετα κοινο.

'Οντως...αλλα προς το παρων,το χάσαμε το κόρμι πατριώτη

Εγώ μάλλον απίθανο θα το χαρακτήριζα, αλλά θα είχε "πλάκα" να μπορούσε να γίνει κάτι τέτοιο. Χώρια που κυρίως δε ρισκάρεις να χάσεις την αξιοπιστία σου όπως και να'χει.
 

xoulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Η  Μονικα ειναι λεπτη ψηλη με κοντο ξανθο μαλλι και σκουρο δερμα. Καμια σχεση με τις φωτο. Στο 79 μονο η Λολιτα εχει δικες της φωτογραφιες. Τι κακο κι αυτο, κανουν κακο στην αξιοπιστια τους δεν το καταλαβαινουν?
Πάλι καλά που δεν πήγα γιάτι νευριάζω όταν γίνεται έτσι
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Πάλι καλά που δεν πήγα γιάτι νευριάζω όταν γίνεται έτσι

Τελικα, αν δεν κανεις τις τσαρκες σου ξανα και ξανα, συμπερασμα δεν βγαζεις...το ιντερνετ ειναι βοηθητικο, μην περιμενεις οτι θα κανεις την ερευνα σου και θα πας καρφι στο στοχο σου, σε περιμενουν εκπληξεις. Να διορθωσω και κατι, στο 79 αληθινες φωτο εχει και η Νταιανα (η Δαιανα κατα το σαιτ!)
 

xoulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα, αν δεν κανεις τις τσαρκες σου ξανα και ξανα, συμπερασμα δεν βγαζεις...το ιντερνετ ειναι βοηθητικο, μην περιμενεις οτι θα κανεις την ερευνα σου και θα πας καρφι στο στοχο σου, σε περιμενουν εκπληξεις. Να διορθωσω και κατι, στο 79 αληθινες φωτο εχει και η Νταιανα (η Δαιανα κατα το σαιτ!)
Συμφωνώ,αλλά οι φωτογραφίες που βάζουν να είναι δικές τους και οχι ψέυτικες
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
απο περιεργεια, αν καποιος ξερει, αυτη την γαμωπορτα στο γαμωδροσοπουλου 97 γιατι δεν την ανοιγουν?? :uglystupid: :uglystupid:αν δεν εχουν καβλες να την ανοιξουν, τοτε γιατι το εχουν ανοιχτο?? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
εκτος αν εχουν καταργησει την τσατσα, η πουτανα δουλευει μονη της και εχει πελατη εκεινη την ωρα... :grin:

δεν έχουν καταργήσει την τσατσά, τους πελάτες έχουν καταργησει
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μαγκες...τι παιζει σήμερα στη Κασσάνδρας;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
καμια ενημέρωση από την κυρία Λίτσα μια και δεν απαντάνε όλα τα όφωνα;;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μπορει να κανει σιάτσου τώρα και να μην μπορεί....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
πρέπει να γίνεται γενική επιχείρηση σε φυλής και γενικότερα
 
OP
OP
T

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
συναγωνιστες για την Λιλη απο Αθανασιας 3 ξερουμε τιποτα?καλο φαινεται  :fuck2:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
περασμα από Κασσάνδρας προ 2 ωρών
Στο 4 κάτω ήταν η Νίνα. Με το ζόρι κρατήθηκα να μην περάσω αλλά θέλω σίγουρα να τη δοκιμάσω.
Αλλά ήθελα να δοκιμάσω πρώτη φορά τη Λάουρα στο 3 κάτω.
Εξαιρετική πίπα και αρκετές στάσεις.
Τίμησε το 50άρικο και διερωτήθηκα αν θα έπρεπε να είχα δώσει περισσότερα, αν και λόγω "κρίσης" προτιμώ περισσότερες κοπέλες παρά πολλά χρήματα σε μία.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Αν και δεν είμαι στουντιάκιας ας γράψω και εγώ την μεσημεριανή εμπειρία μου.
Πέρασμα πρώτα από Αγ. Μελετίου, ήταν η Βίκυ, νταρντανο-μιλφ αλλά δεν εντυπωσιάστηκα και η ίδια δεν είδα να επέμεινε κιόλας..
Κατηφόρισα προς Κεφαλληνίας όμως δεν μου άνοιξαν!
Πήγαινα ντουγρού για Φυλής 104 αποφασισμένος να δοκιμάσω την περίφημη Εύα αλλά κατι έτυχε και έπρεπε να πεταχτώ στο μετρό...
Μετά όταν κατέβηκα Αττικής ήμουν πτώμα για να ανέβω πάλι όλη την Πιπίνου με τόση ζέστη.. και αποκαμωμένος έγειρα στην αγκαλιά της άλλης Εύας (Πιπίνου 118)...πολύ καλή (με ξεζούμισε).
Πέρασα και από το 107, ήταν η Σόνια... δεν την είχα ξαναδεί και πήγα απο περιέργεια. Παιδιά δεν ξέρω αν είναι ιεροσυλία αυτό που θα πω.. αλλά εμένα δε μου άρεσε! αλλιώς την περίμενα. Γούστα είναι αυτά..
 

ngrig

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
33
Like
75
Πόντοι
10
Επειδή και εγώ προτιμώ τα studio βρίσκω την ιδέα για τη δημιουργία σχετικής ενότητας πολύ καλή. Επίσης ρίχνω και ως ιδέα τη δημιουργία υποενότητας στα studio με βάση την ηλικία των κοριτσιών. Λόγου χάρη εάν κάποιος ενδιαφέρετε για πιπίνια σε studio να βρίσκει πιο γρήγορα τη σχετική πληροφόρηση.
Τα εύσημά μου για το forum.
 

ngrig

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
33
Like
75
Πόντοι
10
Συνάδελφοι, ξέρετε αν παίζει ακάπωτο στην πίπα στα studio ? Και αν μπορείς να καταθέσεις στο στόμα ή είναι μόνο για να σου σηκώσει το εργαλείο. Νομίζω κάποιος συνάδελφος ανέφερε ότι σε κάποιο studio σέρβιραν και ακάπωτο.. στον ανεπίσημο τιμοκατάλογο.     
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Συνάδελφοι, ξέρετε αν παίζει ακάπωτο στην πίπα στα studio ? Και αν μπορείς να καταθέσεις στο στόμα ή είναι μόνο για να σου σηκώσει το εργαλείο. Νομίζω κάποιος συνάδελφος ανέφερε ότι σε κάποιο studio σέρβιραν και ακάπωτο.. στον ανεπίσημο τιμοκατάλογο.     
Aκαποτο παιζει σε πολλα studio.
Οχι ομως τελειωτικό. (Το τελειωτικο ειναι να τελεωσεις στο στομα της κοπελας)

Επειδη δεν μου αρεσει να ειμαι απολυτος, απ΄οσο δεν υπαρχει τελειωτικο.
ΙΣΩΣ καποιες κοπελες με ειδικη τιμη και μετα απο συννενοηση να το κανουν.
Εγω παντως κατι τετοιο ΔΕΝ το ξερω.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Αν και δεν είμαι στουντιάκιας ας γράψω και εγώ την μεσημεριανή εμπειρία μου.
Πέρασμα πρώτα από Αγ. Μελετίου, ήταν η Βίκυ, νταρντανο-μιλφ αλλά δεν εντυπωσιάστηκα και η ίδια δεν είδα να επέμεινε κιόλας..

Ειδες την ΝΙΚΗ και οχι την Βικυ αγαπητε.
Η ΝΙκη ταιριαζει στην περογραφη που αναφερεις. Η Βικυ ειναι ψηλη, αδυνατη και σε καμια περιπτωση νταρνανο-μιλφ. :thumbsup:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Εχεις δίκιο φίλε cheyenne. Καλά λες, μου είπε Νίκη, γιατί με χαιρέτησε και μου συστήθηκε δια χειραψίας παρακαλώ! Δεν το έχω ξανασυναντήσει αυτό. Απλά όταν με είδε λίγο διστακτικό βιάστηκε να με διώξει, καμιά προσπάθεια να μου πει να μείνω. Μου είπε γρήγορα "δεν πείραζει άλλη φορά"...και έφυγε. Μάλλον θαχει πολλούς πελάτες για να μην παρακαλάει..τι να πω..
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Εχεις δίκιο φίλε cheyenne. Καλά λες, μου είπε Νίκη, γιατί με χαιρέτησε και μου συστήθηκε δια χειραψίας παρακαλώ! Δεν το έχω ξανασυναντήσει αυτό. Απλά όταν με είδε λίγο διστακτικό βιάστηκε να με διώξει, καμιά προσπάθεια να μου πει να μείνω. Μου είπε γρήγορα "δεν πείραζει άλλη φορά"...και έφυγε. Μάλλον θαχει πολλούς πελάτες για να μην παρακαλάει..τι να πω..
αγορακι μου ποτε δεν παρακαλαμε τους πελατες....αμα βλεπει καποια οτι εχεις αλλα γουστα  γιατι να σε παρακαλαει?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom