Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
δεν ασχολουμαι καν φιλε...απλα οταν κανετε κριτικες κοιτατε να λετε την αληθεια αλλιως μην γραφετε καλυτερα και καντε αποχη οπως ενας που λεγε χτες-προχτες απ το να γραφετε πραγματα που δεν ισχυουν

Η ρίζα του κακού στις κριτικές είναι η εξής:

1) Υπάρχουν πολλές μούφα κριτικές. Οπότε όταν διαβάζετε κάτι θεϊκό για κάποια να τσεκάρετε και ποιος το έχει γράψει. Δείτε τι επιπλέον κριτικές έχει κάνει, αν είναι σε διαφορετικές κοπέλες, αλυσίδα στούντιο, μπουρδέλων, ct και αν είστε λίγο ξύπνιοι θα καταλάβετε εάν όντως οι κριτικές είναι αληθινές ή όχι.
Υποθέτω πως αυτό θέλει να πει ο iblis με το "ημερολόγιο του καθενός" πιο πάνω.

2) Υπάρχουν πολλά μέλη που βαριούνται να γράψουν κριτική. Το έχω πάθει και γω και επειδή πέρασε κανένα δεκαήμερο δεν την έβαλα ποτέ. Λάθος μου, αλλά το έχω κάνει. Ετσι δεν βοηθάμε ο ένας τον άλλον.

3) Καλώς ή κακώς δεν μπορούμε να έχουμε όλοι την ίδια άποψη για μία γκόμενα. Κάποια που τη λέω εγώ μέτρια σε κάποιον άλλον μπορεί να είναι Θεά ή τελείως μπάζο. Απολύτως λογικό. Δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα.

4) Μην ξεχνάμε πως και οι κοπέλες δεν είναι δυνατόν να έχουν την ίδια συμμετοχή με όλους. Οσοι απο εμάς έχουμε πάει με τάνα πάνω από δύο φορές ξέρουμε πως δεν είναι πάντα η ίδια (εξαιρέσεις πάντα υπάρχουν). Αυτό συμβαίνει και με τις κοπέλες μας. Δεν είναι πάντα το ίδιο. Και θα φέρω άλλο ένα παράδειγμα. Εμείς δεν είμαστε το ίδιο θερμοί με όλες τις γκόμενες. Πόσες φορές δεν το έχετε πάθει να σας ξενερώσει κάποια πάνω στο  :knockinb: και το μόνο που να σκέφτεστε να είναι "άντε να τελειώσω για να ξεμπερδέψουμε"; Εγώ άπειρες φορές. Ειδικά σε κάτι...φόλες που έχω φάει από το σπορ του πληρωμένου έρωτα.

 

Επισκέπτης
εγω το ξαναλεω δεν καθομαι να παρω στα σοβαρα τις κριτικες απο δω γιατι μουφα ειναι και καθολου αντικειμενικες
για αλλους το λεω που νομιζουνε οτι απο δω θα μαθουνε ποια ειναι η καλυτερη και τετοια παραμυθια
καλυτερα ψαχτε μονοι σας
 

Επισκέπτης
ειτε σε στουντιο ειτε σε μπουρδελο γιατι εδω δεν υπαρχει αντικειμενικοτητα καθολου και ο καθενας λεει τα δικα του
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.221
Κριτικές
255
Like
10.870
Πόντοι
19.505
Νομίζω ότι πρέπει να δώσουμε συγχαρητήρια στο φωτογράφο της Σπ. Πάτση.
Ειδικά η φωτό της ραμόνας με την τσουτσούνα είναι έργο τέχνης.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Γνωρίζει κανείς το πρόγραμμα της Κάρολαϊν..;
Γιατί στο σάϊτ έχει της προηγούμενης βδομάδας κ απ' ότι ξέρω φεύγει αυτή τη βδομάδα..
 

Kopernikos_x

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μια συντομη ερωτηση:τη Σασα-Παολα που και ποτε μπορω να τη βρω?
 

nikolidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
23
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω ότι πρέπει να δώσουμε συγχαρητήρια στο φωτογράφο της Σπ. Πάτση.
Ειδικά η φωτό της ραμόνας με την τσουτσούνα είναι έργο τέχνης.

Μηπως επεσε λιγο παραπάνω photoshop? Λέω τωρα χαχαχα
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Τώρα μόλις βλέπω στο σάϊτ ότι η Κάρολάϊν δουλεύει σήμερα 20-06 Συγγρού 144 κι αύριο, μεθαύριο Ισμήνης 2..!
Πριν λίγο όμως που μίλησα με την τσατσά στη Συγγρού δεν ήξερε να μου πει..!
Τί στον ... κάνουνε..!
 

mirage2000

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
53
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Μηπως ξερει κανενας ποιες κοπελες δουλευουν σημερα στην Βριλλησου 57?
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.605
Like
2.040
Πόντοι
506
Βριλησσου 57 Μπρεντα-Εμιλυ-Εμιλυ :-* :-* :-*
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565
Ανανεώσεις βαρδιών σε www.studioeros-gr.com/schedule]Studio Έρως (Δροσοπούλου 95)[/url], www.studioorhidea-gr.com/schedule]Studio Orhidea (Βούρβαχη 19)[/url], www.studioartemis.com/schedule]Στούντιο Άρτεμις (Κωνσταντινουπόλεως 61)[/url], www.kassandras3-kato.com/schedule]Στούντιο Κασσάνδρας 3 (κάτω)[/url], www.solomou32-1os.com/schedule]Σολωμού 32 (1ος όροφος)[/url], www.solomou32-isogeio.com/schedule]Σολωμού 32 (ισόγειο)[/url] και www.studio82-gr.com/program.php]Studio 82 (Ηλία Ηλιού 82)[/url].
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Παιδες, για την Μαρτα την Πολωνεζα τι γνωριζουμε? Εχω βρει μονο μια κριτικη στην Ιπποκρατους, αλλα ειμαι σιγουρος οτι αν ειναι οσο μουνα φαινεται στις φωτο, πρεπει να ειναι αρκετοι εδω μεσα που δοκιμασαν το μελι.
 

Επισκέπτης
PIATSAS,η Κλεοπάτρα-Κηφισού 30 που αλλού δουλεύει;
 

Επισκέπτης
Παιδες, για την Μαρτα την Πολωνεζα τι γνωριζουμε? Εχω βρει μονο μια κριτικη στην Ιπποκρατους, αλλα ειμαι σιγουρος οτι αν ειναι οσο μουνα φαινεται στις φωτο, πρεπει να ειναι αρκετοι εδω μεσα που δοκιμασαν το μελι.
Πήρα πριν από καιρό τηλέφωνο για να επιβεβαιώσω οτι πρόκειται για την προMILF Μάρθα που είχε φύγει για κάποιο διάστημα.Όντως αυτή είναι μου είπε η τσατσά.Άλλωστε και από τις πιο πρόσφατες φωτογραφίες στις "Κυρίες", ταιριάζει.
Σ΄έναν συναγωνιστή είχε πει "10 λεπτά μόνο είναι" και της είχε αφήσει και φιλοδώρημα 10 ευρώ:


Αντισθένη ενοποίησε τις κριτικές της Μάρτας-Μάρθας-Marta απ'όλα τα στούντιο στην επιλογή:

 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.221
Κριτικές
255
Like
10.870
Πόντοι
19.505
χτεσινή τσάρκα γύρω στις 9
-βριλησσού 46 η βερόνικα
-κασάνδρας 3 κάτω η άντζελα
-κασάνδρας 3 άνω μια αδυνατούλα πετίτ έδινε κουλούρι
-σπ. πάτση η κορίνα (από βριλησσού 46)
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 04/08 εχουμε

Κασσάνδρας 3 (πανω): Ειρηνη-Συλβια- Αννα η Σερβα
Κασσανδρας 3 (κατω): Αντζελα-Μιχαελα- Μιχαελα
Κασσανδρας 4: Στελλα-Αντζελα-Στελλα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom